i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
karibské moře-pyramidy.jpg
Pyramida v Karibiku

Po celá desetiletí se vědci snažili vyřešit tajemství skrývající se v útrobách bermudského trojúhelníku, avšak marně. Vytvářeli spekulace o podivných časových anomáliích, zmizení a dalších podivných jevech, jež lze vysvětlit přirozenou cestou (nějakými přírodními úkazy). Je pravděpodobné, že určité procento případů tak vysvětlit lze, ale ne všechny. Jiní vědci jsou neústupní a tvrdí, že na dně trojúhelníku se nacházejí technologie, které po sobě zanechala vyspělá civilizace.


Domnívají se, že na místě, kde se dnes nalézá bermudský trojúhelník, bývala kdysi velice vyspělá země s neomezenými možnostmi. Tato země se nazývala Atlantida. Její obyvatelé zde zanechali velké energetické stroje, které doslova deformují časoprostor a otevírají portály do jiných realit. Avšak je to jen doměka. I když možná blíže realitě, než se může zdát...
Nyní však američtí a francouzští průzkumníci nezávisle na sobě učinili významný objev. Na dně Karibského moře objevili částečně průsvitný krystal zformovaný do tvaru pyramidy. Tento útvar vychází z mořského dna. Ale jeho původ, stáří a účel je doposud neznámý. Jistě je to přirozený objekt, jenž byl vytvořen vodní erozí... (ironie)
Objev této pyramidy zcela zpochybňuje dosavadní mínění o archeologii a otřásl vědci ve většině vědních oborech po celém světě. Je to gigantická stavba, možná větší než Velká Cheopsova pyramida v Gíze. Pokud si myslíte, že vědci budou spěchat, aby tuto tajemnou stavbu prozkoumali, tak se pletete. S větší pravděpodobností ho budou záměrně ignorovat. Oficiálně budou velice skeptičtí, zejména ve světle možných důsledků. Samozřejmě jako vždy, když se to vymyká běžnému chápání světa.
Pyramida by mohla potvrdit tvrzení některých inženýrů, že pyramidy původně sloužili jako masivní zdroje energie (jak naznačuje jejich konstrukce), čímž podpírají tvrzení, že starobylé město/země Atlantida skutečně existovala.

Z historického hlediska však byla pyramida objevena už dříve a to náhodně lékařem Rayem Brownem z Arizony v roce 1968. Právě se potápěl se svými přáteli v oblasti mimo Bahamy známé jako Jazyk oceánu, když se od nich oddělil. Na chvíli zazmatkoval a narazil do jakéhosi černého objektu, který byl naomak velice hladký. Oproti slunečním paprskům odrážejícíh se od hladiny poznal, že objekt má tvar pyramidy. Jelikož mu docházel vzduch, nemohl trávit moc času zkumáním pyramidy, ale alespoň stihl najít podivnou křišťálovou kouli, se kterou vyplaval na hladinu. Její pozdější průzkum odhalil zvláštní vlastnosti, ze kterých byli vědci nadšeni./http://www.cez-okno.net/
pyr.jpg..jpg
Pyramidy větší, než v Egyptě na dně moře

Pauline Zalitzki, členka výzkumného týmu, našla na Kubánském ostrově extrémně starodávné symboly a piktogramy. Ty se shodují s těmi, které jsou vidět na podvodních strukturách. Zalitzki to považuje za důkaz, že Kuba je pozůstatkem kdysi mocné civilizace a kultury.

S využitím podmořských automatizovaných ponorek, objevili překvapivě obrovské pyramidy podobné těm v Gíze v Egyptě. Pyramidy v moři jsou ale mnohem větší. Odhadují, že pyramidy z Atlantidy jsou postaveny z kamenů vážících stovky tun.

Fernandez mluvil s jedním z vědců o možnosti, že by mohlo v podstatě jít o Atlantidu. Ten mu odpověděl: „…je možné, že v kulturách Yucatanu dodnes přežívají zbytky domorodců (jejich potomků) pocházející z Olmécké kultury, která existovala někde ve Střední Americe a byla odvozena od kultury žijící na ostrově, který zmizel po velké katastrofě způsobené kataklyzmatem. Tento ostrov se nazýval Atlanticú.“.

To by zapadalo do kontextu příběhů o náhlém zániku Atlantidy.

Atlanticú, Atlantida; domorodí obyvatelé stále říkají, že to patří do jejich historie.

