Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
Atlantida-město pod vodou.jpg
OTEVŘENÉ ČAKRY V ATLANTÍDĚ

V současné době máme aktivních 7 hlavních čaker.
-Ve Zlatém věku Atlantidy jsme měli aktivních dalších 5 čaker. Byly zavřeny v době, kdy Atlantida nebyla v jednotě,a lidé se začali oddělovat. Přístup k těmto čakrám se začíná otevírat a lidé mají možnost zažít jednotu přes spojení všech 12 čaker tím, že přinášejí na Zem přes toto napojení energii, aby vyléčili sebe a Zemi.
Naše ČAKRY NÁM UMOŽNÍ SPOJENÍ MEZI NÁMI A OKOLÍM A MEZI AURYCKÝMI TĚLY A NAŠIMI ORGÁNY, a také nám umožňují spojení s naší vnitřní moudrostí. Čakry, se kterými máme možnost se spojit:

ČAKRA DUŠE
- je 15cm nad naší hlavou a krystal SELENIT, nám ji pomáhá otevřít. Má červenofialovou barvu, zvanou magenta. Vytváří spojení mezi čakrou hvězdná brána, příčinnou čakrou a korunní čakrou. Její účel je nabírat energii vesmíru z hvězdné brány a posílat ji do energie duše. Duše vstupuje do čakry duše když člověk zemře. V tuto dobu se duše učí jednotě se vším a poté je připravena se posunout na další úroveň. Čakra duše má schopnost udržovat světlo. Je důležité, aby při aktivaci této čakry byla otevřená i čakra Země, protože tyto dvě čakry tvoří dvě půlky jednoho celku a obě musí být v rovnováze. Jestliže tuto čakru otevřeme v průběhu života, máme jedinečnou možnost si znovu vytvořit to, co chceme zažívat na velmi hluboké úrovni. Znamená to, že si můžeme libovolně měnit životní lekce. Když si uvědomíme, že všechny bytosti a věci, ať už na Zemi nebo ve vesmíru, se nacházejí v tom samém prostoru a mají tu samou esenci, vrátí se na naši planetu vědomí bezpodmínečné lásky. Naše mužská a ženská energie uvnitř každého z nás bude v rovnováze a vědomí oddělení zmizí z této planety. Je čas poslouchat naše srdce a naši duši, protože některé věci nikdy nepochopíme naší myslí.

ČAKRA HVĚZDNÉ BRÁNY
- je 30cm nad hlavou a tuto čakru nám pomůže aktivovat kámen kalcit.  Má zlatou barvu. Umožňuje nám kontakt se zdrojem, se základním vědomím. Abychom se s tímto vědomím spojili, musíme upustit od všeho, co se ztotožňuje s naší osobností. Při otevření této čakry se na Zem vrátí čistota a půvab z dávného Zlatého věku Atlantidy. Při otevření této čakry se spojíme se vším. Čakra hvězdné brány a čakra duše umožňuje spojení spirituálních a zemských energií. Hvězdná brána čerpá božskou energii seshora, zatímco čakra duše čerpá energii kundalini a živočišnou energii ze Země. Tyto energie se pak v nás mísí a my se pak stáváme svým vlastním božstvím.

ČAKRA ZEMĚ
- je 15cm pod nohama a kámen hematit nám pomůže se s ní spojit. Má černou barvu. Tato čakra spojuje energii  vesmíru přes fyzické tělo do země a pomáhá nám tvořit jednotu se Zemí. Hvězdná brána, čakra duše a příčinná čakra mohou plně propustit své světlo pouze když je činná čakra Země. Tato vyšší energie z vesmíru se touží projevit ve hmotě a vyléčit Zemi od všech škodlivin. Až dostatečné množství lidí ponese tuto energii, síla ukrytá v pyramidách bude aktivována. Až bude čakra Země činná, duše se opět spojí s hmotou a všichni se sami uzdravíme. Pokud se naše animální stránka spojí s naším vyšším vědomím, můžeme být povzneseni do základního vědomí.

PŘÍČINNÁ ČAKRA
- je 8 – 10cm za zadní stranou středu hlavy. Spojit se s ní nám pomůže krystal kyanit. Má bílou barvu. Touto čakrou proudí energie duše do mentálního těla a pomáhá nám oprostit se od naučených přesvědčení. To znamená, že se musíme naučit otevřít pravou mozkovou hemisféru, abychom uviděli celý „celý obraz“ a byli schopni se na věci podívat z nadhledu. Aby čakra duše mohla posílat svou energii do těla, musí být mysl otevřená. Touto čakrou dostáváme zprávy z vyšších dimenzí a pouze tím, že zvládneme svou mysl, čakra se může otevřít a propojit se s hvězdnou bránou. Nižší čakry pomáhají přenést informace z příčinné čakry do celého těla.

