i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
démoni.gif
JAK DÉMONI VZNIKAJÍ A JACÍ JSOU?


-A jak vznikají?
Nejběžnější a všude rozšíření jsou démoni z nižších astrálních sfér, tedy takoví ti, kteří lezou do vašich snů a děsí vás v pokoji. Slabším odvarem démonů jsou larvy, se kterými se patrně v životě taky setkáte. Tyhlety potvůrky vznikají díky nám, lidem. Jsou to naše emoce, které jim dávají život a nejčastější emocí, díky níž démoni vznikají a kterou se potom živí, je strach. Každý z nás se něčeho bojí - neúspěchu, bolesti, smrti, chudoby, nemoci... a démoni to vědí. Ti, které svým strachem stvoříme i ti, které k sobě přivoláme, dokáží snadno číst v našem strachu a jako vy poznáte chuť nípoje, který pijete, oni poznají obsah strachu a začnou vám ho servírovat. Váš strach narůstá, démon se krmí a vy chřadnete, větší strach se odráží od vesmíru a život se vám začne hroutit pod rukama. Pokud se z toho nedostanete pozitivním myšlením (nejlépe hned v začátku, což se většině lidí naštěstí povede), máte zaděláno na pořádný průšvih.
Slabší moc mají larvy, které váš strach nedokáží přivolat do vašich snů ani myšlenek a tak se jen přisají a čekají. S každou emocí povyrostou, když se dlouho nebojíte, chřadnou a můžou i sami odpadnout a zaniknout.
Kromě strachu démoni vznikají dá se říci z jakékoli emoce - a protože lidské emoce jsou téměř výlučně egoistické, jsou takoví i démoni. A protože svět je zahlcen negací, jsou démoni většinou stvořeni z emocí jako je nenávist, lačnost, bolest, smutek... Ale když dojdeme k prvopočátku těchto emocí, najdeme na něm strach a ten k existenci démonů prostě patří tak, jako láska k andělům.
Kromě nižších démonů ale známe i vyšší "kápa" a s nimi už končí veškerá legrace. Zbavit se démona nebo larvy zvládne každý průměrně zdatný člověk, zabývající se duchovnem, s démony z vyšších sfér ale není radno si zahrávat. Tito hnusáci vznikli už hodně dávno a jsou pevně ukotveni v kolektivním nevědomí lidstva. Mají různá jména, různé podoby a právě tím, že jsou známí obecně, mají jednu velikou výhodu - nelze je zničit. Můžete je zahnat, zapudit a nikdy už se s nimi nesetkat, ale nemůžete je zabít. Mezi ně patří zejména "velká čtyřka" - tak jako máme čtyři archanděly (Michael, Rafael, Uriel a Gabriel), máme i čtyři hlavní záporáky, někdy se jim říká korunní princové pekel, jsou jimi Lucifer, Satan, Belial a Leviathan.
Další vyšší démony poznáte zejména podle toho, že mají jméno - jméno znamená moc a všichni ti bubáci a škrkny (jak jim říkám já:)), co z vás sají energie, jsou bezejmenné zrůdičky tvořerné z energie a jako takoví nemají moc sil. Ale všichni ti Azazelové, Mardukové, Ctuhlhuové a Yog-Sothotové* (fuj, to jsou tak hnusný jména!) už jsou úplně jiná třída a na jejich zvládnutí potřebujete mnohem víc, než světlo a lásku.
* Mimochodem jmen těch největších démonických es je hodně a hodně jich znám, ale jenom to napsat mi přijde odporné a tak si tyhle stránky nebudu zaplácávat negací víc, než je nutné

Možná jste slyšeli (z křesťanskch nauk třeba), že démoni nejsou boží stvoření a že je stvořil ďábel a kdesi cosi. I kdyby je stvořil ďábel, toho zase stvořil Bůh, takže démon je boží stvoření stejně jako vy, stejně jako andělé. Nutné je si ale hlavně uvědomit, že démony tvoříme hlavně my, lidé a jako takoví bychom za ně měli aspoň do jisté míry převzít zodpovědnost. A vyvolávání či záměrné tvoření démonů mi přijde, když už nic, tak aspoň krajně nezodpovědné. Ale nic, popojedem...