Během rozhovoru o průzkumu megalitického města se Fernandez též ptal vedoucí pracovnice vědecké skupiny, Pauline Zalitzki, na civilizaci, která město postavila.

„Když jsem publikovali první zprávy o tomto nálezu,“ řekla, „Univerzita ve Veracruz byla velmi zaujata naší prací a my jsme pořídili několik fotografií těch struktur na dne moře. Speciálně si mne pozval Institut Antropologie vykopávek na univerzitě (Institute of Anthropology of the University excavations). Oni prováděli [studie] na fragmentech a ruinách Olmécké civilizace.

Olmékové a další domorodí lidé – ti všichni mají vzhled naznačující, že na tento kontinent přišli odjinud. Tím míním, že přišli ze směru od Kuby a že se setkali s velmi velkým zemětřesením, když se jejich země potopila. Morfologie jejich vzhledu naznačuje, že patřili ke třem rodinám, které byly zachráněny. Jedna ze tří rodin přišla na pobřeží Veracruz, z té se nejspíš stali Olmékové. Ostatní přišli do Střední Ameriky a cestovali dál k Pacifickému pobřeží. Tyto rodiny zde založili civilizaci domorodných Američanů, jak je známe dnes.

Když antropologové viděli podvodní snímky města a viděli některé monolity, některé symboly a rytiny, identifikovali je jako shodné s Olméckými motivy. Byli tím velmi překvapeni.“

Olmécká kultura vznikla z těch, kdo přežili katastrofu Atlantidy, která byla mnohem rozvinutější, než-li byla zničena na konci doby ledové záplavami – tzv. potopou světa. Svět byl zcela přetvořen a super-civilizace zničena. Vzpomínky přetrvaly jen díky legendě, o které se třeba zmiňuje filosof Platón.Ale Atlantida byla skutečná a je skutečná. Vědecký tandem Paul Weinzweig a Pauline Zalitzki ji znovu našli./http://www.suenee.cz/
nákres pyramidy v Galilejském moři
nákres pyramidy v Galilejském moři
Pyramida v Galilejském moři

Na dně Genezaretského jezera (známého rovněž jako Galilejské moře) v Izraeli objevili vědci dávnou pyramidu. Její stáří se odhaduje zhruba na 4 tisíce let. Jak stojí v Evangeliu, lovili v tomto jezeře ryby apoštolové Ondřej a Petr.

Teď chtějí vědci zjistit, k čemu byla tato pyramida určena.

Obrovská konstrukce má konický tvar. Je vysoká 10 metrů a průměr činí zhruba 70 metrů. Pyramida sestává z čedičových bloků a kamenů. Vědci mají za to, že ji docela dobře mohli postavit lidé./ac.24.cz/

Pokud jde o účel stavby, tady vědci raději s nějakými závěry nepospíchají. Podle mínění Michaela Aizenberga se nejedná o nějaký analog slavných egyptských pyramid:
- Může to být kultovní stavba. Nesmíme zapomínat na to, že v těch dobách byly obrovské nekropole a kultovní místa stejné. Nejspíš se jedná o kultovní místo, jako třeba známé Stonehenge v Anglii. V poslední době našli podobné stavby i v Turecku.

Nejdůležitější a zřejmě i nejsložitější je asi otázka o tom, kdy se mohla tato stavba objevit. Někteří vědci nevylučují, že se tak stalo, když v těchto místech žádné jezero ještě nebylo. To je ovšem stanovisko poměrně sporné, zdůraznil přední vědecký pracovník ruského Ústavu archeologie Leonid Beljajev:
- Dokud neznáme datum, kdy stavba vznikla, nemá smysl fantazírovat. Před třemi čtyřmi tisíci let jezero samozřejmě existovalo a tak velké přílivy a odlivy jsou jen sotva možné. Když budeme předpokládat, že pyramida je mnohem starší, pak je to jen sotva stavba umělá.
Podobné objekty nacházející se pod vodou jsou vždycky středem zvýšeného zájmu vědců. Připomeňme si třeba Atlantidu, kterou se zatím objevit nepodařilo. V případě pyramidy na dně Genezaretského jezera tu samozřejmě máme zcela jiný formát, ale, kdo ví, jaké objevy ještě čekají na archeology během jejího pečlivějšího průzkumu.
Číst všechno: http://czech.ruvr.ru/2013_04_16/Zahada-Genezaretskeho-jezera/
09.11.2016 08:03:21
Marcela Abha Kunz
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one