Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
dvojpaprsek.jpg
VZESTUP, PROMĚNY, VÝVOJOVÝ POSTUP A EVOLUCE

Člověk se vyvine v nový druh už kolem roku 2050, tvrdí vědec
Homo sapiens sapiens není posledním evolučním stádiem člověka. Už v roce 2050 by měl po planetě chodit nový druh rodu Homo, pro kterého vědci však zatím nemají přesné jméno. Tvrdí to alespoň výzkumník Cadell Last z institutu Global Brain při univerzitě v Bruselu, uvedl server deníku Daily Mail.

K dalšímu evolučnímu kroku spěje lidstvo podle Lasta už několik posledních desítek let. Mezi hlavní vlivy, které nás tlačí k dalšímu evolučnímu předělu, patří především radikální vliv nových technologií, celkové chování společnosti a také přirozený výběr.

A jak se nový zástupce rodu Homo bude lišit od člověka moudrého? Zatímco v současnosti vnímáme dlouhověkost už od 85 let, za méně než čtyři desetiletí se prý budou rodit první děti, které budou žít daleko déle.

„Ti budou ve svých 80 nebo 100 letech žít radikálně odlišný život, než jaký vedli jejich prarodiče,“ podotkl pro Daily Mail Last s tím, že lidé se běžně budou dožívat i více než 120 let.

Chod biologických hodin nebude navždy stejný.
výzkumník Cadell Last z institutu Global Brain
Podle něj toho dosáhnou mimo jiné tak, že se celý biorytmus člověka výrazně zpomalí. Zpozdí se tak i sexuální zrání a bude běžné, že lidé budou zakládat rodinu až v pokročilém věku, tedy v době, kdy se jejich předci stávali již prarodiči. Tento trend je patrný v USA již nyní. V roce 1970 se ve státech narodilo první dítě ženám starším 35 let jen v jednom procentě případů. V roce 2012 však počet těhotenství u žen nad 35 let stoupl na 15 procent.

Last tvrdí, že k prodloužení života budou lidé stále častěji používat moderní technologie, například virtuální realitu, v níž nebudou své tělo opotřebovávat tak jako ve skutečném životě. „Chod biologických hodin nebude navždy stejný,“ podotkl Last.

Velkou roli bude hrát medicína
Výzkumník však připouští, že velkou roli v otázce vývoje nového člověka bude hrát také medicína. Ta se prý musí vyvinout na takovou úroveň, aby dokázala reagovat na všechny problémy, které dlouhověkost skýtá. S tím by si však měl poradit i vývoj nových technologií.

„Naše společnost je nyní v naprostém zmatku. Ale v každé krizi je příležitost, aby byla apokalypsa odvrácena. Proto si myslím, že příští systém, který lidstvo vytvoří, bude daleko sofistikovanější, spravedlivější a bohatší než naše civilizace,“ konstatoval Last.

„Myslím, že další systém světového uspořádání bude tak výrazně odlišný, jako je ten dnešní v porovnání se středověkem,“ uzavřel výzkumník z institutu Global Brain./http://www.novinky.cz/
istock_brain-300x300.jpg
NERVOVÝ SYSTÉM

