Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
tears.jpg
BOLEST A NAŠE EMOCE

Bolest POKUD JE někde v těle.
JE nejběžnějším pociťovaným vjemem každého z NÁS.
Tři hlavní manifestace bolesti jsou energie, vnímání fyzický projev.

Tradičním chápáním příčin bolesti JE změna patológie, respektive Struktury v daném místě (například poškození tkání) nebo jako Externí Faktory Chlad, teplo, Tlak podobně.

Kromě těchto zjevných příčin, některé směry alternativní medicíny rozlišují i ​​psychické Příčiny, které se projevují jako fyzická bolest. Jinými slovy, každý druh bolesti JE spojený s konkrétním emočním stavem.
Předem NáS znamená, že bez ohledu na věk znalosti, se o vlastním těle Stále MÁME co učit, ABY jsme se bolestem dokázali vyhnout.

Když se nám Podaří tyto lekce začlenit do svého života, pochopit naučit se je, a využít ji u jiných lidí, pak bolest jednoduše pomine.

Co nám říká naše tělo?
Když dojde na bolest, Tělo v tom Má poměrně jasno. Naše Pocity se přímo manifestují ve fyzické rovině.

Pokud cítíme emoční stres, organismus nám přesně řekne, KDE JE problém. Jedině, co potřebujeme udělat, JE TENTO jeho Odkaz správně dekódovat!

A tady je náš návod, jak na to:
1. bolesti Svalů /tedy pohyb a směr cesty životem/
-reprezentují výzvu v schopnosti posunout se v životě dál. Jste Dost Flexibilní v práci, doma, nebo ve svém nitru? Přizpůsobte se a "jděte s proudem" energií, jděte kupředu...správným směrem, jak je vám určeno vaší duší a nevědomím.

2. Bolesti hlavy omezují naše rozhodování a vnímání. /stagnace-zastavení a promyšlení našich kroků/
-Migrény míváme tehdy, když víme, jaké rozhodnutí udělat, ale neuděláme ho. Ujistěte se, že si každý den vyhradíte bokem "Nějaký Čas na odpočinek". Udělejte Něco, co TENTO Tlak ve vás zcela uvolní. Jednejte s proudem-dělejte to, co vám duše radí.

3. Bolesti krku jsou znakem Toho, ŽE máte Problém se dívat co se kolem vás děje.
-jde o mluvení, to co komu říkáte-být vždy v souladu s tím, co uvnitř sebe cítíte.
Když cítíte bolesti krku-brzdí vás to v komunikaci a chce to po vás dobře zvažovat vaše slova, co z úst vypouštíte, aby NEPORUŠOVALA zákony Universa.

4. Bolesti dásní se spojují s rozhodnutími, které neuděláte nebo neakceptujete. Definujte si Cíle tvrdě za nimi jděte.Dělejte jen to, co cítíte opravdu v sobě-nelžete si.

5. bolest v rameni naznačuje, ŽE si tak s sebou nesete emoční zátěž. /tíha zodpovědnosti, jíž nejde už unést/
-Z Toho také vychází pořekadlo, ŽE si člověk "nese starosti na ramenou".
Soustřeďte se na proaktivní řešení nějakého problému také přeložte část ze svých starostí nebo odpovědností na ramena druhých lidí ve vašem životě.

6. Bolesti žaludku se objevují tehdy, pokud jste "nestrávili" Něco negativního ze své minulosti nedávné=tohoto života./naučte se přijímat věci a situace, jak jdou-nebraňte se uvnitř sebe tomu, co se stalo-necítit odpor k přijetí nějaké situace/
-Pocit, ŽE nejste respektování druhými, může způsobovat nevolnosti v žaludku-snižte své EGO-svět se netočí jen kolem vás-jste tu pro svá poučení se z chyb!
.
7. bolest v horní části zad naznačuje, ŽE VáM chybí emoční Podpora druhých, případně, ŽE ​​nejste milováni. Pokud jste svobodní, možná je to ta pravá chvíle jít ven a s někým se seznámit, nebát se-komunikujte s lidmi, buďte otevření a vysílejte kolem sebe i k sobě lásku-vše se vám pak vrátí.

8. Bolest v dolní části zad může znamenat, ŽE se příliš zabýváte hmotným zabezpečením-penězi nebo VáM chybí emoční podpora. /má spojitost s hojností a fungujícími 1.+2.čakrou/
-Zřejmě nastal Čas dovolit si Zvýšení platu, případně vyhledat pomoc finančního poradců.

