Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
Gordon-Keene-45-674x450.jpg
REINKARNACE JEFFREY KEENA

Případ Jeffrey Keena je považován americkými badateli za nejlépe prokázaný případ reinkarnace. Bývalý zástupce šéfa hasičů z Westportu v Connecticutu Jeffrey Keene (1947) je obyčejný americký chlap, který se převtělováním duší nikdy nezabýval. K tomuto ne-křesťanskému konceptu ho přivedla teprve americká občanská válka. Nebyl také žádný fanoušek tohoto období americké historie. Ale v roce 1991 se vydal na výlet po národních památnících a ocitl se v Marylandu u Sharpsburgu. Dne 17. září 1862 se tu střetly dvě armády. V zuřivé bitvě o Antietam dosáhly ztráty na obou stranách kolem 23 000 lidí. Byl to nejkrvavější den občanské války

Když se Jeffrey Keene procházel po Sunken Road, prožil nečekaně silné emoce smutku i hněvu, začal se dusit. Po přívalu emocí byl prý tak vyčerpaný, jako by uběhl maratón: „Divil jsem se tomu, co jsem cítil. Bylo pro mne těžké dostat se zpátky k autu, cítil jsem se velmi slabý. V hlavě jsem měl tisíce otázek, ale žádnou odpověď."
Zatím nic netušil. Koupil si sice na místě časopis o této bitvě, ale odložil ho. Trvalo přes rok, než na něj náhodně narazil a začal ho číst. Znovu ho zaplavila silná vlna emocí. Potom narazil na starou fotografii generála Johna B. Gordona (1832-1904) a překvapila ho, jak je mu podobný.
 Potom se Keene dozvěděl, že jižanský generál byl v bitvě několikrát zasažen kulkami. Vzpomněl si na silné emoce, které prožil na bitevním poli, a začal se blíže zajímat o generálův život, přičemž objevil zvláštní věci. Zjistil, že je velmi podobný generálovi nejen fyzicky včetně mateřských znamének, ale také takovými detaily, jako je styl psaní a každodenní zvyklosti, oba například rádi stáli s rukama zkříženýma za zády.

Byla tu ještě jedna podivná souvislost, která jeho návštěvě bitevního pole u Sharpsburgu předcházela. Patnáct let předtím začal cítit prudké bolesti v čelisti, které byly tak silné, že nemohl ani jíst. Lékařům se nepodařilo zjistit příčinu a bolest postupně zmizela. Bolesti začaly přesně v den Keeneových třicátých narozenin - 9. září 1977. Je neuvěřitelné, že generál Gordon byl zraněn v obličeji u Sunken Road, a to 17. září 1862, kdy měl shodou okolností také narozeniny – bylo mu 30 let. Další pozoruhodnou věcí je, že Keene má na tváři tři znaménka v podobě jizev, a to přesně v místech, kde byl generál zraněn. Oba muži mají znaménko ve tvaru hvězdy na čele nad levým okem. Mezi badateli, kteří se zabývají reinkarnacemi, je rozšířený názor, že tzv. mateřské znaménka se vyskytují na místech, kde došlo v minulém životě k vážnému zranění.

Generál Gordon později napsal memoáry s názvem "Vzpomínky z občanské války" a právě tato publikace se stala zdrojem zevrubné analýzy jazykového stylu obou mužů. Badatelé zjistili ohromující podobnosti. Kromě toho Keene prokázal povědomost o věcech z občanské války, které nemohl získat běžnou cestou. Například se zúčastnil oslav výročí bitvy o Antietam a poznal, že jeden z praporů není originál, přestože mu organizátoři tvrdili opak. Organizátoři později zjistili, že Keene měl pravdu – na výstavu se dostala omylem replika. Případ westportského hasiče vzbudil velkou pozornost, sám Keene napsal knihu a jeho příběh je zachycen i na filmovém dokumentu./přejato z netu
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one