Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
mayský zodiak.jpg
JAKÝM BUDE ROK 2022 , dle Mayských měřítek?

Mnoho změn, prudké změny počasí, ale i ekologické pohromy, vidí ve své předpovědi mayský horoskop na rok 2022.
Největší změny čekají obyvatele přímořských oblastí a těch, kteří žijí v blízkosti velkých přehrad.
Právě voda a také oheň budou hrát v roce 2022 velkou roli. Hrozí i výbuchy hned několika sopek.

Největší změny čekají obyvatele přímořských oblastí a těch, kteří žijí v blízkosti velkých přehrad. Právě voda a také oheň budou hrát v roce 2022 velkou roli. Hrozí i výbuchy hned několika sopek. Je to varování, neboť Itzamna (nejdůležitější bůh, stvořitel) se na nás zlobí.

Mayský horoskop na rok 2022
Mayský horoskop je velice přesný. Narozdíl od jiných horoskopů má celkem dvacet různých znamení, které mají svoji vlastní charakteristiku. Podle data narození jednoduše najdete i to své znamení. Přečtěte si, co vám přichystal mayský horoskop na rok 2022 na celý rok dopředu.
CH´EN (2. 1. ‒ 21. 1.)
Mayský horoskop na rok 2022 vám slibuje nějaké odměny. Jste pracovití a zasloužíte si být spokojení. Čekejte ale zvraty ve vztazích. Mohou být k lepšímu i k horšímu. Pokud to bude cestou k lepšímu a rádi byste zplodili potomka, pak je ideální rok. Budou se plnit vaše sny i přání. Rok 2022 pro vás bude velmi intenzivní, tak se připravte na pořádnou jízdu. Budete se muset věnovat také rodině. Nejspíš půjde o péči někoho staršího v úzkém rodinném kruhu.
Na co byste si měli v roce 2022 dát pozor? Na pomlouvačné lidi, kteří vám nepřejí. A nemusí jít jen o cizí lidi nebo sousedy, ale může se jednat i o blízké přátele.

YAX (22. 1. ‒ 10. 2.)
Jste přátelští a snažíte se dělat vždy vše pro druhé. Za to sklidíte v letošním roce zaslouženou odměnu. I když vám nejde všechno podle vašich představ, tak po většinu roku vám budou vycházet veškeré pracovní i vztahové záležitosti. Máte šanci získat novou lásku anebo upevnit vztah s tou stávající. Prožijete spoustu romantiky. Jediné, co vás bude trápit, je komunikace s novými lidmi. Měli byste si zajít na nějaký kurz, který vám v této oblasti pomůže. Zároveň je potřeba, abyste se naučili lépe vyjadřovat své pocity. Mayský horoskop na rok 2022 vidí, že i v této oblasti kulháte.

Na co byste si měli v roce 2022 dát pozor? Na svůj jídelníček. Možná nepotřebujete zhubnout, ale rozhodně byste měli přestat jíst nezdravá jídla a zaměřit se více na zdravou stravu. Vaše tělo to ocení.


ZAC (11. 2. ‒ 2. 3.)
Spoustu změn vám věští mayský horoskop na rok 2022. Vesmír vám připravil zkoušky, který potřebujete nutně projít. Měli byste po jejich absolvování více samostatní. Pamatujte si, že pokud chcete něco v životě dokázat, budete tomu muset hodně obětovat. A někdy ty oběti nebudou jednoduché. Na druhou stranu jste velice oblíbení a máte mnoho přátel, kteří vám budou pomáhat. Nadechněte se a pusťte se do toho, všechno zvládnete.
Na co byste si měli v roce 2022 dát pozor? Na cizí lidi. Ne každý to s vámi myslí dobře.


KEH (3. 3. ‒ 22. 3.)
Všechno zlé je pro něco dobré, tohle heslo si pamatujte, bude se vám během roku ještě mockrát hodit. I když se vám vcelku bude dařit, prožijete několik velice náročných dní. A to především emocionálně náročných. Mayský horoskop na rok 2022 vám slibuje, že se však ve svém životě posunete o kus dál. Naučíte se spoustu nových dovedností a brzy je budete mít možnost využít v praxi. I když to učení bude stát někdy spoustu pláče a vzteku. Následně se pak ale dostaví radost a naplnění. Také se nesnažte měnit lidi kolem sebe za každou cenu. Pokud si s někým nerozumíte, nepředsvědčujte ho o své pravdě. Raději v tu chvíli pamatujte na přísloví “mlčeti zlato”.
Na co byste si měli v roce 2022 dát pozor? Na pomlouvačné lidi, bude se jich kolem vás letos motat víc než dost.

