i286260064317504275._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg

Věříte na uvíznutí duše, zde?

Prokletí temných sil
Prokletí temných sil

Věříte nebo setkali jste se již s formou negací - kletby černé magie? /woodo, satanská kletba.../

Karmické čištění
Karmické čištění
E-mail
Heslo

NEMOC JE VÝCHOVNÝ PROGRAM DUŠE

Psychosomatika páteře, co s čím souvisí
Psychosomatika páteře, co s čím souvisí
Nedávno jsem objevila tento úžasný článeček na netu, proto jej zde uvádím i pro ostatní lidičky, aby se na své nemoci začali konečně dívat trochu jinak.

PSYCHOSOMATIKA A PÁTEŘ

O páteři se všeobecně ví, že podpírá tělo a vede v ní mícha ze které vycházejí nervy, které zprostředkovávají výměnu informací mezi mozkem a orgány v těle.
Reflexologická praxe často ukazuje překvapivé souvislosti, které by jinak laikovi, ale podle toho co vidíme a slyšíme v praxi i některým lékařům, byly utajeny. Dá se říct, že páteř má vliv na všechny životní funkce v těle. Nejdůležitější částí páteře je však krční, protože od jejího stavu závisí kondice a fungování i ostatních částí. Nervy vycházející z páteře sice řídí všechny orgány a části těla, ale tuto jejich práci ještě kontroluje vagus (bloudivý nerv), který má svoje kritické místo na úrovni 3. obratle krční páteře. Tam často vlivem citového napětí, psychickým vypětím svaly ztuhnou a vagus sevřou. Proto po uvolnění krční páteře (měkké reponaci) pociťuje ošetřený všeobecnou úlevu v celém těle.
Je ale důležité pečovat raději o celou páteř a v pořadí tak, že si necháte nejdříve odborně odblokovat zablokovaný úsek, a pak si průběžně udržujte v dobrém stavu celou páteř. Páteř je nejsilnějším energetickým kanálem fyzického těla. Když je nemocná páteř, chřadne celé tělo. Při dobrém stavu páteře se obnoví připojení na energetický systém a tělo se začne opět vracet do zdravého a harmonického stavu.

Máte- li možnost chodit pravidelně na hodiny jógy, máte výhodu. Neplatí to však pro všechny. Přikládám sem odkaz na video které bylo zřejmě určené pro seniory - nenechejte se tím zmást. Instruktorka vás bude provázet jednotlivými etapami cvičení a pravděpodobně vás nejvíce zaujmou oddíly "krční, hrudní, bederní páteř", ale doplňte to i o odddíl cvičení "na břišní svaly" / i ty mají vliv na držení páteře /. Při cvičení mozek uvolňuje antidepresiva - máte endorfiny zadarmo .... tedy za 1 hodinu věnovanou tomuto cvičení. Ty 4 oddíly zaberou 1 hodinu času kterou byste třeba ze zvyku strávili u televize a přišli o ty úžasné benefity kterou si vaše páteř zaslouží.
Pokud se tedy orgány zdráhají vyléčení a jak se říká - nic na ně nefunguje, je velmi velká pravděpodobnost, že za nepříjemnostmi stojí i nedostatečně funkční nebo rovnou zablokovaná páteř. A pro zajímavost: do kostí si člověk ukládá dlouho nezpracované emoce, špatné životní postoje a návyky. http://www.moje-pravdy.cz/zdravi/sebelecba/1970-psychosomatika-a-pater
MAPA ZUBŮ
MAPA ZUBŮ
O ZUBECH

Lidské tělo je komplikovaná soustava a již mnohokrát se potvrdilo, že mnoho částí těla souvisí se zdravotním stavem jiných částí těla. Dnes se se podíváme na zuby ve vztahu k vnitřním orgánům.
I malé poškození zubu může být problémem spojeným s jednotlivými orgány.
Podle odborníků, první a druhý horní a dolní řezák, má na svědomí udržení normálního stavu ledvin a močového měchýře.

Špičáky zase značí o stavu jater a žluči.
Za to premoláry (4 a 5) upozorňují na stav plic a tlustého střeva.

Bolesti stoliček
-šesté a sedmé stoličky za stav žlučníku, sleziny a slinivky břišní. Zuby moudrosti zase za stav srdce a tenkého střeva.
Nechápejte to však špatně, ne každé poškození zubu je nutně doprovázeno jiným onemocněním našich orgánů. Někdy však pociťujete bolest zubu bez příčiny a zubu v závěru nic není.

