Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
EGYPTSKÝ horoskop 2022 - jakého Boha máte ve znamení?
egypt_1366.jpg
EGYPTSKÝ HOROSKOP 2022 znamení BOHŮ


AMON-RA 30.1.-1.3.
-MÁ VELKOU INTUICI, VIDÍ DALEKO DO BUDOUCNOSTI, ovládá vzduch, tím i plíce, průdušky a dýchání.Dává život, a nese do života velké štěstí, jste-li jeho zrozenci.Umožňuje osobní růst, změnu v životě, či stylu života, dává poznání ducha i těla, a k tomu bude mít zrozenec mnoho příležitostí letos, je ovšem jen na jednotlivci, jak jich využije ve svůj prospěch.

-Bůh Amon-Ra je vládcem veškerých věšteckých schopností i intuice. Vládne vzduchu a dechu. Podle starých Egypťanů jsou lidé zrození v tomto znamení šťastní, jelikož štěstí jim bylo do vínku dáno. V životě jsou však nuceni neustále růst a tedy se i potýkat se spoustou změn. Egyptský horoskop na rok 2022 předpovídá, že v tomto roce mohou lidé narození v tomto znamení očekávat konečně stabilizaci financí. Do života přijdou nové přátelé a získáte i zajímavé kontakty, které se vám budou hodit ve finanční oblasti. Čeká vás nějaká radost v rodině. Může to být například svatba nebo narození dítěte. Také byste se měli věnovat sebevzdělávání, seberozvoji i svému duševnímu zdraví.


MUT 2.3.-3.4.
-je manželkou boha Amon-Ra, nese svým zrozencům inteligenci, intuitivní myšlení, tvořivost, ale i duchovní vhled do všech situací, bude tedy jen dobře svoji intuici poslouchat, abyste se nedostali do zbytečných potíží. Mut propůjčuje lidem bojovného ducha, jež se hned tak nevzdá, V egyptské mytologii jde o jednu z nejstarších bohyň. Mut o svoje zrozence důsledně pečuje, nikdy je nenechá padnou na kolena.
Do vínku jim dala, stejně jako její manžel, silnou intuici. Ale také vysokou inteligenci. Zrozenci tohoto znamení jsou rození vůdci. Dovedou kohokoliv vést správným směrem a nikdy se nevzdávají. Egyptský horoskop na rok 2022 věští, že své zkušenosti, dovednosti, schopnosti i mentální sílu budete v tomto roce muset vložit do každého svého vážnějšího kroku a rozhodnutí, které budete dělat. Hrozí vám také nějaké vážnější zdravotní obtíže. Prevenci neodkládejte, jděte k lékaři včas.


ISIS 4.4.-6.5.
-Isis je ženou Osirise, darovala mu syna Hora, proto je také obnovou života, přináší možnost nového člena do rodiny, takže pozor na nečekané těhotenství v rodině, či na nové partnery členů rodiny, či také na nového čtyřnohého kamaráda-toto vše přináší bohyně Isis-rozšířením rodiny v každém směru. Zrozenci tohoto znamení jsou velmi šikovnými lidmi
-předpovídá, že vás čeká období plné výzev. Očekává se však od vás, že na každém svém kroku předvedete své schopnosti i vytrvalost. Problémy lze však očekávat na poli rodinném. Za každou cenu se snažte vyhnout ostrým hádkám s rodinnými příslušníky. Jestliže se objeví nějaké problémy i v oblasti milostných vztahů, pak se snažte za každou cenu situaci co nejlépe urovnat, jinak by mohla mít negativní dopady.HORUS 7.5.-8.6.
-je synem Isis a Osirise, je silným bohem vše střežícím jasným pohledem, vidí daleko, má silnou intuici, přináší lidem v tomto znamení dobrý vhled do situací, kreativitu v řešení potíží, jasný plán pro další období a možnosti, jež je mohou vynést až ke hvězdám, ale pozor, aby vám někdo nepřistřihl vaše křídla, pak by vám zbyla jen odvaha, nevzdávání se ve své situaci a schopnost najít cestu ze své situace. -Ne nadarmo je tento bůh všude vyznačován s ptačí hlavou. Prostě si lítá, kde chce. Tedy hlavně myšlenkami. Avšak svým zrozencům bude bůh Horus v tomto roce přát. V oblasti vzdělávání, kariéry a podnikání mohou očekávat velmi úspěšný rok a prosperitu. Na druhou stranu, však své práci budete muset obětovat o něco více času, než jste byli dosud zvyklí. Což se nemusí líbit vaší rodině. Čekají vás nová zajímavá setkání i nové kontakty. Jste-li ještě studující, všechno bude vycházet podle vašich plánů.


