Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
Chrám hadů v Malajsii
Chrám hadů v Malajsii
KULT HADA

KULT HADA

HADÍ KULTY OVLÁDALY DÁVNOU ARÁBII
Podle dvou dokumentů vydaných v časopisech Arabian Archaeology a Epigraphy journal byl předislámský Střední Východ domovem tajemných hadích kult.
Studie ukazují, že nejméně od roku 1250 před Kristem asi až do roku 550 po Kristu obyvatelé nynějšího Perského zálivu uctívali hady ve spletitém chrámovém komplexu, který - jak se zdá - byl postaven za tímto účelem.
První dokument, prostudovaný archeologem Danem Pottsem z Univerzity v Sydney, popisuje architekturu a památky od Qalat al-Bahrain v Bahrainu
datované k roku 500 před Kristem.Každá z obou místností, nyní známých jako Late Dilmun Palác, obsahovala 39 prohlubní, z nichž některé vypadají jako oltář. Nejméně ve 32 těchto prohlubních byly uloženy keramické nádoby a ty obsahovaly kosti suchozemských a mořských hadů.

Pozůstatky nevykazovaly žádné znaky zmrzačení. Hadi byli v látkových vacích, nyní silně rozložení, a vše naznačuje, že byli zahrabáni živí. To znamená, že byli vloženi do váčku, uloženi do mísy a pak zahrabáni v zemi, " uvedl Potts Discovery.
Některé nádoby nalezené v této lokalitě byly identifikovány jako poháry na pití vína. Nicméně Potts si nutně nemyslí, že by konzumace vína doprovázela hadí obřady, které – jak se domnívá – byly prováděny za účelem zajištění ochrany a štěstí.
Také popisuje keramiku zdobenou hady, obrázky hadů a dokonce starověké ústní podání, jako je Gilgamešův epos, který vznikl na území dávné Arábie a je věnovaný poctě hadům.Ve druhém dokumentu, studovaném archeoložkou Anne Benoist z Východní archeologické laboratoře při Národním centru pro vědecký výzkum ve Francii, je popsán další chrámový komplex spojený s hadími kulty z doby železné.
Vykopávky v lokalitě Al Bithnah ve Sjednocených Arabských Emirátech odhalily vnitřní a venkovní oltáře stavbou podobné kaplím, modlitebnám, dále kaditelnice, uměle vyrobená jezírka na vodu a četné nádoby a předměty zdobené hady.
Většina hadů byla zobrazena s trojúhelníkovými hlavami a váhami, což, jak Benoist tvrdí, naznačuje, že se jedná "o druh hadů, kteří zaútočí, a protože jsou jedovatí, jsou i nebezpeční"./zdroj: http://www.demiurg.cz/
Snake Temple v Malajsii
Na jihu Penangského ostrova leží Snake Temple /Hadí chrám/, jediný svého druhu na světě. Vybudován byl v roce 1850 a je zasvěcen patronovi léčitelů Chor Soo Kongovi.
Legenda vypráví o tom, že se jedná původně o čínský chrám, v němž žili mniši, kteří léčili místní obyvatele. Jedním z uzdravených byl také Angličan David Brown, který věnoval chrámu další půdu a peníze. Za tyto peníze byl zakoupen oltář se sochou Chor Soo Konga. Jakmile byl tento umístěn do chrámu, začali se k němu slézat jedovatí hadi z Džungle, čímž se potvrdila jeho božská moc.
Tito hadi, obtočeni kolem původního oltáře, pilířů a trámů žijí v chrámu i korunách okolních stromů dodnes. Jedná se o jedovaté zelené Pitovy zmije a kobry. Přes den ovšem většinou spí, protože jsou omámeni kouřem a vonnými tyčinkami.
http://www.turistika.cz/mista/snake-temple-hadi-chram-v-georgetownu


Pod hadí ochranou / Marek Telička/
Chrám Tanah Lot u jihozápadního pobřeží indonéského ostrova Bali vděčí za svou existenci knězi Nirarthovi. Ten touto částí ostrova cestoval v 15. století a všimnul si malebně umístěné skalní formace uprostřed vln. Uložil se zde k odpočinku, aby na ostrůvku strávil noc. Místním rybářům, kteří za ním později přijeli s dary, řekl, že by na ostrově měli postavit chrám. Prý totiž jde o svaté místo balijských mořských bohů.
Od té doby je chrám součástí zdejší mytologie a jedním z devíti směrových chrámů ostrova. Na úpatí skály žijí jedovatí mořští hadi, kteří údajně chrání místo před vetřelci a zlými duchy. Ještě mocnějšího ochránce však Tanah Lot má v legendárním obřím hadovi, který se zrodil z Nirarthova šátku.
22.10.2016 08:50:55
Marcela Abha Kunz
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one