Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
mayský zodiak.jpg
HOROSKOP STARÝCH MAYŮ na rok 2021


Mayové patřili ke staré a velmi vyspělé civilizaci, jejich astrologické znalosti předběhly svoji dobu, a co nám předpovídají pro jednotlivá znamení? Najděte si to své a pročtěte si, jaký budete mít právě vy ten svůj rok.
CHE´N 2.1.-21.1.
-NIC VÁS LETOS NEZASKOČÍ, SNADNO SI PORADÍTE S KAŽDOU SITUACÍ, jež vás potká v tomto roce, jste optimisté, s lehkým náhledem na život, a nepříjemné situace zvládnete v klidu a s elegancí vám vlastní, jste většinou na správném místě a ve správný čas, tak si to letos sami nepokazte, vesmírné síly stojí plně při vás. A protože jste si plně vědomi karmických cyklů, jež se čas od času navrací, je vám taky jasné i to, že je nutno se z každé složité situace poučit. Ovšem vaše toužící srdce po svobodě a volnosti, ještě plně nemusí ani letos být vyslyšena, proto se raději obrňte svoji trpělivostí, klidem a vytvářejte si z toho, co máte stabilní domov, práci, vztahy, nakonec jste to vy, kdo ví, že vše se vám jednou tak, či onak vrátí. Naopak budete-li pozorní ve vztazích, předejdete mnohým starostem a složitým situacím, nakonec platí ono známé"jak se do lesa volá, tak se z něj také ozývá".Stejně bude dobré se ovšem i zaměřit na své zdraví, věnujte se otužování, podporujte stravou svoji imunitu a dostatečně pijte bylinné čaje, vaše ledviny, střeva a trávení to velmi uvítají, ale nezapomínejte také při tom si doplnit minerály a vitamíny do těla, třeba zeleninovými a ovocnými šťávami nebo si udělejte ozdravné smoothee místo večeře, to vám pročistí tělo a umožní lepší pohyb střev a vstřebávání živin do organismu. Lásku rozdávejte s humorným nádechem, nakonec dobré vztahy na všech úrovních se dají udržet i na humorné vlně.

YAX 22.1.-10.2.
-jste kreativní, milujete vše záhadné, dobrodružné, originální, ale i tak máte rádi svůj klid a pohodu, letos vás to nabádá, abyste se naučili mluvit o svých potřebách, či nápadech a šli si také za svým plánem, či vizemi, máte na to dostatek síly i energie, kterou vám propůjčily planety pro tento rok. Vaše kreativita a nápady budou stát letos za to, proto nemluvte o svých nápadech, jelikož by vám je mohl někdo lehce odcizit a použít i bez vašeho vědomí, už proto, že ví, že se o to moc přít nebudete a většinou se držíte stranou. Ve vztazích vám planety radí mluvit trochu více, řeknete-li lidem, co cítíte budou vědět na čem jsou a vy také. Svoji roli oběti pro tento rok ponechte juiným! Více si věřte a jděte za svými cíli! Čeká vás změna v práci nebo nový plán, proto si utřiďte to, komu můžete věřit a komu ne, ne každý to myslí totiž s vámi dobře. Ve zdraví si pohlídejte ledviny, jejich energie vám totiž slábne a objeví se tak bolesti v krku, potíže s vitalitou a třeba i močovými cestami, posílit je můžete i jídlem z fazolových lusků, bylinnými čaji - kopřivový, jitrocelový a z listů pampelišky, pijete je s medem a teplé vždy po 1/2 litru na den ode všech. Tím si uděláte kůru pro ledvinový meridián, ledviny, a neuškodí vám více si věřit a posílit si sebedůvěru a sebehodnotu-toto jsou duchovní příčiny oslabení ledvin.