Bolest zubu bez zjevné příčiny
-jedná se o fantomovou bolest, což je signál bolesti jiného orgánu, vysílaný do zubů. A pokud budete právě znát propojení orgánů, můžete snadněji odhadnout komplikace s tím, kterým orgánem.
Nemocné zuby poukazují i na bolest hlavy. Je-li v kořeni zubu přítomen zánět, víte, co je skutečným problémem.

Bolesti řezáků
-první a druhé řezáky jsou indikátorem infekce horních močových cest. Stav ledvin a nahromaděného strachu v nás.

Bolest prvního řezáku
-První řezák může ukazovat na angínu nebo onemocnění kloubů.
Dokonce tam cítíte bolest v případech akutního zánětu žlučníku nebo hepatitidy. Bolest čtvrté a páté stoličky je zase příčinou kolitidy, chronické pneumonie nebo alergické reakce.

Bolest čtvrtých dolních a horních stoliček
-pokud cítíte bolest čtvrtých horních a dolních stoliček, máte pravděpodobně problém s kolenními klouby, rameny, možná i artritidou nebo onemocněním střev.

Bolest horní šestky a sedmičky
- je indikátorem gastritidy, žaludečního vředu, zánětu slinivky břišní, anémie. Bolest v horní části je spojena se zánětem vedlejších nosních dutin, nádoru štítné žlázy, zánětu vaječníků a sleziny.

Bolesti dolních stoliček
-označují problémy s tepnami, arteriosklerózu.
Odborníci říkají, že problémy s žílami a plícemi (bronchitida, astma, záněty) mají na svědomí polypy v tlustém střevě.
Také pokud máte problémy s třetími stoličkami, můžete mít ve skutečnosti problémy se srdcem a vrozenými vadami.
http://www.alternativnimagazin.cz/vedeli-jste-ze-kazdy-nas-zub-je-spojen-s-konkretnim-organem-v-tele/
Bolesti a emoce
Bolesti a emoce
BOLESTI A NAŠE EMOCE

I dnes jsem jen tak bloudila po netu a našla jsem pro vás tento zajímavý článeček o bolestech, jakou mají souvislost s našimi emocemi, se stavem emoční roviny, naší aury, jak se to nakonec projevuje ve fyzické rovině našeho bytí a jak konkrétní bolest může mít příčiny zcela nečekané uvnitř naší "poraněné duše"

Bolest někde v těle je nejběžnějším pociťovaným vjemem každého z nás.
Tři hlavní manifestace bolesti jsou energie, její síla vnímání a její fyzický projev.

Tradičním chápáním příčin bolestí je změna patalogie, respektive struktury v daném místě (například poškození tkání) nebo externí faktory jako chlad, teplo, tlak a podobně.
Kromě těchto zjevných příčin, některé směry alternativní medicíny rozlišují i psychické příčiny, které se projevují jako fyzická bolest. Jinými slovy, každý druh bolesti je spojen s konkrétním emočním stavem.

Pro nás to znamená, že bez ohledu na věk a znalosti, se o vlastním těle stále máme co učit, abychom se bolestem dokázali vyhnout.
Když se nám podaří tyto lekce začlenit do svého života, pochopit a naučit se je využít i u jiných lidí, pak bolest jednoduše pomine.

CO NÁM ŘÍKÁ NAŠE TĚLO?

Když dojde na bolest, tělo v tom má poměrně jasno.
Naše pocity se přímo manifestují ve fyzické rovině.

Pokud cítíme emoční stres, organismus nám přesně řekne, v čem je problém. Jediné, co my potřebujeme udělat, je tento jeho odkaz správně dekódovat.
No a tady je náš návod, jak na to:

1. Bolesti svalů
-reprezentují výzvu v schopnosti posunout se v životě dál. Jste dost flexibilní v práci, doma, či ve svém nitru?
Přizpůsobte se a "jděte s proudem" ...

2. Bolesti hlavy
-omezují naše rozhodování. Migrény míváme tehdy, když víme, jaké rozhodnutí udělat, ale neuděláme ho. Ujistěte se, že si každý den vyhradíte stranou nějaký čas na relax. Udělejte něco, co tento tlak uvolní. BOLEST HALVY JE VLASTNĚ STRES, a buď je to podružný tlak na nevědomou mysl nebo jde o přímý tlak. To znamená buď vlivem třeba trávení vás bolí hlava, a to znamená, že jste nestrávili -nejen jídlo, ale co hlavně NESTRÁVILI JSTE JISTOU UDÁLOST VE VAŠEM ŽIVOTĚ, jinak řečeno nestrávili jste a tím i nepřijali to, co se vám stalo.