Jak nám démoni můžou ublížit?
Všelijak a nijak:) Pokud totiž nedisponujete emocemi, které by mohli démoni dmýchat a živit se na nich, nemají na vás žádný zájem a táhnou o dům dál. Stačí ale popustit ochrany, nechat se ovládnout strachem a negací a jste pro ně jako prostřený stůl. Většina démonů nemá takovou sílu, aby vás zabila (a teď se bavíme o těch nižších, knížata pekel a jim podobné si necháme na později), ale možností, jak vám něco udělat mají několik:
ubýtek energie - nejčastější průvodní jev při napadení démonem. Cítíte se malátní, ospalí, unavení, v noci špatně spíte, nemůžete se soustředit. Je to nejčastější průvodní jev silné deprese a asi je jasné, kdo ten smutek a negaci v lidech posiluje. Výhodou je, že démon vás vysává jen potud, dokud mu máte co nabídnout, když jste utahaní natolik, že z vás už nic nevyždímá, pokud by vás nechtěl zabít (což o to, on by možná chtěl, ale nemá na to potenciál), prostě se sebere a odejde. Oslabený člověk má dvě možnosti - buď se mu přechodné zlepšení stavu tak zalíbí, že se mu vrátí pozitivní myšlení a nazdar depko, nebo si celou dobu, co se zotavuje, říká "stejně to nemá cenu, zas mi bude hůř" a pak si ho najde jiná potvora a kolotoč se opakuje.
strach, divný pocit v místnosti, absence světla, chlad - to všechno jsou průvodní jevy toho, když se vám démon usalaší doma. Nepotřebuje vaší energie moc, krade celé domácnosti a čerpá zejména ze strachu. Takový ten divný pocit, co vás pronásleduje, strach, že za váma někdo stojí, některé kouty, co jsou tmavší než jiné, náhlá zima v pokoji...kluci šikovní nakrádají holt energii kde můžou. Tihleti démoni nejčastěji děsí děti "máámííí pod postelí je bubák" - kdo z vás to nikdy neřekl:) Vtip je v tom, že ten bubák tam patrně je, protože děti mají ještě nezakrnělý zrak a na mámě a tátovi je, aby povolali kavalerii andělů a poslali ho tam, kam patří.
noční můry - velmi obvyklá zbraň všemožných démonů. Hlavně těch, co cestují - jednu noc přijdou k vám a druhou k němu úplně jinému, usalaší se vám v hlavě, vyvolají hnusný strašidelný sen, nalokají se energie a měj se spáči, já jdu o dům dál.
nezdar - ten použijí, když nezabírá běžný strach ze tmy ani hnusné sny (předpokládám, že to se týká hlavně lidí, co se nějak zajímají o duchovno, přece jen - udělat si ochranu spánku či místnosti je snadný úkol i pro úplného začátečníka). Tohle je doména silnějších týpků z démonní říše, ti totiž zvládnou modulovat váš strach natolik, že si přivoláte neúspěch a s neúspěchy přijde blbá nálada a tak dále a tak dále. Než začnete třeba s meditacemi apod. přesvědčte se, že v mísnosti není žádný démonek, byť úplně maličký, protože jakmile vám začne kazit duchovní práci, vaše skleslost ho vykrmí a možná se mu u vás bude líbit tak, že se nastěhuje natrvalo.