ZAC 11.2.-2.3.
-JSTE ROZENÝM VŮDCEM, ALE KE SVÝM CÍLŮM JDETE PŘÍLIŠ PRUDCE A ZA KAŽDOU CENU, COŽ SE VÁM V TOMTO ROCE NEMUSÍ VYPLATIT, čeká vás postup v zaměstnání nebo v nové profesi, kde přímo budete zářit. Na vedoucí pozici všem ukážete, co ve vás vlastně je. V komunikaci se střezte prudkosti a osočování, vše by se vám rychle vrátilo i s úroky nebo v podobách, situace, s níž jste ani ve snu nepočítali! Pro osobní vztah vás planetární seskupení varuje, udržet si svobodného ducha, či svoji nezávislost, zbavit se už iluzí a podívat se bez omezení na svou polovinu, možná zjistíte i to, co jste nečekali, tak můžete být velmi mile nebo naopak nemile překvapeni, to bude záviset na tom, jak na tom je vaše vzájemná důvěra a celá povaha vztahu, bude jen fajn si vše ujasnit a z duše si promluvit o tom, co každému vyhovuje a co ne. S avantýrami se držte raději zpět, pro zadané toto není vhodný rok pro flirt nebo "úlety", vše by záhy vyšlo najevo! Vaše zdraví si letos pohlídejte raději sami, pijte preventivně bylinkové čaje, doplňte si minerály a vitamíny a taky obohaťte svoji stravu zeleninovými šťávami, či saláty z červené řepy, mrkve, celeru a medu, váš organismus to velmi potřebuje.

KEH 3.3.-22.3
-letošení rok vám přeje, máte dostatek energií, dost sil a také práci, co vás baví, nic tedy neměnit, to platí pro ty z vás, kdo práci mají, no a ti, kdo ji hledají určitě letos najdou svůj směr, kam se orientovat a co tam rozvíjet, vaše kreativita bude na bodu nejvyšším za posledních 12 let, tak toho prostě jen využijte, chcete-li něco změnit v práci, nic vám v tom určitě nebude letos bránit, je totiž třeba se znovu a znovu vzdělávat a rozvíjet, a tomu dejte letos zelenou. Ve vztazích se vám bude i letos dařit, máte lásku, klid a pohodu na dosah, tak jen to dotáhnout do konce, nevěra letos nebude pro vás to pravé, protože konstelace planet přejí čestným jednáním a tvrdě budou trestat lži, proto se raději vyhněte takovým úskočným jednáním, to platí, jak pro vztahy rodinné, osobní, intimní, ale i pro vztahy pracovní. Ve zdraví si dejte pozor na játra, proto si je čistěte bylinkovými čaji nebo jen červenou řepou, šťávami z ní v kombinacích s mrkví, banány, jablkem, podpoří to pak celý systém trávení.

MAK 23.3.-24.4.
-TVRDOHLAVOST A NEZÁVISLÉ JEDNÁNÍ I ZPŮSOB ŽIVOTA, TO JSTE CELÍ VY, LETOŠEK VÁM NESE DO VÍNKU MNOHO ENERGIÍ snažte se jich využít ve prospěch své rodiny, zestabilizujte své emoce, vztahy osobní a udělejte si jasno v tom, že egem zeď prostě neprorazíte! Letošek vás donutí se naučit, říci si o pomoc, věřit jiným a dostanete se i do situace, kdy pokora bude vaší jedinou devizí, proto si važte vztahů, kde to máte ještě dost dobrý, protože letos budete nuceni se vzdát své neomylnosti, určité situace vám ukáží, že i jiní mohou mít pravdu a vy ji budete nuceni respektovat a uznat.Máte mnohé restíky pro komunikaci, protože váš hněv pramení z nevědomosti toho, že na vině je vaše pošramocená sebedůvěra v minulosti, proto se snažte držet na uzdě svoji žárlivost a hněv, to nic neřeší, jen zbytečně si zavřete dveře tam, kde to nebude pro vás moc dobré, držte se raději zpět a zkuste víc důvěřovat lidem kolem sebe, nejde přeci vše mít pod kontrolou, protože to hrubě ruší zákony svobodné volby jednotlivce. Raději zapracujte na sobě, najděte si osobního kouče a ten vám jistě pomůže dát znovu do kupy vaši nejistotu a naučí vás, jak věci řešit v poklidu, tím si mnozí mohou udržet své vztahy osobní.

