Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
EVROPSKÝ horoskop rok 2021-pro všechna znamení
zodiac.gif
1. ZÁPADNÍ ASTROLOGIE - znamení ZVĚROKRUHUBERAN - 21.3. - 20.4.
-tento tvůrčí, vůdcovský a tvrdohlavý typ lidí, bude v tomto roce nucen se učit tvrdé pokoře, vše tomu bude u nich uzpůsobeno, proto, aby byli nuceni učit se pokornému jednání a reakcím. Vše v tomto roce vám bude potlačovat vaše ego, které je nutno už konečně i ve vašem znamení usměrnit, proto nebudete-li se tomu bránit a budete-li přijímat situace s láskou a pokorou k vyšším záměrům, jež nebudete vždy rozeznávat, pak se vám povede docela dobře a vaše újmy na egu, budou jen minimálními. Vždycky bude nutnost se umět / naučit se podřídit vyšší autoritě, či výše postavené osobě ve vašem okolí, platí to obecně pro všechny typy povolání u beranů. Mnohým bude ukázáno vesmírnými silami, že není radno nic a nikoho podcenit, že mnohdy "staré" bude mnohem účinnějším, než to nové a pokrokovější, proto i zde se to bude točit okolo vaší pokory a uznání starších a zkušenějších kolem vás.V každé práci buďte tedy určitě loajálními, vyplatí se vám to. A jste-li ve vedoucích pozicích pak určitě nenosit hlavu moc vysoko, je totiž možné, že by se vám to letos nemuselo moc vyplatit a dojdete k úhoně i tam, kde to rozhodně vůbec, ale vůbec nebudete očekávat. Je tedy jen na vás, jak se ke každé situaci sami postavíte. Dejte si proto pozor na nečekané rozhodnutí, případné ztráty toho s čím nepočítáte!
-v období března-dubna očekávejte možnosti, jak si přijít k financím nebo určité rezervě,tuto možnost vám dá Jupiter, Satur a Mars, jež podpoří zisky v tomto období, a pokud budete správným způsobem využívat svých možností, pak můžete i vy v tomto roce očekávat postup a ocenění od nadřízených, ba i možný postup, no a ke konci roku se bude ukončovat to, co je ve finanční sféře u vás nevýhodné+je tu možnost získu. Vaše možnosti koncem roku vás mohou i překvapit, jelikož bude nutno se rozhodnout i pro třeba novou činnost nebo o přechodu do jiné firmy, či zcela změnit sféru své dosavadní činnosti-rozhodujte se, podle svého vnitřního "hlasu" a intuice.
-pozor letos na alkohol, lymfu a také některé potíže s vnitřními orgány, jako je žlučník, trávení a slinivka, snažte se udržet se letos v dobré kondici a psychické stabilitě-vyplatí se vám to! Ohroženy jsou plíce, průdušky, lymfa, trávení a pozor na stresy mohou vás natolik rozhodit, že budou haprovat i hormony v těle.
-letošek bude přát jen tomu, co má pevné základy, pokud například váš vztah takovým není, nutně to spěje ke krachu, a k intimitě vás to bude svádět hlavně na podzim, kdy se mocně ozve vaše sexuální touha

BÝK - 21.4. - 21.5.
-letos se budete nuceni učit přímosti a čestnému jednání, a to za každé situace, proto ani v nejmenším si nezahrávejte, letos byste tímto způsobem mohli přijít o víc, než si sami myslíte!Naopak se věnujte více tomu, co už delší dobu nosíte v hlavě, mohlo by to letos opravdu vyjít, letos se máte šanci prosadit i v práci,či novém oboru. Letošní rok vás také vystaví nutnosti něco doma opravit nebo naopak zakoupit něco nového, pozor si dejte u spotřebičů a raději se dobře pojistěte.
-na jaře se vám začne docela dařit ve finanční sféře, tak toho využijte, abyste si mohli něco hezkého pořídit, jelikož na to už delší dobu myslíte, pozor ovšem od poloviny roku na ztráty financí, mohl by vás o ně někdo nefér způsobem připravit.
-začátek roku také vám nebude moc přát ve zdraví, hlavně pozor na úrazy, poranění, či nemoci, zvláště koncem roku, jež si vyžádají lékaře. Letos od února do konce léta máte možnost navázání nových vztahů, tak toho hojně využívejte, jelikož samota nesvědčí nikomu z nás. Tento rok přeje změnám, takže pokud je něco nefungujícího, pak to můžete směle změnit, ve vztahu buďte raději přímí a jednejte se ctí, bolavé rozchody ublíží vždy oběma a také potomkům, jež se toho musí účastnit, no a tam, kde máte dobře fungující vztahy, tam bude vše vás letos směrovat k jejich legalizaci a bujarým oslavám.

