Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
1531.jpg
RITUÁL LÁSKY s použitím sil živlů /M.A.Kunz

Potřeby:

-svíčka červená, na tu přivazujete stuhou papírek se jménem magickým vaší nové lásky
-papírek 1cm x 0,5cm tam píšete MAGICKÉ jméno pro vaši lásku,partnera
-tužka obyčejná
-zápalky
-4 svíčky v barvě živlů /červeno-oranžová=OHEŇ,modro-zelená=VZDUCH, hnědá nebo zelená=ZEMĚ,světle modrá=VODA /,tyto symbolizují jednotlivé živly a jeho sílu.
Rozložení SVÍČEK-ŽIVLŮ před vámi na stolku,kde udláte rituál
SVÍČKA SVÍČKA
modro-zelená /VZDUCH/ světle modrá /VODA /

ČERVENÁ SVÍČKA s papírkem
vámi daného magického jména
pro vaši lásku = ZDROBNĚLINA /lásečka,miláček.../
SVÍČKA SVÍČKA
hnědá /ZEMĚ / oranžovo-červená / OHEŇ /

VY

Svíčky si dejte malé čajovky nebo udělané mini svíčečky velikosti čajových, budete u nich sedět po celý čas, co bude probíhat rituál-svíčky musí dohořet,alespoň do své poloviny,nejlépe celé shoří,ale to je dost dlouhý čas. Měl by mág tento čas si meditovat s vizí svho nového-staronového vztahu, Měl by si představovat,jak se na sebe smějí zamilovaní/ tedy VY+Nová láska,či stávající láska/, měl by mít vizi,jaká bude komunikace s láskou a jak se máte rádi a měl by poprosit také sílu živlů o pomoc,tedy podporu vašeho přání.
Když zapalujete svíčky už sedíte vyrelaxovaní na místě pro rituál!!!!

Zapalujete svíčky a odříkáváte si :

Formulka:
"ve jménu sil ohně,vody,vzduchu a země, přiveďte splnění přání ke mně +.....vaše jméno...a datum narození zde vložíte..."
Potom si budete vizualizovat=představovat si,jaký vztah hledáte,jak se k sobě budete chovat,co chcete,aby dělal ve vztahu k vám,vašim blízkým i dětem-pokud je máte.Po celý čas vám hoří všechny svíčky i ta červená s magickým jménem pro vaši lásku. A až budete vědět a mít v mysli jasný obrázek a představu,jak by měl váš vztah vypadat,potom teprve budete smět ukončit tento rituálek, opět poděkováním silám :
"děkuji nekonečně všem silám a vládcům ohně,vody,vzduchu a země,že mi propůjčili svou sílu pro moje niterní přání pro vztah lásky, děkuji vám všem + ....zase dáte své jméno a datum narození." Tím jste zpečetili vaše přání a vše,co porušíte při tomto bude vám vráceno silou všech živlů+vaší vlastní vloženou silou myšlenek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PROTO ZVAŽUJTE,O CO TADY ŽÁDÁTE!!! Každé přání má dva dopady:
1.můžete dostat vše, jak chcete-tedy to dobré, co vidíte v tom přání
2.dostáváte s tím také i to, co jste nevěděli, že k tomu patří-tedy i s druhou stranou toho, co jste chtěli

NESMÍTE TADY PORUŠOVAT ZÁKONY SVOBODNÉ VOLBY ROZHODOVÁNÍ KAŽDÉ BYTOSTI!!! /Rituály Magie od M.Abha Kunz/

SPIRIT= vy
Air= vzduch/vonná tyčinka
Earth= země /miska s hlínou
Fire= oheň/ svíčka v barvě červené-červeno-oranžové
Water= voda/sklenice s vodou-štamprlka malá

Pentagram si nakreslíte na papír + položíte před sebe na stolek tak, aby jste u sebe měli špičku pentagramu, kde je označen „spirit“ = duch, tedy Vy. Zbytek rozložíte podle nákresu potřeby do rohů pentagramu a do středu dáte další svíčku –pro lásku. Nikdy tam nepište název-jméno osoby, o kterou by jste měli zájem-to byste porušili základní zákon Universa-zákon svobodné volby!!! Vždy si přejte lásku pro sebe, tu nejvhodnější právě pro vás, každý se tu totiž učíme jiné věci ve vztazích, tak podle toho vám bude poslán vesmírem/Universem , partner vhodný právě pro vás. Po rituálu si spálený papírek s vašim přáním, ten si spálíte nad středovou svící do misky-formičky, to pak zalijete vodou-na hrotu pentagramu, to celé vylijete do hlíny-miska na dalším hrotu pentagramu a to celé vysypete venku pod stromem nebo okolo domu, kde bydlíte.
Vše si pouklízíte a při dalším úplňku můžete udělat si další rituálek. Berte si vždy –rituální svíčky-mini, abyste nemuseli sedět u rituálu celý den, aby vám to vyšlo na ½ hodinky.
Pentagram-můj..jpg
meditace.jpg
RITUÁL pro ZDRAVÍ OD M.A.Kunz


