Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo
Orel
Orel
PTAČÍ HOROSKOP

Klasický horoskop, který se určuje podle zvěrokruhu, známe všichni. Pravidelně pročítáme týdenní harmonogram pro vodnáře, pannu, býka. Možná bychom se nepozastavili nad tématem čínského horoskopu, ovšem jaký pták pasuje právě naší duši, nevíme. Kořeny tohoto druhu horoskopu pocházejí z daleké Indie, a proto nám bylo toto tajemství tak dlouho utajeno. Zde se dočtete, jaké znamení vám bylo přiřazeno podle ptačího horoskopu, a budete se divit, jak moc podrobně to bude sedět.

Orel (21. 3.-20. 4.)

Mocný dravec a král všech ptáků zastupuje tyto jarně nabité osobnosti. Jde o silné, energické a dravé osoby. Nemají problém splnit jakýkoli úkol, vykonat jakoukoli práci ani zastoupit jakoukoli pozici. Více než vědomostmi ovšem vládnou sebedůvěrou a odhodlaností. Dokážou se nadchnout pro tisíce úkolů a pak mají problém vše kvalitně splnit. Jde ovšem o průbojné a velice silné osobnosti. Lidé narození v tomto znamení nemají hnízdící pudy, a tak pro ně rodina nepředstavuje nic nepostradatelného.

Kachna (21. 4.-21. 5.)

Zástupci kachen jsou neuvěřitelně jemné a rodinné bytosti. Milují rodinu, harmonii a pohodu. Jak kachna potřebuje kolem sebe svá mláďata, tak vy potřebujete být prospěšní všem lidem ve svém okolí. Jste velmi přátelští a vaší velkou výhodou je schopnost odpouštět. Jste empatičtí, a tak se umíte naladit na všechny okolo a pochopit jejich starosti a problémy. Nebudete se sice řadit mezi kariéristy, ovšem lepší rodič se jen těžko hledá.

Straka (22. 5.-21. 6.)

Tak s vámi je opravdu oříšek nedojít do konfliktu. Jste průbojní, drzí a nebojíte se tvrdě vyjadřovat své názory. Chybí vám jemnost a empatie, měli byste si opravdu dávat pozor na své zobáčky, straky. Na druhou stranu jste velmi zábavní a nemáte problém proniknout do každé společnosti. Máte schopnost lidi naprosto pobláznit a ovládnout. Pokud se naštvete, neznáte bratra.

Labuť (22. 6.-22. 7.)

Ladná krasavice, na kterou je radost pohledět. Ne nadarmo jste považováni za ukázku ctnosti a krásy. Jste lidé rozdávající radost a lásku už jen svou přítomností. Čiší z vás neuvěřitelně pozitivní energie, kterou jste schopni dokonce léčit nešťastné lidi kolem sebe. Jste velmi zásadoví a věrní, rodinu vnímáte jako dar, který pečlivě střežíte. Jedinou vaší nevýhodou je plachost a neprůbojnost, na kterou vás vaše okolí může dostat do slepé uličky.


Páv (23. 7.-22. 8.)

Stejně jako páv jste i vy bytostí pyšnou, průbojnou a vznešenou. Víte o svých kvalitách, které dokážete proměnit ve svůj prospěch, a to přesně ve vhodnou chvíli. Nic vás jen tak nerozhodí a je prakticky nemožné vás urazit. Jste bytostí hrdou, ovšem rozhodně ne zlou. V kolektivu jste oblíbeni a dost často ji právě vy vedete. Mohli byste se naučit trochu empatii a občas tolik nepreferovat sami sebe a pomoci druhým, schopní jste na to dost.

Hrdlička (23. 8.-22. 9.)

Čistota, nevinnost, jemnost, přesně tato slova vás vystihují v té největší podstatě. Patříte mezi přátelské bytosti, které vyznávají dobré mravy a podle těch se také řídí a jednají. Není tedy divu, že od hrdličky nikdy nepřijde žádný podraz, naopak dokáže v minutě dodat stabilitu a odvahu všem, které má ráda.

Kondor (23. 9.-23. 10.)

S největší pravděpodobností patříte mezi introvertní bytosti, které nepotřebují být středem pozornosti. Stejně jako kondoři, kteří vaší skupinku reprezentují, jste i vy stabilní, vyrovnaní a vaším jediným cílem je tiše splynout s celkem a žít si šťastným nevýrazným životem. Plně otevřít se dokážete jen zlomku osob, ovšem v kolektivu jste oblíbeni a opěvováni.

Vrána (24. 10.-22. 11.)

Vrána je lehce obávaným ptákem, který budí respekt a nahání strach. I vy působíte autoritativně, mysticky, tajemně a pro okolí zvláštně, právě proto nebudete patřit k oblíbeným a vyhledávaným společníkům. Nedá se vám ovšem upřít vaše chytrost a schopnost, která je stejně jako vy sami děsivá. Co si vezmete do hlavy, to vyjde. Jste schopni čehokoli a nic vás nezastaví.

Sokol (23. 11.-21. 12.)

Tak vy si ten život opravdu umíte užít. Jste energičtí, zábavní, nezávislí. Život berete na lehkou váhu, a tak nemáte respekt před nikým. Důležitá je pro vás zábava a pocit svobody a volnosti. Rádi přelétáte z jedné činnosti na druhou i z jedné postele do druhé, a proto nebudete patřit mezi ty nejstabilnější partnery. Ovšem díky vaší vášnivosti patříte rozhodně k prvotřídním milencům.

Sup (22. 12.-20. 1.)

Stejně jako sup, ani vy nepatříte k nejoblíbenějším lidem. Necháváte si rádi od ostatních velký odstup a moc se neprojevujete. Pokud ovšem někdo dokáže do vašeho tak trochu podivného světa proniknout, zahrnete ho přátelstvím i láskou. Jste cílevědomí, pracovití a pod drsnou skořápkou i velmi milí lidé. Zahřejte trochu své srdce a buďte přístupnější.

Vrabec (21. 1.-20. 2.)

Vrabeček je malý, rychlý a nenápadný pták, a tak i vy jste všude a nikde. Máte o všem přehled, ovšem do ničeho se nijak nehrnete a nezapojujete, pouze mapujete terén. Patříte mezi bystré a přátelské a tolerantní lidi. Potřeba společnosti je pro vás velmi silná a největším strašákem je samota.

Sova (21. 2.-20. 3.)

Není rozhodně překvapení, že po vaší reprezentantce nesete moudrost a schopnost čehokoli. Dokážete způsobit rozruch i životem proplouvat nenápadně. Přesně podle toho, jak se vám to hodí. Jste velmi komplikovaní a možná proto nepatříte k těm nejoblíbenějším lidem. Konkurenci ve vás vidí téměř každý./extra.cz/
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one