NOVÉ ŽLÁZY V NERVOVÉM SYSTÉMU A MOZKU: Jsou tři nové žlázy v mozkovém kmeni a šest nových žláz v pravém a levém laloku, které umožňují mnohem vybroušenější činnost mozkové aktivity. Nové žlázy vyvažují všechny chemikálie uvolňované v průběhu vědomé denní aktivity, takže se neobjeví žádné vyčerpání těchto chemických sloučenin. V naší stávající formě jsou chemikálie potřebné pro mozkovou činnost spotřebovány na konci každého dne a jejich obnova vyžaduje dlouhý spánek přes noc. Když tyto nové žlázy udržují vyrovnanou spotřebu těchto substancí, klesá potřeba spánku.
Navíc jsou vytvářeny nové chemikálie umožňující dlouhé meditativní stavy ve kterých iniciát neztrácí vědomí a tak může vědomě zažít své cestování světelného těla ve spánku. Tyto chemikálie pocházejí ze šesti nových žláz, tři v pravém a tři v levém mozkovém laloku, které s sebou též přinášejí jasnozřivé schopnosti.
Jak již bylo řečeno, mnoho mozkových dutin není dostatečně velkých aby v nich vyrostly žlázy do plné velikosti. Přišli jsme na to, že žlázy nedorostlé do plné velikosti pracují adekvátně v našich kanálech a eliminují potřebu spánku delší než čtyři hodiny za noc. Musíme dodat, že to není pravidlem každou noc. Stále pracují na svých iniciacích následujících po 1024, a rozklad v jejich tělech je po troškách transformován. Občas je některý transmutační proces extrémně nepříjemný a je lepší jej projít zatímco opustíte tělo v průběhu spánku. Mnoho z vás zjistí že potřebujete spát dlouho, osm až dvanáct hodin denně. Důvodem takového dlouhého spánku je rychlý průběh iniciací s menším množstvím fyzického nepohodlí.
Není neobvyklé mít bolesti v nervovém systému, třesavku nebo napětí jak nervový systém konvertuje na krystalickou formu. Doporučujeme podpořit nervový systém rostlinnými a homeopatickými substancemi dokud není konverze ukončena. Krystalický nervový systém pracuje na odlišném biochemickém základě, který odlehčuje systém od stresu či zkušenosti „uteč nebo se vyděs“, tj. strachu. Jakmile je nervový systém transformován,všechny vzpomínky na stres a nervové napětí jsou z těla uvolněny. Výsledkem je zážitek přirozeného a vyrovnaného toku v každodenních činnostech. Emocionálně, krystalický nervový systém dovoluje iniciátovi zkušenost žít v daném okamžiku. Žijete-li v daném okamžiku tak strach z budoucnosti litování minulosti přestane existovat nebo ztratí na důležitosti, ukončí zkušenost obav.
Těm z vás, kteří jdete kupředu a ztělesňujete krystalickou předlohu děkujeme za vaší vytrvalost v rozvoji. Uvědomte si prosím, že veškeré nepohodlí které při transformaci prožíváte bude postupně překonáno. Neváhejte podpořit vaší tělesnou formu léčivými rostlinami, homeopatiky, masážemi, akupunkturou, esenciálními oleji cvičením a minerálními či bahenními koupelemi když je potřeba. Vaše tělo je váš chrám. Milujte je a ono vám bude sloužit až do doby vašeho vzestupu.Copyright © 1998–2000 Karen Danrich. Všechna práva vyhrazena.
Překlad Vratislav Kašpárek 2000 /http://vzestup.webzdarma.cz/
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
JEDNODUCHÝ PŘEHLED NOVÉHO SYSTÉMU ŽLÁZ

NOVÁ ŽLÁZA V CENTRU HLAVY: Počínaje iniciací 24, se začíná formovat nová žláza v centru hlavy, hned za očima. Emocionálně, tato žláza sjednocuje srdce a mysl (neboli intelekt a emoce), a přináší s sebou konec soupeření mezi těmito polaritami. Žláza sama má tři laloky a je asi dva a půl centimetru vysoká. Fyziologicky, žláza uvolňuje hormón, který omlazuje tělo. Energeticky, žláza udržuje rovnováhu mezi meridiány od břicha k vrchu hlavy. Jakmile tato žláza začne růst, není neobvyklé cítit bolesti nebo mít nepříjemný pocit v centru hlavy po dobu 2–3 dní.

NOVÁ ŽLÁZA POD KOSTRČÍ: Počínaje iniciací 36, se začíná formovat nová žláza pod kostrčí, která je svou velikostí a tvarem shodná se žlázou v centru hlavy. Tato žláza neuvolňuje žádný hormon, ale složí k udržování rovnováhy energie v meridiánech od břicha dolů. Jakmile tato žláza začne růst, není neobvyklé cítit bolesti nebo mít nepříjemný pocit při sezení po dobu 2–3 dní.

