Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo

STRUČNĚ O ZNAMENÍCH pro rok 2017

images-astro4.jpg
HOROSKOPY pro rok 2017

KOZOROH - zemské znamení
-je zdrženlivý, konzervativní, žije pro rodinu, je vytrvalý a mnohdy vážný

-na začátku roku budou mít dost na pilno, čeká je akční začátek roku, zvláště v oblasti pracovní,
kariérního růstu a v cestě za novým lepším životem. Vaše tempo bude pro ostatní přímo vražedné, nebudou vám stíhat, ani elánem, ani zapálením se, ani v myšlení. Takto docela bez potíží budete vynikat v práci i doma, ostatní nad vámi budou jen žasnout, tak už v prvním měsíci roku budete mít velký náskok před ostatními a blízko ke svým cílům. Toto, ale neplatí pro osobní a intimní vztahy, kde se objeví problémy, nedorozumění se může snadno vyvinout v pořádný průšvih, a vy se tak ocitnete na velmi tenkém ledu, kde si uvědomíte křehkost důvěry ve vztahu. Vše je v neustálém vývoji, takže nechte věcem volný průběh, ono se to buď utřepe nebo se ukáže, že jdete každý zcela jiným směrem a možný rozchod nebude tak moc bolet.

Tolerance, vzájemná podpora a důvěra jsou v partnerství to, nejdůležitější, proto i vy se snažte o totéž. Více se věnujte letos relaxu, odpočinku a meditacím, mohou vás něčemu naučit, a mnohé věci u toho pochopíte i sami. Zvláště pokud jste v nesouladu s ostatními lidmi kolem sebe, ať už doma nebo v práci. Země vás doplní vždy svou energií, takže procházky budou i letos na místě, objímejte stromy, mějte u sebe drahé kameny - AMETYST, zklidňuje rozbouřenou hladinu energií, JE NOSITELEM ŠTĚSTÍ A ÚSPĚCHU, probouzí posiluje imunitu a odstraní i toxiny z těla, doplní vás a upraví tok energie i kolem.

Ohroženy jsou v tento čas: kolena, kotníky, klouby, vazy a úpony nohou.
Léčíme se kostivalem, mastí, ale i čaji a studenými obklady, nechte nohám odpočinek ve zvýšené poloze.


VODNÁŘ - inteligentní, romantický ale i s agresí v těle, mají svůj svět a vzdušné zámky
-znamení vzdušné

-už od počátku bude dobře být ve střehu, věnujte svému okolí dost pozornosti, jinak přehlédnete něco, co vám zadělá na pořádné problémy do budoucna.Stejně, jako kozorozi zjistíte, že si už s někým ze svého okolí nebo třeba i s partnerem nerozumíte, jako dříve, co naplat, vývoj nezastavíte ani vy. Možná jste už dříve nevěnovali pozornost drobným upozorněním, že něco není zcela v pořádku mezi vámi.Pozorní buďte raději také v práci, protože tam se může vyskytnout zcela nečekaná situace a vy ji budete nuceni zvládnout, budete-li připraveni, pak to bude hovořit o prospěchu, v opačném případě jste již prohráli.Trpělivost a všímavost bude pro vás nejdůležitější v tomto roce.
letošek vám nabízí možnosti nových směrů vývoje, nových zaměstnání a nových setkání, ale také velký pozor si dávejte v oblasti vztahů osobních, konflikty raději vůbec letos nevyhledávat, nevyjdete z nich jako vítěz, dokonce i tam, kde to z počátku tak bude vypadat, vyjde nakonec vše, jako Pyrhovo vítězství a vlastně prohra.
Raději buďte tolerantní, odpouštějte a věnujte se procházce na vzduchu, jste znamení vzdušné a tak i vzduch vám tedy udělá ze všeho nejlépe!

Ohroženy jsou játra, čištění krve, trávení , protože zlost, agrese a lítost vám energeticky ničí vaše tělo, nutno bude cvičit dechová cvičení nádechu a výdechu, tím se zklidní mysl i rozbouřená duše.
Léčíme se jaterními čaji, železitým vínem ayurvédským čajem Kalamegha.
Odpouštíme a učíme se tomu.

RYBY - intuitivní, citlivé, inspirativní znamení
-patřící vodnímu živlu

-hned na počátku roku se vám nebude dařit, jak chcete, bude to vlivem energií kolem vás, nebudete také spokojeni s tím, co máte, a budete se cítit, jako v kleci. Uvědomte si, co opravdu chcete, udělejte si v sobě pořádek a možná sami zjistíte, co je tou vysněnou cestou vašeho života. Pokud chodíte v kruhu, pak vám oči otevře jen karmická očista duše, protože stíny minulosti na vás budou víc a víc doléhat. I v tomto období raději vyhledáte někoho k poradě, co s tíživou situací, v níž se můžete náhle ocitnout. Začátek roku počítejte také s vytížeností v práci, ukažte oklí, co ve vás mají, pozor na sebestřednost a příliš vysoké ego, tady jistě pohoříte, a okolí vás tvrdě smete-mohlo by vás to i bolet.
Věnujte se raději partnerovi, taková romantika ve dvou bude super pro posílení nebo obnovu vztahu. Letos si také dejte pozor na "šplhání po zádech druhých", snadno se pak svezete dolů a to by mohl být i konečný váš sešup-opatrnost bude to pravé-platí i pro osobní vztahy.Tento rok si naplánujte také na svůj program zdraví a jeho vylepšení, zajděte si k očnímu, i na běžné preventivní prohlídky, opatrnosti není nikdy dost.

Ohrožena je imunita těla, lymfatický systém.
Léčíme se čajem ayurvédským - Katphala nebo Lymfodren. Postupně si dejte práci a zvyšujte si imunitu, Uvědomte si, že pokud máte chaos uvnitř sebe, bude se vám zobrazovat i ve vašem životě-nejprve si uklidíme své energetické tělo -nějakou očistou, relaxací, meditacemi.BERAN - jistota, sebedůvěra, ale i spontánnost, akceschopnost
-znamení ohnivé

-hned od začátku roku se vám bude dobře dařit, ale to jen v tom případě, že budete soustředěni a vnímaví k potřebám okolí, doma i v práci, vaše úspěchy pak budou zasloužené.
Jděte letos rovnou za svými cíli, nedejte se ničím rozptylovat, jinak zase nic nebude, jak chcete.Rok vám začne dost napjatě, akčně, možná budete toho mít až nad hlavu, a rádi si později odpočinete. Soustředit se na cíl! Letos počítejte s tím, že se docela dost poučíte, i v oblasti, kde s tím nepočítáte. Jste ohněm prostoupeni a vše vydržíte, dbejte na to, abyste nikomu z blízkých letos neublížili svým jednáním, vše se vám totiž vrátí.
Proto se letos ukažte, podtrhněte své dobré stránky, a ukažte druhým, co ve vás mají. V práci se snažte, ale pozor na to, abyste nelezli tam, kam nemáte...úspěch na úkor druhého se vám letos opravdu vymstí, volte raději jinou cestu postupu v práci.
Naopak doma se ukažte, jako milující polovička, pozvěte partnera na dobrý kus žvance, večeře ve dvou, svíčky a romantika, bude oceněno. Večery bude fajn trávit doma s blízkými, okolí to ocení. Tam, kde řešíte spory, vám pomůže tolerance, ani vy nejste přeci dokonalí a děláte chyby také.
Držte se ve sporu zpět, je docela vypjatý rok a můžete přijít o to, na čem vám skutečně záleží.Relaxace, meditace, yoga nebo jiná zklidňující cvičení, věnujte se také sami sobě a popracujte na sobě.