BLÍŽENCI - 22.5. - 21.6.
-máte letošní rok plný změn vítaných, ale i těch méně vítaných, jde pro vás totiž o rok doslova proměn transformujících ve vašem životě, no karmické bloky se letos ukáží v plné míře a donutí vás vše "dořešit", resty z minulosti totiž není dobře jen tak obcházet, vrátí se k vám v mnohem horších situacích, než jste si mysleli a budete to jen vy, kdo si je zas a znovu odžije, proto bude moudré se jim prostě nevyhýbat, ale řešit své složité situace v tomto roce, plňte sliby, řešte vše, co jste v minulosti nedořešili. Vlivem okolností se dokonce může stát, že zcela změníte svůj styl nebo změníte i politický názor, máte rok transformací a vzestupu, proto vše tomu bude podřízeno a i situace, které vás budou letos potkávat v běžném životě, no a pokud si s nějakou nebude možné poradit, vždy se bude možnost nějakým způsobem karmicky pročistit, jak se říká, je-li žák připraven, učitel se najde.
-až do podzimu si budete muset o každou korunu doslova říkat, či znovu a znovu o ni žádat své úřady nebo klienty, či firmy, s nimiž obchodujete, až v říjnu se projeví možnosti zisku pro vás, do té doby se vyhněte všemu, kde byste mohli o své peníze přijít, jak v práci, podnikání nebo i ve hrách, letos vám štěstěna nepřeje.
-ohroženo je trávení, střeva, taky konečník a vyprazdňování, proto zařadíte-li do stravy letos zdravé produkty, ovoce, zeleniny dostatečné množství, pak se není čeho bát a všecko hravě zvládnete. Přes léto budete neodolatelně přitahovat opačné pohlaví, a pokud někoho sami hledáte bude dost příležitostí k seznámení i pro vás. I u vás letošek přeje změnám a u vás i karmickýcm situacím ve vztahu, pokud to není už ono, ukončete vztah s čestným jednáním+nemstěte se-nevyplatilo by se vám to a v konečném důsledku byste tím trpěli vy sami, i když né hned.

RAK - 22.6. - 22.7.
-letošek vám bude docela přát, ovšem za předpokladu, že si to sami nepokazíte, platí pro práci, vztahy i finance. Letos máte totiž přející planety na své straně, nebudete se muset tolik ohánět, abyste dosáhli svého. Budete příliš zaměstnáni řešením toho, co se vám bude nabízet, proto velký pozor na přepracování, naučte se oddychu a oddělit práci od pobytu doma. Letos by se vám mělo dařit i ve vztazích, proto bude na místě, když se trochu už zviditelníte. Romantickou dovolenou si nejlépe naplánujete od poloviny května do konce června, no a koncem léta začátku podzimu bude fajn se také doma věnovat nějakým těm změnám a opravám, rodina to jistě ocení.
-letos buďte opatrní se svými investicemi a nehazardujte v hrách, či pro rychlou vidinu zbohatnutí, ale vyčkejte do svých narozenin, pak se vše otočí ve váš prospěch+peníze se i k vám rozběhnou, ve smyslu požádej a bude ti dáno. Letos bude také na místě i to, že budete muset častěji zklidnit své nervy, proto si bude dobře nasbírat i bylinky nebo si je koupit ve zdravé lékárně-mateřídouška, kozlík lékařský a meduňka nebo i chmel-vše vám napomůže nejen pro dobrý spánek, ale i pro klid v rozčilení.
-zpětný chod Merkura vás postaví do trochu krizového období, jež se nejvíc projeví u letitých vztahů, a pak vzpomínky na minulé lásky vás hodí tak trochu do nostalgie, že jste přišli o něco, co už nikdy mít nebudete. Ke znovu dobrým vztahům dojde až koncem léta, ale jen v případě, že se budete svému partnerovi doma věnovat a zapracujete na obnově důvěry i kvalitě vašeho vztahu, nebude-li tomu tak, potom počítejte s rozchodem a jistými ztrátami. Pro nezadané může štístko vykvést od zářijových týdnů do konce roku.

