Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
1043906-img-uplnek-v4.jpg
MAGIE ZA ÚPLŇKU


Úplněk
Měsíc dokončil polovinu své cesty kolem Země, je na opačné straně od ní, než Slunce, což nastává v polovině nového měsíce. Jeho strana přivrácená ke Slunci stojí na nebi jako bílé jasné kolo, v kalendáři je zaznamenán jako světlý kotouč.
V několika hodinách úplňku se na Zemi u lidí, zvířat a rostlin projeví jasně patrná síla a ovlivňuje nás silněji než v novoluní. Měsíc se naplní, i lidé si mají něco přát, něco si splnit. Půst se při úplňku nedoporučuje */Mám jiný názor, a tedy zcela opak tohoto = PŮST DOPORUČUJI, neboť stav Úplňku ovlivní 2.čakru a prvek vody v nás samotných, což umožní větší čistící schopnosti člověka v tomto období. M.Abha Kunz/
To si raději něco přejme a udělejme si oslavu. Úplněk už svým názvem vyzývá, abychom si něco splnili i naplnili. Proč ne i žaludky? Nakonec, dokážete si představit oslavu bez jídla?
* /zatížíme-li žaludek v tento čas, potom budeme muset počítat s potížemi v trávicím traktu, také enzymech potřebných pro trávení + vylučováním obsahu kyselin v žaludečních šťávách, ono známé překyselení, projevem je pálení žáhy, či nutkání ke zvracení a pocity, že je vám špatně - M.Abha Kunz/
„Malou oslavou a rituálem jen splnění přání podpoříte,“ vysvětluje Hana Váňová a dodává: „Každý úplněk posiluje něco jiného.Kvůli rituálu vůbec nemusíme čekat na půlnoc. Úplněk má vliv asi tři dny, ale rituál je nutné provést dnem celku, v tomto období."
Svá přání dobře formulujme
„Při úplňku dejte do vázy rostliny, které rozkvétají v noci, přitahují zvláštní moc. Může to být leknín, kapradí a nebo vrba,“ říká Hana Váňová a pokračuje: „Namotejte na ni modré stuhy a i když se říká, že co stuha, to napsané přání, nepřehánějte to. Napište si jedno přání za sebe a jedno, zcela konkrétní, ať si přeje rodina. Nepište nic obecného, jako rodinná pohoda apod. A hlavně,“ zdůrazňuje věštkyně, „nepřejte nikomu nic zlého, mohlo by se to obrátit proti vám. Nepište ani konkrétní finanční částky.“
Ubývající, poslední čtvrť
Čtvrtá fáze Měsíce, který putuje dál, jeho zastíněná strana ho zdánlivě deformuje zprava doleva a začíná asi třinácti-denní fáze ubývajícího Měsíce (III. a IV. čtvrtina). Můžeme ho vidět ve tvaru písmene C.
Člověk tak snadno neztloustne, takže jedlíci si mohou trochu dopřát. Tělo se dobře čistí. Je to i čas vhodný pro návštěvu zubaře nebo kožního lékaře a také pro domácí práce, jdou lépe od ruky.
Zbavujeme se zlozvyků
„Je to také den vhodný pro zbavení se nějakého špatného návyku, třeba nenávisti nebo nerozhodnosti, ale i jiných,“ radí věštkyně a kartářka Hana Váňová. „Vhodná meditace nám pomůže nalézt vnitřní sílu a energii. Nemyslete, že je to málo.
Já když, prosím‘, tak prosím o to, abych mohla rozpoznat faleš, přetvářku, žádám ochranu pro svá ústa, abych svou řečí nikomu neubližovala. Nebo žádám o posílení sluchu, abych dobře rozpoznala smysl řečeného. Zkuste to taky - proste o posílení všech smyslů.“/http://www.novinky.cz/
22.10.2016 08:14:17
Marcela Abha Kunz
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one