Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
očista negací,duše.jpg
Nemoc je virová, a má nás naučit mnoho z toho, co jsme v minulosti svého života
se prostě nechtěli nebo nestihli se naučit. Každá nemoc má totiž svoji jasnou příčinu, proč jí onemocníme.
Je to ve většině případů spojeno s emočními stavy, programovým nastavením duše a tím i našeho DNA buněčného
nastavení. A tak se trošku na d tím zamysleme, proč se Covid-19, Sars 2 stal vlastně epidemií.

1. je nutno si uvědomit, že vše se neustále vyvíjí, a tak i naše vibrace planety se neustále mění už od roku 2010, kdy se posunula osa planety, čímž se změnilo i vibrační pole Země, a s tím pak souvisí také posunutí i geo-pole planety, vidíte, že vše toto úzce spolu souvisí, díky tomu nyní máme zcela jiné vibrační pole planety, než tomu bylo před rokem 2010.

2. je nutno si dále uvědomit, že pokud se změní jedna věc na planetě a navíc tak důležitá, jako je osa planety a její vychýlení, pak to má za DŮSLEKE ZMĚNY VE VIBRAČNÍM POLI Země, v jeho rychlosti kmitání i v jeho intenzitě působení směrem ven do okolí planety Země, ale i dovnitř k nám žijícím stvořením na Zemi, která musí mít SHODNOU VIBRACI energií s planetou, na níž právě žijí, no a o toto právě jde!

3. ZMĚNY VIBRAČNÍHO POLE PLANETY má za následek, že my bytosti zde žijící se MUSÍME PŘIZPŮSOBOVAT VIBRAČNÍMU POLI planety Země, a protože každá duše, zde je jinak navibrována a má tedy zcela osobité vibrační pole, je potřebné, aby se všem lidem srovnalo vibrační pole čaker, těla i auryckých těl tak, aby vše bylo ve stejné vlnové vibrační úrovni, jakou má nyní naše planeta Země, no a tak se u všech aktivoval program změn vibrační úrovně duše, no a to celé je závislé na tom, jak je duše v souladu se všemi zákony celého Universa! A tak se u všech lidí změnilo nastavení DNA pro novou vibrační úroveň planetární, no a protože je veliké množství lidí a zvířat, co jejich vibrace byly velmi nízké a úplně se míjely s planetárními, jejich těla fyzická byla jednoduše "novou vibrací planety " příliš rychle navibrována a byla tím zničena, jelikož není možné udělat velký kwantový skok a po při tom zůstat stejným, je totiž nutno se ZMĚNIT, V SOULADU S NOVÝM VIBRAČNÍM POLEM Země, a také své nové energie auryckého systému, a toto se děje na základě růstu duše, proto mnoho starších lidí odešlo, pod vlivem nemoci Covid-19, jelikož tento vir, měl každou bytost navibrovat-prostřednictvím této nemoci se naše duchovní, duševní , emoční, astrální , a hlavně fyzické tělo mění, přeladí na vyšší frekvenci planety Země.

KAŽDÁ NEMOC JE ZMĚNOU VIBRACÍ DUŠE, a tím i jemno-hmotné energie těla, čaker, aury. Co tedy mají za úkol příznaky Covidu se podívejte nyní na některé základní příznaky epidemie Covidu:

-ZÁVRATĚ - jsou z chaosu uvnitř i vně vaší reality, ještě neví duše, kam patří proto vše srovnávají vibracemi + máme závratě z nových vibrací planety, a jelikož jsme stále ukotveni ve své úrovni bytí, ztrácíme tím "půdu pod nohama", ale i toto přejde a my se po nemoci srovnáme s energií planety-nakonec nic jiného nám totiž nezbude, pokud to neuděláme, naše tělo bude zničeno vysokými frekvencemi planety, jež už jimi stabilně kmitá + jejichž vibrace pravidelně stále ještě se zvyšují a rostou, a tím se zrychluje i kmitání našeho buněčného těla a každé buňky, jinak řečeno vše se zrachluje, zjemňuje a pokud se tělo tomu není schopno spolu s duší přizpůsobit, po krátkém čase se spouští sebezničující program a nastává smrt organismu a duše se jde učit do jiných vyšších sfér, aby se mohla znovu zase někde vtělit do hmoty a poučit se tomu, co zde nyní nestihla.

