Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
PYR.NAKRYMU.JPG
PYRAMIDY NA KRYMU

ŽE SE TO ZDÁ NEPRAVDĚPODOBNÉ?
Omyl je pravdou. Ano i na Krymu jsou staré pyramidy, na výše uvedené mapě uvidíme, kde se nacházejí.
Tým vědců pod vedením Vitalije Gocha, Ph.D. ze sevastopolského vědecko-výzkumného centra při provádění geohydro-diagnostického průzkumu krymského poloostrova s cílem najít další zdroje pitné vody učinil před časem senzační objev: na jižním pobřeží Krymu, od Sevastopolu k Forosu, bylo nalezeno v první fázi sedm podzemních pyramid, jejichž stáří je dle předběžných zjištění vyšší než egyptských. Pyramidy leží v jedné linii dlouhé 40 km od severozápadu k jihovýchodu. První pyramida je na dně moře nedaleko od Forsa, druhá v oblasti Balaklavského rajonu, třetí je v blízkosti mysu Fiolent, čtvrtá je umístěna v podzemí v blízkosti stanice Sevastopol-Tovární a ta, která byla nalezena jako první, se nachází v oblasti kamišovské silnice. Nedaleko odtud jsou ještě další dvě.
Krymské pyramidy se nacházejí v hloubce 5–10 metrů pod zemí, pod vrstvou sedimentárních hornin, štěrku a bahna. Podle výzkumníků byla tato vrstva výsledkem rozsáhlých povodní, které spláchly zeminu z velké oblasti, takže pyramidy byly pokryty vrstvou naplavenin. Takové katastrofy v těchto místech proběhly dávno před naším letopočtem (Že by Noemova potopa? Ostatně Ararat i Krym leží kolem téhož moře.)
Původně jich bylo objeveno 7, ale následné studie mnohonásobně zvýšily tuto částku, a v tomto okamžiku jich známe už 48. Bylo zjištěno, že 28 z nich tvoří ohromný kosočtverec, v centru něhož, v obci Krásnyj Mak, je centrální 56ti-metrová pyramida. Dalších sedm pyramid tvoří vnitřní kosočtverec v oblasti Jalty, také s ústřední pyramidou. Zbývající pyramidy jsou kompaktně uspořádány podél linií Sevastopol - Foros a mys Chersones - mys Sarič.
Pyramidy se nacházejí hluboko v podzemí, a byly objeveny díky velmi silnému mikrovlnnému záření. Vědci věří, že takové umístění nám dává naději, že pyramidy nebyly vypleněny a pravděpodobně také neobsahovaly drahocenné artefakty.
/http://www.cez-okno.net/
PYR.JPG
PYRAMIDY V BOSNĚ

Na území Bosny a Hercegoviny byl koncem roku 2005 učiněn nový objev který může doslova přepsat naše dějiny, přinejmenším Evropské. Nedaleko Sarajeva, v obci Visoko byly objeveny pyramidy - mnohem větší než jsou ty, které doposud známe. Tolik z tisku. Převratný objev nebo jen velká bublina? Odborníci a Däniken mlčí! Přesto 400 dobrovolníků z celého světa kope! Fakta z dosavadního průzkumu. Ve dnech 6 až 11.6.2006 navštívila Bosnu expedice WM magazínu, aby věc prozkoumala přímo na místě. Není nad přímou zkušenost.

V širokém okolí hory Visočica v Bosně a Hercegovině, včetně oblasti při městě Tuzla, se nachází devět pyramid. Potvrdily to i satelitní snímky NASA a další analýzy," prohlásil šéf nejvyššího vládního úřadu Sulejman Tihič. Tihič se v Chorvatsku setkal s generálním ředitelem UNESCO Koichirem Matsuurem a seznámil ho s dosavadními výsledky výzkumu. Matsuura přislíbil, že do Bosny dorazí koncem měsíce tým egyptských vědců. Z pověření egyptské vlády uvedenou lokalitu v květnu navštívil geolog a specialista na pyramidy Ali Abda Barakat. "Podle mého názoru je to druh pyramidy, pravděpodobně primitivní pyramidy, jakou jsme zatím neznali," řekl vědec. Pozoruhodné je, že kamenné bloky jsou spojeny stejným materiálem, jako je tomu u pyramid v Egyptě.

Osmanagič se domnívá, že pyramidy mají stupňovitý tvar a vznikly přizpůsobením původního terénu před 2,5 až 12 tisíci lety. V té době obývala Balkánský poloostrov civilizace Ilyrů. Slovanské kmeny kolonizovaly území později. Hlavní pyramidě dal její objevitel název Sluneční, protože prý byla posvátným místem vyznavačů Slunce. Kromě ní identifikoval a pojmenoval pyramidu Měsíční (kopec Plješevica) a Dračí (Bučin). "Visočica má skoro dokonalé trojúhelníkové svahy, obrácené přesně na jednotlivé světové strany," tvrdí Osmanagić. Se svými spolupracovníky postupně odkrývá pozůstatky rozsáhlého komplexu s přístupovou plošinou, mohutným schodištěm a zdmi. Chystá se také prozkoumat 3,8 kilometrů chodeb, které trojici pahorků propojují. V jednom z tunelů byl nalezen pískovcový monolit se záhadným symbolem. Artefakt bude odeslán do Egypta, kde by měl být podroben expertíze.