posednutí - věnujete-li se aktivně astrálnímu cestování, nezapomeňte si hlídat tělo. A to pečlivě. Existence démona není žádný med a nikdo z nich nepohrdne teplým lidským tělem, které přináší řadu požitků. Pokud si bacha nedáte, může se vám stát, že se vám přerve stříbrná nit a se svým tělem se můžete rozloučit. Pokud si ho odchytne nějaký démon, máte smůlu a čeká vás dlouhá a otravná existence na astrálních pláních. Démon se pak v těle chová skoro jako vy - má vaše vzpomínky a zážitky, ale samozřejmě má úplně jinou povahu a tak posedlá těla většinou odcházejí od rodiny, přátel, z práce a vydávají se "za démonním štěstím". Druhá varianta je, že se vám démon nacpe do hlavy, ať už při AC nebo při neopatrné magické práci a nebo prostě jen jste ve špatnou dobu na špatném místě. Pak takoví lidé slyší hlasy, trpí amnézií a v deliriu dělají samé fuj fuj věci. Exorcismus je sice cesta, mnohem lepší je ale škrknu vyhánět láskou, světlem a "zpříjemnit" mu pobyt v něčím těle natolik, že se mu udělá šoufl a vezme nohy na ramena.
průšvih největší - ten zažijete, když se dáte dokopy se zmiňovanými "superdémony". Jasně, zpočátku budete mít pocit, že máte vše pod kontrolou, že s démony jste se dohodli a všecko bude fajn - nebude. Jistota je pokles duše o dost níže, takže se v příští existenci můžete těšit, že z vás bude strom, kytka a možná rovnou kámen. Ale i tento život se vám může pěkně zprotivit. Démoni jsou totiž mistři lží a slibů. Nikdo vám nedá tolik, kolik vám démon může slíbit. Ale každý jejich slib má háček, neřku-li hák a za vše, co dostanete taky pořádně zaplatíte - a někdy víc, než byste chtěli. S démony se tedy dá bavit, dá se s nimi uzavřít spojenectví a dá se s nimi získat majetek, moc a vlastně cokoli si budete přát. Ale všechny ty báje, kde zlý čaroděj nakonec špatně skončí a kde Fausta odnese čert do pekla, nejsou až tak vymyšlené a upřímně - neznám žádný příběh, kde by černý mág na konci žil šťastně až do smrti. Vy jo?;)
Jak se démonům bránit?
Už víme, co nám můžou udělat. Ale když to pocítíme, jak se toho zbavit?
Nejlepší obrana není útok, ale prevence. Takže prvním bodem je nepustit si démony k tělu. To znamená vyčištěná místnost (jak na to se dočtete v tomto článku) - svíčky, světlo, jasné myšlení a jako když vymetáte smetákem z koutů pavučiny, udělejte to tak i s negacemi. Čištění dělejte aspoň jednou za čtrnáct dní, pokud do místnosti hodně často chodí návštěvy, pak i častěji. Hodí se i ochrany - ať už jen mentální (bariéra ze světla na okna a dveře, světlené mříže, andělské stráže...) nebo fyzické (pentagram, levotočivá spirála...). Tady doporučuju knihu od Judy Hall - Umění psychické ochrany je v ní hodně dobrých rad, jak se bránit veškeré destrukci od energetických upírů až po démony.
Znám dokonce i lidi, kteří se brání tím, že na démony nevěří. A nevěří tak silně, že pro ně démoni nejsou a nemůžou jim uškodit. Kupodivu to funguje, ale nevíra vážně musí být naprosto přesvědčená - tohle hlavně nejsou materialisti, ale lidé, co s magií pracují, jediné, na co nevěří, jsou démoni. Bohužel, Beliala a jemu podobné uctívají taková kvanta lidí, že tady nepomůže ani nevíra, protože (jak jsem psala výše) jsou zakotvení v kolektivním nevědomí a prostě jsou, ať věříme či ne.
Ochrany, které tedy můžeme použít jako prevenci jsou:
vyčištěná mysl vibrující vysoko, bez přehršle strachů a tužeb - docílíme pravidelnými meditacemi, procházkami v přírodě, prací s anděly a vílami, nelpěním, dodržováním hermetických principů a Duchovních zákonů Vesmíru, pozitivním myšlením atd., atd.