Ohrožena je životní síla čchi, hlava, mozek, uši, obličej.
Léčba je meditací, dýchacími zklidňujícícmi cviky, procházkami a uvědomováním si toho, co chci a co ne. Co mi prospívá a co ne.


BÝK - praktičnost, síla, tvrdohlavost
-živel země

-i toto znamení bude mít trochu potíže v začátcích roku, Potkají vás určité překážky na cestě za vašimi cíli, ty budete muset projít a poučit se z nich, dejte si proto pozor na to, co komu říkáte a také jakými tóny v hlase, protože řeč bude nejen vaší silnou stránkou, ale také vaší slabinou! Letošek vám nese potíže s prací,kariérním postupem a stane se tak slabým článkem tohoto roku. Prostě berte to tak, že vždy jste jednou nahoře a pak zase dole, tak tomu bude i v oblasti práce, kariéry i podnikání, kde budou náhlé potíže vámi zcela nezaviněné, žel řešit je musíte vy. Vzhledem k tomu, budete možná letos chtít změnit i pracovní prostředí, či oblast práce.
Letos se poučte z minulost, jak v práci, tak v osobních vztazích, protože i zde budete konfrontováni s problémy, které budete muset pořešit, věřte si, vše zvládnete, neřešte nic agresí, jen by to celou situaci ještě zhoršilo, raději se zklidněte a promyslete si návrhy druhé strany. S partnerem si najděte raději čas sami na sebe, protože vaše zájmy jsou opravdu příliš rozlítané.Ujasněte si to, co chcete, pomůže vám to jít pak dál. Svět je v neustálém vývoji, a tak i vy, proto berte potíže, jako výzvu. Nechte se inspirovat přáteli, informacemi i novými podněty z okolí, nikdy nevíte, co vám otevře nový směr k úspěchům.

Ohrožen je krk, hltan, hrtan, mluvidla, řeč a tak pozor na to, co říkáte, komu to říkáte a v jakém tónu-vše je vysílaná energie, a ta se také k vám bude navracet násobená silou, co do toho dáte vy sami!!! NEKŘIČET NA NIKOHO!!! Mohlo by se to v konečném důsledku otočit proti vám, jako bumerang.


BLÍŽENCI - humor, kreativita, komunikace, mnoho osob v jednom těle
-živel vzduchu

-pro vás nastává počátek roku velmi seriózně a klidně, je čas na vážná rozhodnutí, promyslete si, co opravdu letos chcete a začněte to uskutečňovat. Leden vám přeje v rodinném kruhu, sňatkům, ukotvením se v oblasti vztahů, ujasněním si, jak to vlastně s partnerem k sobě máme a co oba chceme.
Využijte času také sami pro sebe, bilancujte, a pak své zkušenosti zahrňte do běžného praktického bytí v životě. Budete se cítit jistěji, vyrovnaněji a budete si také více věřit. Letošek je o ukotvení a nalezení místa ve svém životě.
Hvězdy jsou vám nakloněny, proto řešte bydlení, práci, kariérní růst i partnerské vztahy a jejich legalizaci.Oceňte svého partnera, protože si vloni s vámi docela prodělal slušnou fušku, vše se ale zlepšilo a vy si oba můžete v klidu oddechnout. Dopřejte si dovolenou, romantiku nebo jen výlet ve dvou.

Ve společnosti budete zářit, tak se také nezadaní jistě bez velkých potíží seznámí a naváží nové vztahy ke své spokojenosti. Letos si hlídejte zdraví, pravidelnou prohlídku neodkládat a jít.

Ohroženy jsou dýchání, průdušky, plíce, ramena, paže a horní část zad.
Léčíme se pulmoranem-čaj nebo i vylouhovat v alkoholu a po kapkách dávkovat - 1 kávová lžička 1-2x denně, při potížích, masáže ramen, paží, zad.


RAK - náladovost, emotivnost, rezervovanost
-živel vodní

-také raci budou mít vypětí hned v lednu, jejich emoční rozladění je bude trochu drtit, ale i oni si musejí uvědomovat, že svět se netočí jen kolem nich, Očekávejte akční začátek roku, vše se bude dít trochu narychlo, než se nadějete, můžete promarnit nějakou dobrou příležitost, tak se víc soustředit, nedejte se pohltit stresem! Více relaxujte, chodit ven a věnovat se také odpočinku, v práci na vás bude naloženo docela dost problémů, které musíte řešit, pokud vše zvládnete, nenechte stoupnout ego, mohlo by vás to nakonec stáhnout dolů do neúspěchu.
Stres není dobrým společníkem, pokud si nevíte rady, navštivte terapeuta a pročistěte si svou duši, podpůrné energie vám jen prospějí. Plánujte si dovolenou v tomto období, letošek bude vypjatý a později by jste na to mohli zcela zapomenout.
V rodině by jste měli otevřít také i vážnější témata a konečně je řešit, nezapomínejte na své restíky vůči partnerovi, a pokud jste sami ex-partnerovi odpouštět, né pro něj, ale vás to osvobodí a dovolí jít energiemi v jiném toku, než je zlost, vztek a nepřejícnost, vezměte to tak, že co se nenaučil s vámi, naučí jej někdo jiný, jsme tu všichni přeci pro výuku a nikoli jen pro pobavení.
Jste-li v problémové situaci, raději si o tom promluvte hned, než věc bude nabývat značných rozměrů, možná by jste to pak nedokázali řešit s rozvahou a pak by vás to mrzelo, pozor na zbytečné hádky.

Ohrožen je žaludek, trávení situací a trávení jídla.
Léčíme to pitím čaje žaludečního, jaterního, slinivkového.LEV - odvaha, sebejistota, průbojnost a otevřenost
živel ohně

-lvi také budou mít docela potíže hned od ledna, bude pro ně frustujícím obdobím, protože nic nebude chtít jít podle nich.
Také v osobní sféře budou mít více nebo méně problémů s partnerem, kde komunikace bude složitým oříškem. V tento čas by se měli raději
jít uklidit do klidu svého pokoje, kde můžete v poklidu rozmýšlet, jak a co udělat dál. Víc se věnovat sami sobě, to bude dobrý počátek dalšího roku.
Na svůj život se dívejte raději v realitě, než v idálech, protože tím můžete mnohému problému předejít. I když máte začátek trochu hektický, i přes tuto potíž budete ve své práci, jako vždy precizní a tedy s úspěchem můžete počítat alespoň v této oblasti.
Vaše bojovnost a cílevědomost bude slavit úspěch, nedejte se ničím odradit, vsadit můžete jen sami na sebe.Nic nebudete získávat zdarma, vše si musíte dost tvrdě vydobývat, ale díky zaměření se na cíl, bude vše pro vás dobře zvladatelné a tedy úspěšné.Potíže, co vás potkají, ať doma nebo v práci hravě zvládne ten, kdo si určí jasný cíl a půjde za ním bez obav a okolků. Nakonec vy jste tím, kdo určuje tempo v práci.Také po úspěšném završení budete slavit triumf i v práci.
ve společnosti budete ale dost nápadní a budou kolem lítat jiskřičky, tak i v situaci, pro nezadané jedince, seznamujte se a věřte si, projevujte zájem a buďte iniciativními po celý rok, komunikujte víc s rozmyslem toho, co a komu říkáte+lvi raději letos nelžete-vymstilo by se vám to.