K´ANK´IN 12.4.-1.5.
velkorysost, inteligence, empatie a humanitární sklon, TAK TOTO VŠE JSTE VY, RÁDI POMÁHÁTE A NENÍ TO PRO VÁS ŽÁDNÝ PROBLÉM, milujete záhady, tajemno, rádi pracujete na rozluštění slov, různých tajemství, proto je pro vás dobrým směrem komunikace, ale i tady je stále se co učit, třeba taktu, jak říkat svůj nesouhlas, zanecháte-li své přísnosti a změníte-li slova nebo tón hlasu vyřešíte vše snadněji, než jste si mysleli, to platí pro doma i v práci. V zaměstnání se budete nuceni více snažit, totiž nic nebude pro vás lehké, čas vám nese složitější úkoly, ale máte na ně dost sil, nebojte se a opřete se do toho. Své zdraví si ovšem chraňte, stres vám totiž velmi škodí, oslabuje imunitu a zhoršuje chod metabolismu v těle, proto pečujte letos o sebe s láskou stejně, jako o jiné. Tento rok vás vyzývá, abyste na sobě začali pracovat, udělejte něco se svou sebedůvěrou, a vykročte za svoji komfortní zónu, změníte-li se uvnitř, změní se vše kolem vás, protože vše spolu úzce souvisí. Ve zdraví si pohlídejte játra, trávení, žlučník, ledviny a tlak srdce. Učte se správnému dýchání do všech částí plic, naučí vás to zvládat složité situace i meditovat a soustředit se tam, kam to potřebujete.

MUWAN 2.5.- 21.5.
-budete se nuceni změnit, VAŠE REAKCE NA OKOLÍ NEJSOU TAKOVÉ, JAK BY MĚLY BÝT, krotit sami sebe to bude váš úkol pro tento rok, jste mnohdy vznětliví, a dřímá ve vás zloba, hněv a zášť k jiným lidem, toto vám tento rok planetární konstelace nebudou víc tolerovat, je potřeba se změnit, zapracovat na sobě i na svých reakcích a pocitech, duše se zde musí vyvíjet v souladu se zákony kamrmy, prot i vám tento rok karmických prožitků bude vracet k poučení se to, co jste doposud dělali chybně, jelikož máte mnoho bloků závazků a dluhů z minulosti, které je nutno začít dorovnávat, proto tomu bude odpovídat také tento rok. Pokud na sobě začnete pracovat a karmicky se vědomým rozhodnutím čistit, pak se vaše duše pře nastaví a změní se i váš osobní, pracovní i společenský život, pokud na sobě nic nechcete měnit, pak vám tento rok postaví do cesty života mnoho situací, které vás budou bolavou cestou osobního prožitku učit, jak správně jednat v souladu se všemi zákony vesmíru. Není totiž zapotřebí všechno a všechny neustále kontrolovat, nechte jim jejich svobodu a sami si ji dejte také, uvidíte, jak vám okolí bude vděčné. Očekávejte tedy rok proměny, měnit se bude u vás mnohé, a v mnoha případech s tím ani nebudete souhlasit, ale vše se děje z důvodů růstu vaší duše, jejího vývoje, pro který zde jste, protože i vy jste uvnitř nádhernou duší, jen stačí se plně otevřít láskyplným energiím, důvěře a víře v běh života, nic totiž netrvá věčně, a každá situace je jen důsledkem vašich minulých činů. Ve zdraví si hlídejte pocity, agresivního rázu, strachu, či podléhání stresům, toto vše vám snižuje vlastní energii, jež vám pak bude chybět v jiné situaci. Udělejte si jasno ve vztazích, i v tom, co opravdu chcete, na podzim budete mít možnost vylepšit si postavení, finance i vztahy klem sebe.