GEB 9.6.-12.7.
-bůh lásky, plodnosti, zemědělství a užitku, nese svým zrozencům nové možnosti, změnu činnosti, užitek tam, kde to, co zaseli se jim bude také vracet s hojností, je jen na vás co jste kde zaseli, a co se vám tedy v té vaší "hojnosti" bude i navracet.
-Jeho zrozenci by měli posilovat své sebevědomí a pracovat na sobě, jinak jakékoliv podřizování se druhým mohou odnést nalomeným zdravím. Egyptský horoskop na rok 2022 vám do života přinese fantastické kariérní příležitosti. Budete mít více než jeden zdroj příjmů, aniž by vám to bralo příliš mnoho času a vašeho osobního života. Rodina vás ve všem bude podporovat, rozhodně do toho jděte. V tomto roce byste se měli také více zaměřit na oblast duševna. Vyzkoušejte třeba meditace. Hodně vám to pomůže ve zklidnění i v dalších krocích vašeho života.


SACHMET 13.7.-14.8.
-bohyně soudů, poslušnosti, srovnání neshod, a vládkyně poddaných otroků, takto vnímají svět zrozenci v tomto období, nicméně né vždy jsou správně pochopeni okolím, je třeba si letos dávat trochu pozor na to, co a jak chcete "srovnávat" nebo dávat "do latě", jak se říká.
-Všechno se snaží co nejlépe urovnat, chce, aby kolem ní byl klid a mír. A také, aby všechno bylo přesně podle ní, jak ona si přeje. Potřebuje mít své oddané poddané. A ti ji musí poslouchat. Nesnese podřízenost. Je poměrně těžké zjistit, co si myslí. Sechmet je tajemná. Jen tak k ní neproniknete. Své soukromí si přísně střeží. Egyptský horoskop na rok 2022 předpokládá napětí mezi rodinnými příslušníky. K hádkám a neshodám může docházet zejména v první půli roku. Avšak respekt a snad i lepší pracovní zařazení získáte v zaměstnání. Velice dobře se pak budou mít drobní podnikatelé, čeká je ziskový rok.


THOVT 15.8.-16.9.
-je bohem moudrosti, všeho vědění, stvoření všeho v kosmu společně s Amon-ra, kterému byl vždy k ruce při tvoření všeho ve vesmíru. Tak i toto propůjčuje toto znamení svým zrozencům, intuici, moudrost, znalosti, dobrý um a nápady, jichž bude jen dobře využívat v tomto roce a uvádět je co v nejhojnějším počtu do reality. Tvořivost, nezměrnost nápaditosti a léčitelství, lékařství, a také zdraví. Vše je dobré spojit pro tento rok, proto i vám bude propůjčena síla, energie i nápaditost, abyste dosáhli svého a mohli si užívat mnohé radosti, štěstí a obnovili své úspěchy, máte na to znovu zase zářit, jen si věřte a jděte pak za svými nápady. Thovt ctí zákony vesmíru, je spravedlivým, praktický, jen nikomu nevěří, toto je nutno změnit i u každého zrozence v tomto znamení, naučte se důvěřovat sobě i jiným , dejte šanci druhým, aby vám dokázali svoji šikovnost, lásku a um.
-na životní cestě zrozenců boha Thovt se mohou v tomto roce objevit jisté překážky. Ovšem sebevědomí, spolehlivost a tvrdá práce mohou být klíčovými ingrediencemi, díky kterým těžké chvíle lépe překonáte. Jistou formu podpory získáte od blízkých rodinných příslušníků. Mohou to být rodiče, ale i děti. Egyptský horoskop na rok 2022 rovněž radí, že je v tomto rocé vhodné investovat do nemovitostí.


SETH 17.9.-20.10.
-zrozenci tohto boha budou jako on, letos budou toužit po moci, po boji, budou mít potíže s tolerancí, pochopením a bude se jim mnohem hůře hledat správné jednání ve složitosti jejich životních situací.
-Jsou impulzivní, často podráždění a výbušní. Všechno chtějí dělat po svém a mají pocit, že tak je to nejlépe. Nutno však uvést i to, že jsou čestní a nesnáší jakékoliv podvody. Egyptský horoskop na rok 2022 říká, že v tomto roce mohou zrozenci tohoto znamení počítat s finanční prosperitou i kariérním růstem. Čelit však nejspíš budou mnoha výzvám v různých oblastech svého života. Neplýtvejte zbytečně energií na zbytečnosti a snažte se vždy a za každých okolností zůstat pozitivní. Tento rok je také vhodný čas na nákup nemovitostí, pokud o tom uvažujete. Starosti vám může způsobit horší zdravotní stav některého z mladších členů rodiny, nejspíš dětí. Mimochodem, v rodině vás čeká nějaká velká událost.