Amatérský archeolog Semir Osmanagič zkoumal 15 let Mayské pyramidy. On, stejně jako další badatelé, hledá spojitost mezi evropskými pyramidami a pyramidami v Latinské Americe. Pokud by se jeho teze o pyramidách v Bosně potvrdily, šlo by o jeden z největších archeologických objevů moderního věku. Většina vědecké veřejnosti je zatím spíše skeptická a na celou záležitost pohlíží s nedůvěrou. Ovšem to by se mohlo brzy změnit.
PYr..JPG
PYRAMIDY V ČÍNĚ

Bílá pyramida
Na obrázku je tzv. Bílá Pyramida z Qin Ling Shanských hor asi 100km JZ od města Xian v ČLR.
Má být 300 m vysoká. Pojmenoval ji patrně Hartwig Hausdorf-není to jisté. Pojednává o ní v knize Bílá Pyramida,
která zatím vyšla jen v němčině. Dle Hausdorfa byl snímek pořízen během 2. světové války americkým vojenským pilotem, který byl pro poruchu nucen letět nízko. Hausdorf ji pak údajně vyfotografoval ještě později, snímky však nejsou k dispozici. Níže uvedené informace jsou sebrány z různých zdrojů.
Není mi zatím znám rozsah kontaktů Číny s civilizací Sfinx z Gízy ze stejné doby, tj. před 6-9 tis. lety. Podobnost je v tom, že čínská Velká pyramida je 40 mil JZ od Xianu. Dle Childresse (Ztracená města Číny, Adventures Unlimited 1991) je patrně min. 4 tis. let stará, ale spíše více. Říká se, že její stěny byly na sev. straně natřeny černě, modrošedě (nebo bledězeleně) na vých. straně, červeně na jihu a bíle na západě. Vrchní plošina pak byla žlutá.
Komplex pyramid je v provincii Shaanxi v Číně. Zmínil jsem se o něm již před pár lety. Psal o něm také Bruce Cathie, autor Energetické sítě Země. Nemáte o tom někdo víc informací nebo článků? Pokud je veřejnost slepá k existenci těchto velkých staveb na povrchu země (i když jsou v komunistické zemi- ale jen posledních pár desetiletí), bude pak možné zakrývat i existenci Atlantidy, podvodních pyramid a UFO. Pojďme dát lekci všem těm sucharům, kteří chtějí důkazy o existenci Atlantidy, a samozvaným “expertům” na archeologii, kteří zdaleka ještě nemohou vědět všechno o naší záhadné Zemi.

Překvapivý objev pro archeology
Hausdorf, autor Bílých pyramid, promítal filmy z jeho poslední cesty do provincie Xian, kde objevil až 90 pyramid, jedna z nichž byla kolosálních 300 m vysoká, ostatní 35-90 m. V jedné oblasti je vidět 17 pyramid i ve znečištěném ovzduší Xianu. Největší pyramida 50 km JZ od Xianu byla poprvé zaznamenána zmíněným pilotem během poslední války. Kulturní revoluce však všechny důkazy o pyramidových polích vymazala. Místní “archeologové” a kurátor muzea v Xianu neudělali ohledně pyramid vůbec nic. Vymlouvají se, že neměli peníze ani instrukce, že průzkum musí počkat na příští generaci. Konstrukce čínských pyramid je podobná Teotiuhauacanské – navršená hlína se stupňovitými stranami. Nepodobá se už tolik překrásným stavbám Chúfu. Také ploché vršky spíše připomínají Maye.
Zůstává otázkou, k čemu při své velikosti sloužily? Kdo je postavil a kdy? Nikdo nic neví. Kolik profesionálních archeologů o nich vědělo? Jak je možné, že takové místo zůstávalo tajemstvím po tak dlouhou dobu? Kolik toho ještě naše planeta skrývá?
Pyramida – vnitřní a vnější zahrada
Mohyla je obklopena dvojitou hradní zdí. Uvnitř za vnitřní zdí je zahrada, nazývaná Vnitřní královská mohylová zahrada, mezi zdmi je pak Vnější zahrada. Ta měří 2 km po severojižní ose a 1 km po východo-západní. S branami na všech 4 světových stranách, čtverhrannými náměstími a 20m vysokými zdmi to byla velice působivá stavba. Známé sochy koní a bojovníků jsou 1,5 km na východ od mohyly.
Qin Shi Huangská mohyla , Xian, ČLR/www.cez-okno.net/
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one