PAX 22.5.-10.6.
- SPOLEČENSKOST, INTUICE, rádi jste ve společnosti milých lidí, jste sami rádi obdivováni, a samota vám bere energii i kreativitu, letos vás život postaví do situací, kde se budete nuceni rozhodovat a řešit nějaké nesrovnalosti, či problémy, věřte si víc i na to vám vesmír dá sílu, vše dobře zvládnete, i když některé situace vám sedět doslova nebudou, protože jste rádi v zaběhlém klidném režimu, zvláště to platí doma. Ve zdraví si dejte dobrý pozor na emoční stresy, strachy a nejistotu, oslabily by vás natolik, že nemoc by mohla i u vás někde propuknout, raději se snažte vždy vše řešit hned nebo lépe už takovým situcím předcházejte. Letos máte mnoho věcí ve svém životě dát do roviny a harmonie, proto k tomu bude směrovat i váš život, ale nebojte se, vše se nakonec pořeší a vy budete v konečném důsledku také spokojeni. Snažte se nebrat si věci moc k srdci, emoční stres a nepokoj uvnitř duše by vás mohl na delší čas ochromit, a práce by vám stála. Bude mnohem lépe brát věci, tak jak jsou a od jiných nic nečekat, pak se vyhnete i případnému sklamání, které by vás letos mohlo také potkat, bette to tak, že každý nedává to, co vy chcete,k nakonec i toto je svobodná volba každého z nás. Svůj čas letos více věnujte sami sobě, začnete-li na sobě více pracovat, naučíte se měnit úhly pohledů na situace kolem vás, nicméně to, co prožíváte je odraz jen toho, co jste si sami zavinili svými rozhodnutími, protože partnera, práci, vztahy s okolím si volíte přeci sami. Zkuste se také více čistit od negací, bloků duše a uvidíte, že situace ve vašem životě se změní, jelikož karmické blokace a negace duše se i vám tímto sníží a duše bude znovu růst. Budete mít štístko v práci, možnost zisků i najít koncem léta a začátkem podzimu svoji lásku.

KAYAB 11.6.-30.6.
-RODINA, LÁSKA, KLID A POHODA, tak to jste celí vy, tak i letos vám bude trochu těsno doma, ale vyříkat si věci bude ten dobrý směr, možná se vše utřepe a budete znovu spokojenými, v práci se i vám bude dařit, je na čase jít cestou úspěchu, ten ovšem nebudete mít zdarma, pracujte kreativně, učte se a zdokonalujte nebo prostě vyměňte svoji práci za jinou mnohem lepší, i na to vám vesmír dá svou sílu i přízeň planet, ale opatrně s utrácením, je lépe něco si našetřit na pozdější podzimní čas, i vám se může vyskytnout problém a bude nutno jej řešit a nic není zdarma. Letošní rok vás posatví do situace, kdy konečně bude nutné řešit váš zdravotní problém, neváhejte a jděte k lékaři, opatrní budete muset být také na své trávicí orgány, je dobře tomu předcházet pijte tedy žaludeční a střevní čaje, a nebo si kupte sypaný čaj na trávení a denně si dejte alespoň 1/4 litru teplého medem slazeného čaje. Bude také dobře zvolnit v práci, a upravit si vztahy, abyste se vyhli stresům, obnova klidu bude letos i pro vás velmi důležitá, protože i vás čeká mnoho změn, vlivem pátého věku Slunce a změn vibrací planetárního systému, a jelikož jste citliví, vše vás bude nutit zpracovávat si karmické závazky z minulosti. Nebraňte se tomu, a spíš začněte se vědomou cestou karmicky očišťovat, negace se tím sníží a váš život dostane jiný, mnohem klidnější směr.