Ohroženo je vaše srdce, tlak krve, city a emoční rovina vnímání.
Léčení bude nejlépe klidem, relaxací, meditacemi a dýchacími cviky. Pijeme čaje pro uklidnění nervové hladiny
a věnčitých nervů kolem srdce - mateřídouška+meduňka+heřmánek 1:1, louhujeme 15 minut a pijeme s medem teplý 2x denně.PANNA - opatrná, starostlivá, puntičkářská
živel zemní

-i pro znamení panny bude začátek roku ve znamení proměnlivosti, jež se projeví
jak v práci, tak doma. Složitější situaci doma řešte s tolerancí a láskou.Očekávejte změnu v práci stávající nebo změnu vůbec, jako je i oblast zaměstnání, či vedení v podniku.Z tohoto důvodu vás čeká větší vytíženost, tak se snažte, čeká vás i odměna v podobě uznání od jiných lidí.
Obrnit se trpělivým přístupem k lidem, možná budete také muset víc na sobě pracovat, aby jste dostaly to, co chcete.Ovšem díky své praktičnosti dostanete nápad a své překážky hravě zdoláte, pro některé bude jejich úspěch dokonce triumfální.
Motivujte se správným směrem, dle toho, jaký je váš cíl. Jste nejen praktici, ale také dáváte přednost realitě věcí, tak se snadno vyhnete potížím v osobních situacích i v práci. Vaše zapálení vám vydrží pokud budete motivováni hmotně, ale i cíleně.
Ve vztazích se nedejte otrávit žárlivým výstupem vašeho protějšku.nepřesvědčujte ho o ničem, protože kdo vám nechce věřit prostě nebude, naopak si upravte svůj volný čas tak, aby jste byli sami svým pánem a mohli se více věnovat sami sobě-sebepoznání.Také se věnujte více domácnosti, modernizaci bytu, domu, či jen přesunu nábytku-třeba ve stylu fenk-shuei.

Ohrožena je slezina a slinivka, trávicí enzymy, myslete na to, co jste jako situaci ještě nestrávili,
chce to uvolnění bloků.
Léčení: od blokování negací, také pijeme čaj slinivkový a žaludeční, či jaterní všechny vám pomohou upravit trávení.


VÁHY - nerozhodnost, spravedlnost a jistoty
živel vzduchu

-také pro váhy bude hektickým začátek roku, planety vám slibují nervozitu v partnerství, naopak v práci budete
mít dostatečný prostor se blýsknout. Využijte své dobré nápady, pracujte do úmoru, protože se to nejen od vás očekává, ale také
vám to jisto jistě přinese užitek. Budujte si kariérní postup, či nové kontakty, vše se vám bude dařit.
V hektickém pracovním tempu nemáte čas na svou drahou polovičku a tak není divu, že se z její strany můžete setkat s nedůvěrou. Není důvod se hádat, vše se dá řešit poklidným způsobem.Udělejte si čas také na partnera, oba to jistě pak oceníte. Své nápady, ale nikomu ještě nesvěřujte, raději je důkladně prověřte.Začněte si dělat procházky před spaním, bude to dobrý relax, zklidníte si svou mysl a navíc promyslíte své nápady do detailu.

Ohroženo je vaše emoční rovina, ledviny, močové cesty a poměr tekutin v těle.
Léčení je čajem šalvějí, kopřivovým a urologickým, koupele v heřmánku sedací části těla.ŠTÍR - nezkrotný, všímavý, empatický bojovník
živel vodní

-je znamením erotiky, sexu a přitažlivosti, ale leden tomu nemusí tak moc odpovídat, budete vytíženi v práci i v rozháraném
vztahu doma, leden vám slibuje, že pokud se nebudete věnovat partnerovi naplno, dojde k mnoha roztržkám, mnohdy zcela zbytečným. Také v práci budete dostatečně vytížení, takže času bude málo, povinností přemnoho a každý od vás bude něco chtít, toto dlouho nejde vydržet, tak víc relaxujte, zvolněte si tempo.Pozor si dávejte letos na své zdraví, protože vaše tempo je vysoké, odpočinek jen málo a zdraví máte trochu v nepořádku, a to je vlivem nervového rozpoložení, chce to víc klidu! Časté proměny počasí také pracují proti vám, pečujte o sebe více! Pozor na rychlé chtění vyřešit věci, nesnažte se, budete v tom mít nejen chaos, ale ani přehledná situace vám nepomůže, jste trošku nesoustředěni, vlivem náporu úkolů.
Zklidněte se, stanovte si priority, napište si třeba i seznam, a zpomalte. vše se vám nejen projasní, ale také se vám rychleji bude plnit to, co máte udělat.
Dejte si pauzu, odpočiňte si, zklidněte si mysl, a rozvažujte, jak dál. Vše se vám pak zúročí, nápady se jen budou míhat v mysli a situaci vyřešíte dříve, než si sami myslíte.

Ohroženo je pánevní dno, genitálie, oblast 1.čakry, konečník.
Léčení je čaji kontryhele + třezalky, koupele z heřmánku, při potížích konečníku z dubové kůry.STŘELEC - energický, zbrklý, empatický
živel ohnivý

-od začátku roku by se měli mít střelci na pozoru, očekávejte problémy ve vašem okolí, budete nuceni sami zasáhnout.jednejte rychle, ať už se to děje v práci, či u někoho vám blízkého, či přímo v rodině.Neváhejte a podejte pomoc.Vše se vám později v dobrém vrátí. Hvězdy vám přejí, máte také dostatek energií na potíže a vytížení, co vás může potkat. V osobních vztazích se víc věnujte blízkým. Chce to trochu klidnější prostředí, tak si dopřejte také welness nebo kratší dovolenou. V opačném případě si střezte své zdraví, nic se nemá přehánět.Věnujte se partnerovi, sami sobě i své rodině. V práci budete vytíženi, ale zvládnete to i tak.
Jděte si za svým cílem, letos jej můžete dosáhnout. Rozdávejte jiným láskyplnou energii, třeba jen komplimentem, určitě i toto se vám vrátí.

Ohrožena je oblast pohyblivosti, kříží a stehen, velkých kostí.
Léčení je kostivalovou mastí, dostatkem tekutin, které pročistí klouby a usnadní pak pohyb, dodejte si také vitamíny.
/Marcela Abha Kunz

VELKÝ RAVENŮV HOROSKOP na rok 2017

2217767-img-astrologie.jpg
BÝK

Býk
Býci se do nového roku 2017 doslova narodí jako děti, jako nepopsané tabule a v podstatě až do poloviny března 2017 budou prožívat život tak, jak byli a jsou zvyklí, žádné velké změny, ani výhodné nabídky na ně nebudou útočit, teprve 10. března a po 10. březnu 2017 se v řadách Býků zrodí nejeden hrdina – do znamení Býka vstupuje ze znamení Berana Mars, planeta mužské energie, aktivity a průraznosti.
Lze tedy očekávat, že spoustu věcí, které jste měli už vyřešit, začnete řešit v polovině a v druhé polovině března 2017. Stejně tak platí, že pokud jste chtěli nebo potřebovali něco prodat, něčeho se zbavit nebo něco důležitého ve svém životě změnit, tak slovo muže z vaší strany zazní zhruba tak v polovině března 2017. Můžete si to sami načasovat klidně i na první jarní den, to je 21. březen 2017. Dosáhnete vysoce efektního řešení.

