i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo

Krystalová pyramida na dně moře

krystalová pyr.jpg
Krystalová pyramida na dně moře

Na dně Karibského moře objevili částečně průsvitný krystal zformovaný do tvaru pyramidy. Tento útvar vychází z mořského dna. Ale jeho původ, stáří a účel je doposud neznámý.
Pyramidy původně sloužili jako masivní zdroje energie (jak naznačuje jejich konstrukce), čímž podpírají tvrzení, že starobylé město/země Atlantida skutečně existovala.

Někteří badatelé zkoumající bermudský trojúhelník se domnívali, že je to zvláštní zdroj energie, který nějakým způsobem ovlivňuje lodě a letadla. Několik z nich i předpokládá, že pokud legendární Atlantida skutečně existovala, ostatky jejího bájného stroje mohly zůstat nedotčeny na dně oceánu. Takový stroj by měl pravděpodobně tvar pyramidy, jelikož na jejím vrcholu by se hromadila energie a sloužil by jako šablona pro celé kultury, které by jej kopírovali.

Nutno podotknout, že struktury tajemných pyramid se nalézají po celém světě. Nacházejí se v celé Severní, Střední a Jižní Americe, východní Evropě, v ledových tundrách Sibiře a možná i v Antarktidě, zde ale její existenci potvrdit nelze, jelikož by se údajná pyramida nacházela asi pod kilometr silnou vrstvou ledu, což, jak jistě uznáte, znemožňuje bližší průzkum.

O pyramidě v Karibiku lze říct, že poukazuje na velkou civilizaci, jež sahala od pobřežních vod ve Florida Keys k vodám bahamským. Zjevně v době výstavby pyramidy se tato civilizace nacházela na souši, pak ale došlo k zaplavení celého území. (Má to snad něco společného s velkou potopou světa, kterou mimochodem nepopisuje jen bible, ale i jiné nalezené texty po celém světě?) Chtělo by to řádný a seriózní průzkum.../cez-okno.net/
krystal.pyr.jpg
Pyramida by měla potvrdit některá tvrzení inženýrů, že pyramidy byly původně vytvořeny jako masivní energetické zdroje, což podporuje tvrzení, že starodávná Atlantida existovala, nebo by dokonce mohla poskytnout odpovědi na záhadné děje, které byly v oblasti Atlantiku, které se říká Bermudský trojúhelník, zaznamenávány od 19. století.
Podle historie byla pyramida náhodně objevena v r. 1968 naturopatickým lékařem Ray Brownem z Mesa v Arizoně.
Brown byl v Karibiku na dovolené a potápěl se s přáteli u Baham, v oblasti známé jako Jazyk oceánu. Oblasti dostalo tento název proto, že část mořského dna tvaru jazyka směřuje od ostrova, než se prudce propadne do mnohem větších hloubek.
Při oznamování svého objevu doktor vysvětlil, že se oddělil od svých potápějících se přátel pod vodou. Když se pokoušel se k nim opět přidat, narazil na masivní strukturu vystupující z mořského dna: černý mohutný objekt, jehož siluetu viděl na pozadí světlejší sluncem ozářené vody. Objekt měl tvar pyramidy.
Protože měl málo vzduchu, nestrávil zkoumáním pyramidy příliš času, ale našel podivnou křišťálovou kouli.

Způsobuje křišťálová pyramida fenomén trojúhelníku?
Někteří výzkumníci trojúhelníku teoretizovali roky, že na dně moře existuje podivný energetický zdroj, v oblasti, kde oceán ovlivňuje letadla a lodě.
Pár výzkumníků tvrdí, že pokud legendární Atlantida skutečně existovala, pozůstatky jejího mytického energeticko-vortexového stroje mohou být na dně moře stále nedotčené. Takový stroj, tvrdí, by měl pravděpodobně tvar pyramidy, a jde o původní historický vzor, který následné kultury na celém světě kopírovaly.

Záhadné pyramidy rozeseté po celém světě
Pyramidové struktury byly objeveny v celé severní, střední a jižní Americe; ve východní Evropě; v ledové tundře Sibiře; v severní a centrální Číně; a zřejmě i v Antarktidě. Pyramidu na jižním pólu nelze potvrdit, protože je hluboko, pod více než mílí ledu, a její obrázky jsou kontroverzní.
Před lety byly objeveny na ostrově Malden uprostřed Pacifiku záhadné ruiny - pozůstatky neznámé kultury. Tyto ruiny byly také prohlášeny za pozůstatky starodávné pyramidy./http://znojmo-spirit.blog.cz/
09.11.2016 08:08:39
Marcela Abha Kunz
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one