Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
Ganésha-Bůh nových začátků
Ganésha-Bůh nových začátků
INDICKÝ HOROSKOP pro rok 2022

-ayurvédská astrologie je přímo vyhlášená svojí přesností předpovědí,
staří Indové i ti dnešní si běžně nechávají dělat horoskop kdykoliv jdou rozhodnout o pro ně důležité období,
či se rozhodnou vstoupit do svazku manželského, a to i v dnešních časech není jediná rodina, která by takovou záležitost
uspořádala bez znalostí předpovědí pro daný pár nebo pro daný čas svatebního obřadu, a tak i vy se nyní podívejte na
východní astrologii trochu jinak, a využijte jejich informací pro sebe.

Indie je přesvědčená, že astrologické aspekty pro jejich jednotlivá znamení, silně ovlivňují osudy lidí zde na Zemi.
Propočty horoskopů pro znamení indická se vypracovává více, než 6000 let, a přes to jsou stále aktuální.
Makara
22. 12. – 20. 1./v rozpracovanosti
-letošek bude pro vás mnohem lepší, než tomu bylo loni. Planety vám přejí a budou svojí energií podporovat vše,
co uděláte, hlavně v první půli roku.V partnerských vztazích si vše ujasníte a dáte tomu jasná pravidla.Pro nezadané je tu nová možnost
přátelství nebo i vážného vztahu. Svým velikým sexapealem okouzlíte druhé pohlaví a budete si užívat plné pozornosti druhých. V půli roku bude čas vhodný na dovolenou nebo cestování, může vám to taky někdo i navrhout, takže si to hleďte užít, bude se vám tam určitě líbit.
-pozor si dejte ovšem na letní lásky, nemusí mít dlouhého trvání, jelikož se disharmonie vkrade mezi vás.Pozor na hádky a napětí, či neshody i na pracovišti, volte slova vhodněji. Naproti tomu zima vám může přivést hodně dobrou pracovní možnost, tak ji využijte, půjde o posun kupředu.
Kumbha
21. 1. – 20. 2.
-dobrý vstup do nového roku i vašemu znamení, zvláště v první polovině budou planety i vám přát.
Bude vám hlavou hýřit množství nových nápadů, či inspirací, bude fajn se o ně podělit, hlavně v zaměstnání vám to může pomoci
dostat se kupředu+může vám to donést i nějakou korunu navíc. V polovině března se pak připravte i na drobnější potíže,
které na sebe nedají dlouho čekat. Dejte si pozor, aby vás to doslova nerozhodilo z vašich kolejí i nálad na delší čas.
Ale už v dubnu se vše upraví, takže budete znovu ve své kůži, a taky květen si prožijete v duchu láskyplných vztahů, ale ani vám se letos nevyhne
práce na sobě a transformace duše, budete nuceni okolnostmi se zabývyt sami sebou a čištěním své duše, či její pamětí.Jen tak se vyhnete dokola stejným potížím, jež vás budou sužovat.Koncem dubna a začátkem května klidně propadněte cestování, či dovolené.Víkend ve dvou vám jen prospěje.Hvězdy vám tvrdí, že je čas na založení rodiny nebo splození svého potomka.Očekávejte běžné léto, dovolená bude fajnová, ale až v druhé polovině léta, tak toho využijte. Náladovost a emoční vypětí, i toto vás čeká na podzim, uleví se vám až v listopadu, prosinec bude pak v běžném režimu.
Mína
21. 2. – 20. 3.
-velmi dobrý start do nového roku, množství energií, dobré nálady, dobrých nápadů a elán potřebný k tomu, vše se v první 1/4 roku u vás projeví naplno.