-ZTRÁTA ČICHU - důvodem je malá empatie s okolím, byť to zní dost divně, ale je to tak, každý smysl má něco společného s některou základní emocí - takže vás to učí změnám a restartuje to váš smysl, ve směru "nic necítím, nic nemohu "zhodnocovat, nekritizuji", jde o udělání nového žebříčku hodnot pro sebe, necítiti nic, znamená nemít omezení a naučit se vnímat vše stejnou měrou, BEZ POSUZOVÁNÍ , co je dobré, či co špatné = NEKRITIZOVAT NIC + jen to přijímat jaké to je se vším, co k tomu patří + BÝT VDĚČEN I ZA TO!

-RÝMA je to, že něčeho máme už fakt dost, že nám něco leze/lezlo na nervy a my nevěděli, co s tím, jak to řešit, no chce to udělat si uvnitř sebe i okolo sebe prostě jasno a pořádek + určit si určité priority, dát věcem a okolí určitý řád + vrátit se do svého nitra a být s ním v plném souladu, a tím být i ve svém středu!
- je čas proměn, vše k tomu patří, vibrace si řídí planeta + díky tomu i my pak můžeme si řídit tu svoji realitu.

-KAŠEL je projev našich strachů, nechuti dýchat, sebe-trestat se za minulost své duše, bát se projevit to, co cítím a co chci ve svém životě. Má to úzkou spojitost se srážlivostí krve, s čistým přenosem kyslíku na buněčné úrovni, a tedy s jasnou vidinou své vlastní budoucnosti, chtěním žít a obnovou krve v jejím plném fungování a s látkovou výměnou a také s funkcemi plic, srdce a celou energií v oblastech 4., až 1.čakry, protože bez této energie, nejde nic v buněčkách našeho těla, no a toto je odvislé od VŠECH PROGRAMOVÝCH NASTAVENÍ OBNOVY BUNĚK ve fyzickém těle!

-SRAŽENINY V KRVI - jejich duchovní příčinou je sebe-destruktivní program ke zničení těla už na buněčné úrovni
člověka, a říká nám to, o nechuti žít takový život, jaký jej mám, o strachu z budoucnosti a nevidění konce svých potíží. . Hustota krve pak v těle, a její obnova je také určená i tak zvanou energeticky využitelnou vodou v tělech buněk, a samozřejmě od správné funkce buněk krve a tvorby a obnovy krve v těle, tedy ve zdraví kostní dřeně, kde se tvorba krve děje. A pro dobrou krev je RADOST ZE ŽIVOTA přímo životně důležitou, pokud tato není, není ani chuť do života a duše spouští sebe-destrukci, ať už ji má karmicky danou, či rodovými niancemi negací a rodových chybných jedoucích programových nastaveních duše.

Proto karmicky se čistící duše, ať už pochopením situací ve svém životě nebo vědomou cestou se čistící duše, na základě svobodné své volby , pak prochází nemocí ve většině s minimálními příznaky nebo úplně bez příznaků, je to dáno tím, že jejich duše jen s malou chybkou nepřijala plnou vibraci planety a tuto chybku si duše opravila při absolvování virové nákazy a tím splnila svoje poznání a poučení se, čímž došlo i k přehodnocení svých žebříčků a nastavení a hodnot duše, což následně umožnilo takovému člověku klidně a bez velkých potíží přežít onu nákazu celosvětové epidemie. Vidíte, že vše souvisí se vším a vše, plně se děje pro vývoj a soulad s planetou. /Mak
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one