Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo

MAGIE ŽIVLŮ -II.DÍL

hanka-vznik-zivlu-z-prakvalit.jpg
MAGIE ŽIVLŮ - DRUHÁ ČÁST

MAGIE ŽIVLŮ
Část 2.
Meditace
Jednou s nedílných příprav je samozřejmě meditační cvičení. Jde o to, nastolit vnitřní klid a soustředění se na práci s dotyčným živlem.
Jak to tedy udělat?
Sedneme si do přirozené pro nás polohy, někteří si mohou také i lehnout, pro mnohé to bude na začátku práce s živly velmi důležitý krok, protože pokud nebudete mít vnitřní klid a mír, jen těžce se budete soustředit na práci s jednotlivými živly. Takže zaujměte polohu, která vám vyhovuje a začnete s pravidelnými nádechy a výdechy, neměly by být nucené, ale zcela přirozeného vašeho rytmu. Jde o to, aby jste se soustředili právě na tuto činnost.
Ttímto, dýchacím cvičením si nejen dodáváte energii do těla, ale také učíte svou mysl soustředění se na určitou věc, což později velmi oceníte, při práci s živly. Pravidelnými nádechy a výdechy si připravíte mysl na to, že bude muset pracovat zcela cíleně s energií, kterou právě dýchacími cviky tělo získalo.
K tomu si můžete pouštět i meditační hudbu s přírodními zvuky, tedy například zurčení vody, mořský příboj nebo i šum lesa. Pomalu bude pravidelně nadechovat do spodní části plic, a postupujete v nádechu výš a výš, až ke klíční kosti. Jakmile se pohnou při nádechu, pak na chvíli zadržte dech a pomalu začněte ve stejném rytmu a stejné rychlosti vydechovat, někomu to jde lépe, když si počítá na kolik mu vyjde nádech a zase na stejný počet se bude vydechovat ( 1,2,3..) Takto se budete dodýchávat asi 10 až 15 minut před tím, než chcete pracovat s některým živlem. Jakmile jste připraveni meditací a prodýcháním, pomalu přejdete k práci s živlem.


