Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
A CO NA TO BIBLE? ..teorie "duté Země"....
země-pol.jpg
A CO BIBLE? 

Aby před jménem Ježíš kleklo každé koleno na nebi, na zemi i pod zemí.Fp 2:10

Tato citace sděluje, že každé koleno klekne – všechna tato stvoření jsou živá – včetně té pod zemí. Má to být narážka na podzemní život? Podobně i zde:

A nikdo na nebi, na zemi ani pod zemí nemohl tu knihu otevřít ani do ní nahlédnout. Zj 5:3

Nevytvářej si modly v podobě čehokoli nahoře na nebi, dole na zemi nebo ve vodách pod zemí. Ex 20:4

Následující verše se moc necitují, ale mohou znamenat otvory na pólech. Pokud ne, co tedy?

Roztáhl sever nad pustotou, a zavěšuje zemi nad nicotou. Job 26:7

Vykroužil obzor nad vodní hladinou, tam, kde je hranice světla s temnotou. Job 26:10

Když budeš obdělávat zemi, již ti nevydá svou sílu. Budeš na zemi bezdomovcem a tulákem. Kain Hospodinu odpověděl: Můj trest je větší, než se dá unést. Hle, dnes jsi mne vyhnal z povrchu země a před tvou tváří se budu muset ukrývat. Budu na zemi bezdomovcem a tulákem a každý, kdo mě najde, mne bude moci zabít. Gen 4:12-14 (ČSP)

V originále znamená termín „na zemi“ spíše „v zemi“ (uvnitř)./zdroj-climax.signaly.cz/

Co říkáte, zajímavé pojetí toho,co se zdá být další teorií o tom, co je vlastně naše planeta, ale jak víme, na každém šprochu bývá i pravdy trochu, co je tedy pravdou, a co je velký omyl? Je opravdu jen a jen na vašem úsudku, pravda je prý v srdci, zeptejte se tedy toho svého, čemu tedy věřit, a protože lžím se věří nejlépe, zvažujte...

PODZEMNÍ ŘÍŠE
 Vyznavači této teorie mají mnoho argumentů. Na ukázku jich pár vybíráme:
Ledovce u zemských pólů vznikají z říčních toků uvnitř polárních otvorů v podmínkách tamější zimy. Řeky uvnitř zamrzají, ale v létě se ledovce odlamují a jsou vytlačovány ven - do nám známých moří. Kusy ledu tvoří sladká voda, která jinak v atmosféře této oblasti není.
Do neznámého kraje pod zemskou kůrou na severu (a na podzim) stěhují mj. makrely, sledi, velryby, tuleni, polární lišky, ale třeba i sobi. Tady se nejen ukryjí před krutou venkovní zimou, ale také je to příjemné zákoutí pro rozmnožování.

V Severním ledovém oceánu badatelé běžně nacházejí subtropické rostliny, květiny, stromy a semena, které musejí pocházet z duté země, kde takovéto rostlinstvo má dostatek tepla.
Také záběry z družic lokalizovaly polární otvory. Těmi slunce uvnitř duté země vyzařuje vysoce energetické elektrony a protony, které při styku s atmosférou nad nimi způsobují polární záře. Navíc Hubbleův vesmírný teleskop i sonda Voyager dokázaly, že většina planet naší sluneční soustavy má polární záře. Z toho podle této teorie tedy vyplývá, že všechna kosmická tělesa jsou dutá! To platí také o Měsíci, což zjistila i seismografická záznamová zařízení, která na tamějším povrchu umístili američtí astronauti při projektu Apolo.

Severní větry z tohoto utajeného světa často přinesou tolik pylu, že zcela zbarví ledovce - zeleně, žlutě či červeně (například Karmínové útesy Sira Johna Rosse.)
Přes tato místa nepřelétají družice ani letadla, protože hrozí nebezpečí vlétnutí do polárního otvoru. Vzhledem k neexistenci hmoty tam je totiž místní nedostatek gravitace.
Obávané ozónové díry na zemských pólech tady tvoří vzduch (s absencí ozónu), který proudí ven zevnitř vnitřní země polárními otvory.
Vyznavači těchto názorů upozorňují, že zmíněná fakta byla dosud záměrně držena v tajnosti. O to víc očekávají od připravované průzkumné výpravy, která má údajně využívat i pomoci satelitů v kosmickém prostoru.

      ZMÍNKY O PODZEMNÍCH ŘÍŠÍCH
a duté zemí lze nalézt v ústních tradicích i náboženských spisech mnoha kultur světa. Pojmy jako Shambhala či Agharta jsou dostatečně známé.

       Slavný astronom Edmund Halley byl prvním vědcem v moderní době, který dospěl k závěru, že země je dutá. Po něm následovala vědecká diskuse trvající asi dvěstě let, kterou ukončilo až Pearyho údajné objevení severního pólu. Badatel Marshall Gardner však poukázal na nesrovnalosti v Pearyho deníku a také americký Kongres ve dvacátých letech uspořádal v této věci slyšení, při němž bylo Pearyho tvrzení zcela vyvráceno. Přesto je Peary dodnes považován za objevitele severního pólu. Diskuse by tedy měla pokračovat.

       Tato alternativní vědecká teorie navzdory pro ní nepříznivému klimatu ve vědeckých kruzích nezanikla, ale podnítila multidisciplinární výzkum, který zahrnuje astronomii, geofyziku, seismografii, folkloristiku, religionistiku a další obory. Je zajímavé, že podává vysvětlení jevů (a jejich vlivu), které model plné země vysvětluje buď nedokonale či vůbec (gravitace, slapy, zemětřesení, polární záře, atd.) a umožňuje pochopení starobylých představ o zemi, v dnešní době považovaných za pouhé mýty./http://www.matrix-2001.cz/
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one