Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
REÁLNÉ FOTO-VYTVOŘENÉ MNOU U MÉHO KLIENTA
REÁLNÉ FOTO-VYTVOŘENÉ MNOU U MÉHO KLIENTA
MÁTE DOMA DUCHA?

Je s podivem, že se dříve o takových věcech moc nemluvilo, protože s duchy se už setkalo mnoho lidí i v tomto životě.


Tato fotka byla pořízena u jednoho z klientů za mé přítomnosti a NEJEDNÁ SE O FOTOMONTÁŽ, ANI NIC TOMU PODOBNÉHO!!! Taková entita působila v auře tohoto muže, nejen že jej ovlivňovala v jednání a chování navenek, ale také otravovala jeho prostor negativními vibracemi energií.

O působnosti různých duší a entit nejvíce mluví ti, co kupují staré domy, hrady nebo usedlosti, jež mají určité stáří. V takových budovách je mnohdy až několik stovek takových "UVÍZLÝCH DUŠÍ A ENTIT ", které tak ovlivní více, či méně prostory, kde se nacházejí a na co tam působí, protože uvízlá entita může působit i na věc, například na sošku k níž je "citově" nějak připoutána, třeba majetkově (milovali za svého života třeba tuto věc, ať už z jakéhokoli důvodu( třeba sochy z drahých kovů - uvízne zde ta duše, co miluje svůj majetek příliš- stejně je tomu i u domů, hradů, ale i bytů)

Ale často za mnou přichází i takoví, co "uvízlé duše a entity" mají v bytě nebo v novostavbě, dokonce před nedávnem mi telefonovala žena, která si už dostavila svůj vysněný dům na kopečku v okolí Benešova a nemůže v něm bydlet, protože v celém domě i na zahradě, ji obtěžují duchové, které zřejmě vyrušila v jejich spánku tím, že si na tomto vršku zbudovala svůj dům. Mluvila o tom, že v domě bouchají dveřmi, straší ji a chtějí , aby odešla ven z domu, vše se jí tam kazí zcela bez příčiny je tam zima, i když topí a v celé budově je velmi nepříjemně a dokonce tam bývá i zápach,ze ztuchliny a hniloby, což ji tedy značně vyvádí z míry, v tom domu se prý nedá fungovat, pokud se tam rozhodla spát, byla neustále buzena,obtěžována a dokonce i násilím vyhazována ven postele i z domu.

Vzhledem k tomu, že novostavba stojí na kopci, je pravděpodobné, že zde kdysi v dávných dobách bývalo popraviště a šibenice, takže je pravděpodobné, že stavbou domu byly aktivovány energie a duchové začali komunikaci s živými a nepřejí si být rušeni a novými obyvateli domu, proto nechtějí aby tam zůstali tito noví lidé a rušili tak jejich klid v tomto prostoru.

Ale je tu také jiná možnost, a to VYČISTIT TENTO PROSTOR V ČASE, neboť v této době je nejlepší možnost pro ODVÁDĚNÍ TAKOVÝCHTO ENTIT, smí se tak ZA URČITÝCH PODMÍNEK zase dostat do "SVÉ DIMENZE", KAM PATŘÍ podle své vlastní vibrace energií a hodnoty své duše.

Je důležité si uvědomit, že takové případy jsou i mezi námi, právě v této době, je množství nejen staveb, ať už starých, či nových s problémy "PROJEVŮ NESTABILNÍCH ENERGIÍ", ať už negací "otisků událostí minulosti", či přímo působení určitého "ducha" = ENTITY, která zde zůstala z nejrůznějších důvodů.
A to třeba i tím nejběžnějším, že se prostě a jednoduše "PŘIPOUTALA PŘÍLIŠ NA HMOTNÉ VĚCI, MAJETEK, ČI PROŽITKY"(to platí pro duše zemřelých a závislých na alkoholu, sexu, návykových látkách, či na jiných hmotných prožitcích).

Takový duch prostě a jednoduše "NEODEŠEL KAM MĚL ODEJÍT PO SMRTI FYZICKÉHO SVÉHO TĚLA", vlivem toho zde ve trojrozměrném prostoru "UVÍZL", a to na dobu, než pochopí svůj omyl uvázanosti a závislostech, pro něž zde zůstal a stále zůstává, tato doba se může počítat i na staletí, či jen měsíce, ale vždy jde o to, aby duch pochopil. že zde už není jeho místo, a i když jemu samotnému se nechce vrátit zpět ke světlu, je zde nyní možnost, jak mu a i nám zde zůstavším lidem pomoci. OČISTOU PROSTOR OD VLIVŮ ENTIT, NEGATIVNÍCH OTISKŮ z minulosti, či dokonce přetažení si negací z jiné vaší reality i třeba souběžné nikoli jen minulostní.

http://www.ocista-duse.717.cz
-karmická očista duše, čaker, aury
-odstranění entit z prostor, domů, bytů
-očista vlivů negativních energií, entit a ovlivnění
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one