Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Nevím, nezažil jsem (10 | 15%)
Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
Psychická disharmonie
Psychická disharmonie
DUŠE A PSYCHICKÁ DISHARMONIE

-vše je jen energie-

Náš duch je ukotven prvotními hmotnými energiemi v duši. Ta pak těmito energetickými proudy sama vibruje,
a to tak, jak je její vzestupný bod vývoje duše, což je její rozvoj a vývojové stádium. A právě toto má co dělat
se změněnými stavy psychické disharmonie!

-Psychická ne-moc
Naše západní medicína nazývá vše, co není v určitých mezích "správného chování, vnímání a jednání", psychickou nemocí. Zatím co
šamani jiných kultur, ať už jsou to šamani z Afrických zemí, či šamani v Ruské tajze, či třeba šamani v Peru, se všichni shodují jen na jednom úhlu pohledu na tyto nestandartní výkyvy v psychice lidí, kteří vykazují disharmonie ve svém stavu vnímání světa kolem sebe, ale i uvnitř samých sebe.
Dle šamanů, jde o "zrození nového budoucího léčitele", protože , aby se člověk stal léčitelem, musí projít změnou svého vývoje duše! A právě první nestandartní jednání, či vidění světa bývá právě onou známkou, že jde o nový vývoj duše u dané osoby. Jde o to, že je nutné si uvědomit to, že existuje mnohem více toho, co ještě svět nezná, než toho, co zná.

Na tomto základu je postaven pohled šamanů na disharmonii ve vnímání světa, či sebe u lidí, jež byli diagnostikováni na psychickou poruchu,
či psychickou nemoc. Vše je dáno tím, že vše je jen energetické vlnění, a to jak my samotní, tak také to, co se děje kolem nás. Všechno je jen energie o určité vibrační úrovni, a právě pokud dochází ke změnám ve vnímání světa a reality u člověka, dochází totiž ke změnám i ve vibračním poli takové osoby, a to nejen uvnitř těla, ale i v jeho jemno-hmotných tělech auryckého systému a čakrových centrech.

Šamani ví a věří, že neexistuje jen ta naše dimenze, nakonec toto víme i my ostatní už dnes bylo mnoho z tohoto dokázáno. Takže je třeba si uvědomit, že všichni si žijeme tu svoji vibrační realitu! A lidé, jež trpí disharmonií psychického stavu, se vlastně dostávají do jiných realit+z těchto realit k nám také opačně pronikají entity z těchto dimenzionálních světů, pro drtivou většinu lékařů psychologie a psychiatrie, jde o nesmysly, ale pro lidi s "otevřenou myslí a vnímáním", je to možné, protože nakonec možné je vše, jen my zatím vše neznáme a tedy neumíme to ani pojmenovat, natož dokázat, ale staletími potvrzené věci u šamanů, opravdu existují+šamani s těmito vědomostmi také už po staletí pracují , a je nutno i přiznat, že mívají mnohé velmi dobré výsledky i tam, kde západní medicína naprosto selhává! Proto dobrý šaman-léčitel vždy pracuje s duší člověka, s energií kolem i uvnitř člověka a pracuje tak i s entitou, která se v mnoha případech přilnula, či vtělila do energetického systému dané osoby, která má disharmonie v psychickém stavu, díky čemuž má pak člověk změněné vnímání světa.

Chceme-li osobu s psychickou disharmonií "uzdravit", pak je nutné začít řešit věc už od základu, tedy od jeho stavu duše, jeho energetických těl a jeho stavů mysli, vše je totiž nutné si začít řešit komplexně a najednou, pak se prý věc může zdařit, říkají shodně šamani ze všech koutů světa. A přiznejme si, že mívají i dobré výsledky u řešení těchto "zvláštních stavů" u lidí se změnou psychiky. Vše je tak dáno prý vývojem duše, prý pozvolným otevíráním mysli a intuice u člověka, jež byl doposud "uzavřen vnímáním jiných světů".

Procházíte-li tedy zvláštními stavy mysli, či trpíte-li depresí nebo schizofrenií, či jinou psychickou poruchou, je to podle šamanů, jen jasná známka toho, že vaše duše si právě prochází svým vzestupem a její disharmonie energetické se následně projevují i na vašem vnímání světů kolem vás. Pokud si člověk je jasně vědom toho, že jeho stav je "jiným" a ví, že to, jak vnímá svět nebo jak je omezen, že není z jeho "mysli", pak je na čase vše řešit si komplexně. A zvláště pokud medikace nemají účinek+nic neřeší, je čas najít si možnost řešit své potíže i jinak./ Mak
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one