i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
merkabah.ener..jpg
Vzestup a navibrace na vyšší toky energií
Všechno se může dít snadněji, stačí se pročistit, nejen fyzicky, ale hlavně také po energetické stránce, všechno se může pro vás dít mnohem snadněji.
Stačí se proléčit a navibrovat některými karmickými energiemi, nejen, že vás nachystají na vyšší frekvence, ale také vám usnadňují jejich příjem a také umožní buněčným strukturám se postupně připravit na zvyšující se toky energií a vysoké frekvence léčivých toků, jako jsou Reconnection, Karuna-ki, Merkabah a Kchuei, vám postupně mění struktury DNA přímo u léčebného procesu.

Všechno se děje pro snadnější průběh změn ve fyzickém těle, každého jedince. Je samozřejmě jen na každém z vás, kdy a kolik se necháte navibrovat a pročistit si energii v každé z buněk, Vzestup postupuje , dle plánu velmi rychle a mnozí lidé jej velmi těžce nesou právě tím, jaké mají fyzické potíže. Ti, kteří podstupují pravidelnou léčbu energiemi Univers-výše jmenovanými se snadněji budou měnit i uvnitř, nejen navenek. Jejich buňky se rychleji zbaví škodlivin a obnoví chybějící struktury uvnitř sebe, tak se i tělo stává postupně pružnějším a nestárnoucím, jako by od pohledu. Tělo jako takové se bude více a více měnit uvnitř v prvotní stavbě a samozřejmě tak lépe se bude přizpůsobovat stále rychlejším a vyšším kmitočtům energií, ve kterých se budete nacházet. Toto vše bude součástí vzestupných energií, a je to nedílnou součástí možností postupných změn ve vašich tělech, a to je důvod, proč se některé energie stávají méně účinné a další se stávají velmi účinné, jak při řešení běžných symptomů, jako je únava,vyčerpán,stres,nejistoty, ovšem také u chorob jiných, jako jsou kloubní zanešené systémy vyznačující se velkými bolestmi kloubů, mnohdy u zdánlivě zdravých jedinců, či jiných chorob, které vám oslabují váš systém imunity těla. Vše je tu z důvodů, změn v DNA a také ve změnách léčby a změnách funkce imunitního systému buněčné struktury.
Ti jež nebudou pravidelně čištěni, léčivými toky energií vyšších toků dělat, mohou mít velké potíže, projevují se na zdravotním stavu celého těla i duševní pohody. Mnoho z vás bude v tento čas vzestupu upadat do pocitů úzkostí, strachu nebo i depresí, to se bude týkat těch, kteří ještě nemají pročištěnou emoční rovinu a budou jim vystupovat na povrch jejich emoční bolesti z jejich minulosti,což jim bude dělat velké potíže při udržení si frekvencí vyšších energií. Je totiž na každém z vás, jakou cestu vzestupných energií si sám zvolí, jak bude sám chtít rychle postupovat, zda v trápení , bolestivých zpracováních emoční a mentální minulosti nebo si zvolí postupy pomocí léčebných energií a pravidelných "NAVIBRACÍ" pro vyšší toky energií a vnitřní i vnější očisty současně./M.A.Kunz/
25.10.2016 13:09:28
Marcela Abha Kunz
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one