LEV - 23.7 - 22.8.
-stresový rok bude pro vás "Lvi", hlavně pro ty, co nezvládají plnit si svoje povinnosti doma i v práci, pak budete nuceni počítat s tím, že v práci budete neustále a rodinné vztahy tím určitě utrpí. Tento rok vám nese totiž neuspořádanost, chaos kam se podíváte, a pokud jej nebudete umět si uspořádat, pak vás také pohltí. Očekávejte změny u sebe doma i v pracovní sféře i v toku peněz. Vše se totiž děje podle zákonitostí karmických cyklů, a co jste zaseli v minulosti se letos bude k vám i navracet. Odvaha vám ovšem napomůže všechny složité situace zvládat a vyřešit, i ve vážných životních situacích. Nastolit harmonii všudek kolem sebe to je váš letošní úkol, energie na to bude dost, jen ji správným směrem zacílit, no a tam, kde to bude opravdu složité, tam si musíte uvědomit, že buď si své chyby odžijete nebo si je můžete vědomou prací a karmickou očistou zmírnit, či odstranit zcela, proto se nebojte najít si terapeuta nebo absolvovat karmické hloubkové čištění-http://www.spiritlecba.717.cz
-pro své finanční zabezpečení toho budete nuceni letos udělat mnohem více, než tomu bylo v minulosti, úspěšným časem pro vás je období kolem vašich narozenin a začátkem podzimního času, planety vám popřejí a vy se trochu uklidníte. Mnohým bude štístko nakloněno natolik, že povýší v práci a nebo uzavřou i dobrý kontrakt, jež je zajistí na delší čas.
-pozor na zdraví si dejte začátkem léta, kdy Pluto a Mars budou v opozici a hrozit budou nemoci, ale i úrazy, či dokonce velké zlomeniny, proto dávat si pozor bude určitě na místě. Potom od konce října do konce roku budete mít oslabené ledviny, a tělo se bude mnohem hůř zbavovat škodlivin, což se může projevit na bolestech kloubů, revmatismu, či potížemi v oblasti ledvin, močových cest. A co se týká vztahů, je nutno si už udělat v tom jasno, co opravdu chcete a co ne, vymažte nevhodné lidi ze seznamu svých přátel, či ukončete spolupráci s nespolehlivci i firmami-důvěra bude totiž tím potřebným, co je nutno obnovit spolu s pokorou a pravou vírou. I vás totiž očekávají karmické úkoly pro tento rok, dojde i na slova dávných přátel a ujasnění si starých křivd, či nesrovnalostí. Své partnerské vztahy začněte konečně brát vážně a legalizujte je, závazku se nemusíte přeci bát,umíte být zodpovědnými a důvěryhodnými, a pokud tomu tak zatím ještě není pak vás život donutí, aby tomu tak už bylo. Svobodným by mohlo štěstí přát hned zpočátku roku nebo pak v jeho druhé polovině, to by mohli potkat tu pravou-pravého pro sebe.

PANNA 23.8. - 22.9.
-letos se nachystejte, budete znovu zářit a všude vás bude plno, jako tomu bývalo dříve, je zcela možné, že sami zcela změníte svůj životní styl a to ve velké změně, pokud si ovšem budete plně věřit a využijete všechny situace pro sebe. Planety vám přejí, otevřete se plně a běžte do toho, všem znovu ukážete, co ve vás opravdu je. Půjde totiž přímo o karmická rozhodnutí, jež vás vyzvednou na pozici, kterou už neztratíte, zvláště tehdy, pokud posloucháte plně svoji intuici, ta vás ochrání před případnými nezdary a pády. Vyhněte se negativním lidem, situacím a škarohlídům, naopak si podržte svoji intuici, náladu a pevnou víru v sebe sama. Je možná změna profese, místa, či směru životního stylu. Koncem února čekejte skvělý nápad nebo dobrý obchod, ale možná se vám podaří doslova "nepodařitelné", a vy budete mít profit z toho ještě dlouhý čas. Naopak v září nebo říjnu očekávejte propad financí-platby nebo doplatky ve vysoké výši-připravujte se na to po celý rok, nebudete pak litovat.
-od poloviny dubna do poloviny května si dejte pitný režim, očistíte si tělo a doplníte vodu, bude fajn doplnit si i minerály a vitamíny, vaše ledviny, močové cesty a ledviny to ocení. Pozor na přetížení nohou a bolesti křečových žil. Ve vztahu vám letos nebývale přát štěstí, osamocení mohu potkat svou polovinu, a ti zadaní si prohloubí vzájemnost ve stávajícím vztahu. Máte-li ovšem nyní ve vztahu potíže, nebojte se, i vy se z něj letos dostanete-období vašich narozenin vám přinese totiž potřebnou odvahu i sílu vše dořešit, co není ve vašem životě správně.

