Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo

ZÁKLADNÍ malý PENTAGRAMOVÝ rituál

634px-Pentagrams-interlaced-pattern.svg.png
MALÝ RITUÁL PENTAGRAMU - základní provedení

-tento rituál je jedním ze základních rituálů,
jež by měl každý znalý magik znát. Bývá prováděn u každého z rituálů, na počátku.

-pro začátečníky, ale i znalé magiky

-patří k rituálům základním, slouží k invokacím , ale i praktikování vyšší magické vědy
a má v magické vědě široké použití, pro dobrého magií sběhlého člověka by mělo být samozřejmostí, jej velmi dobře ovládat

-je vhodný zvláště pro theurgy a mágy vyšších řádů, ale vzhledem k tomu, že tento článek budou číst také ne-mágové a nezkušení lidé, uvádím zde jen jeho část,
jež nebude nikomu z nich na škodu, a provede-li jej i nezkušenec, pak by mu neměla energie ublížit v karmickém sledu jeho událostí, samozřejmě pokud nebudou jinak energie použity, než mají.

A tak si povíme jak jej používat:

-při začátku každého rituálu a také na konci každého rituálu s poděkováním

-používejte jej také ti, kdo se chtějí udržet v energetické kondici v magickém směru, zde je ideální 2x denně

Používání pro určité potíže:
-při nesprávných myšlenkách s negativním nábojem
-při zbavení se obsedantních poruch, či pocitech zmatenosti
-při vědomé astrální projekci
-při pročištěních duše a exorcismu

Vyvolání archandělů - invokace

-rozpažíme ruce nebo je vztáhneme k nebi a řekneme s klidnou myslí

"přede mnou nechť je Rafael,pán vzduchu za mnou nechť je Uriel, pán země, po mé levici, nechť je Gabriel, pán vod a po mé pravici, nechť je Michael, pán ohně, okolo mne nechť se točí pentagramy a nade mnou , nechť je šalamounova hvězda tvořící energetický sloup ochrany, lásky a spojení s Universem "

Rafael-modro-zelená barva a meč-symbol
Uriel-černo-hnědá barva a pentakl-symbol
Gabriel-zelená barva a pohár-symbol
Michael- červeno-oranžová barva a planoucí hůl-symbol
/Marcela Abha Kunz
Dolphins_Pentagram_by_LyricallySpeakin.jpg
PENTAGRAMOVÝ rituál - koncentrace

-pokud cvičíte denně i několikráte tento rituál ochrany, aktivace, pak vaše síla energií postupně vzrůstá

Jde vlastně o "správná napojení se" na energie vašich průvodců nebo pokud je vám dovoleno už-jste-li vyšší duše, pak přímo ke zdrojové energii. Tímto snadným cvičením vaší mentální síly a kumulace vašich energií se můžete velmi rychle naučit mnoho věcí, z magické vědy. Tento rituál je totiž zcela nezbytným v jakémkoli počínání "učícího, ale i stávajícího magika". Tímto rituálem se nejen koncentruje vaše mysl, tím i mentální síly a rovina vašeho bytí, ale také si kolem sebe vytváříte pomocí vašich "průvodců", andělů, zdroje, silnou ochrannou vrstvu energií, pokud pracujete se správnými toky energií, pak se síly její kolem vás kumulují a násobí, jsou VÁM PROPŮJČENY I PRO VAŠE PŘÁNÍ, na to si dávejte dobrý POZOR, S KÝM SPOLUPRACUJETE, protože vše souvisí s tím, KOMU PAK DLUŽÍTE SÍLU, jež vám byla PROPŮJČENA!!!

-JAK VÍTE, JIŽ NENÍ vlastně magie rozdělená, JSOU JEN ODLIŠNÉ FREKVENCE, které pro "Bílou" nebo "Černou" magii použijete, obě totiž disponují velmi silnými toky energií, jen podle CÍLENÍ, JSTE BUĎ "v průšvihu", tím, že PORUŠUJETE ZÁKONY UNIVERSA, či jste ve VLASTNÍM RŮSTU DUCHA, v souladu se zákony Universa, pak jste na tom dobře do své budoucnosti, a NETVOŘÍTE SI ANI BLOKACE, ANI DLUHY DO SVÉ BUDOUCÍ INKARNACE, či tohoto života. Znamená to, že jste v PLNÉ HOJNOSTI VAŠEHO BYTÍ!!!

