Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
Energie duse druky nahled.jpg
 Jak a kde se přirozeně ukládají karmické vrstvy?

Na ukládání karmických vrstev má člověk speciální karmické tělo. V tomto těle se karmické vrstvy ukládají od počátku existence člověka. Vytvářely se automaticky a toto vždy řídila Příroda, tedy určité prvotní prostředí. Pouze část z karmických energií je uložená volně v duchovních tělech člověka. A to právě ty vrstvy a energie, které má člověk podle karmického plánu začít zpracovávat. Důvod je ten, aby k nim byl snadný přístup. Aby jej tyto energie přitahováním vhodných příležitostí nutily začít na tom pracovat.

Jak se karmické vrstvy ukládají? Použiji určité přirovnání. Geologické vrstvy v Přírodě se naskládají jedna na druhou jako slupky z cibule. Jsou tedy v různých prostorových vrstvách. Kdyby se takto ukládaly karmické vrstvy v člověku, každý by na ně potřeboval ohromně rozměrný prostor. Dostal jsem informaci, že takto by karmické vrstvy několika desítek bytostí zaplnily celý Vesmír. Mnozí z nás totiž máme za sebou miliardy a miliardy životů v mnoha světech, a ještě mnohem více karmických událostí. Je to tedy jinak. Všechny karmické vrstvy jednoho člověka jsou navrstveny na sobě, ale v jednom a tomtéž místě prostoru. Výsledkem je určitý karmický rezervoár, nádrž ve tvaru knihy, jejíž listy nejsou ovšem na sobě, ale jsou v jednom a tomtéž místě. Podobně je navrstven čas v každém bodě prostoru. A některým lidem se stalo, že se za jistých podmínek napojili na minulé události, které v tom místě probíhaly. Je však těžké si to názorně představit. Protože my se pohybujeme v trojrozměrném prostoru. Tomu rozumíme, to je pro nás názorné. Přidáním čtvrté souřadnice, např. času nebo hloubky karmy však vzniká prostor čtyřrozměrný, který je mimo naše názorné chápání. Teoreticky však člověk dokáže se čtyřrozměrným prostorem pracovat - viz např. Einsteinova teorie relativity a čtyřrozměrný prostoročas.

V jakém pořadí se karmické vrstvy ukládají?
Čím je určováno místo, hloubka, do které se daná vrstva uloží? Jednak časem uložení. Mladší vrstvy se ukládají na starší, tedy na ty dříve uložené. Při odkrývání se postupně uvolňují vrstvy od nejmladších postupně dál do minulosti. Je tady ovšem výjimka. Každá karmická vrstva má určitou váhu, tíži. Ta je dána velikostí negativity, drastičnosti dané vrstvy. A někdy se stane, že vrstva s ohromnou tíží, která obsahuje katastrofální přehmat člověka, zapadne svojí váhou dál dolů pod starší vrstvy. Pak se stane, že úplně na dně karmického těla jsou vrstvy obsahující úplně nejhorší přehmaty člověka, zrůdnosti, z různých časových období minulosti. Více na webu:
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one