VÁHY 23.9. - 23.10.
-LETOŠEK BUDE O OBNOVĚ SEBEDŮVĚRY A VÍRY, PROTO VŠE NEFUNGUJÍCÍ SI SAMI LETOS ODSTRANÍTE A TO JAK VE VZTAHU, TAK VE SPOLEČNOSTI, TAK V PRÁCI, STAČÍ SI JEN VĚŘIT A JÍT ZA TÍM, CO CHCETE.
-objevíte u sebe pokoj a pohodu v přípaDĚ, ŽE SI NAJDETE "STARO-NOVÉHO" koníčka, věřte si a začněte se mu více věnovat, protože jednou by vám to mohlo i vynášet slušný příjem. Nebojte se začít i s něčím zcela vám neznámým, uvidíte, že vše hravě zvládnete a navíc vás to bude i bavit. Letošek je o tom- věřit si za každých okolností, a proto mnoho situací v tomto roce tomu budou také odpovídat, tak neztrácet odvahu, ani hlavu ve složitých situacích, jde jen o úkoly duše a nebudou trvat věčně, vyřešit je co nejdříve a jít dál bude váš úkol pro tento rok.
-své zdraví si udržujte a hýčkejte se, i s banalitou jděte raději k lékaři se poradit, planety vás varují, že cokoliv přechodíte v tomto roce, se vám odrazí na chronickém stavu.Ozdravné pitné kůry budou i vám ku prospěchu. Ti nezadaní mohou koncem února potkat toho pravého partnera, a naproti tomu ti co jsou ve vztahu déle, očekávejte neshody a výměny názorů v častější frekvenci, než tomu bylo doposud. Nefungující vztah je nutné rozetnout, i když se vám do toho moc nechce, jelikož nic se nezmění. Od konce září budete mít "trochu ostrý jazyk", což by vás mohlo nemile pak překvapit v důsledcích toho, co jste kde řekli, platí pro doma i mezi ostatními lidmi. Držte se raději zpátky ve svých komentech i unáhlených a nepodložených reakcích.

ŠTÍR 24.10. - 22.11.
-letos máte velký úkol naučit se v každé situaci respektovat druhé, nestarat se o druhé a vyhnout se komentů na adresu okolí! Doma naopak budete mít všechno, jak sami chcete a nastalá pohoda a klid bude k užitku vám všem a partner to ocení. Od poloviny června do konce července nikam necestujte!!! Mars nepřeje sice cestám, ale vytváří možnost postupu v kariéře, ukážete-li co ve vás opravdu je, budete oceněni i povýšeni.Je čas něco i změnit, ti, co na sebe vydělávají sami si přijdou na pěkný zisk a ti, co jsou zaměstnáni čekejte odměny, je čas na změnu-nebojte se riskovat a začněte dělat něco, co vám bude i mimo běžné činnosti nosit pravidelný zisk. Pro ty, co hodlají změnit místo, práci, profesi, nastal tento rok pro vás-naberte odvahu, štěstí vám bude přát v létě.
-pozor si ovšem dávejte na neuhrazenou nějakou splátku, či daně, mohlo by se to vymstít, raději si vytvářejte finanční rezervu a NEUTRÁCET, budete ji totiž později ve druhé polovině roku potřebovat!!! V červnu je možná výměna bytu nebo stěhování-ušetřené peníze vám k tomu budou vhod. Pro zdraví je rizikový březen a duben, nepodcenit kašel nebo stížené dýchání, a v září a říjnu je třeba si dávat dobrý pozor na parazity, klíšťata, škvoří štípnutí nebo uštknutí a vleklá onemocnění tohoto typu, stane-li se vám to, zamiřte ihned k lékaři.
-jste-li sami, potkáte najisto letos svoji polovičku, štístko vám popřeje hned v únoru nebo březnu, ale pokud to nevyjde nesmutněte v červnu a po celé léto máte svoje šance jisté! Ovšem za předpokladu, že si vyřešíte plně svoji minulost a ukončíte nefungující vztahy!!!