KUMK´U 1.7.-20.7.
-VYČISTIT SI SVOJE VZTAHY, LÁSKA, RODINA, BLÍZKOST, tak toto jste celí vy, letos se vám bude dařit v každém směru, ale pozor, partner by proto nemusel mít valné pochopení, ujasněte si to, s kým chcete trávit svůj čas, nejde mít vše, také si ujasněte koho chcete mít v práci a kolem sebe nadále a ty, s nimiž se necítíte fajn, prostě jen vyřaďte ze seznamu přátel, každý to s vámi nemusí myslet dobře, ale to vy také víte, protože ani vy nejte moc fér a toto vás letos vesmír bude učit, budete tak postaveni do mnoha situcí, jež přináší k vám změnu, zda bude pro vás dobrá nebo nikoliv, bude záviset na vašich karmických dluzích, závazcích a vztahových spletencích, jinak řečeno vše se vám totiž vrací právě tento rok, jak jste se v minulosti k jiným chovali, budet tak sklízet to, co jste si sami zaseli, ale i tak máte na to sílu a vše zvládnete, i když s možná jinými výsledky, než jste si prve mysleli. Letošní rok vám bude zprvu přát i ve financích, ale později budete nuceni mnoho investovat a tato skutečnost by vám mohla trochu pocuchat nervy, jelikož strach a stres vy sami nesnášíte, no a tak se vám to pak může odrazit i na vašem zdraví. O kondici se lépe starejte, dost jste to zanedbali a vaše trávicí návyky žádají jasnou změnu, pro stabilizaci se učte správnému dýchání nejlépe v přírodě, také pijte denně trávicí čaje a večr čaj na zklidnění po dlouhém pracovním zápřahu.

WAYEB 21.7.-25.7.
-ZMĚNY A DOBRODRUŽNÁ POVAHA, rádi jezdíte, či trávíte čas na různých místech, na první pohled možná působíte nestále, ale v nitru máte rádi to své, rodina, blízcí a přátele jsou vám vděčni za váš humor, či nápaditost, milujete cestování a dovolené, ovšem letos pozor na to, může se vám podařit nepříjemnost na cestě, ať už bude pracovní nebo soukromá, své situace řešte v klidu, stres by vás jen oslabil v úsudku a způsobili byste si větší chaos při řešení situace. Máte rádi lidi a také se rádi učíte novým věcem, proto změna práce nebude pro vás žádným problémem, dejte jen průchod svojí tvořivosti, nápadům a vizím, třeba letos pro ně najdete i sponzora. Tento rok je karmickým rokem pro každé znamení, proto i vás čeká mnoho setkání, situací k řešení toho, co jste si vlastně v minulosti sami zavinili, je dost pravděpodobné, že ser znovu objeví i někdo ze současné vaší nedávné minulosti, zda to bude fajn nebo tomu bude naopak bude záviset na tom, jak jste se k dotyčnému zachovali dříve, možná vše máte dát do harmonie. A pokud ne, pak máte ještě možnost si sami zvolit karmické čištění pamětí duše a negací a bloků,a tak vědomou cestou řešit blokace své minulosti, abyste nebyli nuceni prožívat některé situace ve svém životě nebo budoucnosti. Opatrnost, odpouštění a tolerance vám mohou pomoci, ale i tak si selektujte lidi kolem sebe nebo šetřete si důvěru u nových lidí, všichni nejsou jako vy.

POP 26.7.-14.8.
-HODNOCENÍ JINÝCH, INTELEKT, ALE I URČITÁ NEJISTOTA VE VÁS, vše se nyní ve vás mísí, jste sice s docela dobrým sebevědomím, ale i tak se v urité oblasti svého života bojíte prosadit, komunikace by měla letos u vás dostát změny, je nutno si ujasnit i takt, co je dobré říkat jiným a co ne, jinak sami spláčete a vaše kritika se vám vrátí, jako bumerank. Letošní rok vás donutí naučit se jinak myslet, budete nuceni se podívat jak sami na sebe v kritickém oku, tak bude nutno zapracovat na své sebedůvěře, abyste se konečně mohli také prosadit tam, kde to potřebujete a abyste byli také dobře oceněni, změna bude čekat i v práci nejen ve vztazích kolem vás, v soukromí si važte svých blízkých nejste totiž jednoduchými partnery, a snadno by se i vám mohlo stát, že se u vás karta obrátí, krotit se ve vyjadřování a volit slova. Naopak bude jen dobře se znovu začít partnerovi věnovat, vše s ním vždy rozumně probrat a tím upevnit váš svazek, pro nezadané nastane hned z jara i pak na podzim možnost potkat nového partnera, ovšem bude jen na vás, jak a čím jej zaujmete. Ve zdraví se věnujte svému tělu, ale buďte také obezřetnými, protože je možný také nečekaný úraz, či zranění. Budete-li nějakým způsobem přetíženi sníží se vám totiž pozornost, takže se moc letos nestresujte, a držte se zpět ve vypjatých situacích, protože i malá nepozornost může vás připravit o zdraví.