JEDNOTLIVÉ ŽIVLY
OHEŇ
Oheň v sobě nese symboliku inspirace, božské jiskry zanícené v každém z nás. Prapůvodní ohnivost spíše vylétá ze středu na obvod nebo směrem nahoru stejně jako sluneční paprsky nebo oheň.
Podobně tak ohnivý člověk je vášnivý, expanzivní, "snadno se zapálí" pro věc. Oheň v tmavé noci může být symbolem bezpečí, ale pokud se neukontroluje, může být i ničivý.
Oheň v magii představuje životní energii, tvořivost, přináší schopnost využívat vnitřní zrak a tvůrčí sílu. Oheň je svit svíčky, teplo z krbu, rozpálený písek pouště, sluneční záře, nevyzpytatelný, divoký, nespoutaný. Má moc proměny a očištění. Přísluší mu mužská polarita a pravý dolní cíp pentagramu.
S ohnivým živlem se spojují elementální bytosti jako salamandři, draci, fénix, džin
Práce živlem
Největší předpoklad k navázání kontaktu s tímto živlem mají lidé narození v jeho znameních /lvi, berani, střelci/. Ostatní lidé by měli začít, ale také tímto živlem, neboť je to většinou právě tento živel, který způsobuje nerovnováhu v těle fyzickém.
Zapalte tedy svíčku a posaďte se na nějakou rozumnou vzdálenost od ní, abyste na ni sice dobře viděli a měli ji v dosahu, ale aby její plamen nekomíhal vaším dechem. Je to většinou tak, že třeba já si dám svůj pracovní oltářek níž, než obvykle sedám, tedy nedýchám do svíce, kterou bych si třeba dala na stůl v kuchyni, pokud nemáte jinou možnost a máte věci na stole, potom by svíčka měla být vzdálená asi tak 50cm od vás a samozřejmě mimo váš směr dechu a mimo průvan. Máte-li, níže svíčku potom můžete začít pracovat:
Dívejte se na plamen a nejprve ho jen pozorujte, jak hoří. Uvědomujte si jeho barvy, jestli se kývá ze strany na stranu nebo je krásně hořící směrem nahoru a moc se nehýbá. Obdivujte jej, pozorujte jeho krásu a sílu, vnímejte jeho nádherné teplo a světlo, které se z něj šíří. Už tyto myšlenky jsou energie, vyslaná k plameni a veškerý obdiv a soustředění už mu samo o sobě dodává sílu k hoření. Možná už po těchto myšlenkách uvidíte, jak plamen sílí a hoří jasněji nebo se dokonce zvětšil, to je přesně ono!!!
A o toto nám přesně jde, abyste navázali spojení s tímto živlem, dovolili sobě i jemu plynout na stejné frekvenci energie. Nechejte do sebe tedy proudit energii z Vesmíru. Naveďte ji do dlaní a namiřte ji směrem k plameni, v duchu si vizualizujte (představujte si plamen), jak k němu proudí energie z vašich dlaní a předávejte mu svou sílu, aby se rozhořel, předávejte mu svou energii. Pokud jste na stejné frekvenci, začne plamen více hořet, jak vy sami si přejete - například zvětšuje se nebo zmenšuje se nebo plápolá, či třeba začne předávat také sílu vám, a o to nám vlastně jde, abychom mohli tento živel nasát, tedy použít jeho energie pro své vyrovnání tohoto živlu sami v sobě.
Při každém cvičení s živlem se nejprve naučte:
- jak mu energii předat, lépe se s ním tak sžijete a protože vše, co vydáváte, se k vám dříve nebo později vrátí, i energie, kterou dáte živlu, vám tentýž živel oplatí.
-jak si o ni požádat ( o energii živlu) Nejprve se vždy relaxujeme, uvolníme se mantrami, dýchacím cvičením a koncentrujeme si mysl, potom si představíme živel ohně - plamen svíčky nebo hořící oheň. Tento potom v duchu nebo i nahlas poprosíme o doplnění energií, jdeme s touto žádostí s pokorou nikoli rozkazem, to jsou totiž zcela jiné vibrace energie - na to si dejte pozor.
Dáte-li mu rozkaz, může vás také uvnitř spálit = zničit nemocí-infarkt nebo zástava srdce, nebo způsobí oheň v oblasti žaludku, žlučníku a tak vám začnou potíže s trávicími enzymy nebo přímo s žaludkem, či jiným orgánem, proč? Protože do vás vletí s obrovskou silou, jež okamžitě poruší rovnováhu v těle fyzickém, tedy ve vás.
Dávejte tedy plameni energii, která vámi prochází , a sledujte, jak díky její síle roste a mohutní. Sledujte, jak při každém přiblížení vašich dlaní k ohni plamen vzroste, a když ruce oddálíte, zase se zmenšuje. Jakmile oheň začne reagovat na přibližování a oddalování vašich dlaní, zvládli jste první část práce s ním!!!
Při dalším cvičení už nepoužívejte dlaně, ale nechejte energii proudit bez jejich pomoci. Pracujte jen s myšlenkou. I tak sledujte, jak oheň reaguje na zvýšení přívalu energie, a pak jej zase uberte a pozorujte, jak i plamen zeslábne.
Při třetí části cvičení nejprve nechejte oheň, aby využil vaši energii a pak k němu přiložte dlaně a požádejte jej, aby vám energii věnoval. Vizualizujte si, jak energie z ohně proudí do vašich dlaní a plamínek pomalu slábne. Zesilujte tok energie z něj natolik, až úplně uhasne. Pak jste zvládli práci s tímto živlem. Z KNIHY Marcely Abha Kunz – Magie živlů
22.10.2016 09:25:16
Marcela Abha Kunz
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one