NOVÉ ŽLÁZY V REPRODUKČNÍM SYSTÉMU. Je mnoho nových žláz, které ovlivňují reprodukci u mužů i žen. V ženské formě je přidáno devět nových žláz mezi velkým a malým pyskem vaginální oblasti. Tyto žlázy složí mnoha účelům. Jedním z nich je, že žlázy produkují dodatečné tekutiny během aktu lásky a tím odpadá problém se suchou sliznicí. Dále uvolňují substance, které umocňují sexuální vzrušení a zkušenost božské jednoty a blaženosti mezi milenci. Konečně, žlázy uvolňují přirozená anestetika při porodu, a tím umožňují bezbolestný porod pro matku i dítě.
Nové žlázy jsou ve vaječnících a v děloze, které vylučují hormony omlazují tělo a přinášejí s sebou konec ovulace těm, kdo nechtějí vědomě počnout dítě. To znamená konec menstruace která je považována krystalickou formou za zbytečné plýtvání výživnými látkami. To ovšem znamená i konec všech obav, které provázejí milostný akt.
Je devět nových žláz kolem každého prsu. Tyto žlázy umožňují laktaci (produkci mléka) i těm, které nikdy neměly dítě. Produkce takového mléka byla známá v tantrických milostných praktikách před dávnými lety a je považována za elixír milenců. Energeticky, tyto nové žlázy pomáhají znásobit vibrace nepodmíněné lásky, které jsou pak udržovány vrstvami tuku v každém prsu. Ženská tělesná forma byla zkonstruována jako zesilovač lásky a sexuální magie. Mužská tělesná forma byla zkonstruována pro mágy, kteří manifestují božskou vůli na Zemi.
Po porodu produkují nové žlázy soubor výživných látek nezbytných pro podporu a růst formujícího se krystalického těla dítěte. Mléko současných matek postrádá mnoho látek nezbytných pro růst a vývoj plně vědomého mozku v rámci krystalické formy dítěte. Dítě s krystalickou formou se nenarodí se všemi strukturami a žlázami v nervovém systému, které podporují plné vědomí. Ty se všeobecně vyvíjejí po dobu prvních 12 až 16 měsíců, kdy je nutné kojení.
Nový systém žláz u žen je plně vyvinut do iniciace 1024. Není neobvyklé mít pocity nepohodlí v prsech nebo vaginální oblasti když tyto žlázy rostou a jsou aktivovány. Náš kanál též objevil, že její měsíční menstruace podporuje uvolňování toxinů v 24 iniciacích, které následují kompletní osvobození. Jiní iniciáti mohou též zjistit, že měsíčky kompletně nepřestaly dokud nebyl všechen rozklad v těle přetransformován na krystalickou buněčnou strukturu.
V mužské tělesné formě jsou nové žlázy v prostatě a v každém varleti. Tyto žlázy produkují hormóny, které omlazují tělo a přerušují reprodukci těm, kdo vědomě nechtějí počnout dítě. Produkce nepotřebného spermatu je považována za zbytečnou ztrátu výživných látek. To neznamená, že by muž přestal ejakulovat, ale spíše to, že v ejakulátu chybí spermie. Navíc tyto žlázy uvolňují substance, které umocňují sexuální vzrušení a pocit božské jednoty a blaženosti mezi milenci.
Není neobvyklé mít nepříjemné pocity ve varlatech nebo prostatě, když tyto nové žlázy rostou a jsou aktivovány. Tyto nové mužské žlázy jsou aktivovány iniciací 1024.