WO 15.8.-3.9.
-JSTE STÁLE POD NĚJAKÝM TLAKEM, NENÍ DOBŘE V TOMTO STAVU NADÁLE SETRVÁVAT, začněte se také více věnovat sami sobě, potřebujete odpočinek, jako sůl. Oslabili jste si svoji čchi - energii těla, prot doplnit ji musíte nejlépe v přírodě, kde se nadýcháte a uvolníte, no a pokud toto budete letos dělat trochu pravidelněji, je možné, že se vám brzy síla zase vrátí, také si podpořit energii ledvin stravou a očistnou kůrou pro tělo fyzické, ale nejlépe i pro duši, protože vše souvisí se vším, a příčiny vyčerpání jsou vždy v pamětech duše a ty je nutno pročistit, najděte si svého terapeuta a nechte se karmicky pročistit, uvidíte sami, jak vám to celé prospěje, a vše se i u vás dá brzy do normálu, protože to budete potřebovat, čekají vás karmické situace a setkání, jež vždy nebudou snadná, a na to budete potřebovat sílu i energii, změny jsou vždy v souladu s vašimi závazky, dluhy a blokacemi minulosti, tak tomu je i letošní rok a u všech znamení, tak se moc nelitujte a raději se na to připravte očistami duše i těla. Letos vás život bude stvit do mnoha situací, kde se projeví vaše obavy, stres, strachy z minulosti, proto začněte je řešit hned a nečekejte, až se úzkostný stav více prohloubí. Tento rok vám nese také nové možnosti, a to jak v práci, tak také ve vztahu, pokud jste svobodní, pak máte šance potkat z kraje dubna, či v létě nebo v říjnu nějakou spřízněnou duši, je ovšem jen na vás, jak si porozumíte, protože přitahujeme jen to, co nosíme uvnitř svého srdce, proto je nutno u sebe obnovit lásku k sobě.

SIP 4.9.-23.9.
-jste již dlouhý čas pod tlakem, TOTO LETOS BUDETE NUCENI ŘEŠIT, máte dost propůjčené energie od vesmíru, abste si začali měnit svou finanční sféru, budete mít plno možností, kde můžete uplatnit svoji kreativitu a um, jen se nebojte a jděte s chutí do toho, změny vám jen prospějí a stabilizují vaše příjmy. I vám se letos nevyhne sebe poznání a sebe změna, tedy práce na sobě, i vás potká mnoho situací z minulosti s karmickými nádechy a nutností plnit si své závazky z minulosti, proto neváhejte s tím začít i už od začátku roku. Začneteli si více věřit a necháte-li věci, aby se staly, umožníte si chvíli klidu a uvolnění svých neustále kontrolujících smyslů. Důvěřujte více vesmíru, jste přesně tam, kde být máte. Netříštěte svoji energii, víc relaxujte a zaměřujte se na věci po jednom, nejde dobře zvládat deset věcí se 100% výsledným efektem! Začněte cvičit, meditujte nebo tančete, vše vám letos přinese dobrou náladu a tím i klid v duši, své finance mějte pod kontrolou a šetřete na podzim vás očekává investice.Začněte konečně dělat to, co vás baví a neřešte jen povinnosti. Zdraví si podpořte saaláty z ovoce a zeleniny, a také čaji na trávení a na zklidnění, udržujte si dobrou náladu-kam se zaměřujete tam to poroste, takže myslete jen na to, co opravdu chcete!