V práci nebo i podnikání se vám též bude dařit a dokončíte dlouho netknutý projekt. A co se týká vztahů, budete kolem sebe šířit láskyplné a sexem nabité fluidum, protějšek to jistě ocení, tak buďte i vy pozorní k němu/k ní. V březnu vám budou hvězdy přát úspěch v práci i ve finančních záležitostí.No a ti, co zvažují změnu práce, pak je tento čas vhodným -udělejte to. Konec dubna a celý květen byste měli spíše strávit se svou rodinou a potomkům, určitě to oceníte i vy i oni. Relax si dopřejte o prázdninách, ale i v tento čas budete nuceni řešit nějaký rodinný problém.Tento rok vám taky ukáže, že né každý to s vámi bude myslet jen dobře-vytřiďte si lidi kolem sebe+ujasněte si to, koho zde ponecháte a koho ne. No a tímto se i vám umožní očistit si nejen své okolí, ale začněte si pracovat sami na svých blokacích, své duši, jejích starých traumatech, taková pravidelná kratší karmická očista bude i pro vás to pravé, protože transformační vlna planety se nevyhne ani vám!
Méš
21. 3. – 20. 4.
- poznávání svých možností, ale i sebe sama, jelikož to je to, co je v tento rok směrodatné. Taky vám se letos nevyhne práce sama na sobě, zpracovávání si vlastních bloků+závazků karmického typu.
-sebevzdělávání, bude proto nutností. Platí to také pro lidi staršího a středního věku, nakonec sebevzdělávání je možné v tomto čase pro každého ze zrozenců v tomto znamení.
- je čas, kdy bude nutno naučit se také u určitých věcí vytrvat, pokud je tedy budete chtít. Letos se bude fajn věnovat hlavně tomu, z čeho budete mít potěšení+co vás naplní radostí. Vše, co děláte jen s nutností, byste měli ze života odstranit, letošek je pro vás o radosti a o to jde, hlavně v první polovici roku.
- Letos musíte taky zapracovat na své duši, transformace se totiž nevyhne ani vašemu znamení, a postaví vám do cesty mnohé situace, které jste již v minulosti svých bytí řešili, leč s chybnou vlastní reakcí, karmické čištění bude letos i vám prospěšným, neboť vám umožní zbavit se těžkých bloků , či rodových niancí, ale najděte si k tomu zkušenou osobu, protože čistit vás bude mnohdy složitým oříškem i pro znalé, a slabé jedince to pak může semlet s vámi. Odložte svůj stres, zlost a věnujte se lásce k druhým i sami k sobě.
- Opatrnost bude na místě v oblasti zdraví, jelikož blokace minulosti bude právě patrná na vašem zdarví, pro oblast trávení, žaludku, žlučníku a jater. Letošek vám ukáže, že to, co říkáte je opravdu směrodatným, pozor na to ve vztazích, protože slova nevezmete zpět, pokud jsou už vyřčená, a důsledky toho pak plně ponesete si sami!!!
-Čekejte změny v oblastech rodiny, vztahů osobních, ale i v prácovních, či práci. Proto se nebojte, vše bude ve váš prospěch.
Vršabha
21. 4. – 21. 5.
-očekávejte letos dobrý rok pro sebe, vše se zdaří, pokud si pročistíte svoje závazky a karmické blokace, které vs brzdí v plné hojnosti. Letos je také čas na splnění vašich plánů, na kterých už delší dobu si pracujete. Splnění vašich snů, je na spadnutí, jen odstranit si stresy, obavy a nedostetek sebedůvěry.
- první půle roku bude i pro vás úspěšnější, než tomu bude na podzim a v zimě. konkrétně v listopadu a v prosinci. Bude jen dobře uspět ve všem, co nyní chcete. Ve vztazích buďte raději opatrní, mohli byste přijít o něco, na čem vám záleží.Pokud se sami zbavíte svých zlozvyků nebo blokací, jež vás brzdí, pak můžete ze začátku roku uspět i tam, kde to nečekáte, třeba ve zdraví bude záležet na tom, co si vaše duše už zpracuje a co nikoliv, ty bloky pak totiž pro vás zůstanou a budou vás nadále blokovat v hojnosti zdraví. Díky karmickému čištění si tak můžete hodně pomoci a může se vám podařit vyřešení dlouhodobého zdravotního problému, což vám znovu obnoví sebedůvěru nejen v běh života.
