PYRAMIDY V ČÍNĚ
Bílá pyramida
Na obrázku je tzv. Bílá Pyramida z Qin Ling Shanských hor asi 100km JZ od města Xian v ČLR.
Má být 300 m vysoká. Pojmenoval ji patrně Hartwig Hausdorf-není to jisté. Pojednává o ní v knize Bílá Pyramida,
která zatím vyšla jen v němčině. Dle Hausdorfa byl snímek pořízen během 2. světové války americkým vojenským pilotem, který byl pro poruchu nucen letět nízko. Hausdorf ji pak údajně vyfotografoval ještě později, snímky však nejsou k dispozici. Níže uvedené informace jsou sebrány z různých zdrojů.
Není mi zatím znám rozsah kontaktů Číny s civilizací Sfinx z Gízy ze stejné doby, tj. před 6-9 tis. lety. Podobnost je v tom, že čínská Velká pyramida je 40 mil JZ od Xianu. Dle Childresse (Ztracená města Číny, Adventures Unlimited 1991) je patrně min. 4 tis. let stará, ale spíše více. Říká se, že její stěny byly na sev. straně natřeny černě, modrošedě (nebo bledězeleně) na vých. straně, červeně na jihu a bíle na západě. Vrchní plošina pak byla žlutá.
Komplex pyramid je v provincii Shaanxi v Číně. Zmínil jsem se o něm již před pár lety. Psal o něm také Bruce Cathie, autor Energetické sítě Země. Nemáte o tom někdo víc informací nebo článků? Pokud je veřejnost slepá k existenci těchto velkých staveb na povrchu země (i když jsou v komunistické zemi- ale jen posledních pár desetiletí), bude pak možné zakrývat i existenci Atlantidy, podvodních pyramid a UFO. Pojďme dát lekci všem těm sucharům, kteří chtějí důkazy o existenci Atlantidy, a samozvaným “expertům” na archeologii, kteří zdaleka ještě nemohou vědět všechno o naší záhadné Zemi.
Překvapivý objev pro archeology
Hausdorf, autor Bílých pyramid, promítal filmy z jeho poslední cesty do provincie Xian, kde objevil až 90 pyramid, jedna z nichž byla kolosálních 300 m vysoká, ostatní 35-90 m. V jedné oblasti je vidět 17 pyramid i ve znečištěném ovzduší Xianu. Největší pyramida 50 km JZ od Xianu byla poprvé zaznamenána zmíněným pilotem během poslední války. Kulturní revoluce však všechny důkazy o pyramidových polích vymazala. Místní “archeologové” a kurátor muzea v Xianu neudělali ohledně pyramid vůbec nic. Vymlouvají se, že neměli peníze ani instrukce, že průzkum musí počkat na příští generaci. Konstrukce čínských pyramid je podobná Teotiuhauacanské – navršená hlína se stupňovitými stranami. Nepodobá se už tolik překrásným stavbám Chúfu. Také ploché vršky spíše připomínají Maye.
Zůstává otázkou, k čemu při své velikosti sloužily? Kdo je postavil a kdy? Nikdo nic neví. Kolik profesionálních archeologů o nich vědělo? Jak je možné, že takové místo zůstávalo tajemstvím po tak dlouhou dobu? Kolik toho ještě naše planeta skrývá?
Pyramida – vnitřní a vnější zahrada
Mohyla je obklopena dvojitou hradní zdí. Uvnitř za vnitřní zdí je zahrada, nazývaná Vnitřní královská mohylová zahrada, mezi zdmi je pak Vnější zahrada. Ta měří 2 km po severojižní ose a 1 km po východo-západní. S branami na všech 4 světových stranách, čtverhrannými náměstími a 20m vysokými zdmi to byla velice působivá stavba. Známé sochy koní a bojovníků jsou 1,5 km na východ od mohyly.
Qin Shi Huangská mohyla , Xian, ČLR/www.cez-okno.net/