NOVÉ ŽLÁZY V BRÁNICI: Bránice v krystalickém těle má velikost až deset krát větší v porovnání se současným lidským tělem. Důvod této větší velikosti je v produkci osmi typů krevního cukru potřebného pro krystalickou buněčnou strukturu. Metabolický rozsah krystalické formy je mnohem větší, spalování probíhá v rozsahu 2000 až 10000 kalórií i výše za hodinu. Není možné tuto kalorickou potřebu krystalické formy pokrýt jídlem a proto jsou nezbytné kalórie přijímány ze vzduchu.
Bránici v krystalické formě tvoří soustava prohlubenin a kapes kam je přiváděna krev z plic a vzdušný kyslík je zde přeměňován na cukr. Bránice se zvětší až trojnásobně ze své klidové velikosti při fyzické námaze, nebo v případě našeho kanálu když učí a udržuje energii při semináři.
Mnoho z vás, kteří obdržíte předlohu pro novou bránici proděláte rozšíření hrudního koše. Struktura kostí v krystalické formě je měkčí (jako chrupavka) a dostatečně flexibilní aby umožnila expanzi bránice, je-li to potřeba. Lord Budha byl zobrazován před svým vzestupem s velkým břichem. Toto velké břicho byla ve skutečnosti přecpáno bránicí při jeho konverzi na krystalickou strukturu. Lidská forma nebyla původně vyprojektována tak malá. Atlan»ané byli velcí tři až tři a půl metru. Větší velikost Atlantské rasy umožňovala větší hrudní koš a víc prostoru pro orgány, které byly také větší. Všechny orgány v těle se v průběhu krystalické konverze zvětšují; některé více než jiné což závisí na jejich funkci.
Těm z vás, kteří máte problémy s krevním cukrem, může nějaký čas trvat, než se trvale ustálí rovnováha krevního cukru. Problémy s krevním cukrem často souvisí z rozkladem v pankreasu, a tento rozpad se začíná řešit až po ukončení iniciací kompletního osvobození. Mnoha lidem se kterými přišel náš kanál do styku se snížila spotřeba inzulínu po ukončení iniciace 1024. Kompletní likvidace problému zvaného diabetes znamenalo ukončení dalších 24 iniciačních fází, které následují 1024. Expanze hrudního koše může být nepříjemná a probíhá postupně v průběhu jednoho roku nebo i déle. U ženské i mužské formy má zvětšení bránice za následek zakulacené bříško. Ploché břicho které je v našich médiích tak propagováno bude věcí minulosti, jakmile se Země posune na svém vzestupu.
Bránice se zvětšuje i po iniciaci 1024, aby podporovala zvyšující se fyzickou vibraci. Jak se zvyšují vibrace, metabolický rozsah se zvyšuje, a tím vzniká větší kalorická potřeba. To je zajištěno další expanzí bránice v průběhu procesu vzestupu.
Ačkoliv krystalická bránice produkuje dostatečné množství kalorií aby nebylo potřeba vůbec jíst, náš kanál zjistil, že jíst musí, a někdy i značné množství jídla, ne aby mohl existovat ale spíše aby zůstal uzemněný. Rádi bychom řekli něco o uzemnění. Uzemnění dovoluje duši aby zůstala ve fyzické formě. Mnoho lidí se odpojilo od své formy kvůli bolesti ve které lidstvo existuje. Odpojení od formy vytváří velice těžké podmínky pro plnou asimilaci neboli integraci krystalické předlohy. Jak vaše světelné tělo v noci cestuje, uvolňuje karmu a přináší zpět nové informace pro váš další spirituální vývojový krok, musí světelné tělo i duše zůstat uzemněné okolo ztělesnění, aby informace mohly být asimilovány. Je téměř nemožné, aby iniciát který není uzemněný zpracoval nové informace a udržel novou vibraci. Když nejste uzemnění, jste jako vlajka vlající ve větru. Jste objektem se kterým manipulují všichni kdo jsou okolo vás a mají nižší vibrace okolního města ve kterém žijete nebo nevědomá individua se kterými přijdete do styku.
Když naše kanály vyučují, udržujeme v jejich ztělesněních velmi vysoké vibrace aby se udržela energie celé skupiny. Tyto vibrace by mohly způsobit jejich vzestup dříve, než jsou k tomu biologicky připraveni. Jídlo pomáhá v udržení dostatečné hustoty k udržení vyšší vibrace bez „shoření“ a přesunu do další dimenze.
Jsou tací kteří si myslí, že nejlepší cesta vzestupu je „odlehčení“ tím že nejíte, nebo jíte „lehká“ jídla, jako je zelenina. Přišli jste na tuto zemi aby jste pomohli Matce Zemi v navýšení vibrací. To vyžaduje aby každý spolupracovník světla udržoval svoji vlastní vibraci a tím pomáhal Matce Zemi. Udržování vyšší vibrace znamená být uzemněný a to znamená jíst. Jakmile dosáhne každý iniciát svou vlastní fyzickou rovinu vzestupu, nastane čas kdy budou potřebovat jíst lehká jídla. Jakmile se iniciát přesune do další dimenze (a navrátí se do této dimenze), jídlo bude ve skutečnosti překážkou jejich interdimenzionálních cest. Interdimenzionální cestování bude možné pouze na konci procesu vzestupu. Dokud nejste na konci (a pokud jste v průběhu transmutačního procesu), je uzemnění nesmírně důležité a nejjednodušší způsob jak jej zabezpečit je jíst.