SOTZ 24.9.-13.10.
-máte dost úspěšný rok, mnohé možnosti ovšem zahodíte, a nevyužijete jich. Budete vcelku totiž spokojeni, LÁSKA, PRÁCE I PENÍZE by vám neměly letos udělat žádný problém, přes to bude dobře být ve střehu, protože čert nikdy nespí, a podzim vám hrozí nečekanými výdaji. Jste úspěšní, máte dobrou společnost kolem sebe doma i v práci, ale neusnout na vavřínech, vše má totiž svůj čas, tak si jen užijte svého klidu a pohody. Pokud bude nutno udělat změnu, pak ji směle udělejte, ovšem i zde to může být tak trochu složitější, než jste očekávali, proto buďte obezřetnými a jednejte v duchu tolerance, dohody, porozumění, určitě se vám to vyplatí. Ve zdraví si dejte pozor na stresové situace ty nepřidávají dobrému trávení, a právě toto bude letos to, co vás může tak trochu potrápit, protože i vy jste karmicky zkoušeni a neklid uvnitř sebe se pak projevuje uvnitř vašeho těla, naučte se i více odpočívat, užijte si relaxace, nestresujte se pro věci, co stejně nezměníte sami a více se soustřeďte na svého partnera a rodinu, sáhněte si do svého svědomí jak často jste se jim v minulém roce věnovali? Napravit to můžete právě letos, čas volna můžete trávit spolu a užít si společných her, či aktivit, uvidíte své blízké hned v jiném světle a oni vás také, pomůže to narovnat tak trochu "pokrčené vztahy".

SEC 14.10.-3.11.
-MOC NA SEBE UPOZORŇUJETE, AŤ UŽ MLUVOU NEBO ENERGICKÝM JEDNÁNÍM, ZVOLNĚTE, NEJSTE TU TOTIŽ SAMI NA SVĚTĚ, je čas udělat si pořádek ve věcech i v lidech a hlavně ve své hlavě, tento rok vám k tomu dá mnoho času a příležitostí. Je totiž čas, kdy vás vesmír bude učit, kam správně dávat svou energii, a né tak, jak to sami děláte do této doby, škodíte tím sami sobě a také jiným lidem, aniž vám to vůbec dojde. Chce to začít konečně na sobě pracovat, ujasnit si, co opravdu chcete a začít na sobě v tomto duchu pracovat. Urovnejte si všechny vztahy, ujasněte si, co od koho chcete a co také vy jste ochotni za to dát, mnohé se vám tím uklidní a předejdete tím problémovým situacím. Je také čas přestat využívat svoje přátele, začněte se i k nim chovat, jako oni k vám, jinak oni se začnou chovat k vám , jako vy k nim. Letošní rok vás naučí řešit vše v jiném duchu, tedy v klidu, toto bude totiž váš karmický úkol, jinak si pokazíte vše na co sáhnete a připravíte se o mnoho vlastních šancí. Očekávejte více stresových situací, snažte se je řešit v klidu, nakonec toto se máte letos naučit. Neuváženým jednáním si všecko vždycky jen zkomplikujete, proto se naučte nejprve vždy prodýchat a až pak jednejte. Děje se vám jen to, co nosíte sami uvnitř sebe a tento chaos a napětí, či strach, je pak kolem vás ve vašich situacích.

XUL 4.11.-22.11.
-CHCETE SPOLEČENSKÉ UZNÁNÍ , NESNÁŠÍTE SAMOTU, A UMÍTE I POBAVIT OSTATNÍ, nicméně tento rok vás to bude učit pokoře, klidu, rozvaze, vše se děje v rámci zákonů karmy, tak i vy se budete nuceni učit zcela jiným řešením a nečekaným situacím, jež budou chtít vaši pozornost, doma i v práci. I letos vás bude všude plno, ale to musíte změnit, pokora a klidné jednání bude hlavním úkolem tohoto roku i pro vás, učte se držet jazyk za zuby, neřešte to, co se vás netýká, zamyslete se nad lidmi ve svém okolí, a myslete také na svoji kondici a svoji váhu, je to už neúnosné a budete nuceni s tím něco udělat, jezte pravidelně po menších dávkách, budete si tím stabilizovat svoji váhu a potíže s ní spojené pominou, málo totiž může být velmi málo, a mnoho může být velmi mnoho, proto se držte zlatého středu a jezte 5x denně, vaše trávení a orgány těla to jen uvítají, zdraví je totiž jen jedno!