- na podzim a v zimě buďte opatrní i na pracovním place, protože zde hrozí nesouladnost a mnoho zbytečných nedorozumění, snažte se tomu vyvarovat, a všechno řešte v klidu a s rozvahou.
Mithuna
22. 5. – 21. 6.
-tento rok vám nachystá nové životní situace, které vás prověří v každém směru života, buďte na to připraveni.
Tolerance, vztahová roviny, přizpůsobení se, toto vše budte nuceni se letos také učit. Očekávejte nové možnosti, ale i nové lidi ve vašem životě, vše se děje pro vaše dobro, což i sami pak poznáte. Je dost pravděpodobné, že potkáte i osobu, jež vám pomůže nejen najít novou práci, ale také se poprat s transformačními situacemi, jelikož i vás planetární vzestupné energie prověří, zda zvládnete už vzestup své duše do vyšších frekvencí nebo se budete nuceni dál a hlouběji čistit v pamětech své duše a tak se zbavovat blokací a závazků karmicky podmíněných. Letos se bude dařit také zvýšit svoje příjmy, což určitě oceníte i o prázdninách, kdy budete pomýšlet na odpočinek s rodinou. Letos si dořešte vše dlouho odkládané, budete k tomu tlačeni karmickým zatížením, a situacemi, které k vám budou přicházet. Takto pokud budete chtít vše si pořešíte, ať už u karmické očisty nebo i osobními prožitky v denních situacích, tím vším se vaše duše čistí, a o to právě jde-o vzestup duše do vyšších energetických vibrací, naopak pokud na tom nebudete si pracovat, pak své situace složité si budete nuceni odžívat v denním životě.
Karkata
22. 6. – 22. 7.
-dobrý start pro vaše znamení,
pro lidi v této době zrozené nesou planety mnoho nového a mnoho změn, jež vás posunou
velkým skokem dopředu, vyřešíte si určité záležitosti vloni započaté, proto důvěřujte si více v první polovině.
Karty se pro vás letos obrací ve váš prospěch a to, co jste loni začali s úspěchem budete dokončovat+zbavíte se mnohých těžkých starostí.
Vylepšení pocítíte už v únoru, a pak celý první čtvrtrok si už užijete v klidu a pohodě, ale i k vám se dostaví nové změny, a vy sami se budete muset rozhodnout, jak dál ve svém životě.Na počátku období léta budete mít možnost potkat novou známost, či dokonce lásku.Vše se obrací k dobrému, tak to bude také ve vaší práci, buď nové možnosti nebo i povýšení, či finanční zisk, vše pracuje pro vás.Vlivem dalších změn si budete moci dovolit i dovolenou,což vám jen prospěje.K podzimu se připravte na veliké změny, jež vám budou mnohdy nečekanými, ale ku prospěchu.Budete-li připraveni, pak tento nápor hravě zvládnete a na konci roku můžete počítat i s nečekaným ziskem v podobě peněz.
Sinha
23. 7. – 22. 8.
-čeká vás trochu složité období,
mnoho změn a mnoho zkoušek života,veškerou energii planet tedy doporučuji využít vždy s rozumem a ve svůj prospěch.
