Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
šungit
šungit
DSCN0641.JPG
BOŽÍ LÉKÁRNA = příroda má lék na každou nemoc fyzického těla

- již od pradávna měli lidé k dispozici přírodní možnosti léčby, a to v každé nemoci, protože vždy existuje buď
-bylina
-kámen
-přípravek z přírodní a přirozeného seskupení, či kombinace léčebných metod, sirupů nebo jídel, či obkladů ze zcela
přírodních forem existujících na naší planetě.

A právě toto bylo známo už lidem i zvířatům od pradávna existence planety. Víme přeci, že existuje nepřeberné množství bylin,
nerostů i námi vytvořených směsí a výluhů ze zcela přírodních látek, jež nám blahodárně působí na náš organismus, a pomáhají nám jej
regenerovat, či podporovat v jeho zdraví, to znamená pomáhají nám jej harmonizovat do základní podoby.

Proto v této sekci jsem se rozhodla, že se budeme zaobírat jen zcela přírodními postupy, zkušenostmi, či vynálezy, jež jsou sepjaty jen s přírodní léčbou./Mak
O RAKOVINĚ.jpg
Hoxsey -The šarlatán, který vyléčil rakovinu
Tento článek je o Hoxsey dietoterapie, formulo-vané z bylin a včleňovat červeného jetele. Inves-tigativní novinář poslal napsat článek rubbishing jeho práci, se stal konvertita a, místo toho, napsal článek s názvem,'Hoxsey - šarlatán, který vyléčil rakovinu'.

Hoxsey šarlatán, který vyléčil rakovinu?

HoxseyIn 1988 Úřad hodnocení Technology (OTA) ze Spojených států kongres pověřil zprávu o Hoxsey terapie. To byl první federální agentura přezkoumat terapii a udělal to jako součást studie do alternativní léčby rakoviny. Patricia Španělsko Ward PhD lékařský historik z University of Illinois dokončil pozadí papír pro Kongres; Tento dokument podrobně popisuje celý příběh. Zde je souhrn:

Harry M Hoxsey (19011974) vyvinula a cvičil léčbu rakoviny. Od jeho smrti Mildred Nelson, jeho dlouholetý zdravotní sestra a asistent, který pokračoval ve své práci. V roce 1963 Hoxsey vy-bral místo v Tijuaně, kde dnes stojí prosperující Bio-Medical Centre, domov terapie.

Hoxsey začal život jako horník než se otočil k ži-votu jako léčitel v roce 1920. On věřil, že rakovi-na byla systémové onemocnění celého těla a vy-vinul bylinná směs zabít ho.

Jeho první'therapy' byl ve skutečnosti vnější pasta, ze sulfidu antimonu, chlorid zinečnatý, bloodroot a dalších občasných přísadami jako arsen sirovodíku, bylin a mastek. S pomocí Dr. Frederick Mohs, chirurg a děkan Wisconsin lékařské fakulty a několik jeho zaměstnanců, léčil rakovinu povrchu, které byly následně chirurgicky odstraněna s úspěchem. Hoxsey's'red paste' a experimenty byly sepsány značně v roce 1940. Dr. Mohs publikoval v roce 1941 v Archives of Surgery, a v roce 1948 v časopise Journal of American Medical Association (JAMA).

Nicméně AMA zaútočil a napadl, dokonce pro-hlašovat, že Hoxsey a Mohs použil různé pasty. Jedna zpráva tvrdí, že Hoxsey's aktivní složka v roce 1950 byl arsen, ale ukázalo se, AMA bylo použití roku 1920 vložit! Hoxsey vyvinula žíravý léčbu a byla ex-těžební šarlatán. Mohs byl lékař a chirurg, a jeho léčba naopak byla přijatelná. Ve skutečnosti oba muži byli za použití sanguinarin, alkaloid v bloodroot, který má silné protinádorové účinky (Young 1967).

Horší je, Hoxsey měl elixír pro vnitřní rakoviny. A on odmítl říci lidem, zejména AMA to, co bylo v něm! Ve své autobiografii v roce 1956 Hoxsey prohlašoval Jeho praděd, a chovatel koní, se vy-léčil svou oblíbenou hřebce tím, že mu bylinky z určitého oboru. Hoxsey Senior shromažďovány a mísí je, ale i když se identifikoval vojtěška, ře-šetlák, červený jetel a pichlavý popel nemohl / nejmenoval ostatní. Pradědeček John šel na při-dat ještě další bylinky a stal kůň léčitel, a někdy léčitel lidské rakoviny taky!

Harry Hoxsey's úspěch jako léčitel, bohatství vy-tvořila, a jeho odmítnutí prozradit přesné ingre-dience jeho elixír vyrobený mu nepřátele na vy-sokých místech.

Do roku 1950 FDA používá soudy požadovat složku označování a blokovat mezistátních zási-lek. Toto nutilo Hoxsey odhalit vše, a podrobně popsal základní sadu složek, s variantní doplňky v závislosti na jednotlivce a jejich typu rakoviny.

Základní roztok byl:

Cascar (Rhamnus Purshiana)

Jodid draselný

Tyto dodatky mohou zahrnovat některý z násle-dujících:
PICHLAVÝ POPEL.jpg
hOXEY TINKTURA.jpg
Oba AMA a FDA odmítl lektvar jako bezcenné, bez jakéhokoliv terapeutického zásluhy při léčbě rakoviny, a to ani analyzovat.