STŘELEC 23.11. - 21.12.
-pro letošní rok je vaším úkolem naučit se správné komunikaci, je třeba se totiž zdokonalit a tím dohnat vše z minulých let. Štěstí popřeje všem pisálkům, pracovníkům v médiích, ale i běžným domácím řečníkům. Mnozí budou totiž vlivem toho moci změnit svoji pracovní pozici, či koníčka. V listopadu vám pomohou silné energie zatmění Měsíce, jež vás přímo vhodí do řešení složitých situací doma i v práci. Je také čas ke studiu, pro ty kdo studují-ukončí dobře své období i zkoušky. Ujasníte si ve financích, co je nutné a co nikoliv, hned začátkem roku obdržíte nečekaný obnos, či vám v práci přidají.Nepodceňujte výkyvy počasí a dodržte svoji ústní hygienu-vše se vám později vyplatí. Máte-li totiž dlouhodobější problém v ústech, bude jen dobře jej začít konečně řešit, abyste se vyhli pozdějším potížím. V listopadu pak dbejte na své zdraví a nepodceňujte maličké potíže, jelikož může jít o vleklý problém+to hlavně pokud jde o nevolnost a běžte k lékaři!
-letos vám dají planety čas k tomu dořešit vše, co je nepořešeno ve vztazích osobních, domácích, či pracovních, červen vám naopak přináší radost do rodiny,pro nezadané je možnost poznat svého vyvoleného, vyvolenou koncem března až do poloviny dubna, kdy vám planety doslova popřejí štěstí. V tento čas můžete snadno najít také nového koníčka, jež vám ukáže jak si zpestřit svůj čas s partnerem.

KOZOROH 22.12. - 20.1.
-kozorozi mají tento rok k velikým změnám, jak v kariéře, tak v osobním životě, bude to jejich rok. Podaří se vám i to, v co jste nikdy nedoufali, je totiž jenom na vás , jak se v dané chvíli rozhodnete, když tato šance přijde, proto bude fajn se vždy dobře rozmyslet, než se rozhodnete, ale váhat vám určitě nedoporučuji,k šance by pak využil někdo jiný.Očekávejte také možnost udělat si jasno ve vztazích u vás doma, ale také v práci.Letos vám bude popřáno vyjádřit vše, co v daný moment budete chtít říci, a to vám totiž zajistí planeta Jupiter, jež vám bude nakloněna od jara do konce léta.
-co se týká zabezpečení budou kozorozi téměř v plné hojnosti, budou totiž pošoupnuti do lepších sfér, aniž se budou muset mnoho snažit, což jim zajistí Saturn i Jupiter,využijte tedy svých nápadů a začněte třeba dělat to, co vás baví nejvíce, je velmi pravděpodobné, že i toto vám bude vynášet a finance se k vám pohrnou.
-ohledně své kondice se budete muset trošku více snažit, jste vytíženi, jak fyzicky, tak zvláště psychicky, a toto by mohlo dopadnou fatálně v období od konce května do půli června, tělo potřebuje vzduch, přírodu, klid na duchu a uvolnění těla! pokud chcete letos na dovolenou, pak si k tomu zvolte mírnější pásmo, do vod nikam neskákejte+neprovozujte žádné riskantní sporty-hrozí vám poškození zad, či třeba i páteře!!! Ve vztahu si udělejte jasno, bouřlivé vztahy v trojúhelníku nejsou pro vás dobré, stresují mysl i duši a trpí pak celé tělo, vyřešte si to do konce jara, jinak jste už prohráli a hrozí vám , že přijdete o všechno! Těm nezadaným bude přát štěstí letos z jara i koncem podzimu, mohou potkat toho pravého partnera pro sebe.

