Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo

O MANIFESTACI VAŠICH PŘÁNÍ

brain-blue-light-concept-of-idea-the-power-of-mind1.jpg
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
O MANIFESTACI VAŠICH PŘÁNÍ

Jak nám radí Abraham Higs:

Rádi mluvíme o vašem snění, protože to, na co myslíte, a jak se cítíte, je úzce propojené. To, jak se cítíte, a na co myslíte, a co se manifestuje, je vždy úzce propojené. Když sníte, je to stejné. Ale ve vašem snění je to proměnlivější… nebo spíše snadnější na dosažení, protože jak spíte, hybnost vašeho odporu se klesla tolik, že vaše sny mohou manifestovat mnohem rychleji. Ale vaše sny jsou důkazy vaší převládající vibrace. Zejména, pokud máte opakující se sen. To znamená, že máte dost stabilní vibraci, a obsah opakujícího se snu vám ukazuje, jaká ta vibrace je.
Pokud máte velmi příjemný opakující se sen, neměňte nic v myšlenkách, které záměrně myslíte, nebo procesech, které možná záměrně používáte. Pokud ale máte nepříjemný opakující se sen, tak, pokud se chcete cítit lépe, je třeba, abyste upravili své zaměření.
Máte nějaké pochyby v tom, že dostanete to, na co myslíte? Nezažíváte toho důkazy neustále? Tohle je velmi rychlá doba. Doba mezi vaším myšlením a zrychlováním vašich myšlenek, které se… před nějakou dobou jsme mluvili o 17 sekundách a pak dalších a dalších, a jakmile překročíte hranici 68 sekund, dojde k uskutečnění. To je doba, kdy se něco přemění na něco, co je pro vás zřejmější. Dnes je to spíše 16 nebo 15 sekund.

Doba, kdy se jedna myšlenka přidá k další a další, se hodně zrychluje, což znamená, že manifestace přichází rychleji, což také znamená, že je v tom o trochu méně kontroly, protože vaše myšlenky se manifestují rychleji a rychleji. Říkáme tomu doba probouzení. Měli bychom to nazvat doba opětovného probuzení, protože jste byli probuzení, když jste sem přišli, na chvíli jste šli spát, a znovu se probouzíte.
Probouzíte se k tomu, kým skutečně jste, ke své moci, ke vědění, že energie tvořící světy proudí skrze vaše zaměření. Moc se nám líbí, když přijímáte svou moc a smysluplně ji využíváte tím, že myslíte uspokojující myšlenky a umožňujete si se napojit na své vyšší Já. Když si umožníte se naladit a dostat se do souladu s perspektivou svého vyššího Já, prožijete exponenciální moc.
Přirovnáváme to k tomu, že jeden, co je takto v souladu, je mocnější než miliony, kteří nejsou. Nebo to přirovnáváme k tomu, že v souladu je páka, která vyžaduje mnohem méně akce. Je to jako dělat práci umožněním vibrací, aby to uvedly do pohybu, a pak použít svou akci ke spatření nebo sklizení plodů toho, co jste svou myslí stvořili. Ale spousta lidí svými myšlenkami celý den tvoří bezděčně, a pak používají své činy, aby uklidili ten nepořádek. Aby vynahradali to, co mohli udělat myšlenkami, co myšlenkami nedělali. Snění vám umožňuje cítit svou moc.
http://abraham-hicks.cz/zrychlujici-se-doba-a-manifestovani/
7_mind-thoughts-god.jpg
CO MI MŮŽE ZABRZDIT SPLNĚNÍ SI PŘÁNÍ?

-to že si TO PROSTĚ NEDOVOLÍM MÍT

-to, že si TO PODLE MOJÍ DUŠE NEZASLOUŽÍM

- to, že sobě NEVĚŘÍM, ŽE MÁM TOLIK SÍLY V SOBĚ, V MÉ DUŠI

- to, že NEVĚŘÍM VESMÍRNÝM SILÁM, ANI ZÁKONŮM PŘITAŽLIVOSTI

- to, že POCHYBUJI
1)O SOBĚ
2)O TOM, ŽE SE TO SPLNIT MŮŽE
3)O TOM, ŽE DUCH MŮŽE TOTO USKUTEČNIT
4)O TOM, ŽE BYCH ZROVNA JÁ TAKY MOHL....a tak dále, si doplňte ty své vlastní POCHYBY, které vám zde naskakují ve vaší mysli právě teď.