čistá místnost/byt/dům bez negací - pravidelné čištění (viz odkaz výše), v místnosti (zejména, kde spíme) se nehádáme, nebrečíme, neubližujeme sobě ani druhým a pokud to z nějakého důvodu nelze dodržet, pak po každém nepříjemném zážitku aspoň zapálíme svíčku, v pokoji/domě nemáme žádné věci, které v nás budí nepříjemné emoce (obrazy, sošky, knihy...) a pokud je chceme mít doma, pak aspoň ne v ložnici atd.
ochranné symboly nebo energie na vstupních dveřích a na oknech - působí na všechny špatné energetické bytosti, ale nefungují, pokud energetické bubáky někdo přinese na svém těle. Proto pozor na návštěvy, které se u vás cítí nesvé, možná donesli škrknu, která se teď cuká a pokud vyzařujete hodně konstruktivně, možná i zdrhne:)
Dobrá, ale co ve chvíli, kdy už máme škrknu na sobě, v pokoji, nosí ji kamarád, který se jí chce zbavit, sedí na dárku od někoho atd. atd.? Přední je démona najít - většinou ho neuvidíte, ale patrně ho ucítíte (prostě víte, že tam je a nebo cítíte divný pocit, chlad, strach, brnění...). Jakmile se vám to podaří, na nic nečekejte a zaútočte. Jak? Řekněte mu, že ho máte rádi:) Zní to divně, že?:D Ale Finn se takhle zbavil démona, který na něm dřepěl už roky. Pořád dokola mu opakoval: "Mám tě rád, jsi zlatíčko, miluju tě, jsi zářivá nádherná světlá bytost a moc tě mám rád..." D0mon se rozpustil jako nanuk na slunci:)
Pokud v sobě ale nedokážete najít dost lásky, použijte vizualizační "trik" s vajíčkem z energie - jak na to popisuju v tomhle článku (je to stejný, kde je i návod na to vyčištění místnosti). Velmi dobře o tom píše na svých stránkách i Alue, máte to u ní dokonce i s nákresem (tadyhle).
Další dobrou radu, kterou vám můžu dát je - nevyvolávejte. Žádní duchové k vám nepřijdou, protože jsou dávno někde úplně jinde, než odkud si je můžete takto zavolat. Přijdou tak akorát démoni a když budete mít štěstí, nic se vám nestane. Když ho mít nebudete...pak ať vás chrání všechny bytosti světla. Ale nemluvím jen o vyvolávání duchů, vyvolávat démony, zejména ty, kteří mají jméno, je nejrychlejší jízdenka na konečnou stanici. Žádný démon není váš kámoš ani služebník, i když se tak tváří. Když se vám při práci s démony dosud nic nestalo, ba naopak vám třeba plní jedno přání za druhým, není to proto, že byste byli tak dobří, ale proto, že zatím se jim ještě nezachtělo vás zničit. Démoni nejsou hračky pro děti, ale nejsou to ani vhodní služebníci. Tím, že s nimi jste ve styku a nebo využíváte jejich služeb, si ničíte karmu a snižujete vibrace takovým způsobem, že vaše duše bude mít v příští existenci dost času na to toho litovat. Kameny žijí dlouho...
Když mi bylo třináct, na vlastní kůži jsem poznala, co démoni dovedou. Jak dokážou z jiskřičky touhy a strachu udělat kolotoč utrpení a bolesti. Jen díky své víře ve světlo jsem to celé ve zdraví přežila, ale to, co jsem viděla, slyšela a cítila, nikdy nezapomenu. Máte-li nápady, jakože si s démony pěkně pokecáte a donutíte je pro vás pracovat, zvažte všechna pro i proti včas. Cesta zpět z temnoty je dlouhá, trnitá a ne každý ji zvládne.
Světlo a láska mají moc vás přede vším ochránit. Tak jim věřte a nebojte se, není čeho:)
http://poselsvetla.blog.cz/
24.10.2016 09:58:53
Marcela Abha Kunz
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one