Duben 2017 bude pro Býky asi nejdůležitějším měsícem celého roku. Kvalita vašeho života se měří podle toho, jak vysoké a pravidelné má člověk příjmy. Má-li zajištěný pravidelný příjem a dobrou, perspektivní práci, zbývá už jen řešit kdy a s kým si vyrazit za zábavou. Hned od prvního dubna do znamení Býka ze znamení Berana přestupuje Merkur, zřejmě nejsympatičtější a nejdůležitější planeta našeho zvěrokruhu. Merkur je něco jako planetární VIP, s Merkurem za zády jste králem komunikace, obchodníkem, manažerem, konstruktérem a Velkým Architektem vlastního osudu a není pro vás problém najít práci i tam, kde žádná není. Ke konci dubna 2017 se Merkur promění v retrográdní (vracející se) Merkur a na chvíli se ještě přesune zpět do sousedního Berana, ale od poloviny května 2017 je opět v Býku.

Druhá polovina května až začátek června 2017 jsou dobré na pracovní, podnikatelské a obchodní záležitosti. 6. června 2017 je takový docela zvláštní den, protože na samém konci Býka je Merkur, který je užitečný ke komunikaci a na samém začátku Býka je Venuše, přicházející ze znamení Berana, jinými slovy, je to den, kdy můžete zažít něco jako štěstí v partnerských vztazích, poměrně dost to také souvisí s prožíváním sexu. Samozřejmě v tom kladném slova smyslu. Přítomnost Venuše bude Býky oblažovat až do prvního týdne v červenci – celkové konstelace jsou výborné na lásku, na vztahy, na rodinu a samozřejmě také na zdraví a spokojenost.

Červenec, srpen a září 2017 jsou více než na práci vhodné k odpočinku, takže by bylo dobré si v tuto dobu vzít dovolenou, a pokud si to můžete dovolit, podle toho, jak jste využili náklonnosti obchodnického Merkura, si někam zajet.

V říjnu 2017 budete možná přemýšlet o nějaké větší změně ve vašem životě, která by se týkala bydlení, stěhování, rekonstrukce bytu nebo koupě ještě jednoho bytu.

Listopad a prosinec 2017 budou pro vás celkem klidné, neklid může být kolem vás, ale nebude přímo zasahovat do vašeho života. Budete řešit drobné problémy, které se budou týkat rodiny a osobních vztahů, ale do konce roku 2017 nebudete mít žádný důvod k nespokojenosti.
Více na http://horoskopy.blesk.cz/clanek/nove-horoskopy-astroclanky-astrologie/440284/velky-ravenuv-horoskop-na-rok-2017.html?utm_source=horoskopy.blesk.cz&utm_medium=copy
BLÍŽENCI

Začátek roku 2017, leden, únor a březen budou pro vás spíše takové, dalo by se říct rozjezdové. Letošní rok by mohl mít klidně v horoskopu místo Blíženců Velkého Medvěda, protože vstup do roku 2017 se u vás bude více než raketovému startu podobat spíše pomalému probouzení ze zimního spánku.

Na začátku března se můžete dozvědět nějakou novinku týkající se práce, ale ne v tom smyslu, „zítra už nechoďte“, ale dočkáte se nějaké inovace nebo nějaké pracovní změny, která může být spojená i s nutností absolvovat nějaké školení nebo kurz, prostě se něco nového doučit a naučit. Zdraví bude v pořádku celý rok, pokud se o vás budou pokoušet mdloby, tak jedině v případě, že byste dostali přidáno, ale může se o vaši přízeň několikrát v tomto roce ucházet menší viróza, taková ta potvora bez teplot – není viditelný důvod, proč zůstat doma, ale svět se s vámi občas zatočí i na druhou stranu.
Nehody a neštěstí před sebou nemáte žádné, celkové rozložení planet je pro Blížence harmonizující na celý rok. V březnu a dubnu 2017 se u vás dokončí proces probouzení po Silvestru 2016 a budete přemýšlet o možnostech, jak už dnes začít pracovat na zlepšení své budoucnosti. Otázky, i když jen pomyslně v hlavě, budou kroužit kolem dvou témat – práce a bydlení. Zvýšenou hladinu energie a schopnost napravit jakoukoliv situaci pocítíte posledních deset dnů v dubnu 2017 a v květnu 2017. Obzvláště druhá polovina května 2017 pro vás bude doslova magická, na co sáhnete, to vám rozkvete pod rukama, což samozřejmě myslím obrazně, ne že byste museli jíst jen příborem, nejlépe stříbrným a v noci si k hrudi místo partnera tisknout peněženku. Je to prostě dobré období, kdy můžete do poloviny, maximálně do konce června 2017 vyřídit to nejdůležitější a potom budete mít do konce roku prakticky klid.

Konec června a červenec je dobré období na dovolenou, jsou zde vynikající konstelace na rodinný život a na vztahy, můžete se zamilovat nebo znovu zamilovat, klidně třeba i do té samé osoby, i to je docela zajímavá zkušenost. Pokud jste plánovali nebo plánujete rodinu, může právě v červenci 2017 dojít ke kýženému otěhotnění. Srpen proběhne v relativním klidu, můžete se klidně pokusit i přečíst si nějakou zajímavou knížku jako za starých dobrých let.

V září si dejte pozor na komunikaci s ostatními, je možné, že se nemilým způsobem setkáte s principem závisti, intrik a pomluv a může to být i v kruhu rodinném, takže raději před nikým neventilujte žádné informace, do kterých vašemu momentálnímu komunikačnímu partnerovi nic není a nezapomínejte, že úspěch, zvláště potom pracovní úspěch, je něco, co se neodpouští ani nejlepším přátelům.

V říjnu, listopadu v prosinci 2017 vám žádné negativní změny, které osud občas lidem jen tak z rozvernosti vnucuje, nehrozí, čili závěr roku 2017 si prožijete v absolutním klidu a míru a budete se těšit na bohatého Ježíška a na Silvestra 2017.
Více na http://horoskopy.blesk.cz/clanek/nove-horoskopy-astroclanky-astrologie/440284/velky-ravenuv-horoskop-na-rok-2017.html?utm_source=horoskopy.blesk.cz&utm_medium=copy
astrologie (1).jpg
RAK

Vstup do roku 2017 se bude Rakům zdát váhavý, nijaký a nudný, budou mít vnucující se pocit, že o ně nikdo nestojí, nikdo se s nimi nechce bavit, nikdo je nemá rád, pokud se někde něco zajímavého děje, tak je to zásadně a pouze tam, kde nejsou oni. Všechny zajímavé planety jsou v jejich tranzitním horoskopu naproti u Kozorohů, Vodnářů a Ryb. Ale i když se budou Raci chovat celkem pasivně v polovině ledna 2017 je někdo osloví se zajímavou pracovní nabídkou. Může to být také inspirace nebo zajímavý podnět, který se ukáže být užitečný na celý rok.