Letošek i vám nese možnosti a nečekané, začnete si taky plnit některé svoje sny, jděte si za nimi, na proti všem škarohlídům, chce to důslednost, koncentraci na cíl , a pak vyplatí se to. Stejně jako všem znamením tento rok nese i nutnost transformace a práce sami na sobě, vědomou očistou své karmy nebo nutným bolavým odžíváním si toho, co nechcete pochopit, či poznat, volba je tedy jen na vás, co si necháte karmickou očistou odstranit, a co si prožijete na vlastní kůži. Letošek vám popřeje úspěchu taky ve studiu, ať už kurzu nebo školy, budete mít na to nejen trpělivost, ale i hlavu a koncentraci.Najdete-li si taky čas sami na sebe, určitě nebudete litovat, vhodné jsou meditace, relaxace v přírodě, poznávání sebe sama+studium psychologie, či filosofie.Vše vám rozšíří obzory o sobě i o jiných kolem vás.Letos buďte více empatičtí, lidem, co vás budou potřebovat nabídněte pomoc i sami, a nečekejte až si o ni řeknou, vše se vám mnohonásobně vrátí. Tento rok budete mít klidný podzim i zimu, takže řešte vše s klidem a užívejte si všeho.
Kanjá
23. 8. – 22. 9.
-máte naprosto super start do nového období roku 2022,
jste plní elánu, energie a dobré nálady, což bude předzvěst dobrého roku i pro vaše znamení, ale ani vám se nevyhnou silné prozudy transformační energie , jež začne proudit ve velkém naší planetou i galaxií, proto i vy sami budete nuceni v denních situacích si odžít některé nepříjemnosti a složité situace, ledaže byste si vědomou cestou začali čistit paměti své duše za pomocí zkušeného terapeuta, či léčitele. Vše se letos bude k tomuto tématu vztahovat, tak i vztahy kolem vás, práce, ale i třeba úspěšnost nebo naopak neúspěšného, vše bude záležet na tom, jaké blokace kolem sebe+také uvnitř sebe máte.Vzhledem k tomu budete muset si dořešit nějaké věci z předešlých období, ale nečekejte, že to bude snadné, jako start roku, ba právě naopak, bude nutné vydat ze sebe vše, aby došlo k posunu.Vše se vám daří, jen ve vztazích tomu nemusí vždy tak být, je nutné něco u sebe změnit, zvažujte jakým směrem+jak. Okolí to pak buď ocení nebo zaujme vůči vám neshodné stanovisko, to abyste si vše společně ujasnili.
V práci přijdou i nové možnosti a nové nápady, tak potom i bude hodnocení a výplata pro vás, snaha bude oceněná. Podzim bude i pro vás trochu stížený, ale vše zvládnete dobře, je dokonce možné, že si něco splníte v tento čas. Zima pak bude ve znamení normálu, buďte za to vděční, každý to tak mít nebude, v tento silný energeticky výkyvný rok.
Tulá
23. 9. – 23. 10.
-čeká vás trochu nestandartní rok, budete se víc učit, než byste chtěli,
budete si ujasňovat i to, co chcete, co ke komu cítíte, naučit se říkat pravdu lidem.
Naučit se stát na té "své straně"+podporovat sami sebe.Tento rok vám dá šanci změnit vše, co
je zapotřebí, nové možnosti, ujasnění si vztahů lásky, nových partnerství v práci i osobním životě.
Změny budou mnohdy chtěné, jindy nutné, budete-li vědět, co chcete půjde to snadněji. I vy sami budete nuceni
transformačními energiemi planety na sobě více zapracovat, karmicky se očistit od bloků, strachů a nejistot, pracovat
na své duši i na svém sebevědomí. Letos budete hýřit nejen šarmem, ale i množstvím energií, tak je ve svůj prospěch taky využívejte.
Pro ty, kdo mají něco nedořešeno, mají možnost to letos dořešit, úspěšným bude pro vás hlavně podzim a začítek roku.
V práci se více snažte dosahovat dobrých výsledků, či změnit si práci tak, aby se finance k vám lépe dostávaly, je možnost si letos přilepšit.
Vrischika
24. 10. – 22. 11.
