Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
fire-priest-ritual.jpg
MÁGOVÉ DNES

Mág používající energii ve prospěch sebe i ostatních.
Takových lidí je dnes doufám větší množství, používají tuto velkou moc energie ve SPRÁVNÝCH FREKVENCÍCH, vědí, že energie a její použití a účinky se mu VRACÍ, JAKO BUMERANG. Takoví idé jsou dnes známí mezi námi, jako léčitelé, jako ti, co nám se neustále snaží pomáhat, jejich enerie je také velmi silná, ale pomáhá nám všem, její účinek se projevuje na celé planetě, v celém vesmíru, a samozřejmě ve všech dimenzích a prostorách celého Universa.
Tito mágové se totiž sami dobrovolně rozhodli používat tuto svou sílu k dobru všech i sebe. Znají a pamatují si důsledky svého negativního jednání v minulých životech, cítí intuitivně, že by se měli ubírat ve svém vývoji tímto POZITIVNÍM SMĚREM. Dají se na poznání svých i léčebných toků energií, a samozřejmě je využívají ve prospěch ostatních, což jim umožní odčinit tak ŠKODY, JEŽ SAMI KDYSI NAPÁCHALI. Takto postupně vylepšují své vibrace a postup vývoje, protože to je důvod, proč tuto sílu mají, nikoli ke škodě jiných i sebe sama. Všechno totiž opravdu souvisí se vším....Stejně se dočtete v mé knize o tocích energie celého Universa pod názvem "Vše souvisí se vším I.díl."
Mágové dnes, aneb co vysíláme a oni cítí
Jak poznáte mága, dnes?
Jak jste správně pochopili jsou kolem nás lidé, kteří umí zcela automaticky, vnímat naše myšlenky, mnozí toho začali využívat, pracují s touto energií, naučili se "znovu" pracovat s magií, sami si zvolí, zda budou této schopnosti využívat ve prospěch nás všech nebo se rozhodnou používat ji v tom negativním směru, ve službě ega, ať už vlastního nebo i ve službách pro jiné lidi s požadavky zcela nepřípustnými podle zákonů celého Universa, ve směru plnění přání jen jednotlivci, zcela sobeckých přání, jako je třeba užití v černé magii, k ovlivnění jednání osob, či dokonce k úmyslnému škození lidem kolem sebe.
Mnoho takových mágů tuto energii temných sil velmi dobře ovládá, ovšem je to z důvodů, že už s touto energií v minulých svých životech pracovali, znají její účinky, ale žel si vůbec neuvědomují, že škodí tak sobě, tomu pro koho pracují a také tomu komu škodí, a co více uškodí celému vesmíru i celému Universu, je to jednoduché udělat něco, co ani netuším, jaký to bude mít dosah ! A protože takový mág ice ovládá tento druh energie, ale už si " NEPAMATUJE DOSAH TOHO, CO UDĚLAL ". ..
Jak je poznáte?
Je to docela složité pro běžného člověka, protože není možné jeho energii hned rozpoznat, samozřejmě pro lidi, kteří neznají signály energií.
Naopak je tomu u lidí, kteří vládnou energiemi, mohou si ve vás doslova číst. Což je samozřejmě nadneseně řečeno, ae v pravdě to tak opravdu je. Víte proč? Jednoduše proto, že myšlenky mají své frekvence, mají svou vibraci, takže si vezmeme třeba normálně běžně jdoucího člověka do práce. Jde a ani netuší, že kolem sebe má určité frekvence, kde se vzaly? No samozřejmě z jeho myšlenek, protože těch máme v hlavě velké množství, ať už si to uvědomíte nebo ne, jsou kolem vás stále, tím se určuje také frekvence, kterou normálně kolem sebe vysíláme. Jdeme vlastně po cestě, a jen tak se nám honí v hlavě myšlenky. Děláme to zcela automaticky, ani si to neuvědomujeme, prostě to jde zcela automaticky. Vlastně zcela nekontrolovaně.
Denně nám tak hlavou projde asi 50-70 tisíc myšlenek, to říkají statistiky, takže bychom si měli uvědomit, že tyto frekvence každé naší myšlenky jsou pocititelné a pro mnohé i viditelné. A to jsou právě dnešní mágové, kdo toto nejen cítí, ale může také vidět nebo osahat si je. Nevěříte? Tak vám to dokáži. Jak to vlastně funguje? Jde tu o to, že běžně to vnímáme všichni, ale jen málo z nás umí diferencovat a prohlédnout si tuto energii, kterou sami a všichni kolem sebe vysíláme. Sami si uvědomte, že když jdete po chodníku, tak kolem sebe potkáváte lidi, mnozí z nich jdou ve vašem směru, takže se tyto energie a frekvence setkávají, podle toho v jaké frekvenci se každý nalézá, podle toho i vysílá určité frekvence, proto jsou nám jedni lidé naprosto nesympatičtí - odpuzují nás, jiní lidé jsou ve zcela jiné frekvenci a jsme k nim přitahováni nebo jsou nám velmi sympatičtí, a třeba k dalším lidem cítíme zcala lhostejnost, no a to je právě to, co mnoho z nás sice dělá, ale nevyužívá a na rozdíl od běžných lidí, mágové nás takto čtou - prohlédnou naše frekvence, tak mohou vlastně v nás i číst, vnímat naše myšlenky, vědí už dopředu o čem budeme mluvit v následném okamžiku a už také mají i odpovědi na otázky, které jsme ani nestihli položit, jen nám proběhly v mozku, ale běžně dnešní mágové, jen přeběhnou vaši auru, pokud k vám nic nemají a nezajímáte je, prostě vás nechávají na pokoji, jen projdou a vy ani netušíte, že ten čloověk ví, co vás trápí, vlastně jste to sami na sebe řekli, tou frekvencí, kterou vysílá váš mozek díky vašim myšlenkám.