OSIRIS 21.10.-25.11.
-bůh vládce, odoaný, milující manžel bohyně Isis, pečuje o vše ve své blízkosti a stejné propůjčuje svým zrozencům v tomto znamení. Je bystrý, moudrý, umí se vždy správně rozhodnout, jen nemá rád ty, co lžou, proto se i zrozenci tohoto znamení musí učit tomu všemu, aby dostáli jeho moudrosti a laskavosti ve svých životech. Je nutno se učit odpouštět, toto bude letošní velká výzva pro zrozence tohoto znamení, jelikož vás život pošle do mnohých situací, kde si toto budete muset vyzkoušet a naučit se svým blízkým odpouštět a znovu jim důvěřovat, či znovu jim podat pomocnou ruku. Empatie bude vaší silnou stránkou i tento rok, proto jí využívejte i tehdy, když vás někdo zklame, je na místě si položit otázku, proč se to vlastně stalo?
-Lidem, kteří jsou v blízkosti zrozenců tohoto znamení, je opravdu dobře. Jakoby je blízkost zrozenců boha Osirise přenesla do jiného, lepšího světa. Egyptský horoskop na rok 2022 říká, že pokud jde o kariéru, finance, milostný a rodinný život, pak se můžete těšit na naprosto skvělý a úžasná rok. Letos vás bude obklopovat výhradně pozitivní energie. Jediné, na co byste si měli dávat v tomto roce pozor, je váš zdravotní stav. Pečujte nejen o druhé, ale i o sebe.


ANUBIS 26.11.-28.12.
-bůh podsvětí, spravedlivý, neúprosný vykonavatel karmy, hlídá spravedlnost, zásluhy i úspěch nebo poučení jiných, ale i sám sebe, toto vše propůjčuje také všem zrozeným v jeho znamení. Lidé v této době narození mají možnost se naučit novým dovednostem, pochopit zákony karmy, naučit se empatii a při tom všem se ještě i vzdělávat, letošní rok vám propůjčí obrovské možnosti, sílu a energii dosáhnout mnohých úspěchů, a bude jen na vás zda je rozeznáte, zda si je pustíte do svého života a využijete jich ve svůj prospěch.
-stojí pevně na nohou. Za každých okolností ví, co chce. Vždy si všechno a o všem rozhoduje sám. Zrozenci boha Anubise potřebují v životě volné ruce, svobodu a pestrost. Nenávidí šeď, stereotypy a jednotvárnost. Egyptský horoskop na rok 2022 upozorňuje, že letos budete muset věnovat pozornost detailům a aktivitám. Tedy pokud si chcete udržet životní rovnováhu. Úplně ideální podmínky nebudou mít majitelé firem a drobní podnikatelé, ty čeká náročnější období. V tomto roce nejspíš pojedete na nějakou delší dovolenou. Nebude to sice příliš daleko, ale konečně budete mít možnost si pořádně odpočinout. Na cesty byste měli vyrazit mezi srpnem a říjnem.


HATHOR 29.12.-29.1.
-bohyně plodnosti, Hathor je velmi různorodá, složitá, nejasná osobnost, měla podobu dojné krávy,s rohy vztyčenými k nebi, proto i vám bude propůjčena plodnost ve smyslu, že cokoli začnete, to může být velmi úspěšným, jen bude třeba vše dělat poctivě, s jasnou myslí. Hathor byla velice složitá bytost, ale pokud byla spokojená, dokázala být okouzlující, nesla hojnost, radostné situace a pohodu, její možnosti sahaly až do nebe, proto i vy máte letos tyto možnosti.
-Bohyně Hathor je komplikovaná naprosto ve všech ohledech. Je to nejsložitější znamení. Je značně nerozhodná a neví, co chce. Pokud se dostane na životní křižovatku, neví, jakým směrem se vydat. Ovšem ctí ji, že patří mezi klidná znamení, vždy umí podat pomocnou ruku a je to velká pohodářka. Lidé zrozeni pod bohyní Hathor jsou skvělí přátelé. Egyptský horoskop na rok 2022 předpovídá, že lidé narození v tomto znamení půjdou v tomto roce po náročné cestě. Budou muset čelit mnoha problémům v různých oblastech života. O úspěch budou muset bojovat. Pozor si dávejte především na finance a střezte se velkého utrácení. Štěstí však přinese milostný život, zde půjde všechno podle vašich představ.
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one