čeká vás běh za dokončováním toho, co jste loni začali, mnohým to sice ztíží začátek roku,
ale další budou mít pak po starostech.Letos si dávejte jen cíle, co jich je možno dosáhnout,
přepínání nebude letos pro vás, protože ani vám se totiž nevyhne transformace energií, jež k nám dorazí
v tomto roce a bude jimi ovlivněná celá planeta, tak i vás to bude více nutit pracovat sami na sobě, karmicky se čistit od negací, bloků a třeba i těžké karmické zátěže, jež vás brzdí už mnoho let. Naučte se letos dělit čas na práci, rodinu i sami pro svůj oddech, vaše tělo bude vám vděčné.
Dokončujte to, co začnete, bude se i vám dařit v nových nápadech a nové možnosti využijte. Tento změnový, až divoký rok vám přinese možnost
splnění si plánů, tak to udělejte, vyplatí se to i vám.Koncem podzimu a začátkem zimy se i vám už bude dařit, dát pozor si budete muset jen v rodině nebo v milostném vztahu, tak tam to bude trochu nejisté, budete-li opatrnými vše zase zdaří.Koncem roku pozor na hádky, rozchody, velké neshody, držte se raději zpět a volte svá slova-nejdou totiž vzít zpět, když je už řeknete.Tento rok bude plný zvratů a změn, jde jen o to, jak se k tomu vy sami budete stavět.
Dhanus
23. 11. – 21. 12.
-očekávejte novou energii, co vám dodá elán a chuť do života,
je čas změn a proměny, i vy to pocítíte na vlastním životě. Letošek vás bude zkoušet z trpělivosti, uvážlivosti a
přesného načasování vašich reakcí, proto vždy zvažujte, co kde říkáte, děláte a jak reagujete, je to energie, která se vám jednoho dne taky vrátí.
Rok změn a nečekaných situací bude i vám dávat trochu zabrat, budete-li na to připravení, pak se vám vždy zdaří vše zvládnout.
Rok vysokofrekvenčních energií i vás donutí plnit dané zkoušky a karmické závazky, budete nuceni reagovat na situace, kterým jste se letos chtěli vyhnout, no nepůjde to. I vy totiž patříte Universu+transformační síly i vám ukáží, že není dobře se něčemu vyhýbat, ale budete nuceni se vždy postavit věci čelem!!! I vám tak bude jen ku prospěchu očista pamětí vaší duše a vyčištění karmických blokací, které vás brzdí už mnohá léta možná celý váš život, Více se věnujte svému zdraví, svým pracovním i osobním vztahům, mějte na paměti, že nikdo není neomylným, tak i vy, proto trpělivost, pokora, a láska by měly být vaším motivem pro tento rok. Změny ve vašem životě budou trvalé, už na jaře si vylepšíte finance, ujasníte si, co chcete do života a co ne.Opatrnými buďte v lásce, vztahu osobním a také ve zdraví, vše má totiž karmickou podstatu, když to nejde jak byste chtěli, bude nutné si vše pročistit+duši uvolnit od bloků, jež vás drží i letos od hojnosti dál. Každý blok na zdraví, znamená, že máte v blokacích nejen danou oblast těla, ale i duši ve směru zdraví ve svém životě a to znamená, že vaše karmická zátěž je silnější a velimi těžká, když vám to nedovolí mít zdravé tělo-budete muset na sobě pracovat, zpracujte si své bloky, odstraňte si stará traumata, strachy a nejistoty, pak se i vám uleví.Je totiž velmi pravděpodobné, že zdraví nebo láska silně poznamená váš život v tomto roce a nemusí to být jen v tom dobrém směru! Važte každý svůj krok, dávejte si dobrý pozor na to, co děláte i říkáte. Kolem poloviny roku si dejte oddych+dovolenou, podzim bude pak ve znamení práce, nápadů, ale pozor i na to komu se kde zavážete, či co komu kde podepisujete!!! Máte letos možnost problémů se smlouvami, závazky nesplnění svých závazků, dejte si vše vždy do pořádku, vyplatí se to i vám./ Mak
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one