Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
images.png
VIBRACE LÁSKY

Miluj všechny SVÉ MYŠLENKY, včetně těch NAPLNĚNÝCH STRACHEM, MILUJ JE,tím se ZVÝŠÍ jejich VIBRACE AŽ do jejich MAXIMA- stanou se láskou+vymizí. MILUJ VŠECHNY SVÉ NEGATIVNÍ MYŠLENKY a ony NEbudou mít NAD TEBOU MOC.

MILUJ své lidství, jako božství. Miluj svou NE-JISTOTU jako sebe sama, jako BOHA v SOBĚ. Miluj i to, že NEDOKÁŽEŠ ODPOUŠTĚT. MILUJ To.
Miluj vše, čemu říkáš CO MÁ NEDOKONALOST... MILUJ Tot!!!!!

Své POCITY totiž nezměníte tím, že je budete POPÍRAT nebo NENÁVIDĚT, ZVLÁDNETE JE tim, že SVÉ POCITY budete MILOVAT. žE BUDETE MILOVAT SAMI SEBE, JACÍ JSTE I S TÍM, CO JE NEDOKONALÉ.

MILUJ tedy VŠE, Co K TOBĚ PATŘÍ. tedy i TEMNOU část SAMA SEBE !!!
VIBRACE lásky totiž LÉČÍ,tím že zvýším vibraci svým vědomým LÁSKYPLNÝM VYSÍLÁNÍM, SÁM K SOBĚ, tím DOVOLÍM proniknout vibracím do SVÝCH TEMNÝCH Stránek + UMOŽNÍM Universu a jeho energiím o nejvyšších vibracích, aby přeměnily, mou NEGATIVNÍ energii v opak, tedy ve SVĚTLO - V LÁSKYPLNOU ENERGII.

Nemoc
-je způsobená NEDOSTATKEM ENERGIE v oblasti, kde propukla. V dané čakře je tedy MÁLO ENERGIE, nedostatek lásky v daném místě.
-Nemoc JE ZNAMENÍ, že někde se něco děje, že se nemáte moc rádi, Že NĚCO VE VAŠEM TĚLE - NĚKDE JE usídlená temnota o nízkých vibracích /váš STRACH, NEDŮVĚRA, NEJISTOTY, OBAVY + TAK, vám bere vaši drahocennou energii + časem způsobí NEMOC, to znamená, NEDOSTATEK LÁSKY třeba jen té SÁM k SOBĚ.

-NEMOC si vytvoříme proto, aby nám uvolnila STARÉ ENERGIE a Posunula nás do VYŠŠÍCH VIBRACÍ energie a ZPĚT na úroveň SEBELÁSKY. Až si budete vědomi, a budete sebe MILOVAT více, ZYÝŠÍTE SI SVÉ VIBRACE + NEMOC se začne ZLEPŠOVAT,až pomalu VYMIZÍ + To I u genetických chorob. Na tomto principu FUNGUJE léčebná metoda ENERGIÍ RECONNECTION - je to pouhé navýšení VIBRACÍ energií u KLIENTA = uvedení ho do stavu harmonické energie + znovu napojení klienta na JEHO vnitřní JÁ + zdrojovou energii UNIVERSA.

Takže MILUJTE SEBE A ZNOVU SE - NAPOJTE NA SVOU PODSTATU - LÁSKY.
Každá negativita JE TEDY VOLÁNÍM PO VĚTŠÍ LÁSCE!!!!!!!!!!!!

To je dobré si vždy uvědomit + podle toho tedy jednat, nedejte se vyprovokovat, i když VÁS chtějí lidé zranit vaše city, když na vás křičí - podívejte se na to, tak zvané mezi řádky, co VLASTNĚ chtějí po vás? Co se s nimi děje? Mají potřebu větší lásky - potřeba zvýšit JEJICH vibrace. Pošlete jim tedy lásku bezpodmínečnou lásku, bez ohledu na to, jak se chovají, co dělají, co říkají, třeba právě vám. . .ZVYŠTE JEJICH VIBRACE, vždy jde totiž o volání o pomoc.. haló tady jsem a nemám energii...

Víte nejsme všichni na tom stejně, jsou mezi nimi RŮZNĚ STARÉ DUŠE + mají tedy JINÉ FREKVENCE VIBRACÍ, v nichž se mohou SVÝM EMOTIVNÍM STAVEM POHYBOVAT. Uvidíte-li lidi, jak jednají v nízké Frekvenci energie - hádka, nepřejícnost, z\oba, VZTEK, pomsta, hrubost a neúcta k vám, pak mějte na paměti, Že JE POTŘEBA JIM IHNED POSLAT LÁSKU, ať už si to zaslouží nebo nikoli, stačí myšlenkou a zcela bez obav.
Ihned jim tím pomůžete, tím vyrovnáte jejich vibrace, NEDEJTE se ovládat NEPŘEJÍCNOSTÍ + NEGACEMI, které ve vás vyvolá REAKCE DOTYČNÉHO K VÁM. NEVŠÍMEJTE SI, Co ŘÍKÁ, ALE vnímejte, Co POTŘEBUJE právě NYNÍ - neznáte totiž jeho důvod, proč má takové vibrace, třeba je těžce nemocen nebo se dozvěděl nepříjemnou zprávu nebo SE NECÍTÍ BÝT V BEZPEČÍ + JE NĚČÍM OHROŽEN. Pošlete MU tedy LÁSKU + POMOZTE MU dostat se na VYŠŠÍ vibraci jeho toku energií v auře i jeho okolí.
/Marcela Abha Kunz
21.11.2016 10:17:14
Marcela Abha Kunz
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one