Jak jste správně pochopili jsou kolem nás lidé, kteří umí zcela automaticky, vnímat naše myšlenky, mnozí toho začali využívat, pracují s touto energií, naučili se "znovu" pracovat s magií, sami si zvolí, zda budou této schopnosti využívat ve prospěch nás všech nebo se rozhodnou používat ji v tom negativním směru, ve službě ega, ať už vlastního nebo i ve službách pro jiné lidi s požadavky zcela nepřípustnými podle zákonů celého Universa, ve směru plnění přání jen jednotlivci, zcela sobeckých přání, jako je třeba užití v černé magii, k ovlivnění jednání osob, či dokonce k úmyslnému škození lidem kolem sebe.
Mág používající temnou energii ke škodě jiných i sebe.
Mnoho takových mágů tuto energii temných sil velmi dobře ovládá, ovšem je to z důvodů, že už s touto energií v minulých svých životech pracovali, znají její účinky, ale žel si vůbec neuvědomují, že škodí tak sobě, tomu pro koho pracují a také tomu komu škodí, a co více uškodí celému vesmíru i celému Universu, je to jednoduché udělat něco, co ani netuším, jaký to bude mít dosah ! A protože takový mág ice ovládá tento druh energie, ale už si " NEPAMATUJE DOSAH TOHO, CO UDĚLAL ". Dosahem toho je totiž odraz této negativní energie, a tím jsou ony kletby, které sám vyslovil. Takový odraz běží prostorem a časem v našem trojrozměrném prostoru. Tato energie DOSTIHNE MÁGA VŽDY, stejně tak DOSTIHNE tato energie TOHO, PRO KOHO BYLA URČENÁ, tedy prokletého a také energie DOSTIHUJE i OSOBU, PRO KTEROU MÁG POUŽIL TEMNÝCH ENERGIÍ !!! A potom se divíme, kde se v našem životě bere nezdar? A proč máme kletby v rodu nebo proč máme i vlastní kletby, ano to je proto, že tato energie sílí, čím více času a našich životů máme za sebou tím silněji tyto negace působí, ale o kletbách se dočtete v jiném článku. Ale pro ty, kdo se necítí dobře, mají stálou smůlu, problémy stále kolem sebe a cítí se spíše špatně, ano i vy můžete mít takovou energii na sobě, tedy ve své auře. Jak z toho?
http://www.spiritlecba.717.cz
MÁG UŽÍVAJÍCÍ ENERGIE VE PROSPĚCH SEBE I DRUHÝCH


Takových lidí je dnes doufám větší množství, používají tuto velkou moc energie ve SPRÁVNÝCH FREKVENCÍCH, vědí, že energie a její použití a účinky se mu VRACÍ, JAKO BUMERANG. Takoví lidé jsou dnes známí mezi námi, jako léčitelé, jako ti, co nám se neustále snaží pomáhat, jejich enerie je také velmi silná, ale pomáhá nám všem, její účinek se projevuje na celé planetě, v celém vesmíru, a samozřejmě ve všech dimenzích a prostorách celého Universa.
Tito mágové se totiž sami dobrovolně rozhodli používat tuto svou sílu k dobru všech i sebe. Znají a pamatují si důsledky svého negativního jednání v minulých životech, cítí intuitivně, že by se měli ubírat ve svém vývoji tímto POZITIVNÍM SMĚREM. Dají se na poznání svých i léčebných toků energií, a samozřejmě je využívají ve prospěch ostatních, což jim umožní odčinit tak ŠKODY, JEŽ SAMI KDYSI NAPÁCHALI. Takto postupně vylepšují své vibrace a postup vývoje, protože to je důvod, proč tuto sílu mají, nikoli ke škodě jiných i sebe sama. Všechno totiž opravdu souvisí se vším. Takto vnímáme pozitivní mágy, mezi námi. Jejich léčivá schopnost závisí na tom, v jaké frekvenci se nacházejí, jak velikou sílu mají a co tím pádem smí udělat, jinak řečeno, co je v jejich moci, na jaké výši totiž je umění používat tuto jejich sílu./M.Abha Kunz
23.10.2016 16:36:28
Marcela Abha Kunz
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one