Dávejte proto hned na začátku roku pozor na všechno, co souvisí s prací, výdělečnou činností, podnikáním a jakýmikoliv změnami na těchto rovinách. Může se vám ukázat třeba i začátek vaší pozdější oslnivé kariéry. Únor se ukazuje jako důležitý měsíc z hlediska spolupráce, do vašeho života mohou konstruktivně zasáhnout Berani, Blíženci a Ryby, ale pozor, ještě nemluvím o vztazích, přátelství, partnerství, manželství a sexu.

Tady bude vývoj vztahů na začátku roku 2017 trochu zamrzlý, může se klidně stát i to, že se hned první týden v lednu 2017 do někoho zamilujete a on(a) se bude ve vaší přítomnosti tvářit, jako že vás nevidí, popřípadě nebude reagovat tak, jak byste si, milí Raci, představovali. To se všechno spraví během března, dubna a května. Je pravděpodobné, že už na začátku března 2017 k vám někdo zahoří láskou vroucí a celý tento rok budete v oblasti vztahů, sexu a lásky naprosté jedničky. Zvláště v přítomnosti Býků, Blíženců, jiných Raků, Lvů a Panen.

Vaše přitažlivost pro ostatní postupně poroste až v červnu a v první polovině července 2017 dosáhne vrcholu. Právě v tuto dobu budete mít nejlepší příležitost vyřídit si všechno, co se týká práce, zaměstnání, podnikání a financí a samozřejmě také nedořešených vztahů rodinných, soukromých nebo jiných. Takže, pokud se chcete vdávat, ženit nebo uzavřít životní pojištění, tak nejlepší doba je speciálně pro vás červen a první týden v červenci 2017.

Konec července a začátek srpna je vhodný na odpočinek a dovolenou. Hned na začátku srpna vstupuje do vašeho znamení Venuše a 18. a 19. srpna 2017 se v Raku spojuje s Měsícem, je to silné jinové znamení, v sousedním Lvu je Slunce s Marsem, symbol silného jangového principu, jinými slovy, přeloženo do lidštiny, nejvhodnější doba k oplození či započetí potomka zvláště, když se mystérium početí odehraje během romantické dovolené nebo někde na cestách. Září a říjen budou Raci lehce v útlumu, nic negativního jim nehrozí, takže si mohou užívat života a odpočívat.

Listopad a prosinec 2017 nebudou tak úplně klidné měsíce, je vysoce pravděpodobné, že do života Raků vstoupí nějaké důležité zprávy, může od nich někdo z rodiny nebo někdo z hodně blízkých přátel čekat pomoc, která se obvykle neodmítá, takže je možné počítat i s tím, že závěr roku 2017 bude spojený s řešením starostí, ale nebudou to starosti týkající se přímo Raků, ale jejich dobrých známých, popřípadě partnerů a rodinných příslušníků. Raci sami pevně a neochvějně vstoupí do roku 2018 s pocitem, že mají za sebou další velmi úspěšný rok.
Více na http://horoskopy.blesk.cz/clanek/nove-horoskopy-astroclanky-astrologie/440284/velky-ravenuv-horoskop-na-rok-2017.html?utm_source=horoskopy.blesk.cz&utm_medium=copy
LEV

Lev je silné znamení, jsme zvyklí na to, že Lev je král a co řekne Lev, s tím obvykle souhlasíme. Do začátku roku 2017 ale budou Lvi vstupovat nikoliv přímo jako šéfové a vládci, ale spíše jako zástupci šéfů a pobočníci vládců. První planeta, která se těsně před polovinou ledna 2017 do Lva dostane, je Měsíc a nastane konstelace slibující začátek řešení partnerských problémů.


Jinými slovy to vypadá tak, že všechno bude v životě Lvů v pořádku, zdraví bude fungovat, nejsou zde žádné osudové konstelace varující před možností nějaké osudové nehody nebo neštěstí či náhlého onemocnění a jiných negativních zásahů do harmonického života, jediné, co se bude muset řešit, jsou vztahy partnerské, mezilidské a s velkou pravděpodobností i vztahy v rodině.

Zajímavá konstelace slibující Velké Řešení vztahových záležitostí nastává na začátku května 2017. Květen vypadá už nyní velmi romanticky a ke konci května veškeré konstelace slibují možnost vstupu nového zajímavého partnera do života.

Lvice, které jsou nespokojené v současném vztahu, mohou na přelomu května a června 2017 potkat svého ideálního partnera (ideální partner = chlap, co po čase tolik nevadí) a v případě vyřešení ekonomických závazků se mohou vymanit ze starých, nefungujících vztahů. V červenci 2017 nastávají slibné konstelace týkající se buď pracovního postupu, nebo nějaké užitečné pracovní změny, v případě podnikání to bude vzestup obratu a příliv nového kapitálu použitelného v oblasti vlastního podnikání.

Červenec je období, kdy i zaměstnanec může lehce a nenápadně požádat o zvýšení mzdy, koneckonců ani pan prezident to ve svém vánočním projevu nevyloučil jako nemožné. Konec července a začátek srpna 2017 se dá označit jako „období síly“, konečně se mohou Lvi opět chopit žezla, jak jsou podle svého znamení na to zvyklí, souhra Slunce, Marsu, Merkuru a Měsíčního vzestupného uzlu dá Lvům takovou sílu, že v jakémkoliv boji o cokoliv přesvědčivě vyhrají.

Do konce srpna bude dobojováno a nastane lásky čas, ve Lvu je Mars a Venuše, zbytek si snadno domyslíte. Konec srpna a září a samozřejmě i říjen jsou měsíce vhodné k odpočinku, menší dovolené a lásky hrám. Listopad a prosinec přinesou trochu starostí, ale nebudou to starosti, které by se týkaly přímo života chrabrých Lvů, spíše to budou starosti přátel a známých, kteří nevyjdou s penězi a budou potřebovat půjčit, popřípadě budou potřebovat pomoc s čímkoliv jiným. Pro Lvy samotné bude rok 2017 velmi úspěšný jak v práci a podnikání, tak i v partnerství.
Více na http://horoskopy.blesk.cz/clanek/nove-horoskopy-astroclanky-astrologie/440284/velky-ravenuv-horoskop-na-rok-2017.html?utm_source=horoskopy.blesk.cz&utm_medium=copy
PANNA

Vaše znamení, milé Panny, přímo svádí k myšlenkám na kouzlo první lásky, ale v roce 2017 vás čekají úlohy, spojené spíše s ekonomikou, financemi, penězi a účetnictvím. Od začátku roku až do dubna bude všechno podřízeno vašemu osobnímu účetnictví, ať už budete řešit záležitosti kolem zdraví, práce, vztahů nebo rodinných problémů, všechno se budete snažit urovnat a vyřešit s kalkulačkou v ruce nebo s chytrým mobilem přepnutým na kalkulačku v ruce.
Naštěstí se v dostřelu našich předpovědí netýkají astrologických Panen žádná znamení smůly nebo jakýchkoli negativních osudových zvratů, takže pokud dodržíte pravidlo, že před zatáčkou se vždy vyplatí lehce přibrzdit, propočítáte se celkem bez nehod až do poloviny roku 2017, aniž by vás cokoliv zaskočilo nebo nepříjemně překvapilo.
Na dovolenou jeďte raději v červnu a v první polovině července, protože na konci července se dostává do vašeho znamení Merkur, jehož kladný vliv, posílený navíc i Sluncem, Marsem a Venuší budete cítit až do konce září. Je možné, vzácné Panny, že v tomto období získáte i nějaké peníze, se kterými jste v podstatě ani nijak moc nepočítaly, takže o to více potěší.

