Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
oblicej4.gif
LÉČENÍ VIZUALIZACÍ

-jinak řečeno, co cítím a vnitřním okem vidím, to se stane
Tak toto je ono "programování mysli".
Kde se děje?
-v našem nevědomí, tedy tam, kde NEZASAHUJE UŽ NAŠE SVOBODNÁ VŮLE!!! Proč se to děje tam? Protože naše nervová soustava se dělí na vědomou a nevědomou, laicky řečeno, tedy tu část, kterou smíme ovlivnit svou vůlí. A tu část, která jede a funguje bez možnosti ovlivnit ji naší vůlí. Je tomu tak právě proto, abychom NEZASAHOVALI DO TOHO, CO NÁS TVOŘÍ, A ČÍM také my TVOŘÍME, jde o to, NEZNIČIT SAMI SEBE!!! A nejen tento důvod měla příroda a veškerý vesmír proto, abychom sami nemohli ničit sebe, ať už zevnitř nebo vně našeho těla.

VIZUALIZACE
-je vlastně běh po kvantové vlně toho, co se má stát. Vlivem toho, také smíme tuto skvělou metodu využívat i na léčení nás samotných.
LÉČBA VIZUALIZACÍ

Mnoho klientů se mne ptá jaký je rozdíl mezi mnou provozovanými léčbami a kvantovou léčbou, takže jsem se rozhodla to tady trošku rozebrat a obeznámit, co je co a jaký je hlavní rozdíl mého léčení do techniky kvantové léčby.

Co je to VIZUALIZAČNÍ léčba?

-jde o techniku léčení pomocí PŘEDSTAV A NA-VIBRACE NA TUTO VLNOVOU DÉLKU ENERGIÍ

Jak se provádí?

-jde nejprve o relaxaci a uvolnění, při kterém si jasně představíte to, co chcete mít - třeba zdravou nohu, pokud jste po výronu kotníku nebo ideální zdraví, pokud máte nějakou nemoc. Představa by měla být jasná a vy ji musíte "procítit a vnímat, jako by to už byla realita, že jste zdrávi -prociťte si ten pocit ideálního zdraví", a toto je ona navibrace na energii plného zdraví, jinak řečeno je potřebo se VYLADIT NA TENTO TYP ENERGIE, jde o na-vibrování, co udělá za vás léčitel. Vyladí vaše energie na takové vlny energií, které vás samotné začnou nastavovat na plné zdraví, u každého takového sezení jste vedeni zkušeným léčitelem, který SEBE NEJEN NACÍTÍ NA VÁS, ale také VÁS NA-VIBRUJE NA TU VAŠI FREKVENCI ZDRAVÍ!!!

JAK se provádí VIZUALIZAČNÍ LÉČBA?
-uvedením klienta do relaxačního stavu a vyvoláním jasné představy v klientově mysli a následného klientova prožitku zdraví - klient si procítí své vlastní zdraví, čímž se aktivují jeho buňky imunitního systému, buněk DNA, a pak dojde k samoléčebnému procesu vlivem ZMĚNY PŘÍMO V DNA nastavení buněk nevědomím. Toto ovšem je nutno nejen znát, jak to udělat, ale také mít s tím zkušenosti a hlavně UMĚT SE NASTAVIT NA ENERGIE nemocného tak, aby došlo k napojení a následně k možnostem NA-VIBRACI.Takto jsem sebe i já vyléčila z rakoviny a nejen tím, proto si tady mohu dovolit nejen popsat tuto energeticky očistnou a na-vibrační léčbu, a proto ji také mohu nejen doporučovat, ale také provádět na jednotlivých mých klientech.JAKÝ je rozdíl léčení mou technikou?
-při vizualizační léčbě si klient sám vkládá program uzdravení, což je jeho vlastní představa o jeho zdraví / může být nedokonalá v jeho mysli a ovlivněná jeho určitými blokačními programy/, zatím co
-moje VIZUALIZAČNÍ léčba = jde léčba postupně, a vkládána přímo do aurycké vrstvy informaci k uzdravení,
POUZE S POVOLENÍM KLIENTA K TOMUTO DRUHU LÉČBY - POMOCÍ MOJÍ VIZUALIZACE /také užití i jiných technik, patřících k TÉTO LÉČBĚ /,
dle potíží pak trvá délka uzdravení, je-li to jen řekněme obyčejné nachlazení, odchází klient s uzdravením ihned a pokud jde o složitější onemocnění jde to postupně, neboť také jeho nemoc byla jím samotným vytvářena POSTUPNĚ VLIVEM JEHO VLASTNÍCH BLOKACÍ / a protože nelze udělat kvantový skok , to znamená energeticky přeskočit do vyšších vibrací, bez toho, že projdete postupně také nižšími vibracemi/,

tak aby nebylo násilné odstranění nastává proces léčby o určité délce
- obyčejně většina potíží zmizí za 3-4 týdny (cena léčby je k tomu přizpůsobená od 4.800,- do 6.400 Kč),
ale pokud si klient vytváří nemoc celý svůj život nebo dokonce si nemoc nese, jako KARMICKOU ZÁTĚŽ z minulosti, NELZE JI ODSTRANIT 1 SEZENÍM, což je samozřejmé,

neboť je nutné klienta pře-vibrovat hned několikrát na vyšší a vyšší a vyšší frekvenci energetické hladiny, na danou frekvenci, aby se aktivovala imunita a nastavení její v nevědomí, a tak tělo samo se mohlo, už nastaveními DNA buněk, tělo zbavit nemoci - pře-vibrovat a opravit tím stav vlastního DNA.