YAXK´IN 23.11-12.12.
-JSTE EMPATICKÝMI A UMÍTE DOBŘE NASLOUCHAT JINÝM , možná byste toho mohli začít využívat ve svém zaměstnání nebo rovnou změnit si profesi. Psychologie nebo terapie by vám určitě šly, dávní Mayové si volili lékaře právě v tomto znamení, máte tedy letos možnost a změnit v tomto duchu i svou profesní kariéru, učit se novému bude i pro vás totiž hračka! Letošní rok je i pro vás karmickým a budete tedy i vy konfrontování se svojí minulostí, je jen otázkou zda to bude dobrá situace pro vás nebo tomu bude naopak, no v každém případě bude dobré zachovat klid ařešit věc s tolerancí, empatií a klidem. Letos si hlídejte sami sebe ve zdraví, či na úrazy byste si měli dávat větší pozor, i menší nepozornost vám může udělat velké potíže a zajistit pobyt ve společnosti lékaře. Letos e více věnujte sami sobě, víc odpočívejte a relaxujte pravidelně, vše vám bude později k užitku, letos budte mít možnost si také polepšit, ale bude záležet jen na vás jak moc se finance k vám pohrnou. Udělejte si letos pořádek ve všech směrech, jak ve skříni, tak ve vztahu, tak ve svém srdci i své hlavě, uvidíte, že mnoho věcí se tak rychleji vyřeší a i vám pak bude dána možnost se zklidnit a nové energie pak přivanou i mnohé nové možnosti, jak pro vztahovy, tak pro dobré zaměstnání. Své problémy řešte hned a nenechávejte si je na potom, vymstilo by se to. Věřte si a pracujte sami na sobě, změny totiž nepotkávají jen vás a musíte se učit je přijímat.

MOL 13.12-1.1.
-nový rok vám nese i mnohé změny, jež vám promění život k nepoznání, a přes to, že jste v podstatě samotáři, i vám bude život v tomto roce stavit do cesty mnoho lidí, kteří vám zamíchají kartami života, protože i vy máte karmické období a je nutno si plnit to, co je nám dáno vlivem našich minulých chybných rozhodnutí, vše je nakonec jak být má, tak i vy sami, jste na místě, kde jste se měli ocitnout, stačí to jen přijmout a využívat situací pro svůj prospěch, vaše nápady, plány nebo vize jsou velmi zajímavými, proto zkuste je také i realizovat, je na to letos opravdu čas, uvidíte, že nebudete vůbec litovat. Úspěch totiž čeká i na vás, ačkoli o to možná moc nestojíte. Využijte tedy svého klidu a tvořte, kreslete, rýsujte, malujte, či cokoliv děláte, vše bude pro vás posunem a možná se najdete v jiné sféře, než jste do této doby pracovali. Jen dávejte na sebe po při tom pozor, ve zdraví se bude možná nutno vypořádat s chronickými problémy, které budete moci vyřešit, až při duchovní příčině této nemoci, protože to bude spojeno s minulostí, i vás takto karma nutí si řešit nedořešené věci z minulosti, možná byste měli i vy letos podstoupit karmické čištění , ať už pamětí duše nebo nějaký jiný kombinovaný proces, mnohé by se i vám ubralo na složitostech vašeho života. Vyčištěním karmických blokací třeba ve vztazích, pak máte možnost najít od léta do listopadu novou lásku. Ve zdraví se vyhněte stresům, rozhodí vás i vaše myšlenky a nevytvoříte dlouhý čas nic.Letos jste pány svého času i svého štěstí, proto jej využijte a nepřehlédněte žádnou dobrou příležitost, nakonec se říká, že štěstí přeje připraveným./Mak
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one