MALÝ RITUÁL PENTAGRAMU
sestává ze čtyř částí:
- (1) Kabalický Kříž
- (2) nakreslený pentagram
- (3) Invokace Archandělů
- (4) a na závěr opět Kabalistický Kříž.
Tyto čtyři části poukazují na 4 ELEMENTY, které Pentagramový Rituál má Invokovat.

KABALICKÝ KŘÍŽ-rozvibrujete planetární energie Země
-použiješ (mikrokosmos) strom života-známý, jako pentagram z člověka-viz obrázek níž.
Jinými slovy, když vytváříte kříž, tak si představte sami sebe, jako byste byli zády proti stromu života, přičemž stojíte čelem k mikrokosmu stromu života, takže Sephiroth zvaný Geburah a Gedulah jsou na Tvé pravé a levé straně v tomto pořadí. V Kabalickém kříži, jsem se tedy stal/a "stromem Života", takže Geburah a Gedulah se nacházejí po naší pravici a levici v tomto pořadí. Takto se rituálu užívá "pro běžné účely v práci s živly Země", někdo jej také nazývá, jako "pentagram Země". Tímto cílíme síly k Zemi a planetě, tím také invokujeme i její živly.

NAKRESLENÍ PENTAGRAMU -rozvibrováváte jednotlivé živly
-používá se kreslený pentagram, jež ve světových stranách nakreslíte do prostoru a při tom vyvoláváme uvnitř sami sebe jednotlivé živly, dle jejich příslušnosti ke světovým stranám-pozor nesplést si to!!!

INVOKACE ARCHANDĚLŮ
-se dělá přímo při kreslení pentagramů pro jednotlivé živly, jelikož existující 4 archandělé, kteří přináleží jednotlivým živlům, a jsou také jejich "vládci" a právě oni pak propůjčují onu sílu energií, či ochrany, pro další práci magika. Je nutno samozřejmě znát, který archanděl patří ke kterému živlu, opětovně to nepoplést, ideální je pak propojení tohto v mentální vaší rovině, aby jste vytvořili potřebné energetické propojení se sebou samým, ale také s vesmírnými energiemi, což zastupují archandělé, a také s planetou Zemí, jež zastupují veškeré živly. Pamatujte si, že vše má v tomto základním rituálu své místo!!! Tak vytvoříte kolem sebe 4 základní pentagramy, z nichž na každém jejich vrcholu je další pentagram-jednotlivých živlů.

KABALICKÝ KŘÍŽ
-pro konečné invokační síly je potřebné znovu být, tedy "stát se" pomyslně "stromem života", v přeneseném smyslu, kdy plně jste stotožněni se Zemí,
také s Kosmickými energiemi a přímo napojeni na svou duši a tím aktivujete samotný zdroj energií/ Boha.
.."Při sledování Pentagramů v Malém Rituálu, Neophyt by je měl vidět v namodrale-bílém plameni. Z důvodů abychom mohli sledovat Pentagram, jeho pět bodů by mělo splývat s určitou lidskou částí: dvě nejnižší části by měli splývat s levou a pravou patou, dva horní body by měli splývat s levým a pravým ramenem a nejvyšší část by měla splývat s čelem...", jak radí Blavatská ve své knize.

Takto jsme invokovali veškerou sílu svou, planety a spojili ji se silami kosmu. Pravidelným cvičením se v tomto vytvoření těchto spojení energií, bude váš duch růst v souladu se zákony Universa, pokud ovšem budete zapojovat do toho i jiné rituální praktiky a jiné energie, co NEBUDOU V SOULADU, BUDETE ODPOJOVÁNI OD ZDROJE, i od vlastního ducha, budete v závazku a vytvoříte si blokace, vlastní kletby se stejně silnými účinky, jež jste sami vyvolali násobené následkem toho, co tyto energie způsobí tam, kde je cílíte!!! Dobře si tedy promyslete:
-s kým pracujete a pojíte se při rituálu
-kam cílíte tuto energii
-a za jakým účelem.../Marcela Abha Kunz
pentagram-muž.jpg..jpg
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one