NOVÉ ŽLÁZY V TRÁVÍCÍM SYSTÉMU: Ve vašem současném trávícím traktu chybí několik důležitých enzymů, nezbytných pro kompletní rozložení proteinů, tuků, cukrů, a karbohydrátů. Nové žlázy v žaludku produkují tyto nové trávící enzymy, které jsou mnohem účinnější než ty, které jsou nyní přítomné ve vaší současné formě. Navíc jsou vylučovány dodatečné tuky které pokrývají žaludeční stěnu střeva, aby nové enzymy nenatravovaly vlastní tělesné orgány.
Časem bude trávení natolik kompletní, že nezbudou žádné exkrementy z trávení. Jakmile střevní trak udrží dostatečně vysokou vibraci, jsou exkrementy jednoduše přeměněny na energii. Toho nelze docílit dokud všechen rozpad v trávicím traktu není odstraněn a zhojen ve 24 iniciacích následujících po 1024. Některé z vás může postihnout období (až jeden měsíc) zvracení a průjmů jak se nové enzymy začnou tvořit a než se vytvoří rovnováha.

NOVÉ ŽLÁZY V SRDCI A JÁTRECH: Dvě nové žlázy jsou v srdci, které mají za úkol monitorovat srdeční puls a jedna v játrech která napomáhá převodu tuků na cukr při fyzické námaze. Když se zvýší puls, jsou do krevního řečiště uvolňovány chemikálie které způsobí nafouknutí bránice a játra začnou konvertovat tělesný tuk na cukr. Žláza v játrech může konvertovat jakýkoliv typ tuku na cukr, nejenom živočišný. Extra cukr uvolněný z tuku a kyslíkový konverzní proces umožní, aby atleti z krystalickou formou v budoucnu měli lepší výsledky než jejich nekrystaličtí kolegové a tak překonali atletické limity jak je dnes známe. Tyto nové žlázy jsou na svých místech s ukončením iniciace 1024. Bolesti a nepříjemné pocity v dolní části zad a na prsou se mohou objevit v průběhu růstu a aktivace těchto žláz.