To VŽDY ZNAMENÁ ODSTRANIT POTÍŽE vedoucí k vytváření PŘÍČIN dané nemoci,
což trvá zpravidla 3 až 4 týdny nebo i někdy déle, neboť postupuji přes vědomí klienta, do podvědomí a následně do nevědomých programů, přes nervový systém sympatika a parasympatika, které je nutné změnit.
Tak naučit buňky DNA klienta, jak sebe sama opravit! Vše se děje podle spouštění léčebných toků energií a za pomoci vyšších energetických systémů a VIZUALIZAČNÍHO LÉČENÍ.

MOJE TECHNIKA léčení je založena, jak na kvantové technice, TAK NA VIZUALIZAČNÍ LÉČBĚ A TAKÉ NA VYUŽÍVÁNÍ LÉČIVÝCH TOKŮ ENERGIÍ UNIVERSA o velmi vysokých frekvencích kmitočtu, tak i na vědomé změně klienta.
A aby bylo odstranění potíží a nemocí trvalé, je nutná také KLIENTOVA vlastní SPOLUPRÁCE a DOSAŽENÍ VNITŘNÍ proměny a energetického NASTAVENÍ VIBRAČNÍ HODNOTY JEHO DUŠE, která přímo ŘÍDÍ NERVOVÝ SYSTÉM SYMPATIKA A PARASYMPATIKA.

A toto se tedy děje u mojí léčby vše současně v průběhu celého léčení si také klient upraví sám svůj režim dne a vloží si také nové prvky do denního režimu stejně tak i do jídelníčku, takže mohu říci, že jde o celkovou proměnu klienta uvnitř i zvenku - TAK TEDY DOJDE K TRVALÉ PROMĚNĚ BUNĚK DNA a jejich nastavení u klientů, což mnoho z nich i potvrdilo v recenzích mé léčby.
POKUD I VY SAMI CHCETE PŘE-NASTAVIT SEBE SAMA, a to nejen pro hojnost svého zdraví, ale také pro HOJNOST V KAŽDÉ OBLASTI VAŠEHO ŽIVOTA, pak mne můžete kontaktovat, ať už prostřednictvím formuláře níže, tak i na kontaktním emailu. NECHTE SI POMOCI A ZMĚŇTE SVŮJ ŽIVOT K LEPŠÍMU, ROZHODNUTÍ JE JEN A JEN NA VÁS SAMOTNÝCH, jakou hojnost budete už zítra si SAMI VYTVÁŘET NOVÝMI KAŽDODENNÍMI PŘÍČINAMI.

"jaké NASTAVENÍ VIBRACÍ ENERGIÍ MÁ VAŠE DUŠE UVNITŘ SEBE, TAKOVOU HOJNOST prožíváte ve svých životech. Tak se vám potom daří tvořit si dobré vztahy, přitahovat si vaše množství peněz a také mít pevné zdraví, což vlastně znamená tvořit si buněčné soustavy BEZ DEFORMOVÁNÍ buněk nebo vlivů SEBE ZNIČUJÍCÍCH PROGRAMOVÝCH NASTAVENÍ. Pokud sebe opravdu milujete, pak si DOVOLÍTE OPRAVDOVOU HOJNOST V KAŽDÉ OBLASTI, a vaše nastavení duše bude ve vysokofrekvenční energii, bez ovlivnění, negací, pocitů odporu" /M.Abha Kunz/
jaké máte energie uvnitř, takový máte hojnostní programy v sobě, a podle nich také jede vaše nevědomí -jste spokojeni se svým životem? Pak není důvod cokoli měnit, pokud, ale spokojeni nejste, a chcete cokoli v životě změnit k lepšímu, nastal i Váš čas pro změnu-rozhodnutí je jen a jen na vás, kolik trápení chcete si osobně prožívat
jaké máte energie uvnitř, takový máte hojnostní programy v sobě, a podle nich také jede vaše nevědomí -jste spokojeni se svým životem? Pak není důvod cokoli měnit, pokud, ale spokojeni nejste, a chcete cokoli v životě změnit k lepšímu, nastal i Váš čas pro změnu-rozhodnutí je jen a jen na vás, kolik trápení chcete si osobně prožívat
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one