Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
BER.TROJÚHELNÍK.JPG
Bermudský trojúhelník a pyramida na dně moře
Nikdy nic není jen bílé nebo jen černé. Vždy je nutné si přiznat, že vše,co vnímáme, že vidíme je jen a jen naše subjektivní vidění světa kolem nás samotných, jde o to, že buněčné struktury nám odráží to, co vidět chceme, tedy energii, kterou sami vysíláme, která je shromažďována kolem nás samotných. A stejně tomu je i v tomto případě, tedy v oblasti zvané "Bermudský trojúhelník".
Bylo již velmi mnoho napsáno i zfilmováno na toto téma. Tato oblast, jak většina zná a ví, byla a je známá svými anomáliemi, nejen v samotném moři, ale také nad ním. Zda se jedná o fakt změn časoprostoru, či otevření "brány do jiné dimenze bytí" je opravdu záhadou do dnešních dob. Tato oblast je mezi Portorikem, Bermudami a Floridou. Podivné jevy se ovšem vyskytují spíše ve tvaru lichoběžníku.

Bermudský trojúhelník,
záhadný, nepozemský, někdy smrtící. Po desítky let se nebojácní výzkumníci nořili do labyrintu záhad ukrytých hluboko v tomto nejzáhadnějším místě na Zemi.
Někteří spekulují, že bizarní časové anomálie, mizení a podivné fenomény lze vysvětlit přírodními silami. Další trvají na tom, že pozůstatky vyspělé neznámé kultury po sobě zanechali fantastické technologie… skvělé energetické stroje, které doslova pokřivují prostoročas a otvírají portály do jiných realit.
Nyní američtí a francouzští výzkumníci učinili monumentální objev: našli částečně průsvitnou křišťálovou pyramidu vystupující ze dna Karibiku - její původ, stáří a účel jsou naprosté neznámé.
Obrovská struktura, možná ještě větší než velká Cheopsova pyramida v Egyptě, a původně identifikovaná lékařem v 60. letech, byla nezávisle potvrzena potápěčskými týmy z Francie a USA.
Tento objev ohromil vědce na celém světě. Přispěchají to prozkoumat? Ne, pravděpodobněji to budou svědomitě ignorovat. Pod nátlakem se k tomu oficiálně postaví skepticky - obzvláště ve světle potenciálních dopadů.

Pyramida by měla potvrdit některá tvrzení inženýrů, že pyramidy byly původně vytvořeny jako masivní energetické zdroje, což podporuje tvrzení, že starodávná Atlantida existovala, nebo by dokonce mohla poskytnout odpovědi na záhadné děje, které byly v oblasti Atlantiku, které se říká Bermudský trojúhelník, zaznamenávány od 19. století.
Podle historie byla pyramida náhodně objevena v r. 1968 naturopatickým lékařem Ray Brownem z Mesa v Arizoně.
Brown byl v Karibiku na dovolené a potápěl se s přáteli u Baham, v oblasti známé jako Jazyk oceánu. Oblasti dostalo tento název proto, že část mořského dna tvaru jazyka směřuje od ostrova, než se prudce propadne do mnohem větších hloubek.
Při oznamování svého objevu doktor vysvětlil, že se oddělil od svých potápějících se přátel pod vodou. Když se pokoušel se k nim opět přidat, narazil na masivní strukturu vystupující z mořského dna: černý mohutný objekt, jehož siluetu viděl na pozadí světlejší sluncem ozářené vody. Objekt měl tvar pyramidy.
Protože měl málo vzduchu, nestrávil zkoumáním pyramidy příliš času, ale našel podivnou křišťálovou kouli.


Způsobuje křišťálová pyramida fenomén trojúhelníku?

Někteří výzkumníci trojúhelníku teoretizovali roky, že na dně moře existuje podivný energetický zdroj, v oblasti, kde oceán ovlivňuje letadla a lodě.
Pár výzkumníků tvrdí, že pokud legendární Atlantida skutečně existovala, pozůstatky jejího mytického energeticko-vortexového stroje mohou být na dně moře stále nedotčené. Takový stroj, tvrdí, by měl pravděpodobně tvar pyramidy, a jde o původní historický vzor, který následné kultury na celém světě kopírovaly.

Záhadné pyramidy rozeseté po celém světě
Pyramidové struktury byly objeveny v celé severní, střední a jižní Americe; ve východní Evropě; v ledové tundře Sibiře; v severní a centrální Číně; a zřejmě i v Antarktidě. Pyramidu na jižním pólu nelze potvrdit, protože je hluboko, pod více než mílí ledu, a její obrázky jsou kontroverzní.
Před lety byly objeveny na ostrově Malden uprostřed Pacifiku záhadné ruiny - pozůstatky neznámé kultury. Tyto ruiny byly také prohlášeny za pozůstatky starodávné pyramidy./http://znojmo-spirit.blog.cz/
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one