Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
6_zahady_klouzajici_kameny.jpg
Klouzající kameny

Záhada, kterou neumí vysvětlit ani NASA. Po rovném vyschlém dně Údolí smrti se kutálejí kameny tlačeny záhadnou silou. Oblast Playa je téměř úplně plochá, měří 4 kilometry ze severu na jih a 2 kilometry z východu na západ, a je pokrytá uschlým rozpraskaným bahnem.

Údolí smrti v Kalifornii skrývá množství záhad. Jednou z nich jsou tzv. putující kameny, roztroušené na dně vyschlého solného jezera v oblasti Racetrack Playa. Za několik set kilogramů těžkými kameny se táhnou výrazné stopy, dosvědčující jejich pohyb. Jak a proč se kameny pohybují, však nebylo dlouho jasné. Spekulací se objevila celá řada, s nejpravděpodobnějším vysvětlením přišli vědci až nyní.
Ví se, že kameny se pohybují jen občas a to velmi pomalu. Jejich přímý pohyb se doposud nepodařilo zachytit. Je zřejmé, že se mohou pohybovat, jen když na jezeře vzniknou příhodné podmínky. Ale jaké? Občasné deště v Racetrack Playa vedou k mírným záplavám, v jejichž důsledku se pod kameny vytváří kluzké bahno. „Živé“ kameny pak po něm kloužou, přičemž přirozeným hybatelem je silný vítr o rychlosti 50 m/s. Nebylo ale jasné, proč se v tomto případě všechny kameny nepohybují v jedné linii. Mělké stopy, které se za nimi táhnou, jsou rozdílné – některé jsou rovné, jiné se všelijak klikatí. Další pokus o vysvětlení vsadil na led. Noční teploty se v této oblasti často pohybují pod bodem mrazu a v písku pod kameny se tvoří drobné částice ledu. Když pak na kámen zafouká vítr, kámen sklouzne po jeho směru, ale jen tam, kde je písek právě namrzlý. Součinitelem musí být velmi prudký nárazový vítr a větrné víry, které se do kamenů opírají. To by vysvětlovalo, proč je každá stopa na první pohled tak jiná než ostatní.http://pravdu.cz/nejvetsi-zahady-sveta/10-3-nejpodivnejsi-zahady
31.10.2016 09:45:34
Marcela Abha Kunz
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one