Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
potopa světa.jpg
-je reálná možnost celosvětové potopy?

Psalo se o ní v mnoha starých knihách světa, ale podívejme se na toto téma v reálné možnosti. Všechna voda, co na planetě existuje je nyní volná, a přes toto vše, z ní "trčí ostrovy země", velehory, hornaté oblasti, jak je tedy vůbec možné, že spadlo tolik vody, že zatopilo celou planetu a její území?

Píše se v Bibli, že pršelo po 40 dní, a že voda stoupala a stoupala a postupně zatopovala veškerá území a snimi vše, co na nich bylo. Je toto ale možné z hlediska vědy o koloběhu vody na naší planetě? Na naší planetě nejsou nám známy takové rezervoáry vod, které by se mohly nějakým nepozorovaným způsobem vypařit, aby vznikla taková zásoba par, aby vytvořila tolik mraků, že by z nich se tato voda lila bez ustání po 40 dnů a nestíhala vsakovat do země a nestíhala prosakovat do podvodních říček a řek a stabilně se kupila a hladiny oceánů a moří stále více vzrůstaly, až by zaplavily taková pohoří jako je například Himálaj, či třeba Alpy nebo Andy, či jiná vysoká pohoří na naší planetě, jak je tedy možné, že v každých textech na všech koutech planety u starobylých národů se o této celosvětové potopě píše?

I kdybychom připustili, že Bůh je nekonečných možností a zaplavil tuto planetu, aby ji očistil, pak kde se potom podělo tolik vody, kam se vypařila, a kde proudí její vody nyní? Jak nás učili ve škole koloběh vody je neustálý a nejde mít více jí v kapalné míře a pak méně v podobách páry, kde tedy je? Jak se vypařila a za jakých okolností se toto stalo?

Dle vědeckých poznatků skeptiků je taková možnost dost vyloučená, jelikož poměr vody ve stavu páry a vody ve stavu kapalném, či zmrzlém byla velice rozdílná + právě toto by odporovalo zákonitostem proměnlivosti skupenství vody na naší planetě. Ale jak to tedy asi bylo? Možná je to jen jednodušší vysvětlení, než si myslíme, pro mnohé národy svět měl svůj "konec", za nějž se od nich ještě nikdo nedostal, proto právě toto vnímání konce světa, bylo oním důvodem, proč si tam, či jinde ve světě mysleli, že šlo o potopu celosvětovou, jelikož v té jejich době ještě jen neznali onu pravdu, že Země je kulatá-či tvaru šišatého, a že vlastně "konec" jako takový nikde nemá, a když bylo zatopeno mnoho mil území mysleli si, že je to všude na světě a oni jsou jedinými, kdo to přežil, ale možná tomu bylo ještě i jinak, ale to ví jen Bůh, který vše řídí a vše podle Biblických záznamů způsobil. /Mak
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one