Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
images.jpg
RITUÁL SPLNĚNÍ PŘÁNÍ


Na papírek napište obyčejnou tužkou své přání. Dobře se rozmyslete, jak ho budete formulovat. Nepoužívejte slova jako nikdy, navždy nebo za každou cenu. Je to velmi nebezpečné. Lístek složte a přiložte ho na srdce.
Připravte si bílou svíci, misku a čtyři předměty, které představují čtyři živly. Pokud se vaše přání týká lásky připravte si mušli. A nezapomeňte na šalvěj, která očišťuje. Potom kolem sebe uzavřete magický kruh. Měl by být tak velký, aby jste se do něj vešli a mohli se pohybovat. Na závěr zapalte svíčku a pak zavolejte jednotlivé živly, vždy na příslušnou světovou stranu.
Na východ - " Volám vzduch, který dává poznání!"
Na jih - "Volám oheň, který očišťuje!"
Na západ - "Volám vodu, která odplavuje!"
Na sever - "Volám zemi, která hojí!"
"Pomozte mi!"
Plně se soustřeďte na přání a představujte si, jaké to bude, až se vám to vyplní. Potom vyndejte přání a zapalte ho. Dívejte se, jak hoří, a říkejte:" Vesmírná sílo a sílo přírody, pomoz mi dosáhnout mého cíle, ať vzduch mou hlavu pročistí, ať voda přinese nový život, země mi dá sílu, ať oheň odnese moje přání jako proužek dýmu. Děkuji za pomoc a říkám:staniž se !"
Rituál končí teprve když svíce dohoří. / proto je vhodnější poušít menší svíčku/. Pokud chcete provádět rituál v přírodě, můžete místo svíce použít oheň v otevřeném ohništi. Pod širým nebem je rituál ještě působivější.
TAKŽE PŘEJI HODNĚ ŠTĚSTÍ A MNOHO SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ

/Učebnice magie Hoodoo/http://darkprincess.blog.cz/
RITUÁL PRO ZDRAVÍ

Rituál se provádí v případě nemoci. Můžeme ho vykonat i pro jinou osobu za její přítomnosti, ale musí nás o to sama požádat (jako ostatně při každé magické činnosti, kterou vykonáváte pro druhé). Vykonává se v pondělí v den Měsíce, nejúčinější je v okamžik , kdy opravdový měsíc vychází.
Potřeby: zelená niť, borovicový olej, hrst pelyňku, šalvěje, mističku nebo kotlík, (pokud máte) - na spálení bylin, jméno choroby napsané na fialovém papíře, 1x svíci modrou, 1x svíčku fialovou, 1x svíčku stříbrnou
Postup: Svíčky potřeme borovicovým olejem, potom zapálíme v pořadí: modrou, fialovou, stříbrnou. Rozestavíme je podle světových stran - modrá na východ, fialová na západ, a stříbrná na sever, buď kolem sebe nebo kolem nemocného. Zapálené svíčky spojíme zelenou nití a na jižní straně necháme volné místo, kudy může choroba odejít. Tiše se soustředíme asi zhruba tak 20 minut, snažíme se vizualizovat zdraví, vitalitu, energii - buď sobě, nebo osobě, pro kterou rituál provádíme. Vše si musíte představovat dokončené. Potom vložíme bylinky do kotlíku (mističky) a zapálíme je. Počkáme chvíli než začne stoupat dým a následně nemocného vykuřujeme ( to znamená 3x ho obejít nebo kolem sebe třikrát obkroužíme kotlíkem - mističkou.) Nakonec vložíme do kotlíku - mističky s hořícími bylinami papír s napsanou chorobou a svíčky necháme dohořet až dokonce. Zbylý popel a vosk svěříme vodě (např. spláchneme do wc). U svíček po spálení žádosti nemusíme čekat než dohoří, ale občas je kontrolujte jestli se nepřevrátily.
http://darkprincess.blog.cz/
RITUÁL ZIMNÍHO SLUNOVRATU

Kouzlo, které vás dnes naučím pochází z Ruska. Je to rituál zimního slunovratu a jeho působením si zajistíte snadnější cestu do nového roku a zimu prožijete v klidu a bez trápení. Zimní slunovrat je 21. prosince a v dřívějších dobách znamenal bod, kdy je třeba obrátit se a kráčet dopředu po kruhu. Protože Jul znamená kolo. K tomuto obřadu budeme potřebovat dvě malé cibule a sůl. Protože očišťují a usnadní nám tímto obdobím lehce projít a začít znovu. Dále budeme potřebovat dvě stříbrné březové větvičky. V Rusku se totiž bříza o Vánocích používala jako symbol znovuzrození. A jako poslední si budete muset k tomuto kouzlu opatřit tři bílé svíčky a dvě červené šňůrky.
V předvečer zimního slunovratu, tedy večer 20. prosince, zapalte svíčky. Udělejte si nikým nerušenou a příjemnou pohodu. Soustřeďte se na světlo svíček. Při tom oloupejte cibule a ovažte každou z nich červenou šňůrkou . Při tomto konání odříkávejte. " Duchové minulosti a přítomnosti , držte na uzdě vše zlé, ať vládne harmonie a radost na přelomu dne." Ovázané cibule pak pověste nad přední i zadní dveře svého domova. pokud nemáte zadní dveře, pověste druhou cibuli na okno. To ovšem není vašemu kouzlení konec. Na štědrý den cibuli sundáte , posolíte ji a spálíte, nebo zahrabete do země. Což dá sice v zimě více práce, ale spálená cibule na štědrý den v domě není nic příjemného. Potom si k čelu přiložte stříbrné březové větvičky k, pak je svažte červenými šňůrkami, co byly na cibuli a pověste je nad pření i zadní dveře nebo okno místo cibule. Tak se dočkáte toho, že staré propustíte to nové bude lepší a příjemnější./http://darkprincess.blog.cz/
cloud-spiral-in-the-sky-an-iridescent-rainbow-cloud-in-himalaya-the-phenomenon-was-observed-early-am-october-18-2009-1360345542.
RITUÁL POSÍLENÍ ZDRAVÍ

Jeho cílem je zlepšit zdravotní stav dotyčné osoby. vykonává se v sobotu v pravé poledne nebo o půlnoci. tento rituál nemohou vykonávat těžce nemocné osoby. Ty používají rituál nazvaný Léčivý oheň.
Potřeby: 1x svíčka červená, 1x svíčka, oranžová, 1x svíčka stříbrná, tři dubové listy, skořici nebo myrhu, kousek bílého papíru se seznamem neduhů - např. bolest hlavy, problémy s pletí, bolavé koleno,...
Postup: Každou svíčku potřebe skořicí nebo myrhou , zabalíme do dubového listí a zapálíme. Usedneme a soustředíme se na svůj zdravotní stav. Představíme si, že jsme plni zdraví, kondice je vynikající a máme velkou zásobu životních sil. Asi po 20 minutách vezmeme papírek s napsanými problémy, které nás trápí a zapálíme ho plamenem červené svíce. Získaný popel sebereme a pošleme po vodě (můžeme ho hodit například do WC ). Pak zhasneme svíce. Můžeme je použít při eventuálním opakování rituálu.
Jozef Karika: Slovanská magie
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one