Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo

KAILASH - přírodní pyramida

Hora Kailash
Hora Kailash
KAILASH

-záhadná hora?
-jde o pyramidu?


Bájná hora, na níž pramení 4 z největších řek světa / Ganga, Indus,Žlutá řeka,Mekong/. Tato nejbájnější oblast světa s velmi silnými energiemi, patří k nejmagičtějším oblastem světa.Traduje se, že pod Kailáshem je jeden ze vstupů do paralelního světa, bájné Šambaly.

V údolí na východní straně žil prý 11 let významný jogín a básník Milarepa, v údolí na západní straně pobýval v jeskyni věhlasný jogín a mág Padmasambhava. Kailás představuje mužský prvek, pod ním ležící jezero Manasaróvar, nejposvátnější jezero Asie (v roce 1948 do něj byla vsypána část ostatků Mahátmy Gándhího), které představuje prvek ženský.Samotná hora je uváděná, jako největší z pyramidálních útvarů světa.

Poutní okruh kolem posvátné hory Kailás začíná kamennou stúpou – bránou představující vnitřní očistu. Celá pouť symbolizuje cestu životem, smrtí, posmrtným stavem, znovuzrozením a všem těmto fázím bytí odpovídá i příslušný úsek cesty.
Kailas či Kailás, Kailáš či Gang Rinpočhe je nejposvátnější tibetská hora. Nachází se v západním Tibetu 960 km západně od Lhasy a 100 km severně od města Purang, v pohoří Transhimálaj. /Wikipedie/
Nadmořská výška: 6 638 m
Prominence: 1 319 m
Pohoří: Transhimálaj, Himálaj

Tibet patří mezi nejmagičtější místa naší planety. Nacházejí se zde překrásné vysokohorské scenerie, velmi silná energetická místa, působivé kláštery, pevnosti, ale také otevření, srdeční a krásní Tibeťané. To vše sem přitahuje mnoho poutníků, cestovatelů, turistů.Tibet, na své jižní hranici lemovaný Himálajem se rozprostírá na obrovské náhorní plošině v průměrné nadmořské výšce 4500 metrů nad mořem a je nejvýše položeným trvale osídleným územím. Nacházejí se zde jak pouště, tak zbytky pralesů, ale také travnaté stepi se spoustou sladkých i slaných jezer. Pramení tu několik veletoků – Indus, Brahmaputra, Žlutá řeka, Mekong.
30.11.2016 07:25:32
Marcela Abha Kunz
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one