Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo

UDĚLAT SI RITUÁL OCHRANY+OČISTY NEBO KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ?

oheň.jpg
CO SI LZE K OCHRANĚ PRO SEBE UDĚLAT?

-můžete sami sebe chránit před negacemi i tím, že se budete vyhýbat všemu, co pro vás není pozitivní, tedy vyhnout se negaci i tím, že například omezíte styky s lidmi, kteří vás třeba energeticky vysávají nebo vám prostě energeticky škodí
-můžete si nechat udělat rituál pro očistu+pak pro ochranu své aury
to , ale obnáší také trochu investice do toho, jelikož vy sami si jej udělat nebudete "smět", jelikož k tomu dává "povolení samotný zdroj bytí a stvoření"+pokud nejste nejvyšším léčitelem-to znamená osvíceným, pak toto povolení sami od zdroje nedostanete! A to znamená, že když si rituál přesto vše najdete někde a uděláte jej sami, PAK TÍM HRUBĚ PORUŠÍTE ENERGETICKÉ ZÁKONITOSTI Universa+to znamená OKAMŽITÉ ZABLOKOVÁNÍ V KAŽDÉM SMĚRU BYTÍ, a to i ve zdraví, co jsou největší blokace, za největší, či opakované chybná jednání, jež vedla k poškození sama sebe, a také jiných, k nimž jste vysílali-tedy udělali něco, třeba i v dobrém slova smyslu, ALE BEZ POVOLENÍ ZDROJE!

Stále tady píši o "povolení zdrojové energie", ale co to znamená?
-jde totiž o to, že je nám vždy povoleno zasahovat jen do toho, co NÁM NEPŘIHORŠÍ NA VÝVOJI DUCHA, a to mnohdy nejde bez znalostí , jaké náš zásah bude mít důsledky+to my lidé ve většině případů OPRAVDU NEVÍME V CELÉM KONTEXTU, jelikož vše, co uděláme, zasahuje do všech situací kolem nás i mimo nás.
Jen si představte toto, že spadne květináč z okna, těsně před vás-vy se leknete+zastavíte se, tím jste "okolností spadeného květináče zastaveni na pár sekund-minut", je to náhoda? Nikoli, bylo vám třeba zrovna tímto způsobem pomoženo+třeba vám některá bytost takto zachránila váš život, proč? Dopovězme si náš příběh-spadl květináč-vy jste se lekli+zastavili se, než se vzpamatujete z tohoto incidentu, uběhl určitý čas, za který, kdybyste ušli další metry budete třeba u přechodu na cestě, ale ono v té chvíli, kdy jste tam měli dojít-velikou -nedovolenou rychlostí přejíždí auto-neukázněného řidiče! A co by se tak asi stalo s vámi, kdybyste v ten samý čas byli na přechodu? No asi by řidič do vás najel+zničení těla by bylo žel pro vás jasným koncem...takže když si toto vezmete v širším kontextu věcí a souvislostí-vše souvisí se vším a s každým, proto když nemáte potřebnou výši kmitání vlastních energií=jste osvícencem, pak nemáte právo znát takové veškeré okolnosti jako je zná zdroj, proto vám nebude třeba dovoleno -dělat si beztrestně v uvozovkách rituál očisty energií, který jste si někde našli na netu, protože právě tím poškozujete sami sebe-jelikož jste tím zmarnili vlastní poznání duše+tím i vývoj duše+toto je zničení si splnění vlastních úkolů duše, co jste si SAMI PŘED SVÝM NAROZENÍM VZALI. No a toto je důvod proč není možné jen tak si dělat něco,k čemu nemáte povolení od zdroje-jelikož pokud něco uděláte nedovoleně-OVLIVNÍ TO MNOHO LIDÍ, JEŽ MĚLI ZAŽÍT ZCELA NĚCO JINÉHO, a vlivem toho, že uděláte něco, co ZMĚNÍ TOK UDÁLOSTÍ BEZ DOVOLENÍ ZDROJE-TÍM SI NA VLASTNÍ BEDRA VEZMETE VEŠKERÉ NESPLNĚNÉ ÚKOLY VŠECH DUŠÍ, JEŽ OVLIVNIL VÁŠ "NEUVÁŽENÝ ČIN", který jste udělali bez dovolení zdrojové energie, za VŠE, CO DĚLÁME SI BEREME VLASTNÍ ODPOVĚDNOST, ať už to chcete nebo nikoli-toto je prostý zákon toku energií-co vyšlu, to se mi také vrací násobeno tím, co tím sám způsobím!!!!
A to znamená, že pokud tím pomohu a udělám dobré věci, jež uvolní přirozeně jiným v jejich potížích-pak se mi vrací dobro a plno lásky a hojnosti, pokud , ale neuváženým činem způsobuji komplikaci, což je samozřejmě nemožnost splnit úkol duše jiným, pak se mi i toto jejich komplikování vrátí do mé reality a pak žiji neutěšený problémový život, plný strachu, potíží, problémů nebo i chudoby, či se musím potýkat s problémy ve zdraví u sebe nebo svých blízkých. Proto je dobře vždy dělat jen to, co je v souladu s mým svědomím a se souhlasem zdrojové energie, to znamená, že to, co dělám je volné bez strachů, odporu, úzkostí, jde to snadno, plynně a bez potíží a v plné radosti!!! Jednoduše energie plyne snadno a lehce bez shluků a komplikací-pokud váš život jde takto, pak je vše v pohodě a jste v souladu se zákony celého Universa, pokud , ale máte potíže v kterékoliv oblasti vlastního bytí, pak je někde "PŘÍČINA TECH VAŠICH POTÍŽÍ", A TA JE V MINULOSTI VAŠICH BYTÍ, a to dávné nebo i nedávné i třeba v tomto vašem životě.
Vše se dá řešit, a to
-21 denní karmickou očistou ducha, aury i těla / 5500 Kč
(3 týdenní proces na dálku, s týdnem intenzivní očisty duše, aury i těla, pak jen 3x týdně-rozpis je samozřejmostí do emailu, co kdy bude pro vás uděláno+text specifických očist ve vědomí)

nebo si můžete nechat udělat SRT očistu ducha
-u mne je to za 3 čištění 1500 Kč

nebo si třeba necháte udělat rituál očisty
-rituál očisty je okamžitý restart aurycké energie/ 600 Kč
(neřeší potíže od základu, jen restartuje vaše energetické pole+pročistí lehčí negace+odstraní přivtělené duše, jež k vám nepatří karmicky=nejsou u vás ze závazku karmických pout)

nebo si pak necháte udělat rituál ochrany aury-dělá se až po rituálu očisty-nikoli samostatně
-rituál ochrany aury/ 800 Kč
-u mne je dělán hodinovým rituálem na dálku, vytvoří ochranu, harmoniii ve vašem auryckém těle, neřeší příčinu vašich potíží, jako Karmické čištění+to znamená, že za čas se vaše energetické pole zase dostane do shluků, jež máte vlivem karmických bloků+pout!!!
Oba výše jmenované rituály dělám vždy najednou 2 dny po sobě-na dálku, dle data narození a jména./Marcela Abha

Objednat můžete na -genea1@email.cz
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one