VODNÁŘ 21.1. - 20.2.
LETOS VÁM BUDE PŘÁNO, A MNOZÍ NAPRAVÍ VŠE, CO V MINULOSTI UDĚLALI CHYBNĚ
Jupiter se vám totiž postará o energii, odvahu i o výsledek, ovšem bez rozhodnutí to změnit se nestane nic. I u vás jaro popřeje lásce, Saturn vás pak provede finanční jistotou a Jupiter k tomu dá množství energie, které potřebujete k nápravám své pokladny.Stát "na zemi" a nebýt v oblacích bude to pravé pro vás v tomto roce. Je totiž pravděpodobné, že doma se stane něco, s čím jste totiž vůbec nepočítali, tak buďte na to připraveni.Pokud máte mezi sebou nepokoje, je nutno udělat jasno a třeba zvolit i rozchod, pro širší příbuzné toto platí také! Je lépe být sám a v pohodě, než s někým, kdo prostě nechápe a neslyší, co říkáte.
-v peněžním toku si udělejte letos jasno, proto nechte se vést intuicí, kam a kdy investovat nebo kdy a kolik uložit na pozdější čas. I na vás čeká úspěšný rok, penízky získáte nečekaně, byť třeba ze svých nápadů, které konečně budete realizovat.
-ve zdraví se letos zaměřte na sebe v oblasti očí, krku, zad, či kloubů, vše by mělo proběhnout lehce a bez obtíží, a protože máte ve svém znamení dáno už oslabení vlivem hněvu, jater, bude dobře si je čas od času pročistit, třeba salátem z červené řepy, mrkve, celeru a banánu-jíte pak denně po dobu 1 měsíce, z jara i na podzim vám to udělá jistě dobře, obnovíte si krev i čistotu buněk a umožníte si lepší chod metabolismu.No a v květnu máte možnost potkat svůj protějšek, láska vám rozkvete nečekaně, či jen prožijete hezké chvíle s příjemnou osobou.Těm co jsou už zadaní delší čas, dojde zpočátku podzimu, že to asi není ono a budou nuceni se nasměrovat k rozchodu!

RYBY 21.2. - 21.3.
TENTO ROK BUDETE ŘEŠIT I SVÉ RESTÍKY, DONUTÍ VÁS K TOMU HNED POČÁTEK ROKU.
-řešte i to, co vám zatím jen tak pršlo, protože nadejde pak čas, kdy vás vaše činy dohoní a můžete čekat velký problém, vlivem vlastřních rozhodnutí. Kontrola dokladů, technických kontrol auta, či jiných prohlídek doma bude určitě dobrým tahem hned z jara.Letos budete nuceni také řešit i čas, který věnujete sobě, či své rodině vzhledem k práci, jedno nebo druhé totiž pak trpí! Jste intuitivní bytosti a tak cesta duchovního směru, či očistným procesem duše a tím snížení si karmických bloků bude jistě letos i pro vás vvhodným doplněním svých myšlenek a změn, zvláště pro ty z vás, kdo hledají možnost změny svého života-začít od očisty duše bude to pravé i u vás, jen filozofovat totiž nestačí.
-letos vás čeká nějaký výdaj, s nímž jste vůbec nepočítali, a protože to bude až mezi podzimem a zimou, máte ještě dost času, jak se na to odkládáním penez připravit-nepodceňujte to! Peníze i vám letos trochu popřejí, a bude se vám docela dařit plnit to, co jste si předsevzali, takže malý obnos uložíte snadno na horší časy. Od půlky června bude pro vás trochu riziková doba, až do konce léta, pozor na srdce, nervy, tlak krve,trávení, slinivku a ledviny, nepodcenit to a jít zavčas k lékaři při potížích.
-v lásce vám letos planety popřejí , ovšem za předpokladu, že bude vše řešit čestně a s partnerem, jinak si koledujete o potíže. Letos vám energie planet nese i možnost legalizace vztahu nebo i novou lásku těm, co jsou nezadaní a hledají teprve svoji polovičku.Snažte se vždy sladit s partnerem, jinak si nebudete rozumět, jak ve stálých vztazích, tak platí pro nové lásky./Mak
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one