Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
Čínská kniha proměn-Iť-ing
Čínská kniha proměn-Iť-ing
Přestože i-ting považujeme za tajuplnou věšteckou metodu, skutečnost je trochu jiná. Jde o nejstarší dochovaný text s filozofickým zaměřením, který pochází z druhého tisíciletí před naším letopočtem. Ne nadarmo se textu říká kniha proměn, která je složena z 64 obrazců a 6 čaj, což znamená, že jde o 64 rozdílných archetypálních situací. Ptáte se tedy, jak samotná věštba funguje? Díky i-ting si promítnete danou situaci do budoucnosti. Díky knize pak snáze rozklíčujete složité situace a pochopíte co dál. Otázky řešíte především v emocionální a rozumové rozvaze. Pokud se rozhodnete pro toto věštění, existuje celkem 64 hlavních situací, kdy se identifikujete do šesticípé hvězdy.

- přerušená linka obrazce tak znamená jing
- nepřerušená jang.

Každý z 64 hexagramů je označen číslem.
K věštbě potřebujete sadu tří nebo šesti mincí, které jsou šestkrát hozeny.
- Po celou dobu je důležité udržet si v hlavě vaši nezodpovězenou otázku.
Díky poloze mince se vám vytváří ve vašem hexagramu plné nebo přerušované čáry.
K vytvoření konečného obrazce je zapotřebí 6 hodů.
Pokud máte tedy řadu nezodpovězených otázek, vyzkoušejte právě tento způsob věštby.
Možná vás získané odpovědi překvapí a nastartují vám novou etapu života.
Zdroj: http://www.extra.cz/vyzkouseli-jste-uz-vestbu-i-ting-podivejte-se-co-mate-napsano-v-knize-osudu#utm_source=Facebook.com&utm_medium=Social-organic&utm_campaign=pesv
Mince pro věštění
Mince pro věštění
Principy I-ťingu

Kniha proměn je vynikající věšteckou knihou, vychází z ucelené kosmologie (scénáře, podle nějž vznikl vesmír a vše, co existuje). I-ťing není založen na principu kauzality (příčina - následek), což je klasicky západní pohled. I-ťing vyjadřuje obraz okamžiku právě teď a nyní, nevyděluje detail z celku. Pozorovaný okamžik se v čínském myšlení jeví spíše jako souhra mnoha faktorů, než jako jasně vymezený výsledek procesu - řetězce příčin. Pokud si přejeme znát odpovědi na své otázky, můžeme sice předpokládat, že na základě obecných zákonitostí a našich předchozích zkušeností se stane to či ono, nicméně v rozhodující chvíli mají slovo i faktory zcela akauzální, nahodilé, nečekané (náhody, koincidence). Často jsou to právě náhody, osudové okamžiky, které mění naše životy, posouvají nás dál, nikoliv to, co jsme očekávali a předpokládali. Náhodně vybraný hexagram tedy ztělesňuje ono zázračné "zauzlení života a světa" právě nyní, v tomto jedinečném okamžiku. Každý jedinečný moment v nekonečném čase vesmíru je tvořen určitým poměrem sil jin a jang, které jsou vyjádřeny prostřednictvím čar výsledného hexagramu.

I-ťing a hexagramy
I-ťing vychází ze základních 8 trigramů. Tyto základní trigramy jsou tvořeny kombinací 3 čar - jinových (přerušených) a jangových (plných). Názvy základních trigramů jsou: nebe, země, hrom, voda, hora, vítr, oheň, a jezero. Vzájemnou kombinací těchto 8 trigramů vzniká 64 hexagramů, obrazců, které představují různé archetypální obrazy. Každý hexagram je tedy tvořen 6 čarami. Každý hexagram má svůj význam, je obrazem toho, co je, takže nabízí zcela dokonalý vhled do situace a náměty, které stojí za to vzít v úvahu.

I-ťing a věštění
Pro věštění z I-ťingu se používají buď 3 mince stejné hodnoty, nebo přímo mince i-ťingové. Tak, jako u jiných věšteckých metod, i u I-ťingu platí zlaté pravidlo: čím konkrétnější otázka, tím konkrétnější odpověď. Zatímco se tazatel či věštec napojuje na pole informací, ze kterého bude čerpat odpovědi (pole akáša), jeho mysl postupně zastavuje svou činnost, čímž je odbouráno riziko vměšování se do procesu věštění. Poté jsou mince šestkrát vrženy a podle jejich hodnot se určí výsledný hexagram. Významy hexagramů jsou popsány v mnoha knihách o I-ťingu, takže pokud chcete, knihy si můžete zakoupit v našem e-shopu, a věštění s I-ťingem si tak sami osvojit.


I-ťing jako rádce
I-ťing je fascinující, vzrušující a velmi objevná hra, která nikdy nepřestane bavit, protože je stále jiná. I-ťing rozšiřuje obzory, zjemňuje vnímání, trénuje intuici a schopnosti vhledu. Tak, jako každý okamžik v nekonečném čase vesmíru je nový, tak i každý okamžik našeho života je zcela nový a neopakovatelný. Rozhodnutí, která nám přinesla úspěch v minulosti, mohou mít v současném okamžiku zcela opačný efekt. Pokud rozšíříme své vnímání, ať už s I-ťingem, či bez něj, zjistíme, proč tomu tak je, a budeme schopni nalézt jedinečný vhled pro každou jedinečnou chvíli našeho života.
Autor: Lenka Pragerová
zdroj:http://www.sibyla.cz/i-ting/
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one