NOVÉ ŽLÁZY V LEDVINÁCH: Několik nových žláz se objeví v ledvinách, které umožňují lepší kontrolu tělesných tekutin a tvorbu vody, když je to zapotřebí. Tyto nové žlázy ukončí naše zkušenosti z dehydratací i zadržováním vody tak jak je dnes známe v naší současné formě. Substance pro tvorbu vody jsou vedeny ze speciálních buněk v ledvinách, které obsahují vodík a kyslík v takové formě, která může být v případě potřeby rychle sloučena a uvolněna do krevního řečiště. Navíc, nadbytečná voda je rozložena a uchována pro další použití někdy jindy. Bolesti a nepříjemné pocity v dolní části zad se mohou objevit v průběhu růstu a aktivace těchto žláz. Tyto žlázy jsou plně aktivovány při dokončení iniciace 1024.
Krystalická forma zužitkuje ohromné množství soli. Sůl je minerál, který udržuje vibraci. Krystalická forma pracuje na tom aby vytvořila rovnoměrnou vibraci v celé buněčné struktuře. To je umožněno přidáním sole do všech systémů s tekutinou, včetně krve a lymfy, spolu se solí přidanou do každé buňky v těle. Jakmile se toto v průběhu transformace na krystalickou formu děje, není neobvyklá touha po soli. Naše kanály jedli v určitých momentech svého iniciačního procesu velké pytlíky slaných bramborových lupínků, když potřebovali sůl na konverzi svých systémů.
Občas během transformačního procesu na krystalickou formu vytváří tělo jakoby velké množství solí a vody tak že se iniciát cítí ulepený a opuchlý. Toto zadržování vody se obvykle děje těsně před tím, než udělá iniciát další skok ve vibracích. Sůl je minerál, který udržuje vyšší vibraci. Občas je nadbytečná voda a sůl zadržována, aby pomohla tělu při přechodu na novou vibraci. Nedoporučujeme v takovýchto případech používat diuretika, protože nafouknutí ve skutečnosti slouží vývojovému procesu. Jakmile je nová vibrace snadno dosažena, je nadbytečná sůl a voda uvolněna ze systému.
merkabah.ener..jpg
Vzestup a navibrace na vyšší toky energií
Všechno se může dít snadněji, stačí se pročistit, nejen fyzicky, ale hlavně také po energetické stránce, všechno se může pro vás dít mnohem snadněji.
Stačí se proléčit a navibrovat některými karmickými energiemi, nejen, že vás nachystají na vyšší frekvence, ale také vám usnadňují jejich příjem a také umožní buněčným strukturám se postupně připravit na zvyšující se toky energií a vysoké frekvence léčivých toků, jako jsou Reconnection, Karuna-ki, Merkabah a Kchuei, vám postupně mění struktury DNA přímo u léčebného procesu.

Všechno se děje pro snadnější průběh změn ve fyzickém těle, každého jedince. Je samozřejmě jen na každém z vás, kdy a kolik se necháte navibrovat a pročistit si energii v každé z buněk, Vzestup postupuje , dle plánu velmi rychle a mnozí lidé jej velmi těžce nesou právě tím, jaké mají fyzické potíže. Ti, kteří podstupují pravidelnou léčbu energiemi Univers-výše jmenovanými se snadněji budou měnit i uvnitř, nejen navenek. Jejich buňky se rychleji zbaví škodlivin a obnoví chybějící struktury uvnitř sebe, tak se i tělo stává postupně pružnějším a nestárnoucím, jako by od pohledu. Tělo jako takové se bude více a více měnit uvnitř v prvotní stavbě a samozřejmě tak lépe se bude přizpůsobovat stále rychlejším a vyšším kmitočtům energií, ve kterých se budete nacházet. Toto vše bude součástí vzestupných energií, a je to nedílnou součástí možností postupných změn ve vašich tělech, a to je důvod, proč se některé energie stávají méně účinné a další se stávají velmi účinné, jak při řešení běžných symptomů, jako je únava,vyčerpán,stres,nejistoty, ovšem také u chorob jiných, jako jsou kloubní zanešené systémy vyznačující se velkými bolestmi kloubů, mnohdy u zdánlivě zdravých jedinců, či jiných chorob, které vám oslabují váš systém imunity těla. Vše je tu z důvodů, změn v DNA a také ve změnách léčby a změnách funkce imunitního systému buněčné struktury.
Ti jež nebudou pravidelně čištěni, léčivými toky energií vyšších toků dělat, mohou mít velké potíže, projevují se na zdravotním stavu celého těla i duševní pohody. Mnoho z vás bude v tento čas vzestupu upadat do pocitů úzkostí, strachu nebo i depresí, to se bude týkat těch, kteří ještě nemají pročištěnou emoční rovinu a budou jim vystupovat na povrch jejich emoční bolesti z jejich minulosti,což jim bude dělat velké potíže při udržení si frekvencí vyšších energií. Je totiž na každém z vás, jakou cestu vzestupných energií si sám zvolí, jak bude sám chtít rychle postupovat, zda v trápení , bolestivých zpracováních emoční a mentální minulosti nebo si zvolí postupy pomocí léčebných energií a pravidelných "NAVIBRACÍ" pro vyšší toky energií a vnitřní i vnější očisty současně./M.A.Kunz/
soul.2.jpg
CO JE TO VZESTUP DUŠE?
Mnoho z vás již slyšelo o konceptu „plného vědomí“. Plné vědomí je stav bytí, který přestupuje fyzikální zákony, tak jak je známe, a přináší zkušenost neodděleného vnímání mezi viditelným a neviditelným světem. Přestoupení fyzikálních zákonů přeloženo do fyzických potřeb znamená, že nemáte biologickou potřebu jíst, spát a vyměšovat kvůli existenci. V citové oblasti přináší plné vědomí konec strachu a tak umožňuje každé vzestupující osobě zakusit novou úroveň spokojenosti a radosti po celý den při činnosti i vztazích.