Potřeby
-zápalky
-svíčka / červená(OHEŇ),zelená světle(pro zdraví=VE STŘEDU), světle modrá (VODA),hnědá (ZEMĚ),tyrkysová(VZDUCH)
-miska pro spálení papírku s přáním zdraví
-papírek + tužka obyč. pro napsání přání
-pentagram / hvězda s vrcholem nahoře


Před rituálem se zrelaxujete a prodýcháte -výdech a nádech stejně pomalý a pravidelný po dobu nejméně 15 minut před rituálem, při tom stále myslíte na to, že jste zdraví nebo ten pro koho se rituál dělá, že je zdravý.
Po tom si nachystáte všechny potřeby na rituální stoleček. Máte-li namalovaný svůj pentagram, tak jej použijte, dejte ho do středu stolku a podle nákresu si rozložte svíčky, pamatujte si to,že tam, kde sedíte leží VRCHOL PENTAGRAMU, který představuje vás. Do středu dáte svíčku pro zdraví=světle zelená.


Poloha svíček a rozložení věcí před vámi na rituálním stolku:


Tyrkysová svíčka /VZDUCH Světle modrá /VODA
/nebo vonná tyčinka/ /nebo štamprle s vodou/
zelená světle i sytě, pro zdraví
Hnědá svíčka /ZEMĚ červená svíčka /OHEŇ
/nebo miska s hlínou/
miska pro spálení papírku s přáním-formička

VY - sedící u stolku


Pentagram a do středového pětiúhelníku postavíte zelenou svíčku pro zdraví!


Spirit= VY
Fire = OHEŇ /červená svíčka pro tento rituál
Earth = ZEMĚ/ hnědá svíčka
Water = VODA/ světlá modrá svíčka
Air = VZDUCH/ tyrkysová svíčka
Ve středu pentagramu budete mít sytě zelenou svíčku pro zdraví-mini rituálně zasvěcená svíčka./Marcela Abha Kunz
Pentagram-můj..jpg
Rituál pro PENÍZE A DOSTATEK.
Před tímto rituálem je nutná OČISTA vnitřní, tedy očista duše, jde o meditační sezení s omluvnou mantrou, omlouvám se,prosím odpusť mi,děkuji a miluji.
Před rituálem si sednete, přivoláte si síly živlů = spojíte se s nimi, navážete kontakt cítěním energií + slovy. Vždy je nutné přistupovat k rituálu s čistými úmysly a láskou, toto do toho totiž také vkládáte při samotném rituálu.
Je opravdu důležité, jak ve skutečnosti o penězích rozmýšlíte a ještě důležitější je to, co při myšlence na peníze prožíváte. Když mluvíte anebo přemýšlíte nějak takto: „Och, to by bylo hezké, kdybych si to jen mohl dovolit“…, nemáte přiměřené vibrační naladění, abyste si hojnost, po které toužíte, i přitáhli. Pocit zklamání, který máte v přesvědčení, že si něco nemůžete dovolit, poukazuje nato, že váhy vašich myšlenek jsou víc nakloněné na stranu nepřítomnosti předmětu přání než na přání samotné.
Mnoho lidí dokola opakuje v životě zkušenost nedostatku jenom proto, že nepřemýšlejí nad tím, co vlastně prožívají. Jinými slovy: když pociťují, že peněz mají nedostatek a stále si to uvědomují a rovněž o tom často čtou, časem získají takový chronický postoj. My lidem vysvětlujeme, že člověk má sílu peníze přitáhnout, když mluví o tom, jak si tuto oblast života přeje prožívat, a ne o skutečném stavu financí./www.bila-magie.eu/