Říjen je pro vás velmi dobrý měsíc na vztahy, takže pokud budete mít dojem, že buď starý vztah potřebuje revitalizaci nebo by si zasloužil slavnostně ukončit a rozpustit v minulosti pomocí nového vztahu, říjen 2017 je pro to jak stvořený. Listopad bude měsícem klidu, znovu si všechno přepočítáte a zjistíte, že jste se jako pečlivé Panny ale vůbec v ničem nemýlily. Prosinec pro vás bude důstojným zakončením roku 2017, který ale budete brát v podstatě jako určité účetní období, ale není zde žádný důvod k nespokojenosti, zvláště pokud budete mít všechno podepsané a notářsky ověřené. Prostě budete spokojené.
Více na http://horoskopy.blesk.cz/clanek/nove-horoskopy-astroclanky-astrologie/440284/velky-ravenuv-horoskop-na-rok-2017.html?utm_source=horoskopy.blesk.cz&utm_medium=copy
VÁHY

Vstup do roku 2017 je pro vás symbolem naděje a očekávání nových zítřků. Váhy už to mají v „povaze“, že musí stále něco hodnotit a oceňovat nebo kritizovat, neříkám, že je to zrovna ten nejlepší životní úděl, ale některé z dvanácti znamení to na svá bedra vzít muselo a Váhy se asi ukázaly jako nejvhodnější.

Váhy mají ve svém znamení Jupiter, planetu štěstí, je to v podstatě něco jako vrchní bůh všech ostatních planet a už jenom podle toho by se dalo říct, že za vydatné pomoci Jupitera se bude na Váhy sypat štěstí ze všech stran, tak nějak na obě misky vah rovnoměrně – a to až do října 2017. Potom se Jupiter přesune do mírně zoufalého Štíra, který už bude podporu ze strany vyšších sil potřebovat jak prase drbání. Leden až březen 2017 bychom u Vah mohli nazvat měsíce setrvačnosti, všechno, co se v roce 2016 rozjelo a k čemu byl položen základ, poběží podle prvního Newtonova zákona jako by se nechumelilo (i když se chumelit bude), Váhy se budou snažit stabilizovat se v práci či zaměstnání, budou sbírat zkušenosti, udržovat vztah a plánovat budoucnost.

V březnu a v dubnu je možné, že pocítí nepříjemný tlak kvůli nedostatku financí, spíše by to asi měl být podtlak, když mluvím o nedostatku, ale berte to jenom jako poznámku pod čarou, psychicky člověk cítí spíše tlak než podtlak, v případě astrologických souvislostí týkajících se Vah kolem března a dubna 2017 je právě zajímavé, že Merkur, planeta financí a komunikace a svým způsobem i pracovního štěstí je v opozici k Váhám na druhé straně horoskopu, v prvním, kardinálním znamení v Beranu. Berani by mohli Vahám v této situaci pomoct.

Trochu krušnější doby týkající se financování vlastní existence potrvají do června 2017, potom se situace citelně zlepší, přijdou nové pracovní nabídky, v podnikání se může rozjet nový business, stejně tak se může objevit odhodlaný investor. Jupiter je sice planeta štěstí, někdy ale také znamená vrtkavost, čili ke štěstí nakonec dojdete, ale cesta může skrývat nečekaná překvapení.

Do konce září se Váhy budou starat především o svoji práci a obživu a o rodinné a milostné vztahy a svým způsobem budou šťastné. V říjnu se v jejich znamení sejdou Slunce, Merkur a Jupiter, to je sestava, kdy by si měl člověk vsadit, i když to jinak nedělá, samozřejmě tak nějak rozumně nebo symbolicky, ale v říjnu 2017 nastane pro Váhy očekávaný a důležitý řízný obrat k lepšímu.

V polovině října opouští Jupiter Váhy a Váhy budou muset bojovat samostatně, samy za sebe. V druhé polovině října odchází z Vah Merkur a 23. října opouští Váhy Slunce.
Zůstávají Venuše a Mars, Váhy se mohou spolehnout, obecně řečeno, na nehynoucí vztah mezi mužem a ženou. Partnerství bude pro Váhy důležité, dalo by se říct, že ještě důležitější než přítomnost Jupitera, který se do Vah dostane opět až koncem roku 2028. Rok 2017 se pro Váhy odehraje pod heslem Láska zvítězí nad vším!
Více na http://horoskopy.blesk.cz/clanek/nove-horoskopy-astroclanky-astrologie/440284/velky-ravenuv-horoskop-na-rok-2017.html?utm_source=horoskopy.blesk.cz&utm_medium=copy
1astrologyweb2.jpg
ŠTÍR

Štíři měli v poslední době tak trochu smůlu, protože v jejich znamení je už pár měsíců Černá Luna a s Černou Lunou v zádech vstoupí i do roku 2017. Černá Luna umocňuje vliv ostatních aspektů a planet, takže kolem 22. ledna 2017, kdy se setká Černá Luna s Měsícem ve Štíru, očekávejte nové nabídky týkající se práce, podnikání a částečně také vztahů.

Ale pozor, ne všechny nabídky budou dobré, takže jak s těmi nabídkami, tak i se vztahy postupujte opatrněji, pokud jste se chtěli nebo chcete rozvádět, rozcházet či vyměňovat partnery a partnerky, tak to raději ještě nechte na březen nebo duben, je totiž silně pravděpodobné, že se vaše životní situace začne nápadně zlepšovat v druhé polovině února 2017.

Zvláštní den pro vás bude 18. únor 2017, kdy dojde ke spojení (konjunkci) Černé Luny a Měsíce a současně se Černá Luna přesouvá ze znamení Štíra do sousedního Střelce. To je den, který vám přinese spoustu zajímavých náhod a nabídek, pouze se musíte správně soustředit, abyste si dokázali dobře vybrat, znáte, jak někdo vybíral tak dlouho, až přebral, nebo jak dědeček měnil, až vyměnil, tak se na to duševně připravte a všechno dopadne dobře.

Březen, duben a květen pro vás budou měsíce odpočinku, pocítíte příliv fyzických i psychických sil, což samozřejmě neznamená, že nebudete nic dělat a nebudete se o nic starat, naopak, můžete chodit do fitka, pracovat na sobě, snažit se upevnit své postavení v práci a svou kariéru.

Budete takzvaně páni nebo paní svého osudu, co si naplánujete, to se vám splní, pokud samozřejmě nebudete požadovat po osudu nesmysly a v říjnu 2017 se ve vašem znamení sejdou Slunce, Merkur, Měsíc, Jupiter, to znamená, že pokud si vezmete dovolenou v srpnu nebo v září a v říjnu se budete věnovat práci, pracovním nabídkám, podnikání, navazování nových známostí a hledání dalších příležitostí ke konstruktivní spolupráci, tak uděláte pro svůj osud to nejlepší, co v roce 2017 udělat můžete.