MAK (23. 3. ‒ 11. 4.)
Mayský horoskop na rok 2022 předpovídá, že letos se bude většina věcí točit okolo hmotného zabezpečení. Na začátku roku budete v jakémsi podivném útlumu a budete mít pocit, že se vám do ničeho nechce a hlavně, že vám vůbec nic nejde. Naštěstí však toto období nebude příliš dlouho trvat. Než se ale naplno pustíte do práce, měli byste přemýšlet o tom, jaké další kroky ve svém životě uděláte. Zejména byste se měli zamyslet nad svojí kariérou. Dá se říci, že letošní bude bude tak trochu připomínat zakuklenou housenku. Na konci roku totiž z té kukly vylítne krásný motýl. Vše se krásně rozběhne a bude to doslova pohádkové.
Na co byste si měli v roce 2022 dát pozor? Na zplození potomka, pokud po tom vyloženě netoužíte.


K´ANK´IN (12. 4. ‒ 1. 5.)
Rok 2022 nadělí zrozencům v tomto znamení schopnost naslouchat a rozumět druhým. Budete dělat svému znamení čest. Jste totiž průbojní, sebejistí a vlastně i tak trochu svéhlaví. Ale dobře víte, co děláte. Tím budete značně inspirovat své okolí. Mayský horoskop na rok 2022 uvádí, že budete pociťovat obrovskou touhu po změnách. A půjdete si za tím. Díky tomu se mnoho věcí ve vašem životě obrátí k lepšímu. Přehodnotíte téměř každou oblast svého života. Budete rekapitulovat a plánovat, co byste mohli udělat nebo vylepšit v příštích dnech, týdnech a měsících. Vašim vysněným plánům nebude stát nic v cestě.
Na co byste si měli v roce 2022 dát pozor? Na vlastní ego. Může nadělat více škody než užitku.

MUWAN (2. 5. ‒ 21. 5.)
Mayský horoskop na rok 2022 vás varuje, abyste nespadli do sebedestruktivních vzorců chování. Měli byste si dát pozor na to, co děláte. A jestli náhodou někomu kolem sebe neubližujete, byť jen slovem. Určité problémy budete řešit v rodinném kruhu a nebude to nic příjemného. Měli byste ale každé slovo nejdříve pořádně promyslet, než jej vypustíte z úst. Bude vás to stát hodně sil a budete mnohdy sami v sobě svádět boj. Velkou roli bude ve vašem životě hrát letos také duchovno, buďte ale opatrní. Všeho moc škodí.
Na co byste si měli v roce 2022 dát pozor? Na depresivní chování a uzavírání se sami do sebe. Buďte v kontaktu s přáteli a nevyhýbejte se jim.


PAX (22. 5. ‒ 10. 6.)
Je potřeba, abyste si trochu odpočinuli a přišli na nové myšlenky. Loňský rok byl náročný, především, co se týče vztahů. A vzhledem k tomu, že jste poměrně citlivé znamení, budete to ještě nějaký čas vstřebávat. V ostatních oblastech života ale budete mít vcelku hodně energie a bude se vám dařit. V práci dokonce budete patřit mezi nejlepší pracovníky, za což získáte právem zajímavou odměnu. Vesmír vás však bude nabádat, abyste na sobě více pracovali. A abyste se naučili vystupovat ze své komfortní zóny. Potřebujete více pracovat se svými emocemi, abyste zvládali stresové situace, které na vás ještě nějaký čas budou doléhat.
Na co byste si měli v roce 2022 dát pozor? Na chapadla někoho z minulosti. I když jste pouta s ním dávno přetrhali, bude mít stále touhu vás nějakým způsobem ovlivňovat.


