Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
karmické.čištění.-DNA.jpg
CO JE TO KARMICKÁ OČISTA?


-jde o postupný, řízený vzestup duše, a vše podléhá zákonům celého Universa. Vlivem toho jde o dokonalou formu očistného procesu pro ducha i duši i tělo, vše totiž spolu souvisí a jedno bez druhého nelze pročistit tak, aby se negace "nevracely k vám zpět".
Tento proces je většinou dlouhodobý, proto je potřebné si uvědomit, že během probíhajícího procesu se mění nejen vaše vnímání věcí a situací kolem vás, ale také se mění i vaše nitro, tedy duše a v ní ukotvený duch, vlivem tohoto vzestupu se duch znovu ukotvuje v dodržování zákonitostí Universa a pracuje na svých dosavadních chybných jednáních a rozhodnutích, vlivem toho, jak pracuje na pochopení a poznání toho, co učinil ve své minulosti, natolik mu smí být odebírána jeho blokující zátěž.
Vlivem tohoto procesu si potom může sám klient udržet své nově nabyté vibrace energií, ve kterých se nyní nachází. A pokud stejně postupuje i po očistném procesu, může mu v další očistě karmické být znovu mnoho jeho blokací být odebráno a tak se jeho život může změnit od základů.
http://www.ocista-duse.717.cz
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one