Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
sepjaté ruce k modlitbě.jpg
UMĚNÍ MODLITBY

Jak už jsem v mnoha svých článcích uváděla, všechno je to o vibrační energii, kterou máme kolem sebe i uvnitř sami sebe, vlivem toho taky si dokážete podle této vaší vibrace otevřít i své srdce=vibrační úroveň 4.čakry, která je vstupní branou láskyplných energií od vás k Universu a naopak, ale také je to vstupní brána pro modlitbu k Bohu, což tedy vlastně obnáší sílu energií, která je vynesená nebo není pak vynesená do vyšších sfér dimenzí jemno-hmotných bytostí ve vyšších sférách nebo do nejvyšší sféry Boží energie, a tak bych zde jen tak trochu upřesnila to, co zde někteří "kritizují", že jiní prosí, aby se za ně někdo správným způsobem pomodlil, znamená to totiž jen to, že ten "někdo, kdo nabízí modlitbu za jiné", umí vytvořit správnou sílu vysokofrekvenční energie, jež dokáže vynášet energii slov pro tu danou osobu, či ty dané osoby tak, aby byla vyslyšena+tedy dosáhla vysokofrekvenčních sfér.

Protože i toto totiž potřebuje mít určitou sílu, nejde jen o to, vyřknutí jistých slov, či přání, mnohá z nich ani nedoletí tam, kde je dotyčný chce směrovat, natož aby se dokázaly "zapsat kvantově do jeho vibračního pole!!! Proto se nakonec dává také u věřících například sloužit mše za zesnulou osobu, protože takto je modlitba vysílána ve vysokofrekvenčním toku láskyplné energie, mnoha zúčastněnými přímo v kostele. A pokud někdo chce jiným pomoci tím, že se za ně chce pomodlit, pak proč ne, každého energie nedosahuje vysokofrekvenčních vibrací, a pokud jim to pomůže, pak ano, není na tom nic zlého, spíše naopak.

Modlit se znamená doslova dostat se do kontaktu s Božím světlem, ale dosáhnout jej uvnitř sebe sama umí jen málokdo z běžných lidí. Modlitba nejsou totiž jen vaše slova, ale také hlavně vaše naladění+tím vytvoření silného energetického potenciálu, který vynese to vaše přání modlitby do patřičných energetických frekvencí tak, aby se byly schoipny modlitby zapsat do vašeho energetického pole kauzálního těla a zlaté frekvence auryckého systému a tím mohly změnit vám to, o co se vlastně modlíte. Jinak bez tohoto silného energetického potenciálu vám jen slova nepomohou a modlitby zůstanou nevyslyšeny, a nic se nebude měnit+proč? Protože jste nedosáhli vysokofrekvenční zóny kauzálu v jemno-hmotné vyšší dimenzi bytí. Proto se jednomu modlitby plní a druhému ne. A právě proto je dobře, pokud toto někdo nabídne těm, co prostě jen "nemají vnitřní sílu svou modlitbu vyslat tam, kam chtějí" a tak požádají jiného, aby se i za ně pomodlil./Mak
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one