KAYAB (11. 6. ‒ 30. 6.)
Letošní rok bude naplněný hromadou zajímavých zážitků. Dostanete se na nová místa a poznáte spoustu nových lidí. Budete v kontaktu i s někým, s kým jste se v minulosti příliš nevídali, nerozuměli jste si nebo vám byl dokonce nesympatický. Je také docela dobře možné, že budete mít touhu přestěhovat se na nové místo. Vesmír radí jediné: jděte za hlasem svého srdce, jen tak budete opravdu šťastní. Mayský horoskop na rok 2022 také uvádí, že vás v životě čeká v tomto roce velký posun. Tím správným směrem, budete spokojení.
Na co byste si měli v roce 2022 dát pozor? Na přetížení. Je dobře, že vás všechno tolik baví, ale potřebujete si občas i odpočinout.


KUMK’U (1. 7. ‒ 20. 7.)
Mayský horoskop na rok 2022 vás vidí nadále jako pracovité a loajální zaměstnance nebo podnikatele. Změna v pracovní oblasti vás rozhodně nečeká. Ba naopak. Svůj um a své znalosti budete dále rozvíjet, což vám zaslouženě přinese nějaké ovoce. Budete však také překonávat určité výzvy a zkoušky, které vám průběžně po celý rok budou do života přicházet. A někdy to nebude úplně jednoduché a budete chtít některé věci vzdát. Nedělejte to! Jakmile všechny zkoušky překonáte, zase se roztáhne obloha a posunete se mílovými kroky vpřed. Na co byste si měli v roce 2022 dát pozor? Na finance. Dobře si spočítejte, kolik v peněžence máte. A neutrácejte víc, než si můžete dovolit.


WAYEB (21. 7. ‒ 25. 7.)
Konečně přichází odpočinek jako zasloužená odměna. Letošní rok bude klidný a vyrovnaný, uvádí mayský horoskop na rok 2022. Neznamená to však, že byste měli brát věci na lehkou váhu. Jakmile začnete být flegmatičtí, odehraje se ve vašem životě něco, co vás donutí být zase ve střehu. Věnujte se své rodině a přátelům, ty jste v posledním roce vcelku dost zanedbávali. Jinak si užijte malé i velké úspěchy, které vás v tomto roce čekají a jsou vám předpovězeny.
Na co byste si měli v roce 2022 dát pozor? Na falešné přátele. Jeden takový kolem vás chodí. Odhalte ho dřív než bude pozdě.


POP (26. 7. ‒ 14. 8.)
Mayský horoskop na rok 2022 říká, že letošní rok pro vás bude plný zajímavých výzev. Zejména se to bude týkat pracovní oblasti. Můžete dokonce i změnit zaměstnání. Pokud tedy nejste spokojeni v tom současném, pak byste rozhodně měli. Jestliže přemýšlíte o tom, že začnete podnikat, tak se ničeho nebojte a skočte do toho rovnýma nohama. Přijde nějaký zlom, který odstartuje novou etapu vašeho života. A i když začátky nejsou jednoduché, vám se to všechno podaří zvládnout.
Na co byste si měli v roce 2022 dát pozor? Na milostné pletky. Měli byste pak špatné svědomí a hlavně by to nejspíš prasklo.


WO (15. 8. ‒ 3. 9.)
Rok 2022 bude u vás probíhat ve znamení rodinných vztahů. Budete muset napravit to, co jste poslední léta zanedbávali. Také byste měli věnovat pozornost svým dětem. Skutečně s nimi být a darovat jim svůj čas. Zajistí vám to harmonický rok plný pohody a klidu. Ani v oblasti vztahů se nic dramatického dít nebude. Dalo by se říci, že všechno zůstane spíše při starém. Pouze se budou rovnat vztahy, kde doteď byly nějaké větší problémy.
Na co byste si měli v roce 2022 dát pozor? Na své zdraví. Pokud své tělo přetížíte, může onemocnět.

SIP (4. 9. ‒ 23. 9.)
Přestaňte už konečně truchlit! Všechno špatné a zlé je pryč. Teď se vám konečně otevřeli dveře, které vedou ke štěstí, tak se zvedněte a projděte jimi. Čekají vás noví lidé, nové zážitky a také nové pracovní výzvy. Vesmír uvádí, že vás čeká i radost v oblasti financí. Budete si moci koupit něco, po čem už déle toužíte. Nemusíte šetřit, peníze se k vám vrátí zase jinou cestou. V této oblasti budete letos naprosto v pohodě. Změna ale proběhne ve vztazích. Objeví se kolem vás někdo, kdo by mohl vás život kompletně překopat. Buďte ale opatrní a neopakujte předchozí chyby.
Na co byste si měli v roce 2022 dát pozor? Na sázení. I když budete mít peněz dostatek, rozhodně byste se neměli pouštět do hazardních her.