Stupeň biologického pokroucení je na zemi velký. Pro některé jedince se více pootevírají neviditelné světy, nebo mají přirozenou jasnozřivost. Většina lidstva tyto schopnosti nemá, a oprava oddělenosti mezi viditelným a neviditelným bude pro každého člověka jiná tak jak bude nabývat krystalickou formu. Někteří zažijí získání jasnozřivých schopností, které doposud neznali. Ostatní budou jen přímo znát přání své duše, bez jasnozřivosti nebo telepatických schopností. Následujících 1000 let lidského vývoje které budou následovat po hromadném vzestupu do páté dimenze je nezbytným obdobím pro dokonalé zhojení zážitků oddělenosti viditelných a neviditelných světů všech lidských bytostí na zemi.
Důvod omezení jasnozřivosti v lidské zkušenosti má přímou souvislost se současnou velikostí naší mozkové dutiny. V mozku chybí žlázy a orgány, které jsou pro jasnozřivost nezbytné. Ačkoliv všichni v rámci krystalické struktury obdrží veškeré informace nutné pro vytvoření žláz, které jsou pro jasnozřivost nutné, mozková dutina nemusí být dostatečně prostorná, aby umožnila všem žlázám vyrůst. To povede k velikým rozdílům mezi jednotlivými lidmi ve stupni uvědomění v procesu nabývání plného vědomí.
Důvod rozdílů ve stupni uvědomění souvisí s různou genetickou výbavou jednotlivých rodů. Většina lidí zjistí, že jejich genetická linie začíná v laboratořích v Atlantidě. Jak jsme psali v předchozích kapitolách, současná lidská forma byla vytvořena v laboratořích, „plně vědomými“ vědci, kteří separovali dvanáct informačních řetězců z 1024 řetězců, ze kterých byli oni sami odvozeni. Dvanáct řetězců DNA a lidská forma zrozená z laboratoře, dala vzniknout částečně vědomé rase, která byla využívána k činnostem, které ti, kdož byli zrozeni na Atlantidě už nechtěli vykonávat, tj. manuální práci. Ještě navíc byla tato částečně vědomá rasa stvořena pro sexuální potěšení a v některých případech i pro lásku a partnerství. Jak civilizace slábla v posledních 2 500 letech před potopou, vytvářet zkušenost v plně vědomých vztazích bylo stále obtížnější. Mnoho bytostí inkarnovaných v Atlantidě se obracelo k této otrocké rase pro lásku a potěšení.
Částečně vědomé bytosti z atlantských laboratoří nikdy nebyly vytvořeny aby mohly komunikovat z neviditelnými světy. Vědci, kteří je vytvořili si chtěli ponechat kontrolu nad vývojem rasy kterou vytvořili. Kdyby takto vytvořená rasa mohla přímo komunikovat s bohem a neviditelnými světy, ztratili by stvořitelé z Atlantidy řízení. Z tohoto důvodu nebyly žlázy nutné pro jasnozřivost a telepatii součástí původních dvanácti řetězců DNA. Těla bez těchto žláz nemusí mít tak velkou mozkovou dutinu a mohou být menší. Proto byla tato rasa asi o 15 procent menší než vědci stvořitelé.