Toto jsou totiž ty VAŠE ZÁBRANY, PROČ SE VÁM NEPLNÍ VAŠE PŘÁNÍ.
A proč je máte v sobě?

- protože jde o Vaši duši, o to, JAKÉ FREKVENCE VÝVOJE PRÁVĚ MÁ
-protože TO, SOUVISÍ S TÍM, JAK SAMI SEBE VNÍMÁTE
- JAK SEBE HODNOTÍ VÁŠ DUCH v souvislosti DODRŽOVÁNÍ ZÁKONŮ UNIVERSA, zde spadá
1. hodnoty vaší duše
2. váš osobní morální kodex
3. empatie a pomoc druhým
4. činnost pro planetu a vesmír
5. schopnosti UVĚDOMOVÁNÍ SI, VAŠICH ČINŮ, ROZHODNUTÍ A NESENÍ ZA NĚ SVÉHO DÍLU ODPOVĚDNOSTI!!!

Pak na základě toho, se vám daří ve vašem nynějším životě také "manifestovat svá přání"! Jde o důmyslný komplex duchovních nastavení,
jež v nás pracuje neustále, bez přestání ve dne i v noci, a neustále tak dokumentuje KAŽDIČKÝ VÁŠ ČIN, KAŽDÉ VAŠE ROZHODNUTÍ, od těch nejmenších vnitřních pocitů, až po velké emoční projevy, vnímání, či dokonce hodnocení druhých v jejich situaci, a pak ve výsledku, se vám neustále pře-vibrovává tok vašich energií, jež má k dispozici právě ta VAŠE DUŠE, k tomu plnění vašich přání!!!
VY sami jste tím, kdo určuje tok všech energií, a pokud si nevyřešíte to, co porušujete v zákonech celého Universa, bude vás v tom vaše duše vždy , podle zákonů celého Universa, brzdit, protože pokud DUCH NEZVLÁDÁ SÁM SEBE, nemá právo disponovat tak velkou silou, aby si mohl plnit cokoli si vymyslí. Je to vlastně tím ochrana všeho stvořeného ve vesmíru a všech ostatních duší, jež zde žijí.
Pokud, ale začnete dodržovat veškeré zákonitosti, a sami se rozhodnete pro růst své duše a ukotveného ducha v ní, potom jsou vám dveře v každém směru, jak vám růst usnadnit plně otevřeny, začnete potkávat ty správné lidi, co vás posouvají, začnete si víc uvědomovat to, jak se rozhodujete, jak cítíte, a co děláte v každé minutce svého života, a tím si začnete víc a víc uvědomovat svou vlastní ODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY, A ZAČNETE JE SAMI O SVÉ VŮLI NAPRAVOVAT- a toto je pozvolné vývojové karmické čištění, vedené vašim nevědomím, ale těm, kdo již "dozráli k určitému stupínku vývoje ducha", je pak umožněno jít i cíleněji a rychleji, ti pak se setkají s někým, kdo je vede při cílených karmických očistných technikách, kdy pracuje jejich duch na sobě a současně jsou jim zvyšovány postupně jejich vibrace energií shodně s jejich "řízeným růstem duše", takto se to děje například i u mnou vedených očistných programech karmického čištění paměti duše-proklik níže.
oblicej4.gif
MOJE PŘÁNÍ - JAK NA TO

-pokud něco chci, MUSÍM VĚDĚT PŘESNĚ CO TO JE!!!

-pokud to opravdu chci, MUSÍM TO VIDĚT JASNĚ VE SVÉ MYSLI!!!

-pokud něco chci, MUSÍM ZAMĚŘIT NA TO SVOU MYSL I POZORNOST!!!