SAKRÁLNÍ ČAKRA
-je v dolní části břicha, mezi známou první, červenou čakrou, a druhou, oranžovou čakrou. Má růžovou barvu. Je to barva něhy, která vyjadřuje jemnější stranu sexuality. Spojení s touto čakrou nás uklidňuje a povznáší a dává nám pocítit krásu a radost sexuality. K tomuto spojení nám může pomoci krystal jantar, červený nebo oranžový karneol, žlutý křemen, rubín nebo wulfenit.

VEDLEJŠÍ ČAKRY, máme na dlaních, ramenech, loktech, kolenech a chodidlech. Pokud člověk léčí rukama, energie prochází čakrami dlaní. První známkou, že se člověk otevírá jako kanál pro léčení je ten, že s někým soucítí a jeho ruce se stávají teplými a mírně se chvějí, a mezi léčitelem a léčeným začíná proudit energie jejich srdečními centry. Čakry ramen jsou spojeny se srdcem a energie jím dál postupuje do chodidel. Když léčitel položí ruce na ramena léčeného, čakry chodidel léčeného se automaticky otevřou, což pomáhá jeho uzemnění. Tento systém umožňuje světlu, aby procházelo celým tělem.  Čakry kolen jsou spojením mezi Zemí a základní čakrou. Čakry loktů jsou spojením mezi rameny a dlaněmi. Čakry pod chodidly jsou spojeny se Zemí.
V době Atlantidy lidé chodili bosky každý den několik kilometrů, což jim umožňovalo silný kontakt se Zemí a proto si mohli dovolit nechat svou duši poletovat.
Aktivace třetího oka

Třetí oko je čakra mezi fyzickýma očima. Bylo vždy velmi důležité, protože je to naše vnitřní oko.
Je to část, která je spojená s naší spiritualitou. Když je tato čakra plně otevřena, je jako křišťálová koule, která nám umožňuje vstoupit do dalších světů a dimenzí. Tato jasnozřivost umožňuje lidem přijímat obrazy ze spirituálního světa a dívat se do budoucnosti sobě i ostatním.

Třetí oko je také místo, kde se uchovává moudrost, kterou jsme získali v minulých životech a na jiných místech vesmíru. Pokud někomu pošleme světlo z tohoto místa, můžeme vyléčit jeho mysl a fyzické tělo. Archanděl Rafael nám pomáhá tuto oblast rozvinout. Je patronem fyzicky nebo spirituálně slepých lidí, a pomáhá každému, kdo touží po otevření se vnějším a vnitřním vizím. Poté, co prohlédneme všechny iluze, dosáhneme dokonalé spirituální vědění.

Všichni jsme se narodili s darem jasnozřivosti a je jen na nás, jestli tento dar budeme rozvíjet. Informace z třetího oka dostáváme přes intuici. Intuice je funkce třetího oka. To nám posílá zprávy formou obrazů, záblesků vědění, barev nebo vidění aury. Třetí oko ovlivňuje strava, kterou přijímáme. Neprospívá mu, pokud jíme hodně masa, zpracovaného jídla, ovoce a zeleniny, které obsahují vysokou hladinu pesticitů, cukru, a pokud kouříme a pijeme alkohol. Prospívá mu čistá, organická, čerstvá strava, která udržuje naše tělo plné života, a umožňuje třetímu oku být optimálně činné, stejně jako relaxační hudba, cvičení, meditace a klid.

AKTIVOVAT A VYČISTIT nám mohou pomoci tyto čtyři kameny – ametyst, azurit, sugilit a chryzokol. Ametyst nás může svou energií hluboce uklidnit a uvolnit. Pomáhá navodit klid k přijímání energie. Azurit nám může pomoci uvolnit strachy, které nás poutají k minulosti. Tento kámen bychom měli užít pouze tehdy, jsme-li připraveni uvolnit tyto strachy. Sugilit nám pomůže s lekcemi, které nás učí naše strachy v tomto životě. Jestliže užijeme sugilit s chryzokolem, může nám energie těchto kamenů pomoci se poučit ze strachů z minulosti i budoucnosti.

V Atlantidě bylo velmi důležité udržovat třetí oko čisté a jasné. Atlanťané pokládali ametyst a chryzokol na oblast třetího oka, aby jej stimulovali, viděli skrz svět iluzí času a prostoru a dívali se do duše. Nejvyšší kněží a kněžky, mágové a zasvěcenci prováděli čištění této čakry denně. Dále přijímali do třetího oka sluneční záření při západu Slunce./Poznatky převzaty z knihy Discover Atlantis od Diany Cooper.
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one