ČLOVĚK, který CHCE ÚSPĚCH, by měl změnit své myšlení a POSÍLIT svou SEBEDŮVRU !!!
- Takže chcete-li být úspěšní tak se SOUSTŘEĎTE NA TO, CO CHCETE!!!
- TĚŠTE SE v myšlenkách na budoucnost
- PŘEDSTAVUJTE SI DENNĚ DOSTATEK PENĚZ,které už máte /budete to tak mít v budoucnu
- NAUČTE SE MYSLET POZITIVNĚ A TAKY tak se CÍTIT
- VNÍMEJTE SVÉ POCITY, KTERÉ MÁTE VE SMĚRU PENĚZ
1) co cítíte, když jich máte dostatek?...to si procítit a denně si to připomínat a prožít,to je totiž to,co potřebujete vnímat, když nemáte dostatek peněz
2)jaký pocit máte, když peněz není dostatek?...uvědomte si to, a tyto pocity úpně vytěsněte!!! To je to,co vás BRZDÍ !!!
3)uvědomujte si,co cítíte, když peníze vydáváte /když je pouštíte z rukou k jiné osobě..jste smutní,že jich máte zase méně?...ano? TAK TO JE TO,CO VÁM JE BRZDÍ, TO, CO BRZDÍ PŘÍSUN PENĚZ K VÁM !!! Snažte se být v míru s tím, že jich momentálně máte málo-PENÍZE JSOU ENERGIE !!!
Chcete-li jich mít dostatek musíte ZMĚNIT TOK JEJICH ENERGIÍ K VÁM !!!
1) MILUJTE JE, jako vaše VZÁCNÉ PŘÁTELE
2)VÍTEJTE JE VE VAŠEM DOMĚ A PENĚŽENCE
3)NEVAŽTE JE TÍM, ŽE JE NECHCETE UTRÁCET
4) DOVOLTE JIM PRAVIDELNĚ TÉCT VAŠÍM DOMEM, to je dovolte jim protékat /přítok a odtok peněz, nedržte je násilím DOVOLTE PROCHÁZET VAŠÍ DOMÁCNOSTÍ MNOŽSTVÍM PENĚZ
5) UVĚDOMTE SI, ŽE SI ZASLOUŽÍTE MÍT DOSTATEK PENĚZ /afirmujte si "zasloužím si mít dostatek peněz", "dovolím si mít dostatek peněz", "chci mít dostatek peněz, "mám dostetk peněz"...

Potřeby
-zápalky
-miska na spálení přání
-vonná tyčinka /VZDUCH
-pohárek vody/VODA
-miska s hlínou/ZEMĚ
-svíčka červeno-oranžová/OHEŇ
-papírek a tužka obyč. na popis přání/ např. prosím o peníze+částka, prosím o úspěch v práci, prosím o nové pracovní místo /
-ZELENÁ SVÍČKA-přdstavuje peníze a úspěch
-pentagram / hvězda s 5 vrcholy s vrcholem NAHORU /


Před tímto rituálem je nutná OČISTA vnitřní, tedy očista duše, jde o meditační sezení s omluvnou mantrou /ó mani padmé húm nebo mantra všeobecných omluv-omlouvám se, prosím odpusť mi,děkuji a miluji/odříkávat 15 minut denně před provedením rituálu a také 5 dní po rituálu, vždy alespoň 1x denně+ s pokorou přistupujeme k celému rituálu/uvědomovat si své činy nesprávné a upřímná omluva za ně-procítit to uvnitř sebe sama-pokorně jít k rituálu! /


Po takové meditaci před rituálem si nachystáme všechno před sebe na rituální stolek takto:

VZDUCH/ vonná tyčinka VODA / pohárek s vodou
zelená svíčka je uprostřed
ZEMĚ / miska s hlínou OHEŇ / červeno-oranžová svíce

miska pro spálení přání
VY = VRCHOL HVĚZDY JE U VÁS


Před rituálem si sednete, přivoláte si síly živlů = spojíte se s nimi, navážete kontakt cítěním energií + slovy:
"volám oheň, vodu, vzduch a zemi, všechny síly spojte se mi, prosím vládcové všech živlů o pomoc při splnění mého přání" + uděláte ve vzduchu nad rituálním stolkem ve vzduchu pentagram.

Potom budete si vizualizovat, kolik peněz k vám má přijít a jak padají kolem vás i na vás, steně tak si budete vizualizovat další chod vaší úspěšné firmy, představujte si nové zákazníky, klienty,jak si k vám netrhnou dveře a vaše firma vzkvétá. Vizualizaci dělejte aspoň půl hodinky a nejlépe dokud hoří svíčky na vašem rituálu. Potom zase s pokorou poděkujete silám živlů slovy:

"děkuji vám vládcové živlů, za všechnu vaši sílu, kterou jste propůjčili pro splnění mého přání, děkuji Vám nekonečně mnohokrát + dáte zde své jméno a datum narození, to je vodítko k vaší energii s níž se závazně spojí i energie živlů. Takto zpečetěným rituálem jste udělali vše, pro splnění vašeho přání. Pak popel z misky zalijte kapkou vody a zasypte zemí a okuřte vonnou tyčinkou a můžete to všechno vložit do vody/ řeka nebo i spláchnete nebo vysypete venku u domu s poděkováním.Nejlépe je obětovat to živlu, v jehož znamení jste sami narození, s ním se nejlépe spojujete./ podle M.A.Kunz-Rituály Magie/
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one