Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
Čínský rok 4717-rok "Krysy", rok 2020
čínské znamení "vepř"
čínské znamení "vepř"
ROK 2020 - znamení vládnoucí je rokem "krysy"

-tento rok odpovídá čínskému roku 4717, dle čínského aktuálního kalendáře
-rok Krysy je novým počátkem celého zvěrokruhu, tedy nového dvanáctiletí, jde o rok přelomový, což také dokládá jeho numerologická a energetická hodnota.

-Krysa je lídr, průkopník, dobyvatel, dle toho bude také vypadat i letošní rok. No a můžeme směle říci, že je tomu opravdu tak, mění se vše, co je jen možné. Jak chod ekonomiky celého světa-vliv pandemie Covid-19, jde o změny v chodu počasí-vlivem změn planetární osy, změny jsou a nadále budou i v našich osobních životech.

-Krysa je obyčejně brána, jako škůdce, ale nyní je vyzdvižena její schopnost PŘEŽÍT V KAŽDÝCH PODMÍNKÁCH a toto se právě nyní děje i v tomto novém období roku čínské krysy.

-
JAKÝ BUDE NOVÝ ROK 2020 - rok ČÍNSKÉ KRYSY
ROK KRYSY
-je nesmírně náročným rokem, což se nyní projevuje v celém světě v děních, jako jsou nestabilita v ekonomice, problémy v souvislosti se zdravím všech lidí světa, potíže nesoucí posuny zemských desek a s tím související výbuchy sopek-například Etna, Krakatoa a jiné, no a s tím mohou souviset i následné tvorby tsunami v mořích kdekoliv na světě.
-bouřlivá energie v celé planetě nás všechny prověří jak ve vztazích osobních s nejbližšími, tak v pracovním nasazení, úkolem roku je pomáhat si vzájemně, být soucitným, a tuto empatii dávat najevo jak to jen jde.
-neklidné energie jsou také v samotné planetě Země, ale i v celé naší galaxii a to poznáme i na obloze, v mnoha neočekávaných jevech, jichž budeme svědky-neobvyklé úplňky, úkazy na nebi-viz záře na jihu nebo severu, či neobyčejná setkání s úkazy nebo bytostmi.

Krysa nám nese mnoho možností, jak si prověřit ono známé-PŘEŽÍT, pozor tedy na vyhrocené spory, nesouladnost v jednáních nebo nezvládnutí nehod, neštěstí a problémových situací vlivem rozbouřených všech živlů. Tento rok bude nejen o proměnách, změnách a ukončování všeho přežitého, ale bude to také o empatii, o vzájemnosti, pomoci bližnímu bez nároku na cokoliv jiného.
Tento rok nás jako lidstvo hodně prověří+mnohým bude dovoleno a mnohým nebude dovoleno zde dál pobývat, vše bude od toho, jaké vibrační pole má jejich duše, vše bude odvislé od toho, zda na sobě chtějí pracovat a duševně se rozvíjejí a to znamená čistí si negace kolem sebe nebo také samozřejmě i uvnitř sebe ve své duši!!!
Takže vzhledem k tomu, že toto je rok přelomový-to znamená, že začínáme nové dvanáctiletí celého zodiaku-zvěrokruhu, budeme v mnoha situacích, kde budeme nuceni si zvolit, co opravdu chceme, budeme postaveni také do situací, jež se nám rozhodně nebudou moc líbit a přes to vše budeme nuceni se v nich rozhodovat a volit tu, či onu reakci, mnozí z nás si uvědomí, co opravdu je důležité, co opravdu od života chtějí, a hlavně co je v souladu s jejich zněním duše (tak se projevuje úkol duše dané osoby). toto bude rok proměn, empatických jednání a řešení vztahové roviny v každém směru, ať už doma nebo s přáteli, či dokonce v práci. Je to rok, kdy si uvědomíme, že zde jsme všichni na jedné lodi, že všichni máme zde své jednotlivé úkoly!!!
-pro ty z vás, kdo chce si zvýšit svoje vibrační pole aury i duše, bude velice moudré se začít karmicky čistit, volba typu procesu bude zase jen na vás, co s vámi souzní, a co si sami zvolíte, dle toho se pročistí i vaše duše.No a toto se pak následně ihned projevuje na zvýšení vibrací duše i auryckých těl, což bude souznít s energetickým vzestupem planety v tomto roku krysy, nakonec všechny události k tomuto všechny lidi a bytosti budou směrovat-ti, co mají nízké vibrační pole, na sobě nechtějí pracovat nebo nemají zájem na sobě cokoliv měnit, tito lidé i bytosti si sami zvolí odchod z naší planety v tomto roce, jelikož nízké vibrace jejich těl nemohou dál vydržet veliké zatížení silných změn stále rostoucích vibrací naší planety Země i celé galaxie, veškeré energie se totiž velice rychle budou měnit, což se projeví ve zdraví lidí, v proměnách planety-pohybech kontinentů a v proměnách počasí v oblastech světa-vidíte, že tento startovací rok je rokem značných proměn+krysy vždy přežijí-proto i my budeme všichni postaveni více nebo méně do takových situací, které nás prověří,zda to vše zvládneme nebo nikoliv./Mak
Krysa MÁ PRVNÍ POZICI V ZODIAKU.
-její název čínsky = SHU
-vládne jí roční období ZIMA
-vládnoucí stranou je SEVER-tedy tvrdé podmínky
-v západním horoskopu kryse odpovídá znamení "Střelce"
-ovládá hodinu dne od 23.00 do 0:59

-Drahokam pro znamení KRYSY = GRANÁT
-Barva pro krysy = ČERNÁ, ČERVENÁ, BÍLÁ
-ovládá ji MUŽSKÁ ENERGIE
-čísla pro krysu nesoucí jí štěstí = 1, 11, 12
-krysu ovládá element "VODA"

Ideální povolání pro krysy:
-herec, spisovatel, hudebník,poradce,vědec,politik, právník,manažer,

KRYSA si porozumí se znameními: krysy, buvola, draka, opice

Vyhýbat se musí: kůň, ovce
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one