Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
karmické.čištění.-DNA.jpg
CO JE TO KARMICKÁ OČISTA?


-jde o postupný, řízený vzestup duše, a vše podléhá zákonům celého Universa. Vlivem toho jde o dokonalou formu očistného procesu pro ducha i duši i tělo, vše totiž spolu souvisí a jedno bez druhého nelze pročistit tak, aby se negace "nevracely k vám zpět".
Tento proces je většinou dlouhodobý, proto je potřebné si uvědomit, že během probíhajícího procesu se mění nejen vaše vnímání věcí a situací kolem vás, ale také se mění i vaše nitro, tedy duše a v ní ukotvený duch, vlivem tohoto vzestupu se duch znovu ukotvuje v dodržování zákonitostí Universa a pracuje na svých dosavadních chybných jednáních a rozhodnutích, vlivem toho, jak pracuje na pochopení a poznání toho, co učinil ve své minulosti, natolik mu smí být odebírána jeho blokující zátěž.
Vlivem tohoto procesu si potom může sám klient udržet své nově nabyté vibrace energií, ve kterých se nyní nachází. A pokud stejně postupuje i po očistném procesu, může mu v další očistě karmické být znovu mnoho jeho blokací být odebráno a tak se jeho život může změnit od základů.
http://www.ocista-duse.717.cz
JAK TO CELÉ VLASTNĚ FUNGUJE?


Léčby jsou přizpůsobeny konkrétnímu člověku a jeho potřebám, protože já se nejen napojím na klienta, ale jsem i zároveň napojena ke zdrojovým informacím, a tak vidím,kde je chyba - tedy vznikl blok na daný problém,
a podle "doporučení Universa" spouštím léčebné energie o různých frekvencích,umocněných karmickým působením koncentrované energie v symbolech,jež začnou působit právě tam,kde je za potřebí - v té čakře a tom orgánu, kde je potřeba.
Léčebná sezení jsou možná, jednak osobně,jednak i na dálku, a to i u KLIENTELY místních,
neboť při dálkové léčbě dochází k působení ve větší síle a delší dobu, než při osobním sezení,
kde se klient navibruje jen on sám, zatím co u dálkové léčby se navibrovává více klientů,
a tedy působí léčebná energie do té doby,až jsou navibrováni všichni na stejnou frekvenci,
protože každý člověk má jinou frekvenci energií na nichž kmitají jeho buňky.


LÉČBA OSOBNÍ
- je léčebné sezení vždy 1x do týdne osobně, a zbytek léčení probíhá také na dálku,
takže 1x týdně osobně+2 až 3x týdně na dálku. O každé léčbě je samozřejmě klient informován
emailem, vždy po sezení.
Součástí je terapie a koučink formou emailů nebo u osobní léčby i osobně, uvítám vždy zpětnou vazbu od klienta.
Pokud je klient z jiné oblasti,kraje,či státu, řešíme LÉČEBNÁ SEZENÍ NA DÁLKU,vždy dohodnutým termínem sezení, návodem,jak se na sezení připravit,co udělat před ním a jak postupovat dál při léčbě s prací s texty určenými pro tuto léčbu, které jsem také vypracovala+jsou vždy doplněny detailně afirmacemi právě pro vaši danou odblokaci v tom,kterém směru potřebujete.Takže každý klient absolvuje také 2-3x týdně sezení na dálku, pokud je možné aby dojel aspoň na jedno sezení,je to ideální kombinace, jinak místní mohou vždy 1x do týdne přijít na osobní sezení a zbytek absolvují na dálku,vždy je klient informován o tom,co bylo při léčbě uděláno právě pro něj-dostává detailní průběh sezení po každém z nich, po celou dobu léčby-tedy i při pouze dálkové léčbě.
Léčba je složená z několika druhů technik -léčby energiemi o různé frekvenci-od Shamballa, přes andělskou léčbu, Reconnection, Karuna-ki karmické léčebné technice až ke Kchuei energetickému systému, součástí je i terapie-emailingem /či zpětná vazba a reakce na léčbu-stavy,jak se cítíte,co se děje s ním a jeho životem, stejně tak je součástí i koučink a změna pohledu na sebe sama v každodenním životě./


LÉČBA NA DÁLKU
-je většinou první 3 dny intenzivního léčení-navibrace+očista od entit denně vždy ve 20.00, potom vždy pondělí -středa+sobota, mimo to můžete se mnou komunikovat telefonem,či skypem,je-li to vaší potřebou, vždy jste naváděni,jak co udělat, jak pracovat doma s textovou částí léčby,která je podstatnou částí postupné vědomé změny sebe sama,dle toho je vám potom odnímáno karmické zatížení nebo naopak ,pokud na sobě moc nechcete pracovat, taky není a své potíže si prožijete, jako svou zkušenost. Záleží vždy na vás, jak to budete vnímat a jak poctivě dělat-je to jako u běžných lékařů,jíst léky poctivě. Já stejně říkám,že texty jsou "antibiotika pro ducha" uvnitř duše,dle užívání tablet=TEXTŮ,bude i energie,kterou jste léčena účinná a pro vás udržitelná, což znamená,že se na té vibraci udržíte a už nebudete klesat do nižších vrstev a do negativních rozhodnutí a jednání,čímž se vám odblokovává velké množství bolestí a blokád z karmy.
Já jsem při léčení vždy vedená intuitivně a poslouchám nejvyšší energii Universa,včetně předání klientovi afirmací právě pro něj a jeho potřeby pro restart energií,obnovu v buněčných strukturách a změnu uvnitř duše-pro obnovu zdraví
Je tedy jen na klientovi,jak se rozhodne, KOLIK MU BUDE UVOLNĚNO BLOKACÍ A KOLIK SI PROŽIJE, JAKO SVOU ŽIVOTNÍ ZKUŠENOST své duše./M.Abha Kunz
22.10.2016 08:33:01
Marcela Abha Kunz
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one