Vedle menší postavy bylo dvanáct řetězců DNA velmi pečlivě vybráno. Vědci potřebovali částečně vědomou rasu, která je podřízená a nevyžaduje autoritu. Také chtěli rasu oddanou, poslušnou a horlivou ke všem přáním vědců stvořitelů. Jakmile lidstvo ztělesní krystalickou formu, všechny emocionální tendence budou rozpuštěny, a kolektivně se začneme zabývat otázkami vzorů, které jsme žili 10 000 let. Jak se lidstvo začne zabývat novými vzory a rozpínat se za svá individuální omezení, přinese to civilizaci s novou strukturou, založenou na nepodmíněném dávání a dostávání a nepodmíněné lásce.
Stav podřízenosti, ve kterém většina lidstva žije je důsledkem víry ve ztrátu síly. Protože lidstvo věří, že je bezmocné změnit současné podmínky, vybralo si přijmout tuto životní zkušenost bez otázek. Krystalická forma přináší obnovení sil v citové struktuře každého jedince, který ztělesní novou DNA. Jakmile se každý člověk bude cítit silný, začne věřit že může současnou situaci změnit a tak splní svůj cíl.
Částečně vědomá otrocká rasa byla vytvořena, aby byla využívána a používána. Proto je lichva tak rozšířená v celém lidstvu a lidské civilizaci. V naší genetické karmě je velmi mnoho vzorů využívání a existovat jen pro to být využíván. Není žádný div, že spíše využíváme jeden druhého, místo nepodmíněné lásky. V širším slova smyslu vlastně lichva je základem karmy. Karma je jednodušeji řečeno dohoda o udělání něčeho pro někoho, výměnou za to, že něco udělá on pro nás. Otroci dostali život výměnou za to, že byli využíváni mnoha způsoby což zapříčinilo, že se koncept karmy a podmíněné lásky zaznamenal do naši biologické struktury.
Lichva, nebo karma vytváří zkušenost dávání a nic za to (nebo dostávání výměnou za nic), což ve svém důsledku vede k chudobě a hromadění majetku. Být využíván (např. otroci) znamenalo dostávat jídlo a život výměnou za mnoho různých darů, např. práci nebo sexuální potěšení. Náš současný koncept muset za všechno platit a tvrdě pracovat abychom přežili vychází z genetických vzorů lichvy zděděných spolu s původními dvanácti řetězci DNA. Ten kdo nemůže zaplatit je ponechán v chudobě a bez domova a ten, který má vlohy v životě vydělávat nemístně hamouní.
Plně vědomé krystalické bytosti inkarnované v Atlantidě nemusely nic platit aby přežily, jejich civilizace měla takovou strukturu, že přirozeně získávaly všechny psychologické potřeby. Je přirozenou součástí krystalického složení fungovat na základě nepodmíněné lásky. V rámci paradigmatu (vzorů) nepodmíněné lásky, je dávání i braní v rovnováze, tj. jakmile dáváte své vlohy a talent, automaticky jste odměňováni aby jste měli vše co potřebujete. /http://vzestup.webzdarma.cz/
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one