Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
MĚSTO POD VODOU.JPG
Potopené město nedaleko Britských ostrovů.

Tajemnou zemi, která ležela mezi Dánskem a Skotskem, kdysi smetly obrovské vlny tsunami. Senzační objev mimo jiné dokazuje, že Británie skutečně nebyla vždy ostrovem a že bájný Doggerland býval srdcem Evropy.
Doggerland, britskou Atlantidu, spolklo Severní moře před 8500 lety. V období od 18 000 do 5 500 let před naším letopočtem se postupně potápěl. Nyní trosky nalezli potápěči pracující pro ropné společnosti ve spolupráci s vědeckým týmem z University of St.Andrews na mořském dně.

Ukázalo se, že země byla mnohem větší, než se původně přepokládalo. Sahala od severu Skotska až k Dánsku a kdysi byla skutečným srdcem Evropy. Výzkum naznačuje, že Doggerland obývaly desítky tisíc lidí. Britskou Atlantidu nakonec smetly ničivé tsunami.

"O existenci této ztracené země jsme spekulovali několik let, už kvůli nálezům kostí a pozůstatků nástrojů a zbraní z doby ledové, které vylovili rybáři po celém Severním moři. Až díky naší spolupráci s ropnými společnostmi a tomuto senzačnímu objevu jsme ale nyní schopni vytvořit ještě přesnější modely Doggerlandu, jeho flóry a fauny,“ uvedl vedoucí výzkumného týmu, geofyzik Richard Bates pro britský Daily Mail.
"Nalezené trosky nám také pomohou pochopit drama obrovských klimatických změn, které Doggerland a jeho obyvatele postihly.“

Objev je třešničkou na dortu patnáctiletého výzkumu, podle kterého Doggerland byl zvlněnou krajinou s velkými bažinami, jezery a řekami. Jak se hladina vody zdvíhala, z kopců postupně vznikala oddělená souostroví, až země úplně zmizela."Našli jsme na dně moře mnoho artefaktů, které nemohly vzniknout vlivem přírodních procesů. Nyní je budeme zkoumat, abychom lépe porozuměli tomu, jací lidé Doggerland obývali.http://tn.nova.cz/
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one