i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
images (2).jpg
SYMBOL HADA

-je do dneška označením temných sil magie, ale i jako symbol léčitelství a magické pomoci

Had - Obraz hada je jedním z nejuniverzálnějších symbolů všech kultur. K nejstarším symbolům pak patří had a strom a had stočený do kruhu požírající svůj vlastní ocas (Uroboros). V křesťanství je had symbolem energie, síly, čisté, jednoduché, ambivalentní, která sama o sobě není ani dobrá ani zlá (ale většinou je považován za symbol prvotního hříchu Adama a Evy). V okultismu je had symbolem astrálu. Had jako symbol byl často také součástí různých mystérii a býval i předmětem kultu, např. u gnostické sekty ofitů nebo brazilské čarodějnické sekty Macumba. V kultech vystupoval jako hodnota falická, což odpovídá též jeho významu ve snu. Také ve starém Egyptě hieroglyf hada vyjadřoval kosmické síly. V některých formách a kombinacích vyjadřuje had symbol nevědomí, v jiných je symbolem temných sil (ďábelské zjevy v démonologických evokacích vystupují často v podobě hadů), nezřídka kdy i lsti a zrady. Symbolická hodnota hada závisí mimo jiné na jeho barvě (černá, bílá, zelená) a přídatných znacích - určitá forma hada může mít hodnotu pozitivní jiná naopak negativní. Zlý had Bible, který svedl Evu, je Leviathan, duch zla. Dva hadi obtáčející meč (hůl), tzv. Caduceaus, symbolizují dvojí polarizaci astrálního světa.
V Číně je Had považován za chytré, ale zlé a lstivé zvíře. Člověk s hadím srdcem je zákeřná osoba. Hadi mohou - například v západoasijských pohádkách - darovat perlu. V Číně si lidé také schovávají hadí kůži, s vírou, že později zbohatnou.

HAD
-jako symbolem je označen nejeden kul v magické vědě, jež se zabývá po většině jen vysokofrekvenčními invokacemi temných sil, většinou propojenými s duchy tohoto zvířete, ale také s bytostmi z jiného světa-dimanze, jež mívajípodoby hada, znáte zcela jistě i dochované legendy o "opeřeném hadovi z Nasca v Mexiku", stejně tak je také mnoho krvavých rituálů, jež jsou projevy kultu hada, nicméně je za potřebí také vyzdvihnout i používání tohot zvířete, jako symbolu veskrze pozitivního, a to v oblastech léčení, a ochrany krbu domova, jak je zvykem i v této době v mnoha částech Indie, indonézie a Malajsie./Mak
21.10.2016 09:45:41
Marcela Abha Kunz
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one