Šťastné období na práci i na vztahy potom máte až do konce roku 2017, na který potom budete vzpomínat jako na rok velkých životních změn.
Více na http://horoskopy.blesk.cz/clanek/nove-horoskopy-astroclanky-astrologie/440284/velky-ravenuv-horoskop-na-rok-2017.html?utm_source=horoskopy.blesk.cz&utm_medium=copy
STŘELEC

Je možné, že se při vstupu do roku 2017 nebudete cítit tak odhodlaně a slavnostně jako příslušníci ostatních znamení. Dlouhodobější přítomnosti Saturnu činí život poněkud těžším zvláště v oblasti práce a podnikání a to se přenáší i na postupně stále víc a víc chybějící spokojenost v partnerství, manželství a v rodině.

Saturn je něco jako životní zkouška, i když se saturnský princip nedá překonat, Saturn je Čas a všechno, co se v čase zrodilo, času podléhá a čas opět stráví, Saturn je jediný šoumen, u kterého je přirozené, že požírá své vlastní děti, což je samozřejmě míněno obrazně.

Hlavním úkolem esoteriky je oblafnout čas, aby začal trávit sám sebe, což je jediná možnost, jak dosáhnout bájné nesmrtelnosti. K podobným myšlenkám dospívají hlavně ti, kteří se s Časem setkali v jeho prapodstatě, například díky přítomnosti Saturnu ve svém znamení, takže je možné, že se v lednu a v únoru 2017 začnete zajímat o svůj vlastní duchovní růst, ale neříkám, že se musíte začít zajímat o esoterní duchovno, může se to projevit odhodláním nebo rozhodnutím začít studovat psychologii, popřípadě nápadem začít studovat cokoliv, abyste si zvýšili kvalifikaci.

Od druhé poloviny února až do první poloviny listopadu 2017 máte ve svém znamení Saturn i Černou Lunu, což se vám s velkou pravděpodobností podruhé už nikdy nestane, jsou to obě znamení, která se často vykládají jako znamení smůly nebo neštěstí. Naštěstí se podobné konstelace dají i využít k vlastnímu prospěchu, například když si řeknete, že se pustíte do studia něčeho užitečného, třeba se začnete učit jazyky – a jak známo, kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem, potom už stačí jenom ty lidské životy, co budete mít k dispozici, seřadit, aby neběžely paralelně vedle sebe, ale sériově za sebou a hned si tím neskutečně prodloužíte svoji vlastní existenci.

Z hlediska práce, podnikání a peněz vám bude nejpříznivěji nakloněný konec listopadu a prosinec 2017, takže kdybyste se vydali jako prodejci na vánoční trhy 2017, tak strhnete EET kasu. Z hlediska partnerství, sexu a lásky bude pro vás rok 2017 celkem vyrovnaný, více než osudnými náhodami se vše v této oblasti bude řídit pravidlem, jak si kdo (a s kým) ustele…
Více na http://horoskopy.blesk.cz/clanek/nove-horoskopy-astroclanky-astrologie/440284/velky-ravenuv-horoskop-na-rok-2017.html?utm_source=horoskopy.blesk.cz&utm_medium=copy
KOZOROH

Málokdo vyrazí do roku 2017 s takovým odhodláním a radostí jako Kozorozi. Do poloviny ledna vládne jejich znamení, přičemž své síly v boji za lepší zítřky hned od začátku na straně Kozorohů spojují Slunce, Merkur a své k tomu může říct i Pluto, i když celá řada astrologů s Plutem nepočítá, ale v amerických groteskách mě Pluto vždycky pobavil.

Od začátku roku, možná už od Silvestra 2016 mohou Kozorozi řešit své pracovní postavení ve firmě, mohou si plánovat reformu manželství nebo partnerství, mohou začít s podnikáním nebo pokračovat v podnikání, komunikační a finanční princip Merkuru jim bude nakloněný až do konce prvního týdne v únoru. Bylo by dobré do této doby vyřídit co nejvíce záležitostí týkajících se práce a financí, protože právě teď jsou k tomu vhodné veškeré hvězdné i planetární konstelace.

Celkově bude rok 2017 Kozorohům příznivě nakloněný, všechno se jim bude dařit, aniž by jim do čehokoliv zasahovaly vyšší negativní síly, to jsou takové ty nešťastné náhody, které se většinou stávají na silnicích, vesele si jedete, jste silní, úspěšní, šťastní a máte před sebou záviděníhodnou kariéru najednou lup – a zavřou vás do kriminálu, protože jste někoho zabili – a to všechno se odehraje tak rychle, že si toho ani nestačíte všimnout, proberete se až při přepočítávání vězňů.

Kozorozi, pozor, bezstarostná část roku 2017 pro vás končí v polovině listopadu, kdy se do vašeho znamení přesunuje nebo přesouvá, prostě souká Černá Luna z vedlejšího Střelce.

Ježíšek a konec roku 2017 může být pro vás trochu napjatý, zkouška nervů nebo přijde nepříznivá zpráva, prostě se připravte na to, že bude dobré přinutit se vůlí zachovat chladnou hlavu a zvládnout nějakou nepříjemnou situaci. Když na to budete připravení, tak všechno zvládnete, nikomu neublížíte a nikdo neublíží vám a budete si moct v kalendáři odhákovat zase další úspěšně završený rok.
Více na http://horoskopy.blesk.cz/clanek/nove-horoskopy-astroclanky-astrologie/440284/velky-ravenuv-horoskop-na-rok-2017.html?utm_source=horoskopy.blesk.cz&utm_medium=copy
VODNÁŘ

Vodnáři se po pracovní stránce těžce rozjedou hned od začátku roku 2017. Minulý rok pravděpodobně nebyl z hlediska práce a podnikání nic zvláštního, ale v tomto roce si všechno vynahradíte. Prakticky celý únor 2017 je pro Vodnáře jak stvořený pro jakékoliv pozitivní změny v pracovní oblasti. Je možné, že nemáte žádné dluhy, ale s financemi jste zatím vycházeli jen tak tak, téměř na hranici bídy, za to samozřejmě nemůže nikdo jiný než nepříznivé konstelace v horoskopu, které se naštěstí už mění k lepšímu.

Březen vypadá velmi poklidně, upraví se napjaté vztahy v partnerství a pracovní vztahy začnou fungovat v tom smyslu, že začnou představovat cestu k pravidelnému zisku. Nebudou už jen námětem k diskusi při sešlostech, schůzích a slavnostních shromážděních. Pokud budete ještě v březnu hledat práci, tak nejlepší šance budete mít kolem 23. března 2017 krátce po jarní rovnodennosti.

Vaše postavení v rámci práce, podnikání a nakonec i v rámci rodiny a vztahů bude trochu zvláštní, protože Vodnář zůstává od začátku března 2017 až do konce roku 2017 planetárně opuštěn, ano, může si občas připadat jako kůl v plotě, jako kdyby se jeho znamení vyhýbaly jakékoliv osudové impulsy, na druhou stranu je to symbol samostatnosti a znamení, že právě cesta samostatnosti je pro Vodnáře tento rok cestou nejlepší.

