Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
mřížka-karmická.jpg
PŘENASTAVENÍ programů v mozku
O zákonech "karmy" nebo osudu, již nepochybuje ani věda, protože všechno patří do energie, každá myšlenka, čin a vše, co uděláme, jeden z těch, kdo o tom také popisuje ve svých knihách je i Jiří Vokáč Čmolík, Podívejme se na to v ukázce z jeho knihy:
" ...O tomto faktu se již dnes ve vědeckých kruzích nepochybuje, jen je jaksi natolik šokující, že v základu otřásá celou podstatou naší kultury. Věříme přece, že jednáme ze svobodné vůle. Ve skutečnosti za nás rozhodují programy v nevědomí a nastavení naší DNA.
Podezření na to, jak je to se svobodnou vůlí se datuje od prvních výzkumů doktora  Benjamina Libeta v sedmdesátých letech a podezření se potvrdilo mnoha výzkumy, a testy toho, že mozek reaguje nezávisle na svobodné vůli o celé vteřiny dříve, které prováděli neurologové, jako je John Haynes, či vědecká celebrita a zakladatel klubu skeptiků Sam Harris. "V určitou chvíli, než si uvědomíte, co hodláte udělat, tedy v čase, kdy se vám subjektivně zdá, 
že máte absolutní svobodu zachovat se, jak se vám zachce, váš mozek už rozhodl, a vy si toto rozhodnutí teprve začínáte uvědomovat a uvěříte, že jste jej učinili vy," popisuje ve zkratce, jak fungují programy, Sam Harris ve své knize " Konec svobodné vůle." Cože? Jsme tedy skutečně jen hříčkou programů v našem mozku, chcete-li hříčkou osudu, či karmy? V zásadě ano, naštěstí máme jistou možnost, jinak by ani nevznikla tato kniha.
Je možné staré programy vymazat, přepsat, nahradit je novými. Když se vám to podaří, pak se stanete pány své reality, protože si novou realitu naprogramujete. Komu se to podařilo, ten byl archaicky označován za svatého(pokud lidé věřili na osud), či za osvíceného(pokud věřili v karmu),zkrátka ten, kdo dokázal vyjít ze zaběhaných kruhů. Dobrá zpráva je, že se to může podařit i vám!
Abych vám přiblížil, jak takové programy pracují, ukáži vám to na následující metafoře.
 Co se stane, když máte razítko, a na něm určitý zářez, šmouhu?
Ano, na všem co razítkem otisknete bude ona šmouha, onen zářez. Když posíláte data do tiskárny, kde máte tiskovou chybu, pak všechno co vyjde z tiskárny, obsahuje tuto chybu. Můžete se snažit vyměnit tiskárnu, tonery, papíry a stejně dostanete stále stejnou chybu, protože vada je v nastavení programu....Když máme soustavu razítek, říkáme tomu matrice, když máme soustavu matric, říkáme tomu MATRIX. Podobnost s filmem není čistě náhodná. Náš mozek je většinu času nastaven na autopilota, a řídí se zásadně tím, co má nastaveno v programu. Pokud máte nastaveno v mozku, že "peníze jsou špinavé", potom se mozek postará o to, aby jste se moc neušpinili. Jistě chápete, že na program v mozku je jakákoli změna z venku, krátká, vyměnit zařízení v počítači nestačí (když stále někdo mění partnerky, že nenašel tu pravou, není chyba v partnerkách, ale v nastavení v jeho mozku). Změna funguje dočasně a má jojo efekt, který hodně lidí dobře zná z pokusů o hubnutí. Pokud je člověk vystaven tlaku hubne, pokud tlak na něj povolí, vrátí se mu původní váha nebo ještě i přibere. Změna funguje na bázi elasticity...Pokud chcete vidět výsledek, musíte vyměnit program a jít dovnitř a začít pracovat s transformací hluboko uvnitř mozku v oblasti neuroplasticity."/úryvek z knihy J.V.Čmolíka/

Takováto přenastavení jsou mimo jiné, součástí léčebných procesů u karmické hloubkové léčby viz.
www.spiritlecba.717.cz
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one