3. Bolesti krku
-mohou být znakem toho, že máte problém se dívat jiným směrem, než se díváte kolem sebe. Když cítíte bolesti krku, zkuste myslet na věci, které máte na sobě nebo jiných rádi. Vědomě pracujte na tom, abyste sobě i jiným nejen odpustili, ale také PŘIJALI TO, JAK SE JINÍ STAVÍ K VÁM.

4. Bolesti dásní
-se spojují s rozhodnutími, které neuděláte nebo NECHCETE UDĚLAT, ČI JE PŘÍMO NESTRPÍTE A NEAKCEPTUJETE. Definujte si cíle a tvrdě za nimi jděte.

5. Bolest v rameni
-naznačuje, že si s sebou nesete emoční zátěž, A ŽE TEN BALVAN UŽ DÁL NÉST NEZVLÁDÁTE, takže ŘEŠTE VĚCI A NESKLADUJTE SI JE DO BATOHU NA RAMENOU. Z toho také vychází pořekadlo, že si člověk "nese starosti na ramenou". JDE O TÍHU VAŠÍ ZODPOVĚDNOSTI-PŘIJMĚTE JI.Soustřeďte se na proaktivní řešení nějakého problému a také přeložte část ze svých starostí nebo odpovědností na ramena druhých lidí ve vašem životě.

6. Bolesti žaludku
-se objevují tehdy, pokud jste "nestrávili" něco CO SE VÁM DOST PŘÍČÍ STRÁVIT A PŘIJMOUT, ŽE SE TO VŮBEC STALO, jde o negativní věci, situace ve vašem životě-většinou nedávná traumata, i když to tak mnohdy nenazýváte. Pocit, že nejste respektování druhými, může způsobovat nevolnosti v žaludku, stejně tak i zvracení, pokud nějakou situaci nechcete přijmout.

7. Bolest v horní části zad
-naznačuje, že vám chybí emoční podpora druhých, případně, že nejste milováni. TAKŽE CHYBÍ VÁM LÁSKA A POROZUMĚNÍ VAŠEHO OKOLÍ. Pokud jste svobodní, možná je to ta pravá chvíle jít ven a s někým se seznámit. POKUD SE TO TÝKÁ PARTNERA A RODINY, ŘEKNĚTE JIM, CO CÍTÍTE A CO POTŘEBUJETE NEBO CO VÁS ŠTVE-NEDRŽET TO UVNITŘ SEBE!

8. Bolest v dolní části zad
-může znamenat, že se příliš zabýváte penězi nebo vám chybí emoční opora i finanční zázemí. Zřejmě nastal čas poptat si zvýšení platu nebo najít si jisté zaměstnání, případně vyhledat pomoc finančního poradce, který vám pomůže lépe si uspořádat své finanční zabezpečení. BOLEST KŘÍŽÍ MLUVÍ O DLOUHODOBÉ NEJISTOTĚ A FINANČNÍM ZABEZPEČENÍ.

9. Bolest v BEDRECH a KOSTRČI
-znamená, že sedíte na nějaké věci A NEŘEŠÍTE JI, OVŠEM VAŠE DUŠE VÍ, ŽE TO vyžaduje, ŘEŠENÍ. ZAMYSLETE SE TEDY a najděte správné řešení.

10. Bolesti v lokti
-přímo souvisí s vaší neochotou změnit něco ve svém životě. Když jsou vaše paže ztuhlé, ZNAMENÁ TO, ŽE I VY SAMI JEDNÁTE "ZTUHLE" v životě. Je načase pohnout se dál nebo alespoň trochu více relaxovat A UVOLNIT NAPĚTÍ V SOBĚ.

11. Bolesti v paži
-znamenají, že někoho nebo něco nesete jako emoční zátěž A NEDĚLÁTE TO, CO MÁTE UDĚLAT-RUCE JSOU TOTIŽ VYKONAVATELI PRO naše myšlenky. Měli byste se konečně zamyslet nad tím, proč to (ho / ji) nesete stále s sebou.NECHTE VĚC UŽ BÝT A JDĚTE VOLNĚ DÁL BEZ POTŘEB SE VRACET DO MINULOSTI.