Samozřejmě to neznamená, že by Vodnáři zůstali bez pomoci a nikdo by je nepolitoval v jejich strádání, ale bude se dost těžko hledat práce nebo pracovní uplatnění, těžko se bude udržovat šťastné a bezkonfliktní partnerství. Na jakékoliv pracovní změny jsou dobré právě hned leden a únor, kdy je ve Vodnáři Slunce a Merkur, a potom až květen, kdy na Vodnáře začne působit Měsíční sestupný uzel, který obecně znamená, že nastává příležitost řešit nepříliš utěšenou finanční situaci.

U Vodnářů je dobré tento rok přemýšlet o kombinaci zaměstnání s vlastní samostatnou pracovní činností jako osoba samostatně výdělečně činná nebo jako umělec/umělkyně nebo i třeba spisovatel(ka) či redaktor(ka). Na velké životní změny nebude tento rok čas ani příležitost, nicméně i tak se mohou Vodnáři uplatit především v pracovní oblasti, a to hlavně kvůli své vlastní aktivitě, šťastných osudových příležitostí bude poskrovnu.
Mohou se ale naučit plno zajímavých věcí, které mohou využít v pracovním nebo výdělečném procesu v dalších vodnářsky poklidných letech.
Více na http://horoskopy.blesk.cz/clanek/nove-horoskopy-astroclanky-astrologie/440284/velky-ravenuv-horoskop-na-rok-2017.html?utm_source=horoskopy.blesk.cz&utm_medium=copy
RYBY

Ryby vplují do roku 2017 s vervou a nadějí. Hned na začátku roku mají ve svém znamení Mars, Neptun, Venuši a Měsíční sestupný bod, mohou využít výborných konstelací pro jakoukoliv intelektuální činnost.
Budeme chvíli sledovat jakoukoliv Rybu a hned se budeme zaraženě ptát, proboha, jak to, že ještě nepřednáší na Karlově univerzitě? Vynikající planetární sestava, která Ryby doslova nese na ramenou slávy cestou úspěchu, slouží Rybám a vlasti až do konce ledna, potom se přesouvá do sousedního Berana a Rybám zůstává v jejich znamení Neptun, což je zvláštním způsobem pomalá planeta, která v Rybách bude působit na inspiraci až do roku 2026, proto se ani nebudeme divit, když Ryby získají pocit, že není kam spěchat a že je v životě už nic nepřekvapí.
V druhé polovině února až do poloviny března 2017 jsou pro Ryby vynikající konstelace na zdraví, partnerství a především i na práci, a to platí i pro důchodce, kteří mají svá pracovní léta už dávno za sebou.

Dá se čekat, že v březnu přijdou nové pracovní nabídky, popřípadě se vyřeší i finanční otázka rybího života, pokud to zatím nebyla žádná zvláštní sláva. Duben je pro Ryby měsícem inspirace, umělecké tvorby a šťastných nejenom mezilidských vztahů. Květen a červen budou pro Ryby měsíce klidu, částečného odpočinku a tiché, nenápadné tvorby. Ryby mohou od května až do konce roku 2017 spolupracovat prakticky s jakýmkoliv znamením, bez problémů se domluví s kýmkoliv, mohly by tedy pracovat i v takových oborech jako Ryba-vyjednavač nebo Ryba-překladatel-tlumočník (umí-li jazyky), popřípadě Ryba-učitel, prostě taková Ryba-systémový guru.

V oblasti zdraví nejsou v roce 2017 pro Ryby žádné prudké výkyvy, spíše bychom mohli mluvit o nadstandardní vyrovnanosti. Nejlepší měsíce na menší či větší dovolenou jsou pro Ryby červen a potom až září. V hlavní sezóně si Ryby moc neužijí, nicméně konečné rozhodnutí nechám na nich.

Finanční stránka není vyloženě velrybí, ale už od podstaty věci se Ryby nemusí bát, že by se v oblasti financí utopily, i když asi budou své příjmy skládat z různých parciálních možností. Celkově by se dal rok 2017 pro Ryby ohodnotit jako klidný a přínosný. Pokud nebudou Ryby samy za sebe zbytečně riskovat, žádné zvláštní nebezpečí jim až do konce roku 2017 nehrozí.
Více na http://horoskopy.blesk.cz/clanek/nove-horoskopy-astroclanky-astrologie/440284/velky-ravenuv-horoskop-na-rok-2017.html?utm_source=horoskopy.blesk.cz&utm_medium=copy
BERAN

Beran má ve svém znamení od samého počátku roku 2017 planetu života – Uran, která obvykle přináší velké životní změny nebo možnost učinit rozhodnutí ohledně důležité životní změny. Uran bude v Beranu působit až do roku 2019, potom na 84 let znamení Berana opustí. Už v lednu 2017 budou Berani řešit pracovní a vztahové záležitosti. I kdyby bylo v této oblasti všechno v pořádku, naskytnou se nečekané nové možnosti, a to buď změnit něco v již zaběhnutém partnerství, nebo vyměnit partnera či partnerku, popřípadě využít nové pracovní nabídky, i kdyby to byla možnost přivýdělku, která přijde od známého či kamaráda.

Konec ledna a začátek února 2017 je ve znamení příchodu nabídek, které nemusí být všechny dobré, či rovnou nejlepší. Takže první týden v únoru 2017 proběhne pod heslem – nejdůležitější jsou pevné nervy. Teprve od poloviny února 2017 do poloviny března 2017 je možné učinit jakékoliv vážnější rozhodnutí, týkající se změny dosavadního způsobu života – a může to být i změna dost zásadní, zasahující do oblasti práce, podnikání, partnerství, rodiny, částečně také zdraví, popřípadě stěhování nebo cestování na delší, například pracovní cesty.

Na samém začátku března to podle horoskopu vypadá, že světu budou vládnout Berani a Ryby, mají v sobě prakticky všechny planety, všechna ostatní znamení jsou v tuto dobu lehce znevýhodněna, s výjimkou Vah, v nichž je dlouhodobě zakotvený Jupiter, planeta štěstí. Beranům se v březnu 2017 vyplatí, když budou spolupracovat s opozičními Váhami, s Rybami, Raky a Kozorohy.

Během dubna trochu poleví štěstí v oblasti financí a práce, může se objevit i lehké oslabení, týkající se zdraví, všechno se ale rychle srovná, květen 2017 je ve znamení štěstí, lásky a dobré práce, jak toho Berani využijí a co z toho všechno vytěží, záleží jen na nich.

Červen, červenec a srpen 2017 se ukazují jako výborné měsíce na dovolenou, popřípadě i na cestování a na odpočinek.
Září a říjen 2017 proběhnou ve znamení práce, financí, výdělku, mohou nastat a zřejmě i nastanou další konstruktivní změny, může proběhnout i změna zaměstnání nebo práce.

Listopad a prosinec, čili závěr roku 2017, proběhne ve znamení lehké nervozity, pozor si dejte zvláště na poslední týden v listopadu, může se stát, že se něco nepovede nebo něco, co bylo naplánované, podepsané a odsouhlasené najednou nevyjde. Řešení se patrně přesune až na začátek roku 2018.

Více na http://horoskopy.blesk.cz/clanek/nove-horoskopy-astroclanky-astrologie/440284/velky-ravenuv-horoskop-na-rok-2017.html?utm_source=horoskopy.blesk.cz&utm_medium=copy
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg

Navštivte také

Kontakt na KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ:

spiritlecba@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one