9. bolest v kříži kostrči pravděpodobně znamená, ŽE sedíte na nějaké věci, která vyžaduje, ABY byla vyřešena./odkládáte něco, co chce být už řešeno-zvažujte, co to u vás je/
- najděte správné řešení, co je v souladu s vnitřními vašimi pocity.

10. Bolesti v lokti přímo souvisí s vaší neochotou změnit "Něco" ve svém životě.
- Když jsou vaše paže ztuhlé, znamená pro, ZE i Vy jste Příliš ztuhlými v životě-nepružnost. Je načase pohnout se dál nebo alespoň trochu více relaxovat, přijít na to, co potřebujete udělat a jít do toho.

11. Bolesti v paži znamenají, ŽE někoho nebo jako něco nesete-emoční zátěž. Měli byste se Konečně zamyslet nad tím, proč na (NĚHO / JI-myslíte) + nesete to s sebou dál do své přítomnosti.

12. Bolesti v Ruce. Ruce symbolizují naši vazbu na jiné lidi-blízké a chuť řešit to, co je nutné s nimi řešit. /utíkání od odpovědnosti/
- Pokud v nich cítíte bolest, může to k znamenat, ŽE se Příliš často neobracíte na druhé lidí. Pokuste se získat víc Nových přátel, případně obnovte Staré Přátelství.Obnovit komunikaci v rodině a řešit vše, jak je v souladu s vnitřními pocity.

13. Bolesti v bedrech se vyskytují tehdy, když se obáváte POHYBU./ nevíte kudy dál, či nechce se vám udělat první krok pro změny/
- Ukazují na to, ŽE JE ve VÁS Odpor ke změnám POHYBU vpřed. Může být také na znakem Toho, ŽE těžko přijímáte rozhodnutí. Pokud Máte nápady, JE Čas je zrealizovat. Obecně Lze říci, ŽE bolesti v bedrech se spojují s oporou nerovnováhou v tom, jak nahlížíte na život a na Pocity nedostatku lásky.

14. Bolesti v kloubech ukazují na neschopnost flexibility u vás. Buďte otevření Novým způsobem myšlení, Novým lekcím životním zážitkem.

15. Bolesti kolen symbolizují náš Vztah k jinému subjektu nebo již vyrovnaný nebo agresivní postoj, co není v souladu s nitrem./pravá noha-rozhodnutí rozumová, levá noha-rozhodnutí emoční a vztahová/
- Bolest v kolenou ukazuje na Problémy v akceptování věcí takovými, jakými jsou. Bolest uvnitř kolena se spojuje s komunitou, prací přáteli. Ve vnější části kolena Zase s osobními problémy. Pamatujte na to, že jste jen člověk, smrtelník. Nenechte své ego dominovat vašemu. Přínosem VáM může být práce dobrovolníka, pomoc jiným.
16. Bolesti zubů znamenají, ŽE nejste spokojeni se situací, ve které se nacházíte, což ovlivňuje emoce ve vašem každodenním životě.
Pamatujte na to, že zážitky plynou rychleji když se soustředíte na pozitivní Výsledky.

17. Bolest v kotnících hovoří o tom, že si sami nedovolíte být Šťastnými a spokojenými a užívat si života. Je proto Čas být na sebe více přívětivějšími-dovolte si být v poklidu a spokojení s tím, co máte. Zkuste také trochu okořenit svůj Milostný život.

18. Bolest způsobující únavu JE vyvolávaná frustrací, stresem,vyčerpaností, ale i nudou, vzdorem odmítáním Toho, co VÁS nutí jít vpřed. Otevřete se svému vnitřnímu hlasu, který VÁS vede k Novým zážitkům zkušenostem.

19. Bolest v chodidlech může být zapříčiněna depresí. Pod vašima nohama dochází k přílišnému napětí a negativitě. Těšte se i z malých požitků života - Adoptujte si zvířátko nebo si najděte nový koníček (hoby). Hledejte RADOST ze života zde na této planetě

20. Nevysvětlitelná bolest v různých částech těla. Buněčná Struktura těla se neustále obnovuje během tohoto procesů uvolňuje negativní energii. Chcete-li může oslabovat imunitní systém A všechny další systémy V těle. Takže, i když se může zdát, ZE JE tělo ve stavu nemoci, ve skutečnosti se víceméně pouze čistí. TENTO stav by měl brzy pominout.
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one