Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
horus.jpg
HORUS - BŮH NEBES

HORUS - BŮCH nebes, Slunce a světla, tedy spirituální škola, jež vznikla ve starém Egyptě, se zjevně zaobírala energiemi světla, zráním duše, jejím vývojovým stádiem až k bodu osvícenosti a božského tvoření světů.
V této škole byli kněžími připravováni žáci postupně k růstu duše a rozvoji ducha od počátku až k osvícenému stavu. Všechny stádia byly nejen vyučovány, ale také zkoušeny v praxi. Takže i jednotlivé zkoušky žáků této školy byly složeny nejen ze znalostí těla fyzického, jeho orgánů, ale i z energetických frekvencí, vibračních možnostech jednotlivých orgánů a celé duchovní sestavy těl aury i čaker.
Při každé jednotlivé zkoušce, měli možnost žáci si konkrétně vyzkoušet, jaké mají v praxi vědomosti a jak využijí zvládnutí té, které energie. Učili se také zde zvládat i své negace, jako je zlost, vztek, ale i strach a jejich ovládáním se učili zachovat správné reakce pod tlakem těchto svých negativních emocí. Absolventi této spirituální školy byli také učenci a lékaři, jež už v té době dokázali zvládnout i velmi složité operativní zákroky, jako byla operace hlavy a mozku nebo operace srdce, jak je vidět na mnoha detailních nákresech v chrámech této školy.
24.10.2016 12:58:36
Marcela Abha Kunz
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one