-pokud to opravdu chci, MLUVÍM O TOM, MYSLÍM NA TO A MÁM U TOHO PŘÍJEMNÉ POCITY!!!

-pokud to opravdu chci, TĚŠÍM SE NA TO A PROŽÍVÁM UŽ TEĎ RADOST!!!

-pokud něco opravdu, ale opravdu chci, VIDÍM SE UŽ S TÍM, ŽE TO MÁM, VNÍMÁM TEN POCIT+PROŽIJI SI HO, JAKO V REÁLU!!!

-pokud to opravdu chci, MOJE MYSL SE NA TO ZAMĚŘUJE NEUSTÁLE, PROTOŽE TO PROSTĚ CHCI!!!

-pokud to ale vážně chci, POTOM O TOM TAKÉ ZAČÍNÁM MLUVIT!!!

-pokud jsem se rozhodl/a, že to vážně chci, PAK JE PRO MNE NEZBYTNÉ SI TO PŘEDSTAVOVAT DENNĚ, MLUVIT O TOM DENNĚ, BÝT S TÍM "V KONTAKTU" VE SVÉ MYSLI+TO DENNĚ!!!

-pokud něco chci, potom začínám PLÁNOVAT TO, CO PROTO MOHU IHNED UDĚLAT!!!
(JDU SE TAM NA TO PODÍVAT, ZJISTÍM SI CENU, MOŽNOSTI PLATEB, REÁLNĚ SI TO ZAČÍNÁM SKLÁDAT JAK TOHO DOSÁHNOUT, KLIDNĚ SI TO I OHMATÁM..)

-pokud to vážně chci, NASTAVÍM SE NA TO, ŽE NENÍ DŮVOD, PROČ TO NEMÍT= DOVOLÍM SI TO A NEPOCHYBUJI O TOM, ŽE TO "NĚJAK=JAKKOLI" DOSTANU!!!
(MOJE MYSL O TOM NEPOCHYBUJE!!!!!!!!!!!!! NEŘEŠÍM DŮVODY, PROČ NA TO NEMÁM, CO MI V TOM BRÁNÍ, ALE VÍM, ŽE TO DOSTANU, PROSTĚ TO VÍM+NEŘEŠÍM, JAK TO VESMÍR UDĚLÁ-PROSTĚ O TOM VŮBEC NEPOCHYBUJI!!!!)

-pokud to opravdu, ale vážně moc chci, POTOM SE MOJE VNITŘNÍ JÁ NASTAVÍ NA TO, A ZAČNE SI PŘITAHOVAT TAKOVÉ SITUACE, ABYCH TO DOSTAL/A!!!
(AKTIVUJI OHEŇ SOLARU PLEXU, tím si zažehnu jiskru v duši a moje mysl najde jakýkoli způsob, abych se k tomu dostal/a, JAKÝKOLI ZPŮSOB),
DLE MÉHO VNITŘNÍHO NASTAVENÍ DUŠE, není to tedy jen sama mysl, kdo způsobuje splnění, ale JE TO -DUŠE, MYSL+SOLAR PLEXUS + NERVOVÁ VLÁKNA PARASYMPATIKA A SYMPATIKA=MOJE NEVĚDOMÍ, jež není nijak možné vědomě ovlivnit!!! Toto nevědomí mne vede pak neomylně k tomu, co chci, a to ani moje vědomí netuší, jakými cestami k tomu dojdu, proto JE NESMÍRNĚ DŮLEŽITÝ TEN "OHEŇ V NÁS, TO ZAPÁLENÍ SE PRO TU VĚC, CO CHCEME", protože bez toho, se nám nikdy nemůže nic splnit, jednoduše jen proto, že na to nebudeme mít dost síly a energií, a naše touhy pak zůstávají jen V NAŠEM VĚDOMÍ MYSLI, A NIKDY SE NEPROMÍTNOU DO NEVĚDOMÍ, kde se děje potřebná AKTIVACE OBROVSKÉ SÍLY NAŠICH ENERGIÍ k tomu, abych dostal to, co si přeji!!!
/Marcela Abha Kunz
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one