Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
černá díra.jpg
ČERNÁ DÍRA

-co je to černá díra?
Je to "objekt", který se zhroutí vlastní gravitací.

-co to je korona?
Vzniká v bezprostředním okolí černých děr, je to zmapované okolí černé díry, ve stručnosti a jednoduchosti řečeno neodborně.

-jsou pozorovány, díky světlu, jež vydádá jejich okolí-kvasary nebo akreční disky. Jednou nám nejbližší je černá díra asi ve vzdálenosti 1000 světelných let, která byla docela nedávno objevena při pozorování také i vědců z naší republiky, nicméně nejlépe je ji vidět na jižní polokouli za temných nocí.
Jedna ze studií Cambridge university umožnila nahlédnout do problematiky černé díry, a to pomocí zobrazení odrazu rentgenového záření a následného pozorování aktivních galaktických jader (AGN) IRAS 13224-3809. Světlejší ACN, jež je jen miliardu světelných let daleko, ta je pak hostitelem černé díry s "nižší hmotností", v jejím bezprostředním okolí je pak kotouč obalený rentgenovou plazmou. Tato černá díry hromadí pak novou hmotu velkou rychlostí, jíž je vtahována do středu zhrouceného objektu. Tak byly zaznamenána stopa gentgenového záření této přitékající pohlcované hmoty do středu černé díry.
Toto geometrické zobrazování stínu černých děr, nás mnohem lépe obeznámí o tom, jak se "krmí" černá díra, toto vše nám umožní lépe pochopit vznik koron v okolí černé díry.
Tak došli vědci k názoru, že v každé galaxii je super černá díra, která je pak energetickým dómem galaxie.Otázkou však určitě bude, jaké dopady to má na celou galaxii, její vznik, její funkčnost a její případný rozpad, či zánik./Mak
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one