Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
CHRÁM HADŮ.jpg
Snake Temple v Malajsii

Na jihu Penangského ostrova leží Snake Temple /Hadí chrám/, jediný svého druhu na světě. Vybudo-ván byl v roce 1850 a je zasvěcen patronovi léčitelů Chor Soo Kongovi.
Legenda vypráví o tom, že se jedná původně o čínský chrám, v němž žili mniši, kteří léčili místní oby-vatele. Jedním z uzdravených byl také Angličan David Brown, který věnoval chrámu další půdu a pe-níze. Za tyto peníze byl zakoupen oltář se sochou Chor Soo Konga. Jakmile byl tento umístěn do chrámu, začali se k němu slézat jedovatí hadi z Džungle, čímž se potvrdila jeho božská moc.

hadi-chram-v-georgetownu#638356
Tito hadi, obtočeni kolem původního oltáře, pilířů a trámů žijí v chrámu i korunách okolních stromů dodnes. Jedná se o jedovaté zelené Pitovy zmije a kobry. Přes den ovšem většinou spí, protože jsou omámeni kouřem a vonnými tyčinkami.
http://www.turistika.cz/mista/snake-temple-hadi-chram-v-georgetownu
Pod hadí ochranou / Marek Telička/
Chrám Tanah Lot u jihozápadního pobřeží indonéského ostrova Bali vděčí za svou existenci knězi Nirarthovi. Ten touto částí ostrova cestoval v 15. století a všimnul si malebně umístěné skalní formace uprostřed vln. Uložil se zde k odpočinku, aby na ostrůvku strávil noc. Místním rybářům, kteří za ním později přijeli s dary, řekl, že by na ostrově měli postavit chrám. Prý totiž jde o svaté místo balijských mořských bohů.
Od té doby je chrám součástí zdejší mytologie a jedním z devíti směrových chrámů ostrova. Na úpatí skály žijí jedovatí mořští hadi, kteří údajně chrání místo před vetřelci a zlými duchy. Ještě mocnějšího ochránce však Tanah Lot má v legendárním obřím hadovi, který se zrodil z Nirarthova šátku.
24.10.2016 10:56:44
Marcela Abha Kunz
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one