12. Bolesti v ruce -DLANĚ.
Ruce symbolizují naši vazbu na jiné lidi. Pokud v nich cítíte bolest, může to znamenat, že se příliš často neobrací na druhé lidí. Pokuste se ZÍSKAT NOVÉ PŘÁTELE, případně obnovte staré přátelství.

13. Bolesti v POHYBU BEDERNÍ PÁTEŘE se vyskytují tehdy, když se obáváte JÍT DÁL A PO NOVU. Ukazují na to, že JE VE VÁS ODPOR KE ZMĚNÁM pohybu vpřed. Může to být také znakem toho, že TĚŽKO PŘIJÍMÁTE ROZHODNUTÍ. Pokud máte nápady, je čas je zrealizovat. Obecně lze říci, že BOLEST V BEDRECH Je SPOJENA S OPOROU A NEROVNOVÁHOU UVNITŘ SEBE = nevíte, co chcete a nechcete za to přijmout odpovědnost.NEDOSTATEK LÁSKY.

14. Bolesti v kloubech ukazují na neschopnost vaší flexibility. Buďte otevřený novým způsobem myšlení, novým lekcím a životním zážitkem.
15. Bolesti kolen
-symbolizují náš vztah k jinému subjektu, ať už vyrovnaný nebo agresivní.

Bolest uvnitř kolenou
-ukazuje na PROBLÉMY V AKCEPTOVÁNÍ věcí takovými, jakými jsou. BOLEST UVNITŘ KOLENA SE SPOJUJE S KOMUNITOU, PRACÍ A PŘÁTELI.
Bolest ve vnější části kolena
-zase S OSOBNÍM ŽIVOTEM A OSOBNÍMI PROBLÉMY. Pamatujte na to, že jste jen člověk, smrtelník. Nenechte své ego dominovat vašemu životu. Přínosem vám může být práce dobrovolníka.VĚNUJTE SE TAKÉ POMOCI JINÝM BEZ NÁROKU NA ODMĚNU - CHARITATIVNÍ ČINNOST, pak se dostaví úleva a odměna v podobách vylepšení vztahů se všemi lidmi.

16. Bolesti zubů
-znamenají, že nejste spokojeni se situací, ve které se nacházíte, což ovlivňuje emoce ve vašem každodenním životě. Pamatujte na to, že zážitky plynou rychleji když se soustředíte na pozitivní výsledky.

17. Bolest v kotnících
-hovoří o tom, že si sami nedovolíte být šťastní a užívat si. Je proto čas být na sebe více přívětivějšími. Zkuste také trochu okořenit svůj milostný život.

18. Bolesti způsobující únavu
-je vyvolávána nudou, vzdorem a odmítáním toho, co vás žene napřed. Otevřete se svému vnitřnímu hlasu, který vás vede k novým zážitkům a zkušenostem.

19. Bolest v chodidlech
-může být zapříčiněna depresí, NAPĚTÍM V CELÉM TĚLE A ÚPLNOU NESTABILITOU VE VAŠEM ŽIVOTĚ, KUDY JDU, KAM JDU A TAKY S KÝM JDU SVÝM ŽIVOTEM. Pod vašima nohama dochází k přílišné negativitě, chaosu a zmatku. Těšte se i z malých požitků života, radujte se z toho, co už máte, a z toho, co vám funguje (oči, uši, hlava, že máte dům, byt, že vám teče voda a máte co jíst...)
- Adoptujte si zvířátko nebo si najděte nový koníček (hoby). Hledejte CHYBÍ VÁM RADOST VE VAŠEM ŽIVOTĚ - NAJDĚTE JI!

20. Nevysvětlitelná bolest v různých částech těla.
-Buněčná struktura těla se neustále obnovuje a během tohoto procesu uvolňuje negativní energii. To může oslabovat imunitní systém a všechny další systémy v těle. Takže, i když se může zdát, že tělo je ve stavu nemoci, ve skutečnosti se víceméně pouze čistí. Tento stav by měl brzy pominout.POKUD , ALE BOLESTI PŘETRVÁVAJÍ, PAK SI POLOŽTE DOTAZ SAMI SOBĚ:
-co jsem nepřijal?
-čeho se tak bojím?
-jakou odpovědnost nechci přijmout?
-kde mi chybí opravdová láska?
Zdroj: 20 Sources of Pain That Are Directly Related To Specific Emotianal States
léčba+energie orgánů-čakry..jpg
Diagnostika energií těla
Diagnostika energií těla
Ze 13 na dotaz-DSCN0775.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one