SOTZ (24. 9. ‒ 13. 10.)
Někdy jste až příliš sebejistí a myslíte si, že se celý vesmír točí jen okolo vás. Ale tak to rozhodně není a měli byste si to uvědomit. Než si to uvědomíte, budete dostát lekce, které mají za úkol vás probudit. Nemluvte se svými přáteli tolik odměřeně, mohli byste o ně také přijít. Svému partnerovi či své partnerce doneste nějaký milý dárek a pozvěte ji/ jej na večeři ve dvou. A pokud byste chtěli váš vztah posunout někam dál, počkejte ještě chvíli. Mayský horoskop na rok 2022 uvádí, že ještě není ta pravá chvíle. Žádosti o ruku, zasnoubení a podobně je vhodné nejdříve až v prosinci.
Na co byste si měli v roce 2022 dát pozor? Na výbušnost. Tentokrát by se vám nemusela vaše nadměrná reakce vyplatit.


SEC (14. 10. ‒ 2. 11.)
Mayský horoskop na rok 2022 vám radí, abyste si pořídili zvířecího mazlíčka. Psa, kočku nebo třeba morče. Je to úplně jedno. Ale potřebujete mít zkrátka vedle sebe zvířecí duši. I když to zní podivně, v mnohých věcech vám ten drobný tvor pomůže otevřít oči. A nezapomínejte také na dobré skutky. Čím více jich letos uděláte, tím rychleji se vám dobro bude vracet. Váš rok bude přesně takový, jaký si ho sami uděláte. Vesmír vám letos nechává volnou ruku při každém jednání.
Na co byste si měli v roce 2022 dát pozor? Na cestování. Jezděte opatrně, nepřekračujte rychlost a věnujte se řízení. Někde kolem vás se pohybuje někdo, kdo tato pravidla nedodržuje.


XUL (3. 11. ‒ 22. 11.)
Je na čase udělat nějaké změny ve vašem životě. A pokud se do toho nepustíte sami, vesmír začne jednat za vás. Ovšem dá vám první čtvrtrok možnost, abyste začali něco dělat sami. Do života vám přijdou i některé výzvy, které by vám mohly spoustu věcí změnit. Je jenom na vás, zda je přijmete nebo je necháte plavat. Rozhodně si přes léto naplánujte dovolenou. Bude to celkově náročný rok a budete si potřebovat odpočinout. Jako vhodný měsíc se jeví červenec nebo pak až začátek září.
Na co byste si měli v roce 2022 dát pozor? Na svoji tělesnou hmotnost. Pokud není v normě, měli byste v každém případě zhubnout.


YAXK’IN (23. 11. ‒ 12. 12.)
Mayský horoskop na rok 2022 tvrdí, že vás vesmír bude v letošním roce rozmazlovat. Většinu dní v roce si budete užívat ve spokojenosti. Ale přijdou i dny, kdy se nevyhnete slzavému údolí. Půjde o rodinné vztahy. Nejspíš se bude jednat o nějakou ztrátu. Ale jakého druhu ta ztráta bude, hvězdy neprozradí. Může se jednat například i o rozchod. Ostatně milostné vztahy budete řešit v každém případě. Sami víte, že není všechno růžové tak, jak vypadá.
Na co byste si měli v roce 2022 dát pozor? Na chybné kroky. Pozorně sledujte cestu, po které jdete, ať omylem nešlápnete vedle.


MOL (13. 12. ‒ 1. 1.)
Každý den slunce nesvítí, to byste si měli uvědomit. Začátkem letošního roku bodu doznívat ještě nedořešené záležitosti z roku minulého. I když jste se problémům snažili vyhýbat všemi možnými způsoby, nakonec vás přece jen dohánějí. Mayský horoskop na rok 2022 předpovídá, že rok bude o něco náročnější než ty předchozí. Budete čelit mnoha výzvám, ale také se budete muset připravit na změny, které přijdou.
Na co byste si měli v roce 2022 dát pozor? Nestresujte se. Zbytečně své tělo oslabujete, mohli byste mít z toho později problémy. Snažte se odpočívat, relaxujte a meditujte.
zdroj:
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one