V JAMA 1954 AMA trval na tom, že každý inteli-gentní lékař by mohl dosvědčit, že všechny tyto látky byly bezcenné. Všechny Hoxsey's anamné-zy při následném FDA soudu byly zamítnuty ja-ko postrádající důkaz a ani FDA ani NCI pokud nějaké detail obrannou důkazy nebo laboratorní zkoušky na účinnosti rakoviny nebo jinak. Komisař Larrick varoval Hoxsey veřejně v roce 1956.

Nicméně současné literatuře nepodporuje přísa-dy. Například:

Pokeweed spouští imunitní systém, zvyšuje lym-focytů a zvyšuje hladinu imunoglobulinu (Farnes 1964, Downing 1968).

Lopuch'considerable Protinádorová activity' (Szeged univerzita 1966),'uniquely schopné re-dukovat mutagenicity' (Morita et al 1984).

Burberry protinádorová aktivita (Hoshi et al 1976), obsahuje lycbetaine, protinádorové látky (Owen 1976).

Řešetlákový antileukemickými látek; antra-chinon působí proti nádorům (Kupchan 1976).

Dokonce i nejmenší studoval byliny, stillingia a pichlavý popel, mají protizánětlivé a anestetické vlastnosti a jsou používány v evropských lido-vých prostředků.

Významný americký botanik, James Duke PhD z oddělení Spojených států zemědělství, potvrdila, že všechny z bylin Hoxsey vědět, protirakovinné vlastnosti a již dlouho používá rodilými americ-kými léčitelé k léčbě rakoviny. Dokonce jak dlouho dříve jak 1850, Dr. JW Fell z Middlesex nemocnice používal bloodroot a oxid zinečnatý přímo na zhoubné výrůstky s velkým účinkem.

Hoxsey také měl jeho'converts'. Asistent okresní prokurátor Dallasu, Al Templeton, zatčen Hoxsey téměř 100 krát, až v roce 1939, jeho bratr vyvinuli rakovinu a byl vyléčen Hoxsey. Templeton stal Hoxsey's právník.

Časopis Esquire poslal novináře Jamese Burke do Texasu v roce 1939, aby napsat příběh'on na quack'. Zůstal šest týdnů, je psal'The Quack Who léčí Cancer' a stal se jeho publicista!

V roce 1954 dělal nezávislý tým deseti americ-kých lékařů dvoudenní inspekci Hoxsey's klini-ky, pak v Dallasu, a dospěl k závěru, že byl'suc-cessfully léčbě patologicky prokázaných případů rakoviny, a to jak vnitřní a vnější, bez použití chirurgie, radium nebo x-ray'.

Ale faktem je, že stále FDA a AMA nebyly testo-vány na terapii! I v roce 1965 Morris Fishbein, bývalý dlouhodobý šéfredaktor JAMA a hlas amerického medicíny 40 let odkazoval se na Hoxsey jako šarlatán a mluvil o strašidel a šarla-tánů rakoviny. Patricia Ward ve své zprávě pro Kongres cituje tento druh postoje jako nastavení nízkou úroveň diskurzu a spíše emocionální než analytické tón. Hoxsey žaloval Fishbein a vyhrál.

1976 Rakovina Chemoterapie Národní služby Center výzkum rostlin používané ve folklóru, poznamenal, že oni často měli protinádorovou aktivitu.

Hoxsey's kliniky byly zavřeny v roce 1950, kdy i 1953 federální Zpráva Senátu prohlásil, že FDA, AMA a NCI zorganizoval spiknutí s cílem potla-čit spravedlivé a nestranné posouzení Hoxsey's metod (Fitzgerald zprávy). V době, kdy Dallas klinika měla 12,000 pacientů.

Dnes Bio-Medical Center kombinuje flexibilní Hoxsey vzorec s dietou, vitamínové a minerální doplňky. Lékořice a jetel luční, který se používá v Essiac a prominentní v testech s karcinomem prsu v Royal Marsden jsou časté bylinné doplňky. Klinika je pouze ambulantní. Přijedete, v ideálním případě se všechny vaše zprávy a testů, a oni tě vidím za den nebo dva. Necháte s dostatkem lektvary a léky trvat tři nebo více měsíců.

Výživové poradenství je obvykle vyhnout se po-travin, které jsou v rozporu s bylinkami; jako vepřové Perlivé nápoje, alkohol, ocet a rajčata. Doplňky zahrnují imunitní stimulanty, droždí tablety, vitamin C, vápník a projímadla. Nicmé-ně klinika se nabízejí procedury, jako je homeo-patie, a dokonce i chemoterapii.

Externí rakoviny, jako je melanom jsou často považovány, jak jsou rakoviny krevního systému. Existuje mnoho anamnézy, i když, pro všechny druhy rakoviny prsu od do tlustého střeva.

Podle Nelson, asi 80 procent pacientů, viděných na klinice'benefit substantially'. Steve Austin naturopath z Oregonu, následovaný 22 pacientů Hoxsey, a po pěti letech bylo osm rakovina zdarma. Austin se nyní připravuje plnější studie.

Je ironií Hoxsey sám zemřel na rakovinu prostaty a, ano, on vzal jeho vlastní léčbu. V roce léčby rakoviny nejsou žádné záruky.
http://www.canceractive.com/cancer-active-page-link.aspx?n=1361
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one